![]() |
Cytat:
Czekam na MŚ. Los Angeles - Toronto 1gol:Toronto 1poł:Toronto Winterthur - Wohlen 1gol:Wohlen 1poł:Wohlen Ross County - Dundee Utd 1gol:Ross 1poł:Ross +2.5 gola Almeria - Sevilla , 2 strzeli gola w meczu:L.Fabiano Sochaux - Auxerre , 2 strzeli gola w meczu:Jeleń Lyon - Le Mans , 1 strzeli gola w meczu:L.Lopez Bryan/Bryan-Granollers/Troicki zwy:Granollers/Troicki dokladny wynik:2:1 dla Bryan/Bryan. |
Cytat:
Bo kurs na ZL rośnie jak balonik Amici. Masakra. Wczoraj zagrałem za 16. Dziś już za 18 rano było. Teraz się nie zdziwię, jak jest ze 20. :lol: |
bayern 2
drogba SN 1 lille 2 lyon 1 WISŁA 1 ruch 2 piast 1 getafe 2 kurs 35 za 7 zł do wygrania 240 zł |
Cytat:
|
Na noc dubel:
Fluminense-Atletico 1 (1,5) River Plate-Tigre 1 (1,45) |
Chciałem sobie wklepać ten bonus 10-złotowy z kuponu które były na meczu i pojawia mi się taki komunikat: "Proszę podać 6 cyfr z przedziału 1-9 lub liter z przedziałów A-H, J-N, P, R-Z!" WTF?
|
Wczoraj generalnie udany dzień pod względem bukmacherskim. Wszedł mi zakład sezonowy, że Korona będzie nad żydami na koniec sezonu. Weszła pięknie Lechia.
Szkoda, że wyjebał się kupon, z którego było 1066 za 20 zeta zagrane: Cytat:
|
Ja bonusowe 10zł dałem na Pudziana :D
3,2 kurs. |
Malaga v Real Madryt 2
Barcelona v Valladolid (+2) 1 Siena v Inter 2 kurs 2,13 i nie ma mocnych ;) |
Cytat:
Tak na zrobienie obrotu w BAHu: Malaga - Real M. powyżej 2.5 goli Barcelona - Real Valladolid powyżej 2.5 goli kurs: 1.56 stawka: 10 zł wygrana: 15.6 zł |
Kto to chce bon z bet-at-home na kwotę 10 zł oczywiście za free? Mam dwa a tylko jeden można było zrealizować. Kto pierwszy ten lepszy.
|
Real Madryt... Macie coś na noc?
|
Cytat:
jak zwykle pod koniec nie chce wejść:P Ale i tak dużo fartu było z palermo i sevilla:D |
Cytat:
EEE chyba sie wycofuje z pytania...... nie zauważyłem tych jedynek i sie zgubiłem ale interesuja mnie te 3/5 i tak dalej |
Ja jestem chętny na ten bon 10zł na bah...
|
Cytat:
Edit po poście Speedy'ego: aaaaa :D Tak, to są kursy. :D |
tu raczej chodzi o to, że 3/5 to jest to samo co 1,6 i 166. To są wszystko kursy, tylko, 3/5 używają w anglii, 166 w ameryce, a 1,6 reszta świata.
|
Cytat:
Jutro AIK na tak moje jak i ich przełamanie |
Jakieś pomysły na dziś i najbliższe dni?
|
Pytanie z cyklu '' kumatszym być ''
Otóż chodzi mi o ten cały bonus na bah jest napisane że aby go wypłacić trzeba 3 razy postawić, czyli mam to rozumieć że 10 zł mam postawić 3 razy za nim będę mógł wypłacić, czyli nie mogę stawiać w mniejszych stawkach i wypłacać?? Jestem trochę zielony w tych sprawach jak by ktoś to mógł tak ''po ludzku'' wytłumaczyć. pan Dudi dzięki wielkie. |
Możesz stawiać mniejsze kwoty, ale zanim będziesz mógł cokolwiek wypłacić musisz postawić w sumie kwotę równą trzykrotności kwoty bonusu- czyli w tym wypadku 3 x 10 = 30. Może to być 3 x 10, ale może też być 6 x 5. No i tam pewnie jakaś minimalna kwota, którą będziesz mógł wypłacić jest.
|
Wczoraj ładnie weszło f1, postawione że do końca dojedzie, Webber, Kubica, Schumacher, Petrov, Vettel, Massa. Podniecony wygraną postawiłem Over'y na lige hiszpańską i niestety tak kolorowo nie było, ale ważne że weekend na plus ;)
Dzisiaj tylko jeden mecz: Białoruś - Dania 2,20 |
Cytat:
Ile ma się czasu na obrót tym bonusem? Tydzień, miesiąc, dwa? Bo nie wiem, czy wpłacać tam pieniądze teraz kiedy oferta jest rzadka, czy poczekać do startu lig i pucharów. I takie samo pytanie o Betsson. Bo na stronie nie jest chyba nic sprecyzowane ile ma się czasu na ten obrót. EDIT: Cytat:
|
Ale mnie w****ili w BAh :/ pomyliłem sie z jedna cyferką i zamazałem a nastepnie napisałem raz jeszcze na kwitku, wysłałem im dowod wpłaty. A oni mi napisali ze cos tam jest poprawione i nie moga byc pewni czy to było przed czy po wystawieniu kwitka. Bo mnie **** strzeli. Miał ktoś coś takiego? Idzie to jakos obejśc czy trzeba czekać tydzień aż odbiora wpłatę?
To jest Ku.... biurokracja internetowa. pewnie najlepiej by chcieli bym biegł po zaświadczenie na poczte że byłem tam dziś i zrobiłem taki przelew. A może przesyłać te przedwpłate co godzinę? Może znajdzie sie jakis normalny gościu? |
Cytat:
"Wpłacona kwota – łącznie z dopisanym bonusem – musi zostać trzy razy postawiona w zakładach sportowych przed możliwością wypłaty. Wypłata możliwa jest po dokonaniu wymaganego w ramach akcji bonusowej obrotu. Przy wpłacie 100 PLN wymagany obrót w ramach akcji bonusowej wynosi 450 PLN. Do obrotu wliczane zostają zakłady sportowe po kursie min. 1,5, mogą to być 3 zakłady na kwotę 150 PLN bądź większa ilość zakładow na lączną kwotę 450 PLN. Zarówno dla zakładów pojedynczych jak i kombinacyjnych wymagany jest minimalny kurs 1,5. Bonus powitalny dotyczy tylko i wyłącznie zakładów sportowych nieuwzględniając obrotów z kasyna, pokera oraz wyścigów psów. Na dokonanie wymaganego obrotu w ramach akcji bonusowej nie ma określonego czasu.":-D Serdecznie pozdrawiamy Twój bet-at-home.com Team |
mecz: Rosja - Finlandia
typ: Rosja (-1,5) kurs: 1,90 jak ktos ma watpliwosci to niech zagra samą 1 po kursie 1,50 :) |
Cytat:
teraz czas zlać Kanade-w czwartek :-D |
Na noc Cisne San Jose Sharks i Boston +7, kurs 4.0
|
Cytat:
Obecnie się im przyglądam.I co nie którzy zawodnicy robią sobie jaja z grających. |
Może ktoś z Tarnowa spróbuje sie wypowiedzieć na temat meczu: Tarnow - Pinczow, znalazłem spotkanie w ofercie STS, kursy:1,85 3,2 3,6. Mecz w piątek o 17.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl