Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

JAN ZEMBRZYCKI 15.05.2010 11:22

Cytat:

Fram - Vestmannaeyjar,X i X2,handi+1gola dla Vestmannaeyjar.
1poł:X2

Monagham - Bohemians .D
1poł:Monagham
1gol:Monagham

Verdasco - Karlovic
zwy:Karlovic
dokładny wynik:2:1 dla Verdasco

Isner - Rochus.C
zwy:Rochus.C
dokładny wynik:2:1 dla Isnera

Dementieva - Dulgheru
zwy:Dulgheru
dokładny wynik:2:1 dla Dementievej.

Zagłębie - Korona X
Jagiellonia - Polonia X i 2
Coś takiego ,ale powtarzam to kolejny raz.Nie ma z czego wybrać.
Czekam na MŚ.

Los Angeles - Toronto
1gol:Toronto
1poł:Toronto

Winterthur - Wohlen
1gol:Wohlen
1poł:Wohlen

Ross County - Dundee Utd
1gol:Ross
1poł:Ross
+2.5 gola

Almeria - Sevilla , 2
strzeli gola w meczu:L.Fabiano
Sochaux - Auxerre , 2
strzeli gola w meczu:Jeleń
Lyon - Le Mans , 1
strzeli gola w meczu:L.Lopez

Bryan/Bryan-Granollers/Troicki
zwy:Granollers/Troicki
dokladny wynik:2:1 dla Bryan/Bryan.

pan Dudi 15.05.2010 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jachcik (Post 899094)
Coś słabo z tym kursem ogólnym trafiłeś u mnie na Zagłębie jest 16 zł a łącząc z Wisłą AKO wyniosłoby 20,8 zł ;)


Bo kurs na ZL rośnie jak balonik Amici. Masakra. Wczoraj zagrałem za 16. Dziś już za 18 rano było. Teraz się nie zdziwię, jak jest ze 20. :lol:

bula1010 15.05.2010 12:06

bayern 2
drogba SN 1
lille 2
lyon 1
WISŁA 1
ruch 2
piast 1
getafe 2

kurs 35 za 7 zł do wygrania 240 zł

LanceTS 15.05.2010 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 898284)
Dubnica-Koszyce
1 - 3,3
2 - 3,43
x - 1,6
Wie ktoś z czego się wzięły takie kursy?

i 1:1. Ciekawe skąd się wziął taki kurs :P

LuKaS TSW 15.05.2010 20:46

Na noc dubel:
Fluminense-Atletico 1 (1,5)
River Plate-Tigre 1 (1,45)

SZYMEK_TSW 16.05.2010 10:12

Chciałem sobie wklepać ten bonus 10-złotowy z kuponu które były na meczu i pojawia mi się taki komunikat: "Proszę podać 6 cyfr z przedziału 1-9 lub liter z przedziałów A-H, J-N, P, R-Z!" WTF?

pan Dudi 16.05.2010 10:32

Wczoraj generalnie udany dzień pod względem bukmacherskim. Wszedł mi zakład sezonowy, że Korona będzie nad żydami na koniec sezonu. Weszła pięknie Lechia.

Szkoda, że wyjebał się kupon, z którego było 1066 za 20 zeta zagrane:

Cytat:

15.05.2010 17:00 Polonia Bytom - Polonia Warszawa (1x2)
1 - 0 1 2.55 +155 31/20 Wygrane
15.05.2010 17:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok (1x2)
2 - 0 1 2.25 +125 5/4 Wygrane
15.05.2010 17:00 Śląsk Wrocław - Arka Gdynia (1x2)
2 - 1 1 3.15 +215 43/20 Wygrane
15.05.2010 17:00 Piast Gliwice - Cracovia Kraków (1x2)
0 - 1 1 1.60 -166 3/5 Przegrane
14.05.2010 19:00 SC Austria Lustenau - Austria Wien Amateure (1x2)
(missing) 1 1.85 -117 17/20 Wygrane

DrewniaQ 16.05.2010 10:35

Ja bonusowe 10zł dałem na Pudziana :D
3,2 kurs.

Szarny 16.05.2010 11:05

Malaga v Real Madryt 2
Barcelona v Valladolid (+2) 1
Siena v Inter 2
kurs 2,13

i nie ma mocnych ;)

R33 16.05.2010 11:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 899997)
Chciałem sobie wklepać ten bonus 10-złotowy z kuponu które były na meczu i pojawia mi się taki komunikat: "Proszę podać 6 cyfr z przedziału 1-9 lub liter z przedziałów A-H, J-N, P, R-Z!" WTF?

Bo źle coś wpisałeś pewnie. Przepisz jeszcze raz.

Tak na zrobienie obrotu w BAHu:
Malaga - Real M. powyżej 2.5 goli
Barcelona - Real Valladolid powyżej 2.5 goli

kurs: 1.56
stawka: 10 zł
wygrana: 15.6 zł

gris 16.05.2010 19:07

Kto to chce bon z bet-at-home na kwotę 10 zł oczywiście za free? Mam dwa a tylko jeden można było zrealizować. Kto pierwszy ten lepszy.

LeszekABG 16.05.2010 19:58

Real Madryt... Macie coś na noc?

Maxior 16.05.2010 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maxior (Post 898951)
Takie dla zabawy na weekend:)

Chelsea - Portsmouth powyzej1.5 goliSłabiutko tylko 1:0 wygrać a ostatnio 8:0:P
Atletico Madrid - Getafe x2
Zaragoza - Villarreal x2
S.S. Lazio - Udinese 1x
Lyon - Le Mans 1
Sochaux - Auxerre x2
Almeria - Sevilla 2
Mallorca - Espanyol 1
Atalanta - US Palermo 2
UC Sampdoria - SSC Napoli 1
Málaga - Real Madrid 2
Fenerbahçe - Trabzonspor 1

Stawka 10 e.w 140

Podobnie:

Atletico Madrid - Getafe x2
Zaragoza - Villarreal x2
Lyon - Le Mans 1
Sochaux - Auxerre x2
Almeria - Sevilla 2
Mallorca - Espanyol 1
Atalanta - US Palermo 2
UC Sampdoria - SSC Napoli
Málaga - Real Madrid 2
Fenerbahçe - Trabzonspor 1
Werder Bremen - Bayern München x2

10 e.w 130


jak zwykle pod koniec nie chce wejść:P Ale i tak dużo fartu było z palermo i sevilla:D

BRTS39 16.05.2010 19:59

Cytat:

15.05.2010 17:00 Polonia Bytom - Polonia Warszawa (1x2)
1 - 0 1 2.55 +155 31/20 Wygrane
15.05.2010 17:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok (1x2)
2 - 0 1 2.25 +125 5/4 Wygrane
15.05.2010 17:00 Śląsk Wrocław - Arka Gdynia (1x2)
2 - 1 1 3.15 +215 43/20 Wygrane
15.05.2010 17:00 Piast Gliwice - Cracovia Kraków (1x2)
0 - 1 1 1.60 -166 3/5 Przegrane
14.05.2010 19:00 SC Austria Lustenau - Austria Wien Amateure (1x2)
(missing) 1 1.85 -117 17/20 Wygrane
Może ktos wytłumaczyć co to za zakłady i gdzie można takie stawiać?

EEE chyba sie wycofuje z pytania...... nie zauważyłem tych jedynek i sie zgubiłem ale interesuja mnie te 3/5 i tak dalej

tedi100 16.05.2010 20:24

Ja jestem chętny na ten bon 10zł na bah...

pan Dudi 16.05.2010 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 900402)
Może ktos wytłumaczyć co to za zakłady i gdzie można takie stawiać?

EEE chyba sie wycofuje z pytania...... nie zauważyłem tych jedynek i sie zgubiłem ale interesuja mnie te 3/5 i tak dalej

Opcje zakładów 2 z 3 itd (tzw systemów) ma każdy bukmacher. Jeśli grasz w bahu, to wystarczy, że po skompletowaniu kuponu w górnej zakładce klikniesz "system" i tam sobie ustawisz jaka opcja Cię interesuje. W zasadzie w każdym buku podane jest to bardzo intuicyjnie.

Edit po poście Speedy'ego: aaaaa :D Tak, to są kursy. :D

Speedy 16.05.2010 21:12

tu raczej chodzi o to, że 3/5 to jest to samo co 1,6 i 166. To są wszystko kursy, tylko, 3/5 używają w anglii, 166 w ameryce, a 1,6 reszta świata.

1q2 16.05.2010 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 900005)
Wczoraj generalnie udany dzień pod względem bukmacherskim.:

A mnie oszukała banda decydentów z Turcji i popłynąłem grubo(na kuponie miałem jeszcze Amike,Lyon,Inter,Sparte i Sampdorie które weszły bez straty gola...Jednak były większe leszcze niż my:/

Jutro AIK na tak moje jak i ich przełamanie

Kamson 17.05.2010 12:51

Jakieś pomysły na dziś i najbliższe dni?

WISŁAZWE 17.05.2010 13:40

Pytanie z cyklu '' kumatszym być ''

Otóż chodzi mi o ten cały bonus na bah jest napisane że aby go wypłacić trzeba 3 razy postawić, czyli mam to rozumieć że 10 zł mam postawić 3 razy za nim będę mógł wypłacić, czyli nie mogę stawiać w mniejszych stawkach i wypłacać?? Jestem trochę zielony w tych sprawach jak by ktoś to mógł tak ''po ludzku'' wytłumaczyć.


pan Dudi dzięki wielkie.

pan Dudi 17.05.2010 13:55

Możesz stawiać mniejsze kwoty, ale zanim będziesz mógł cokolwiek wypłacić musisz postawić w sumie kwotę równą trzykrotności kwoty bonusu- czyli w tym wypadku 3 x 10 = 30. Może to być 3 x 10, ale może też być 6 x 5. No i tam pewnie jakaś minimalna kwota, którą będziesz mógł wypłacić jest.

Jachcik 17.05.2010 14:14

Wczoraj ładnie weszło f1, postawione że do końca dojedzie, Webber, Kubica, Schumacher, Petrov, Vettel, Massa. Podniecony wygraną postawiłem Over'y na lige hiszpańską i niestety tak kolorowo nie było, ale ważne że weekend na plus ;)
Dzisiaj tylko jeden mecz:
Białoruś - Dania 2,20





Szarny 17.05.2010 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 900707)
Pytanie z cyklu '' kumatszym być ''

Też mam pytanie o BaH.

Ile ma się czasu na obrót tym bonusem? Tydzień, miesiąc, dwa?

Bo nie wiem, czy wpłacać tam pieniądze teraz kiedy oferta jest rzadka, czy poczekać do startu lig i pucharów.

I takie samo pytanie o Betsson. Bo na stronie nie jest chyba nic sprecyzowane ile ma się czasu na ten obrót.

EDIT:
Cytat:

Na dokonanie wymaganego obrotu w ramach akcji bonusowej nie ma określonego czasu.":-D
Dzieki farciarzu :)

BRTS39 17.05.2010 17:04

Ale mnie w****ili w BAh :/ pomyliłem sie z jedna cyferką i zamazałem a nastepnie napisałem raz jeszcze na kwitku, wysłałem im dowod wpłaty. A oni mi napisali ze cos tam jest poprawione i nie moga byc pewni czy to było przed czy po wystawieniu kwitka. Bo mnie **** strzeli. Miał ktoś coś takiego? Idzie to jakos obejśc czy trzeba czekać tydzień aż odbiora wpłatę?

To jest Ku.... biurokracja internetowa. pewnie najlepiej by chcieli bym biegł po zaświadczenie na poczte że byłem tam dziś i zrobiłem taki przelew.

A może przesyłać te przedwpłate co godzinę? Może znajdzie sie jakis normalny gościu?

farciarz 18.05.2010 09:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szarny (Post 900734)
Też mam pytanie o BaH.

Ile ma się czasu na obrót tym bonusem? Tydzień, miesiąc, dwa?

Bo nie wiem, czy wpłacać tam pieniądze teraz kiedy oferta jest rzadka, czy poczekać do startu lig i pucharów.

I takie samo pytanie o Betsson. Bo na stronie nie jest chyba nic sprecyzowane ile ma się czasu na ten obrót.

Pisałem do nich niedawno w tej sprawie i odpisali że cytuję:

"Wpłacona kwota – łącznie z dopisanym bonusem – musi zostać trzy razy postawiona w zakładach sportowych przed możliwością wypłaty.
Wypłata możliwa jest po dokonaniu wymaganego w ramach akcji bonusowej obrotu.
Przy wpłacie 100 PLN wymagany obrót w ramach akcji bonusowej wynosi 450 PLN.
Do obrotu wliczane zostają zakłady sportowe po kursie min. 1,5, mogą to być 3 zakłady na kwotę 150 PLN bądź większa ilość zakładow na lączną kwotę 450 PLN.

Zarówno dla zakładów pojedynczych jak i kombinacyjnych wymagany jest minimalny kurs 1,5.

Bonus powitalny dotyczy tylko i wyłącznie zakładów sportowych nieuwzględniając obrotów z kasyna, pokera oraz wyścigów psów.

Na dokonanie wymaganego obrotu w ramach akcji bonusowej nie ma określonego czasu.":-D
Serdecznie pozdrawiamy
Twój bet-at-home.com Team

rocco_1906 18.05.2010 11:26

mecz: Rosja - Finlandia
typ: Rosja (-1,5)
kurs: 1,90

jak ktos ma watpliwosci to niech zagra samą 1 po kursie 1,50 :)

rocco_1906 18.05.2010 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 901116)
mecz: Rosja - Finlandia
typ: Rosja (-1,5)
kurs: 1,90

jak ktos ma watpliwosci to niech zagra samą 1 po kursie 1,50 :)

5-0. lekko,łatwo i przyjemnie :)

teraz czas zlać Kanade-w czwartek :-D

WislakWiDoK 18.05.2010 21:30

Na noc Cisne San Jose Sharks i Boston +7, kurs 4.0

JAN ZEMBRZYCKI 19.05.2010 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JAN ZEMBRZYCKI (Post 899132)
Coś takiego ,ale powtarzam to kolejny raz.Nie ma z czego wybrać.
Czekam na MŚ.

Los Angeles - Toronto
1gol:Toronto (0:0)
1poł:Toronto (0:0)

Winterthur - Wohlen
1gol:Wohlen
1poł:Wohlen (2:1)

Ross County - Dundee Utd
1gol:Ross
1poł:Ross (0:2)
+2.5 gola (0:3)

Almeria - Sevilla , 2
strzeli gola w meczu:L.Fabiano
Sochaux - Auxerre , 2
strzeli gola w meczu:Jeleń
Lyon - Le Mans , 1
strzeli gola w meczu:L.Lopez

Bryan/Bryan-Granollers/Troicki
zwy:Granollers/Troicki
dokladny wynik:2:1 dla Bryan/Bryan.

Tak jak już wspominałem czekam na MŚ,choć będę grał jeszcze tenisy.
Obecnie się im przyglądam.I co nie którzy zawodnicy robią sobie jaja z grających.

pozdi91 19.05.2010 18:45

Może ktoś z Tarnowa spróbuje sie wypowiedzieć na temat meczu: Tarnow - Pinczow, znalazłem spotkanie w ofercie STS, kursy:1,85 3,2 3,6. Mecz w piątek o 17.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl