Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Bilety (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1565)

Marcin_fan 10.11.2011 19:12

kibic221: Nie ogarniam. Jak wyrzucać pieniądze skoro mamy karnet ?

kibic221 10.11.2011 19:28

no jak nie idziesz na jakiś mecz jak masz karnet to jakbys wyrzucił pieniądze za które zapłaciłeś kupując karnet

gypsy 10.11.2011 19:40

Będzie 5-cyfrówka, nie ma innej opcji ;) Ja rozumiem, że słąbe wyniki, czy jesienna pogoda mogą odstraszać, ale bez przesady, Wisła nie schodzi poniżej 10 tysi na meczach ligowych (tak mnie się przynajmniej zdaje).

Marcin_fan 10.11.2011 19:58

kibic221: No racja ale z drugiej strony tych pieniędzy wydanych kiedyś już teraz "nie widzisz", " nie masz" a możesz pomyśleć w drugą stronę: nie pójdę nie mecz - nie wydam na piwo, zapiekanke itd
E: Ale nie ma co dywagować. 10 tyś to minimum

masterlag 10.11.2011 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CH. (Post 1190142)
Bilety na mecz z Górnikiem
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...nikiem_zabrze/

Teraz jest moment kiedy Polsce należy pokazać że potrafimy stawić się w dużej liczbie. Nie sztuką jest być z Wisła kiedy jest dobrze, sztuką jest przy niej gdy tego potrzebuje

To pogrubioną czcionką to trzeba skierować do pikników albo tych kibiców sukcesu. ;)
Na C zawsze jest +/- ta sama liczba ludzi, gorzej z pozostałymi trybunami.

Górnik przyjeżdża, trzeba się kurna zmobilizować! Myślę, że co poniektórych starszych Górnik wciąż "jara". Musi być dobrze.

Rybka1928 10.11.2011 21:47

Nie rozumiem, dlaczego przy obecnie panującej atmosferze nie można obniżyć cen. Chociażby ulgowe za 10 na G ale tanśze na narożniki, tak to kogoś kto nie chodzi nie ma szans wyciągnąć na mecz, bo ani poziom, ani cena biletów nie zachęca (na kałuży 6,5 zł ...:/ )

kibic221 10.11.2011 22:35

kurcze już nie przesadzajcie z tymi cenami, jak wy chcecie bilety za 10zl to jakie muszą być w 4 czy 5 lidze??:D

mnie tylko dziwi czemu klub nie zrobi sprzedaży biletów w innych miejscach miasta niż Reymonta, przykładowo pare klubów z polski juz tak mają np. Warta Poznań ma 20 punktów gdzie mozna kupic bilet

kelmaj 10.11.2011 22:56

Jakieś info o sprzedaży online?

OpEnTaNy 10.11.2011 23:02

nie wiem czy sobie zdajecie sprawe ale Górnik przyjedzie zapewne w komplecie ;]
chyba nikogo nie trzeba nikogo namawiac zeby sie stawil na meczu ? ;]

Rybka1928 10.11.2011 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kibic221 (Post 1190279)
kurcze już nie przesadzajcie z tymi cenami, jak wy chcecie bilety za 10zl to jakie muszą być w 4 czy 5 lidze??:D

mnie tylko dziwi czemu klub nie zrobi sprzedaży biletów w innych miejscach miasta niż Reymonta, przykładowo pare klubów z polski juz tak mają np. Warta Poznań ma 20 punktów gdzie mozna kupic bilet

Hmmm a lepsze 60% stadionu puste ? Nie co wogóle porównywać, tam są stadion czasem na pare setek osób a bilety też się rożnie kształtują. Chyba chodzi o to, żeby zapełniać stadion na Reymonta a nie na Kałuży ?

palikot 10.11.2011 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rybka1928 (Post 1190251)
Nie rozumiem, dlaczego przy obecnie panującej atmosferze nie można obniżyć cen. Chociażby ulgowe za 10 na G ale tanśze na narożniki, tak to kogoś kto nie chodzi nie ma szans wyciągnąć na mecz, bo ani poziom, ani cena biletów nie zachęca (na kałuży 6,5 zł ...:/ )

A po co obniżać ceny? Ceny są tak niskie, że kto będzie chciał być to będzie.

ps. Widze poprzeczke stawiamy sobie wysoko :lol:

Edit:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rybka1928 (Post 1190290)
Hmmm a lepsze 60% stadionu puste ? Nie co wogóle porównywać, tam są stadion czasem na pare setek osób a bilety też się rożnie kształtują. Chyba chodzi o to, żeby zapełniać stadion na Reymonta a nie na Kałuży ?

Jeszcze raz... jak ktoś ma problem, żeby dać 19/25... niech tu lepiej nie zaglada. Co to wogóle za argument? Jak ktoś jest kibicem Wisły to takiego dylematu nie ma :lol: Weź się już wyłacz prosze cie :D


Cytat:

Pierwotnie napisane przez masterlag (Post 1190199)
To pogrubioną czcionką to trzeba skierować do pikników albo tych kibiców sukcesu. ;)

pikników zostaw w spokoju, bo wielu z nich, chodzi zawsze, mają karnety... kwestia leży w tych drugich i dodałbym jeszcze co poniektórych krzykaczy, którzy pół roku temu gdzieś zniknęli, a tak często lubią się lansować na C a na forach pisać, żeby "dopingować swoją drużynę" :)

h3po4 10.11.2011 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 1190291)
A po co obniżać ceny? Ceny są tak niskie, że kto będzie chciał być to będzie.

ps. Widze poprzeczke stawiamy sobie wysoko :lol:


Wypowiadasz się za siebie a co z ludźmi którzy nie mają kasy? .......enie o tym że mogą nie pić piwa i fajek nie palić sobie daruj bo nie każdy pali i pije a mimo wszystko kasy nie ma.
Bilety są ZA DROGIE! Tyle w tym temacie.
A odwołując się do innych miast popatrzcie sobie na realne zarobki w różnych miastach i wtedy oszacujcie dopiero.

Edit:

Taki mądry człowiek kiedyś takie coś zapisał:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Hierarchia_potrzeb

No i tyle w temacie

palikot 10.11.2011 23:18

Jak nie mają kasy, to niech zaczną robić coś zeby ją mieć, a nie płakać na forum!! Na Apoel/Litex mieliście? Cały zeszły sezon też mieliście? Zbieraliście cały rok czy co? Zapytaj Żydów, czemu do tej pory mając bilety po piątce, ani razu nie zapełnili stadionu, tylko na nasz mecz zeszło ledwo 14 tys!!?? Może za darmo mają wpuszczać? Zaproponuj im...

Jak bilety za 19 zł są za drogie, to powiedz ile płacisz u dostawcy internetowego, zeby móc pierdzielić głupoty na forum...

Cytat:

A odwołując się do innych miast popatrzcie sobie na realne zarobki w różnych miastach i wtedy oszacujcie dopiero.
W dupie mam inne miasta. Jak ktoś jest słaby zawsze znajdzie wytłumaczenie, pomijając fakt, że najtańsze bilety w tych dużych miastach są o 10, 15 zł wyższe niż u nas, a średnią i tak zawyższają Ci co na mecze nie chodzą w większej grupie.

Rybka1928 10.11.2011 23:25

Ode mnie się od......., bo mam karnet, nie rozumiesz o czym piszę to trudno.

palikot 10.11.2011 23:46

To Ty nie rozumiesz na czym polega kibicowanie. Jeśli komuś ciężko uzbierać raz na 2,3 tyg 19/25 zł to jasno widać, że problem nie leży w cenach biletów, tylko w czymś innym. Zakumaj to, bo siedze w temacie kilkanaście lat znam wielu różnych ludzi którzy na mecze chodzą, albo sie na nich pojawiają raz na jakiś czas i jak reagują na różne zmienne, jak (klasa przeciwnika, wyniki, medialność widowiska, pogoda, trasnfery itd) i wiem co potrafili zrobić jak był mecz z Apoelem jak biletów brakło a od tej pory ani razu na R22 się nie pojawili. .... z takimi ludźmi... Oni są potrzebni ale księgowej, a nie Armii Białej Gwiazdy :)

h3po4 11.11.2011 10:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 1190296)
Jak nie mają kasy, to niech zaczną robić coś zeby ją mieć, a nie płakać na forum!! Na Apoel/Litex mieliście? Cały zeszły sezon też mieliście? Zbieraliście cały rok czy co? Zapytaj Żydów, czemu do tej pory mając bilety po piątce, ani razu nie zapełnili stadionu, tylko na nasz mecz zeszło ledwo 14 tys!!?? Może za darmo mają wpuszczać? Zaproponuj im...

Jak bilety za 19 zł są za drogie, to powiedz ile płacisz u dostawcy internetowego, zeby móc pierdzielić głupoty na forum...



W dupie mam inne miasta. Jak ktoś jest słaby zawsze znajdzie wytłumaczenie, pomijając fakt, że najtańsze bilety w tych dużych miastach są o 10, 15 zł wyższe niż u nas, a średnią i tak zawyższają Ci co na mecze nie chodzą w większej grupie.

Kolego, mnie ten problem nie dotyczy ; ) W tym sezonie u nas nie było mnie na 2 Meczach po prostu mówię o innych ale cóż ; ) Ty tego nie zrozumiesz

mistico 11.11.2011 12:19

Trzy pytanka :
1. Czy jest możliwość kupienia biletu bez wyrobionej karty kibica ? Bo np. na mecz Śląska można na dowód osobisty kupić.
2. Jeśli na pierwsze pytanie padnie odpowiedź twierdząca, to czy wchodzi w grę opcja kupienia biletów ulgowych ?
3. Jeśli na oba pytania padną TAKi, to czy byłby ktoś zainteresowany kupieniem dla mnie 5 biletów na mecz z Widzewem 4.12 ? O szczegóły proszę na PW, w zamian stawiam jedną wejściówkę na dowolną trybunę (albo dwa ulgowe na C).

White91 11.11.2011 12:25

Na mecz ligowe karta kibica jest niezbędna.

michael 11.11.2011 12:32

Mistico, jeżeli jesteś w stanie przyjechać ze znajomymi 2h przed meczem, to spokojnie wyrobicie Kartę Kibica i kupicie bileciki, a nawet na browara zdąrzycie jeszcze skoczyć ;)

mistico 11.11.2011 13:30

Dziwne z tą kartą kibica. W Bełchatowie karta kibica jest wymagana tylko dla kibiców z woj. Łódzkiego (mega absurd), na Śląsk z Wisłą 25.11 kuzyn kupi mi bilet na ksero mojego dowodu. Mi to nie przeszkadza, bo KK wyrobiłbym tak czy inaczej, ale po co np. mojej dziewczynie, która jedzie na ten mecz ot tak

Dyniel 12.11.2011 23:05

Jeżeli pojadę na mecz Śląsk-Wisła to mogę wyrobić kartę kibica przy stadionie Śląska mając karte wyrobioną już na R22?

Rybka1928 13.11.2011 00:08

Możesz, ale na Śląsku nie są konieczne karty kibica.

arytmetyk 13.11.2011 00:20

Chociaż ja bym nie ryzykował, bo jeszcze sie okaże, że przy próbie wejścia na R22 zabiorą Ci karte kibica i sie skończy zabawa. Gdyby się okazała że karty Wisły i Śląska lądują w jednym systemie.

Rybka1928 13.11.2011 00:43

Nie ma jednego systemu, w tym sęk, że każdy klub ma własną ewidencję, kiedyś w przyszłości chyba są plany, żeby była jedna baza, ale wtedy znowu trzeba będzie nowe karty wyrabiać :)

Marcin_fan 13.11.2011 10:46

Obecne karty mają ważność do 2013r , więc pewnie po tym okresie będą KK do jednej wspólnej bazy

koniak 13.11.2011 13:18

albo w ogóle nie będzie

Zlatan93 13.11.2011 20:24

Napisałby ktoś jasno jak to będzie wygladało ze Śląskiem, bo kurde ludzie chcą załatwiać bilety/planować a nadal nie ma informacji. Skwk śpi?

OpEnTaNy 13.11.2011 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zlatan93 (Post 1191292)
Napisałby ktoś jasno jak to będzie wygladało ze Śląskiem, bo kurde ludzie chcą załatwiać bilety/planować a nadal nie ma informacji. Skwk śpi?

czasu coraz mniej a chetnych bardzo duuuuuzo bedzie na ten wyjazd ;]

Bobus17 13.11.2011 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dyniel (Post 1191002)
Jeżeli pojadę na mecz Śląsk-Wisła to mogę wyrobić kartę kibica przy stadionie Śląska mając karte wyrobioną już na R22?

We Wrocławiu nie jest konieczna karta kibica żeby kupić bilet, wystarczy dowód osobisty , ksero dowodu lub paszport . Od razu dodam że pesel na kartce nie przechodzi trzeba mieć dokument lub skan dokumentu.
W dniu meczu karty nie wyrobisz , ostatni dzień w jaki można było to zrobić to był czwartek 10.11.2011Później dopiero po meczu :)





Edit : Zlatan93 ..Już około 16tyś poszło od wczoraj .

Zlatan93 13.11.2011 21:12

Śląsk wykupił już 10 tys biletów (przedsprzedaż jakoś od dwóch dni) na mecz z nami, więc o biletach w dniu meczu możemy zapomnieć.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl