![]() |
|
Cytat:
Jak widać, nigdzie miejsca nie zagrzał :D |
Jak już zapewne wszyscy widzieli Michał Nalepa, Michał Szewczyk, Fabian Burdenski, Patryk Fryc oraz Danijel Klarić nie są już zawodnikami Wisły Kraków. Ciekawe gdzie ich wiatr ( menedżer) poniesie ??
trochę szkoda Nalepy, bo miał trochę talentu,ale cóż nie przekonał trenera to wypad. w sumie dobrze bo jest niezły, a nie gra na co dzień. Reszta odchodzi bez żadnej historii w klubie z R22 |
A mi tam najbardziej szkoda Fryca bo nie dostał podobnej szansy co Nalepa, a jak grał to nie popisał się żadną kompromitacją.
|
Maciek Skorża przymierzany do bydgoskiego Zawiszy
|
Cytat:
|
Tak ?
A to nie pamiętacie, jaki był lament na Maciusia jak nam derby przegrał i mistrzostwo ? |
Kiedy nam Skorża mistrzostwo przegrał?
|
chyba wtedy co Jop se swojaka nie do wiary w.......ił na Hucie
|
Cytat:
|
....a, czy to wina Skorży że Jop nie wiedział na którą bramkę gra?
Litości :) |
Cytat:
|
Przecież to poczciwy Heniu nas wtedy prowadził już. Skorżę wywalili po 2 kolejce i remisie/porażce w Białymstoku
|
Właśnie znalazłem to wtedy Kasperczak prowadził Wisełkę zwracam honor i nie z pasiastymi a z Odrą
edit to źle znalazłem |
Cytat:
Jop zagrał tylko dlatego, że Alvarez nie mógł wystąpić w tamtym spotkaniu. Trenerem był Heniu |
w ostatniej kolejce potem graliśmy z Odrą i 1-1 bodajże było.
Lech wygrał jak się nie mylę 2-0. Lewa fajną bramę strzeliła pod poprzeczke w ostatniej kolejce. |
Rany boskie, a co wy z wyszukiwarek korzystać nie potraficie? Wszystko jest do sprawdzenia przecież paroma kliknięciami... ,,chyba" , ,,bodajże". Rozumiem, że ktoś co napisał Iszy mógł się pomylić, ale dalsze rozkminy nie mają sensu.
Kto kiedy był trenerem (dokładne daty na samym dole): http://historiawisly.pl/wiki/index.p...ej_Skor%C5%BCa http://historiawisly.pl/wiki/index.php?title=Kasperczak Wyniki: http://www.90minut.pl/liga/0/liga4389.html |
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...z-polski/hbwh7
Nie wiem czy było ale Czarek Wilk udzielił wywiadu Cytat:
|
Nasz były fochostrzeliwacz Adam Kokoszka został piłkarzem....Beitar Jerozolima, tego jeszcze nie grali
edit jest i przecinek :) |
Cytat:
|
Cytat:
Względnie: "Beitaru Jerozolima jeszcze nie grali", ale to błąd frazeologiczny ;) Kij tam z Kokoszką, ale ponoć, choć niewiarygodnie to brzmi, Kirm do nas wraca. |
Niewiarygodnie ale gość ma kartę w ręku - głowny atut dla obu stron (o ile dobrze google przetłumaczyło).
http://www.boerenmacht.nl/artikelen/...oude-nest.html |
Kirm dla dzisiejszej Wisły byłby sporym wzmocnieniem.
|
^^ A pamiętam, jak Kirm odchodził to nikt z kumatych nie płakał bo szewczyk na pewno będzie lepszy. :lol:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Z odgrzewanych kotletów to Marcelo, Melikson i być może Uche mogliby być sporym wzmocnieniem, ale to oczywiście sf. |
Cytat:
Ja czekam na informacje: ''Wisła Kraków przegrała walkę o Andraża Kirma.Ofertę Wisły(które zapewne nie ma) przebił klub z 2 ligi niemieckiej.. Nie ma się co dziwić skoro Wisła jest w kryzysie i na potęgę sprzedaje swoich najlepszych zawodników, bla, bla, bla'' ''Andraż Kirm jednak nie wróci do Krakowa'' '' Wisły nie stać na Kirma'' |
Ja osobiście jestem przeciwny jego sprowadzaniu. Głównie przez to :
Cytat:
|
Ja akurat jestem odmiennego zdania - w pierwszym stopniu zawsze wymagajmy wiecej od siebie, pozniej od innych.
|
Z Kirmem to na pewno jest tylko plotka. Prędzej by do nas wrócił Biton, Melikson czy chociaż Diaz. Ale nie Kirm który miał dość Krakowa i tak naprawdę nigdy się u nas nie zaaklimatyzował.
Inna sprawa to jego przydatność do zespołu. Ze sportowej strony miałby u nas swoje miejsce. Statystyki miał dobre, na pewno nieporównywalnie lepsze niż Sarki, choć i pamiętam że kilka siwych włosów u mnie więcej zrobił... |
Kirm tu nie przyjdzie i ja tego Pana widzieć na R22 nie chcę. Nigdy nie było u niego pełnego zaangażowania.
On KrK nie lubi i jak pisze poprzednik : prędzeni wróciłby taki Melikson ( niemożliwe), Biton(tu akurat możliwe) ,Diaz czy Uche( ten pan mówił, że chciałby wrócić i jestem w stanie powitać go na kolanach, mimo lekko kontrowersyjnego końca przygody ostatnim razem w Wiśle. |
Ani nie będzie Kirma,Meliksona,Bitona,Uche czy Diaza...
Co Wy zwaiowaliscie?? |
Cytat:
|
w 2005 po panathinaikosie
|
kolega wtedy jeszcze nie kibicował, dajcie mu spokój ! :)
a co do Kiro czekam na informacje w której futbol.pl powołą się na stronę holenderską :) |
http://www.romaniansoccer.ro/stiri/4...i-al-arabi.htm
Dan Petrescu został szkoleniowcem Al Arabi w Katarze. Podpisał 2-letni kontrakt http://www.romaniansoccer.ro/ewcms/u...cu_dan_001.jpg |
Cytat:
|
Trenował, po kolei:
Rapid Bukareszt Sportul Studenţesc, Wisła Kraków Unirea Urziceni Kuban Krasnodar Dynamo Moskwa |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl