Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

ABGwislakABG 24.08.2013 21:29

Cytat:

Mogą mieć z tym problem bo ceny biletów pewnie będą bardzo wygórowane.
Mistrza zdobywają raz na X lat, więc jako najwierniejsi mogą wydać choć raz większą kwotę na bilet. W końcu stolyca, zarobki nieporównywalne ;)

SV_ 25.08.2013 08:28

o co ten placz ze nie ma zylety? wiekszosc i tak to karnetowcy to ich przeniosa na inny sektor i tam se zrobia zylete. .......enie o chopinie.

inna rzecz ze burki i tak awansuja ;/

szprotson 25.08.2013 08:37

Legia ma jeszcze jedno o czym nie piszecie. Mianowicie kilo w porach, bo za dobry wynik maja. To ich zgubi, i dlatego na cale szczescie nie awansuja.

Maciuś 25.08.2013 09:07

Ja obstawiam ze Nowa Legia przegra 0:2, Cyganie są bardziej doświadczeni i zdeterminowani, w pierwszym meczu trochę zlekceważyli rywali ale teraz wszystko wróci na właściwe tory.

Gwiaździsty 25.08.2013 10:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SV_ (Post 1329014)
o co ten placz ze nie ma zylety? wiekszosc i tak to karnetowcy to ich przeniosa na inny sektor i tam se zrobia zylete. .......enie o chopinie.

inna rzecz ze burki i tak awansuja ;/

Dokładnie, nie ulegajmy słodkiemu pierdzeniu legijnych propagandzistów medialnych jakoby ta żyleta miałą jakiekolwiek znaczenie. Niby Steua ma się zesrać ze strachu gdy zobaczy żyletę ? i całość 30 tys. ludzi :) Przecież oni u siebie w Bukareszcie mieli ponad 50 tys. a i kocioł taki, że przez większośc meczu nie było wiadomo czy kibice Legii są wogóle na stadionie. W dodatku chyba większość z nas była już w Warszawie gdy graliśmy z Legią i nic nadzwyczajnego w ich dopingu nie ma co odbiegałoby od tego co jest na stadionach topowych ekip w Polsce.
To oni sami i ich pismacy czy dziennikarze słodzą sobie nawzajem i kreują ten wizerunek, który tak naprawdę mało ma wspólnego z rzeczywistością.
Już widzę tą trzęsącą się ze strachu i stojącą na miękkich nogach Stieuę. No chyba, że im się spodoba piosenka Niemena na początku meczu to wtedy , tak :)

Hegemon 25.08.2013 10:41

Doping Żylety ma bardzo duże znaczenie i może odegrać znaczącą rolę podczas meczu. Nie chodzi o strach pastuchów ale o mobilizowanie piłkarzy z Warszawy do wysiłku i walki ponad siły przez 90 minut, a może 120. Nie wiem kto awansuję ale Legia aby mysleć o przejściu dalej nie może grać na 0-0, bo to się zemści.

gypsy 25.08.2013 15:08

Legii z Molde udało się ugrać wymarzony wynik u siebie, ale jeśli we wtorek zagra tak, jak przeciwko Norwegom, to Steaua już może chłodzić szampany. Tu potrzeba dużo więcej, dodatkowej mobilizacji, wykrzesania wszystkich sił, wzbicia się na wyżyny swoich piłkarskich "umiejętności" i wtedy można w ogóle mówić o nawiązaniu walki. To nie będzie spacerek, a najtrudniejszy mecz warszawki w sezonie. Trudniejszy niż ten pierwszy w Bukareszcie.

frg 27.08.2013 07:04

Dzisiaj wszyscy jesteśmy Rumunami ;)

mr_kwolf 27.08.2013 07:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez frg (Post 1329328)
Dzisiaj wszyscy jesteśmy Rumunami ;)

Raczej żebyśmy po meczu wszyscy byli Legionistami ;)

W końcu oryginalny tekst Obamy brzmiał "W obliczu tej tragedii wszyscy jesteśmy Polakami".

Marcin_fan 27.08.2013 11:22

Nie trawie Legii, nie trawie warszawiaków. Wynik dla mnie może być tylko jeden.

marcin19876 27.08.2013 11:43

Nieważne kto z jakiego miasta jest, kto komu kibicuje w lidze, ważne żeby polska drużyna grała w LM. Ludzie nie zapominajcie że z tego co ugra teraz Legia, Wisła będzie korzystała przez lata, więc głupotą jest życzyć im porażek...

Drozd 27.08.2013 11:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1329015)
Legia ma jeszcze jedno o czym nie piszecie. Mianowicie kilo w porach, bo za dobry wynik maja. To ich zgubi, i dlatego na cale szczescie nie awansuja.

Też tak myślę. Już fachowcy zaznaczają że "wystarczy nie stracić bramki" :). Jeżeli zaczną się od początku bronić to Rumuni ich rozjadą. Jeżeli będą grać do przodu to może jakimś cudem się uda. Zobaczymy ale mają 40% szans maksymalnie. Przeciwnik jest lepszy technicznie, jak dostaną idealną murawę mogą się rozszaleć i nie będzie co zbierać ...

wislacki 27.08.2013 11:45

Czytając forum Legii i ich mobilizację na ten mecz aż mi tak głupio być dzisiaj za Rumunami :-/ Ale cóż, trzeba to trzeba :D

Wszystkiego najlepszego w LE, ale dzisiaj Steaua wygrywa 2:1

shaggy 27.08.2013 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcin19876 (Post 1329354)
Nieważne kto z jakiego miasta jest, kto komu kibicuje w lidze, ważne żeby polska drużyna grała w LM. Ludzie nie zapominajcie że z tego co ugra teraz Legia, Wisła będzie korzystała przez lata, więc głupotą jest życzyć im porażek...

Skończmy z tym mitem i wyolbrzymianiem tej tezy.
Pzrede wszystkim na tym co (L)osers Warszawa ugra w Lm zyska przede wszystkim ona tzn zdobędzie trochę punktów do rankingu klubowego UEFA co pozwoli jej na rozstawienia w pucharach.

Wisła przede wszystkim musi sama zadbac o siebie cczyli regularnie grac w pucharach zdobywac punkty wypracowac sobie ranking na poziomie ok 20 pkt ktory da rozstawienie w decydujacych rundach pucharow.

To co klub spod znaku nauki jazdy ugra teraz wcale az tak duzego znaczenia dla Wisły nie ma, chyba zeby utlukla tyle punktow w tym sezonie oraz ine kluby dolozyly swoje w kolejnych sezonach tak aby lapnac 15 miejsce w europie wtedy Polska dostala by dwie druzyny w rywalizacji o LM.

A tak to skończmy z gadaniem ze Legia gra dla Wisly i sikajmy po nogach, robmy wszystko aby awansowala. Jak dla mnie max na co gra zasluzyli w tym sezonie legionisci to grupa LE i tego im zycze.

Marcin_fan 27.08.2013 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcin19876 (Post 1329354)
Nieważne kto z jakiego miasta jest, kto komu kibicuje w lidze, ważne żeby polska drużyna grała w LM. Ludzie nie zapominajcie że z tego co ugra teraz Legia, Wisła będzie korzystała przez lata, więc głupotą jest życzyć im porażek...

Napewno finansowo odskoczy na dobrych parę lat jeśli awansuje. A ile jest pkt do rankingu krajowego za awans do LM ? Jeśli wogóle coś jest.
Edit: Wynik na dziś 0:1 ( gol strzelony w końcówce meczu , L gra na bezbramkowy remis )

Kocur 27.08.2013 13:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcin19876 (Post 1329354)
Nieważne kto z jakiego miasta jest, kto komu kibicuje w lidze, ważne żeby polska drużyna grała w LM. Ludzie nie zapominajcie że z tego co ugra teraz Legia, Wisła będzie korzystała przez lata, więc głupotą jest życzyć im porażek...

Odpali Wiśle trochę kasy jaką dostanie za awans?

Przestańcie pierd.... bzdury, zaraz się zacznie kibicowanie parchom

Wertian 27.08.2013 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1329378)
Przestańcie pierd.... bzdury, zaraz się zacznie kibicowanie parchom

Polskiej piłce mogę pokibicować jak będzie grała reprezentacja. Piłka klubowa to inna historia. To wszystko z prostego powodu... z zazdrości ewentualnej... że coś o czym marzymy od tak dawna i czego kilka razy byliśmy naprawdę blisko może się przytrafić komuś kogo specjalną sympatią nie darzę. Ot i tyle.

ToTylkoJa 27.08.2013 13:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1329023)
Dokładnie, nie ulegajmy słodkiemu pierdzeniu legijnych propagandzistów medialnych jakoby ta żyleta miałą jakiekolwiek znaczenie. Niby Steua ma się zesrać ze strachu gdy zobaczy żyletę ? i całość 30 tys. ludzi :) Przecież oni u siebie w Bukareszcie mieli ponad 50 tys. a i kocioł taki, że przez większośc meczu nie było wiadomo czy kibice Legii są wogóle na stadionie. W dodatku chyba większość z nas była już w Warszawie gdy graliśmy z Legią i nic nadzwyczajnego w ich dopingu nie ma co odbiegałoby od tego co jest na stadionach topowych ekip w Polsce.
To oni sami i ich pismacy czy dziennikarze słodzą sobie nawzajem i kreują ten wizerunek, który tak naprawdę mało ma wspólnego z rzeczywistością.
Już widzę tą trzęsącą się ze strachu i stojącą na miękkich nogach Stieuę. No chyba, że im się spodoba piosenka Niemena na początku meczu to wtedy , tak :)

he he proponuję poczytać opinie ludzi którzy przyjeżdzają do nas na spotkania na Ł3 (a nie takich, którzy oceniają doping z pozycji tv). Nawet u Was na forum po jednym wyjeździe do nas juz na nowym stadionie Wasi wyjazdowicze pisali, że u nas jest petarda i że włącza się cały stadion do dopingu, a łapanie się za bary i tańczenie lambady to już w ogóle kosmos. Ale lepiej napisać, że sami sobie słodzimy.

to samo pisali swego czasu kibice Widzewa czy też Śląska :)

AYALA 27.08.2013 13:32

Czy Legia jak awansuje odskoczy Nam na lata ? Hmmm... ze Ziliną co ją Hapal trenował albo z Debreczynem na Węgrzech tak nie było mimo że grały w LM.Jak Steaua bedzie tak nieskuteczna jak w pierwszym meczu to niestety Legia awansuje

Sialalalala 27.08.2013 13:35

pompowanie balonika do granic możliwości, pisanie o niestraceniu bramki beka wchuj
nikt nie zauważa, że Steaua ma lepszych piłkarzy jest lepiej poukładana ma doświadczenie, stety niestety (obojętne mi to) nie w tym roku, obstawiam porażkę Legii 1-3

Yossarian 27.08.2013 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1329383)
he he proponuję poczytać opinie ludzi którzy przyjeżdzają do nas na spotkania na Ł3 (a nie takich, którzy oceniają doping z pozycji tv). Nawet u Was na forum po jednym wyjeździe do nas juz na nowym stadionie Wasi wyjazdowicze pisali, że u nas jest petarda i że włącza się cały stadion do dopingu, a łapanie się za bary i tańczenie lambady to już w ogóle kosmos. Ale lepiej napisać, że sami sobie słodzimy.

to samo pisali swego czasu kibice Widzewa czy też Śląska :)

Taaaa mistrzu u was wszystko najszybsze,najwieksze ,najlepsze.Jak w hameryce.
I pszczoly pewnie tez sto razy wieksze.
Niz u nas na wsi ;).

WISŁAZWE 27.08.2013 14:05

Witam.

Kilka słów od moderatora, przed podobno ''najważniejszym'' dniem w polskiej piłce.


Po pierwsze.

Znajdujemy się na forum kibiców Wisły Kraków a nie sympatyków polskiej piłki kopanej w wykonaniu innych drużyn niż zgody Wisły Kraków. To, że taki temat na tym forum istnieje nie jest jednoznaczne z tym, że należy się tu za przeproszeniem ''spuszczać'' nad postawą innych polskich drużyn reprezentujących Polskę na arenie międzynarodowej.

Po drugie.

Dyskusja w tym temacie ma być rzeczowa i poparta faktami, argumentami. To nie jest miejsce na personale wycieczki i przekrzykiwanie się nawzajem.

Po trzecie.

Nikt z Warszawy, Poznania czy innego Lubina nie trzymał za nas kciuków w walce o LM. Więc nie na miejscu są komentarze typu: ''Dla dobra polskiej piłki Legia powinna awansować'', i że ''trzeba być patriotą i dopingować Legię'' - owszem trzeba być patriotą a w tym wypadku lokalnym kibicując Wiśle Kraków ( i jej zgodom).


Po czwarte.

Każda prowokacja ze strony gości na tym forum jak i kibiców Wisły Kraków skutkuje banem.




Dziękuje.

W razie wątpliwości zapraszam tutaj: Pytania do moderatorów

FraMat 27.08.2013 14:22

Jestem tego samego zdania, co moderator wyżej.
Temat będzie dzisiaj (a także w najbliższych dniach) pod ścisłą kontrolą, a kary za łamanie regulaminu i prowokacje, będą nieuchronne.
"Kibiców" drużyny z Warszawy zapraszam na forum Onetu
W ogóle, żeby było trzeba o tym pisać?

Succes Stelei!

mitmichael 27.08.2013 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1329390)
Po trzecie.

Nikt z Warszawy, Poznania czy innego Lubina nie trzymał za nas kciuków w walce o LM. Więc nie na miejscu są komentarze typu: ''Dla dobra polskiej piłki Legia powinna awansować'', i że ''trzeba być patriotą i dopingować Legię'' - owszem trzeba być patriotą a w tym wypadku lokalnym kibicując Wiśle Kraków ( i jej zgodom).

Prawidłowo Nami jakos nikt sie nie przejmowal a byli polscy trenerzy nawet liczyli na przeciwnika (Gmoch i APOEL) wiec gadanie, ze wszyscy powinnismy im kibicowac jest niedorzeczne. Oni nie graja dla Nas i dla polskiej pilki tylko wyłacznie dla Siebie

Hives4 27.08.2013 14:42

Sam jestem kibicem Wisły od kilkunastu lat i nie darzę sympatią Legii, ale dzisiaj wyjątkowo będę im kibicował.
Mniejsza o to, zdecydowałem się tutaj napisać, gdyż jestem oburzony narzucaniem przez moderatorów tego co i jak mam myśleć.
Macie pilnować porządku, a nie narzucać własne poglądy.
Bez odbioru.

Yossarian 27.08.2013 15:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1329398)
Sam jestem kibicem Wisły od kilkunastu lat i nie darzę sympatią Legii, ale dzisiaj wyjątkowo będę im kibicował.
Mniejsza o to, zdecydowałem się tutaj napisać, gdyż jestem oburzony narzucaniem przez moderatorów tego co i jak mam myśleć.
Macie pilnować porządku, a nie narzucać własne poglądy.
Bez odbioru.

Nie oburzaj sie tylko smigaj na forum warszawiakow.
A jak do nas przyjada to wbijaj na ich sektor.Na pewno ci podziekuja za wsparcie.
I jeszcze prosba do modow-usuwajcie posty jak ten powyzej.Siara na cala Polske.

Mario Nh 27.08.2013 15:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1329398)
Sam jestem kibicem Wisły od kilkunastu lat i nie darzę sympatią Legii, ale dzisiaj wyjątkowo będę im kibicował.
Mniejsza o to, zdecydowałem się tutaj napisać, gdyż jestem oburzony narzucaniem przez moderatorów tego co i jak mam myśleć.
Macie pilnować porządku, a nie narzucać własne poglądy.
Bez odbioru.

Dokładnie tak. Myślę że jest spora nagonka na moderatorow tego forum przy tego typu aspektach kibicowskich. Zatem jest okazja się wykazać. Każdy ma swoje zdanie na ten temat. Swoje zdanie wyrazalem już nie raz. Cracovia i jej zgody to nasz wróg numer 1. A Legia? Trzymam kciuki za awans. Ale dziś będzie im piekielnie trudno. Rumuni mają o wiele więcej do zaoferowania w ofensywie.
Za Legia przemawia fakt iż grają rewanż u siebie.

crux.a 27.08.2013 15:07

@Hives4
Wydaje mi się, że nikt niczego nam nie narzuca. Moderatorzy proszą o rzeczową dyskusję i przedstawiają swój punkt widzenia. Tyle.
Nie podzielam Twojego poglądu. Meczu oglądał nie będę, ale z całego serca trzymam kciuki za Rumunów (pewnie dlatego, że nigdy nie byłem patriotą).
Inna rzecz, że w razie awansu elka może skończyć jak inne kluby z naszej części Europy, z Artmedią włącznie.
No i wybraźcie sobie, jak by się Cupiał wku.wił...

LuKaS TSW 27.08.2013 15:23

Czytanie ze zrozumieniem trudna rzecz jak widać. Nikt Ci nie broni cieszyć się z sukcesu Legii jeżeli jej w tym meczu kibicujesz, bardziej chodzi o pajacowanie które sam wymieniłeś w środku swojego posta. Każdy robi według swojego sumienia,ale jakiś poziom dyskusji trzymajmy a nie przekrzykiwanie się że " Legia wygrywa hurra dostaniemy 0,00001 pkt do rankingu uefa" "Urban to jest gość,Walter to jest gość nie to co u nas" albo "Co ta nauka jazdy gra, z taką grą 7egia ma pewny spadek" itp itd durne wpisy o merytoryce równej komentarzom na you tubie czy innych interiach.

Mario Nh 27.08.2013 15:31

Tomasz Smokowski, Tomasz Wieszczycki i Andrzej Twarowski przed meczem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl