Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Maxior 20.03.2011 08:54

Polonia Bytom - Wisla Krakow x2

ako 1.20

Inter - Lecce 1
Chelsea - Manchester City 1x


ako 1.44

Napoli - Cagliari gospodarze strzelą bramkę TAK
Anderlecht - AA Gent 1x
Sunderland - Liverpool x2
Udinese - Catania 1x


ako 1.96

Adam Malysz - Andreas Kofler 2
Simon Ammann - Anders Bardal 1


ako 3.40

Polonia Bytom - Wisla Krakow 2
Inter - Lecce 1
Gençlerbirligi - Trabzonspor x2
Fiorentina - AS Roma x2
Udinese - Catania 1x
Chelsea - Manchester City 1x

Napoli - Cagliari 1x
ADO Den Haag - Ajax x2
GKS Belchatow - Legia Warszawa x2


ako 8.43

Adanaspor - Karsiyaka x
Hellas Verona - Spezia x
Caravaca - Puertollano x


ako 27.45 system 2/3

Powód: wyniki (Jaro1985 Wisełka dzisiaj słabo zagrała, cudem remis wywieziony. Nie wiem co to się podziało dziś, wogole obronny nie było)

BieżanówStary 20.03.2011 15:27

Niedziela:

Single:

Polonia - Wisła 2
1,9


Leverkusen - Schalke 1
1,8


Anderlecht - Gent 1
1,8


Stuttgart - Wolfsburg 1
2,15


Dla zabawy:

Sporting Gijon - Almeria 1x

Valencia - Sevilla 1x
Athletic Bilbao - Villarreal 1x
Racing Santander - Real Sociedad 1x
D Coruna - Levante 1x
FC Porto(-1) - Academica 1
ako. 4,97

Panathinaikos - Kerkyra 1
Olympiakos - AEK Ateny 1
Standard Liege - Germinal 1

Napoli - Cagliari 1
ako. 3,87

archi33 20.03.2011 15:52

Witam,wiem ze to jest OT,ale pytam jaro u jakiego buka grasz?

jaro1985r 20.03.2011 16:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez archi33 (Post 1067564)
Witam,wiem ze to jest OT,ale pytam jaro u jakiego buka grasz?

www.tobet.pl

arti 21.03.2011 08:56

Moim zdaniem Warta Poznań stała się drużyną wartą uwagi do gry.
Wreszcie jest kaska+świetny:D trener Baniak więc utrzymanie mają moim zdaniem w kieszeni.
Tak więc w meczach z drużynami środka (np. ostatnio GKS)...

jaro1985r 21.03.2011 16:31

Bochum-Cottbus over 1,5 1,22
SønderjyskE - FC Midtjylland over 1,5 1,28
za 400zł do wygrania 624,64zł

Jak nie Wisła to szkopy :/

Maxior 21.03.2011 19:09

VfL Bochum - Energie Cottbus gospodarze strzelą bramkę TAK
Sporting Braga - Rio Ave gospodarze strzelą bramkę TAK


ako 1.29

Powod: zielono

Jeszcze takie coś na 22:)

Vincent van der Voort - Raymond van Barneveld 2

ako 1.42

BieżanówStary 21.03.2011 19:23

Valladolid - Girona 1x
Bochum - Cottbus 1x
Veendam - Sparta 1x
Tours - Nantes 1x
ako. 2,38

Szkoda że zagrałem z podpórkami, wszystkie weszły na czysto :)

BieżanówStary 22.03.2011 07:30

FC Flora Tallinn - JK Sillamae Kalev 1
FC Viljandi - FC Levadia Tallinn 2
St Johnstone - Brechin 1
ako. 2,00

El'kabat 22.03.2011 12:48

na dzis

Brighton v Notts County 1 1.57
FC Flora Tallinn v JK Sillamae Kalev 1 1.28
ako 2,0

Maxior 22.03.2011 12:53

Charlton - Southampton goście strzelą bramkę TAK
Torquay - Cheltenham gospodarze strzelą bramkę TAK


ako 1.32

Libertad - Once Caldas gospodarze strzelą bramkę TAK

ako 1.14

Powod: wyniki

JAN ZEMBRZYCKI 23.03.2011 14:26

Tennis:
Dulko
Young
Nielsen
Volardi
Minar...8

Gottingen - B.Treviso X(17)

Chicago - Florida 1(1,65)

Maxior 23.03.2011 17:50

Corinthians - Oeste gospodarze strzelą bramkę TAK
Palmeiras - Linense gospodarze strzelą bramkę TAK

ako 1.14

EC Noroeste - Gremio Prudente gospodarze strzelą bramkę TAK
J. Dokic - D. Safina 2


ako 1.93

Preußen Münster - Kaiserslautern Am gospodarze strzelą bramkę TAK

ako 1.18

Powod: Zajebista passa trwa dalej. Jutro coś znowu poleci, nie ma co na sile grać:P

JAN ZEMBRZYCKI 24.03.2011 15:40

Tennis:
Wickmayer
Pennetta
Petzschner
O.Rochus
Soeda...3,76

Klagenfurt - Villach X2(2,1)

Petrova - Lisicki(3,82)zwrot
2:1Petrova(3,6)zwrot

Peng - Rezai(4,25)
2:1Peng(3,75)

El'kabat 24.03.2011 17:05

Kloten-Bern 1 2.0

Stal Mielec - MKS Dąbrowa Górnicza Dąbrowa-1.5 seta 1.57

MKS Dąbrowa Górnicza 1.25 tobet


na jutro na pewno

Litwa-Polska 2 DNB 1.45
Hiszpania-Czechy 1 1.22
1.76

Litwa-Polska 2 2.10

BRTS39 25.03.2011 11:54

Austria - Belgia X2
Slowenia - Wlochy X2
Węgry - Holandia 2
Hiszpania - Czechy 1
stawka: 13
do wygrania 48

Maxior 25.03.2011 13:00

Węgry - Holandia x2
Serbia - Irlandia Północna 1x


ako 1.10

Hiszpania - Republika Czech 1
Słowenia - Włochy x2

Litwa - Polska x2

ako 1.95

Powód: wyniki

pirat.z.karaibow 25.03.2011 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maxior (Post 1069387)
Węgry - Holandia x2
Serbia - Irlandia Północna 1x

ako 1.10

Jaki to ma sens?...

Łukasz1987 25.03.2011 13:37

Jak gra za dużą kasę to ma sens :)

Edson 25.03.2011 14:52

Austria SN1 1 Te szkopy doprowadzają mnie do szewskiej pasji
Holandia SN1 1
Serbia-Irlandia Płn. 1x
Słowenia-Włochy 1/2 x
Luksemburg-Francja H (1,5-0) 2
Hiszpania-Czechy 1

ako 4.32

pirat.z.karaibow 25.03.2011 14:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Łukasz1987 (Post 1069405)
Jak gra za dużą kasę to ma sens :)

Stawia tysiąc, wygrywa sto złotych. Super sens.

Przegra tysiąc, to żeby odrobić musi trafić 10 kuponów ako=1.10.

To nie ma sensu.

Łukasz1987 25.03.2011 15:19

Ale musisz przyznać że te typy to praktycznie pewniaki... Więc szansa że wejdzie jest 99,999%... Każdy gra jak lubi ;)

Wie ktoś co się dzieje ze stroną betclick.pl?? Bo od wczoraj mi nie działa...

pirat.z.karaibow 25.03.2011 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Łukasz1987 (Post 1069443)
Ale musisz przyznać że te typy to praktycznie pewniaki... Więc szansa że wejdzie jest 99,999%... Każdy gra jak lubi ;)

Wie ktoś co się dzieje ze stroną betclick.pl?? Bo od wczoraj mi nie działa...

bo jak wpisuje betclick.pl to się nie dziwię że nie działa.

Adres strony to www.pl.betclic.com

jaro1985r 25.03.2011 16:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 1069435)
Stawia tysiąc, wygrywa sto złotych. Super sens.

Przegra tysiąc, to żeby odrobić musi trafić 10 kuponów ako=1.10.

To nie ma sensu.

pirat każdy gra jak się mu podoba. Maxior już wiele tygodni tym systemem gra i nie zrezygnował więc pewnie mu się to opłaca.

Pierwszy:
Hiszpania-Czechy 1 1,25
Litwa-Polska Polska strzeli 1,32
ŁKS-Warta ŁKS strzeli 1,23
za 200,00zł do wygrania 405,90zł

drugi:
Litwa-Polska 2 2,10 Trener Litwy oszczędza podobno swoich najlepszych zawodników na mecz o punkty za parę dni a nasz skład wygląda całkiem dobrze
za 200,00złdo wygrania 420,00zł

trzeci:
Słowenia-Włochy Słowenia strzeli 1,50
ŁKS-Warta 1X 1,23 ŁKS walczy o awans a w jednej jak i drugiej drużynie nie brakuje zawodników, którzy potrafią się "dogadać" co do wyników :)
za200,00zł do wygrania 369,00zł

Narazie wstrzymuje się od podawania typów na forum i pogram spokojnie poza bo to co ostatnio się dzieje to masakra, szkoda ludzi w błąd wprowadzać!

Maxior 25.03.2011 17:38

Jeszcze takie coś:P

Estudiantes de La Plata - All Boys gospodarze strzelą bramkę TAK


ako 1.10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 1069393)
Jaki to ma sens?...

Ma sens i to duży:P granie z ako 1.10 i powyżej się opłaca, jak gramy nawet po 200zl, to wchodzi mi przypuszczalnie 5 meczy to mam 100+ przy najgorszym z możliwym, a ja gram często powyżej 1.10. Za 1000 to wole nie grac póki co, za dużo nerwów:P Pozdro:)

Powod: wyniki

Georgia - Chorwacja x2

Izrael - Łotwa 1x

ako 1.18

Hayes and Yeading - Fleetwood goście strzelą bramkę TAK
Leyton Orient - Yeovil gospodarze strzelą bramkę TAK

Georgia - Chorwacja 2

ako 2.16

Powod: Chorwacja w doliczonym traci niezle:P

JAN ZEMBRZYCKI 25.03.2011 20:00

Hiszpania - Czechy
Czechy gol(2,15)
obie strzela gola(2,15)

p/k:Węgry/Holandia(29)

Sami 26.03.2011 11:54

Wyhaczylem jakas promocje 5E bez depozytu w nowym buku Bet3000.
Tu macie szczegoly:

http://www.betwithme.pl.tl/ (nie moja strona)

Ja sie zarejestrowalem i rzeczywiscie 5euro jest :)

WISŁA 1906 NH 26.03.2011 12:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sami (Post 1069705)
Wyhaczylem jakas promocje 5E bez depozytu w nowym buku Bet3000.
Tu macie szczegoly:

http://www.betwithme.pl.tl/ (nie moja strona)

Ja sie zarejestrowalem i rzeczywiscie 5euro jest :)

Warunki Bonusu:
-5 krotny obrót przed wypłatą po kursie min 2,0(szczegóły ze źródła:
Vor einer evtl. Auszahlung muss der Einzahlungs-Betrag mind. 2 mal und der Bonus-Betrag mind. 5 mal innerhalb von 45 Tagen Mindestquote 2.0 umgesetzt werden. Für den 5 Euro Bonus ohne Einzahlung gilt als Bedingung mind. 5 mal zu 2.0 umsetzen.)

Mam pytanie. Czy odrazu pierwsze zakłady musze obstawiać za 5 Euro po kursie 2.00 ? czy moge dopiero później ? a teraz obstawiać mecze pojedyńcze np po kursie 1,50 ?

BRTS39 26.03.2011 12:31

Gdzie znajdę wynik meczu Madagaskar - Guinea?

kuczmen 26.03.2011 12:35

Witam .Moje typy na dzisiaj

Izrael - Łotwa 1 kurs 1.57
Armenia -Rosja 2 kurs 1.50
Bosnia i Her. - Rumunia 10 kurs 1.22

ako 2.86

JAN ZEMBRZYCKI 26.03.2011 14:03

Malta - Grecja
Malta gol(2,15)

1p:Armenia - Rosja 1(6)

2z3
p/k:Armenia/Rosja(29)
p/k:Walia/Anglia(26)
p/k:Macedonia/Irlandia(29)

River Plate - Newells Old Boys 1(1,8)

Donki 26.03.2011 14:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁA 1906 NH (Post 1069711)
Warunki Bonusu:
-5 krotny obrót przed wypłatą po kursie min 2,0(szczegóły ze źródła:
Vor einer evtl. Auszahlung muss der Einzahlungs-Betrag mind. 2 mal und der Bonus-Betrag mind. 5 mal innerhalb von 45 Tagen Mindestquote 2.0 umgesetzt werden. Für den 5 Euro Bonus ohne Einzahlung gilt als Bedingung mind. 5 mal zu 2.0 umsetzen.)

Mam pytanie. Czy odrazu pierwsze zakłady musze obstawiać za 5 Euro po kursie 2.00 ? czy moge dopiero później ? a teraz obstawiać mecze pojedyńcze np po kursie 1,50 ?

Nie musisz odrazu obstawiać 5 Euro, mozesz dopiero pozniej.

El'kabat 26.03.2011 16:29

Jemu raczej chodzilo o to,czy moze np. obstawic sobie na poczatku kilka meczy po nizszym kursie niz 2 ,potem te piec po wymaganym kursie 2 i wyplacic ;)

jonaf 26.03.2011 17:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 1069715)
Gdzie znajdę wynik meczu Madagaskar - Guinea?


musisz nieco poczekać, aż na stronach polskich bukmacherów, które miały to w ofercie "pojawi się" wynik meczu ;) przeważnie jest na drugi dzień LUB po meczach europejskich eliminacji :) tak to niestety bywa z takimi "dzikimi" meczami. Czasem na stronie FIFA lub afrykanskiej federacji mozna znaleźćtakei wyniki. Niestety nie od razu po meczu

Edit: http://www.soccerpunter.com/soccer-s...s-2012/results tutaj dodaja po jakichs 12-18 godzinach po meczu

Maxior 27.03.2011 09:35

Dzisiaj bezpiecznie.

Siena - Sassuolo gospodarze strzelą bramkę TAK Szybko brameczka:D

ako 1.14

Xerez - Granada 1x

Vejle - HB Køge gospodarze strzelą bramkę TAK
Elche - Tenerife goście strzelą bramkę TAK

ako 2.00

Powod: wyniki

JAN ZEMBRZYCKI 27.03.2011 13:32

Puszcza.N - Nadarzyn 1(2)

D.Ferrer - Devvarman 2(3,45)
2:1D.Ferrer(3,75)

Columbus - Vancouver 2(2)

acco:
Piacenza 1
Elche 1
Gillingham X2...4,85

jonaf 28.03.2011 14:58

Netherlands - Hungary (Handicap 0:1) Netherlands - 1.40
Lithuania - Spain (3-Way ) Spain - 1.25
Mexico - Venezuela (3-Way ) Mexico - 1.50

na nowym bet3000 , wcześniej elche pojedyncze ładnie weszlo :)

xdarek 28.03.2011 15:04

ile taki przelew trwa wczoraj wypłaciłem troche euro z bet3000 przy wypłaceniu prosili o skan dowodu jakby ktoś chciał wiedziec

jonaf 28.03.2011 15:34

Kod:

All payments are made in EUR.
Supplying a valid passport/ID card with the photo and signature clearly visible is a prerequisite for any client before making a withdrawal for the first time.
 This helps preventing fraud and to verify that the client is at least 18 years old.
 The right to ask for a current utility bill/bank statements for additional security is reserved.
All types of proof of identity can be sent to Bet 3000 as follows.
E-Mail:        [email protected]
By post        IBA Entertainment Ltd.,
Villa Seminia, 8 Sir Temi Zammit Avenue, Ta' Xbiex XBX1011
Malta.
Any form of ID need only be set once. When received, the client's account will be updated and they will be able to withdraw from their Bet 3000 account.

czarno na białym, że trzeba dowód :)

a oni wypłacają "w przeciągu 3 dni roboczych"

P.S Trzeba wypłacać minimum 10 euro :)

El'kabat 28.03.2011 16:56

wczesniej nie mialem jak wrzucic,mecz o 18

AZS Białystok - Fakro Muszynianka Białystok+2.5 seta
1.8


0-3


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl