Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

63.5 Kg 31.05.2014 08:13

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=5385 :-D

huberix 31.05.2014 09:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1363058)


Jak widać, nigdzie miejsca nie zagrzał :D

filoo 03.06.2014 11:50

Jak już zapewne wszyscy widzieli Michał Nalepa, Michał Szewczyk, Fabian Burdenski, Patryk Fryc oraz Danijel Klarić nie są już zawodnikami Wisły Kraków. Ciekawe gdzie ich wiatr ( menedżer) poniesie ??

trochę szkoda Nalepy, bo miał trochę talentu,ale cóż nie przekonał trenera to wypad. w sumie dobrze bo jest niezły, a nie gra na co dzień. Reszta odchodzi bez żadnej historii w klubie z R22

cfa 03.06.2014 12:24

A mi tam najbardziej szkoda Fryca bo nie dostał podobnej szansy co Nalepa, a jak grał to nie popisał się żadną kompromitacją.

panowie 03.06.2014 21:04

Maciek Skorża przymierzany do bydgoskiego Zawiszy

4karol4 03.06.2014 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez panowie (Post 1363498)
Maciek Skorża przymierzany do bydgoskiego Zawiszy

Szkoda, bo jak ludzie koniecznie chcą pognać Smudę to byłby jeden z niewielu sensownych następców.

DeadOrAlive 04.06.2014 07:34

Tak ?
A to nie pamiętacie, jaki był lament na Maciusia jak nam derby przegrał i mistrzostwo ?

R33 04.06.2014 07:53

Kiedy nam Skorża mistrzostwo przegrał?

szprotson 04.06.2014 10:03

chyba wtedy co Jop se swojaka nie do wiary w.......ił na Hucie

brylant17 04.06.2014 10:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1363538)
chyba wtedy co Jop se swojaka nie do wiary w.......ił na Hucie

Tak właśnie wtedy :neutral: chyba z pasiastymi

Kocur 04.06.2014 10:53

....a, czy to wina Skorży że Jop nie wiedział na którą bramkę gra?

Litości :)

St Yabol 04.06.2014 10:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1363545)
Tak właśnie wtedy :neutral: chyba z pasiastymi

a to juz nie było po powrocie Kasperczaka?

rafalek 04.06.2014 11:04

Przecież to poczciwy Heniu nas wtedy prowadził już. Skorżę wywalili po 2 kolejce i remisie/porażce w Białymstoku

brylant17 04.06.2014 12:04

Właśnie znalazłem to wtedy Kasperczak prowadził Wisełkę zwracam honor i nie z pasiastymi a z Odrą

edit

to źle znalazłem

Dariook 04.06.2014 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1363556)
Właśnie znalazłem to wtedy Kasperczak prowadził Wisełkę zwracam honor i nie z pasiastymi a z Odrą

Ale bredzisz. Wisła zremisowała z żydami po samobóju Jopa. 1-1 dawało mistrzostwo amice, tzn dawało przewagę którą poznaniacy utrzymali. zydy utrzymały się w lidze.

Jop zagrał tylko dlatego, że Alvarez nie mógł wystąpić w tamtym spotkaniu. Trenerem był Heniu

huberix 04.06.2014 13:43

w ostatniej kolejce potem graliśmy z Odrą i 1-1 bodajże było.
Lech wygrał jak się nie mylę 2-0. Lewa fajną bramę strzeliła pod poprzeczke w ostatniej kolejce.

R33 04.06.2014 14:46

Rany boskie, a co wy z wyszukiwarek korzystać nie potraficie? Wszystko jest do sprawdzenia przecież paroma kliknięciami... ,,chyba" , ,,bodajże". Rozumiem, że ktoś co napisał Iszy mógł się pomylić, ale dalsze rozkminy nie mają sensu.

Kto kiedy był trenerem (dokładne daty na samym dole):
http://historiawisly.pl/wiki/index.p...ej_Skor%C5%BCa
http://historiawisly.pl/wiki/index.php?title=Kasperczak

Wyniki:
http://www.90minut.pl/liga/0/liga4389.html

Lukasz 04.06.2014 16:08

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...z-polski/hbwh7

Nie wiem czy było ale Czarek Wilk udzielił wywiadu

Cytat:

Cezary Wilk: jak pojawia się dobra oferta, trzeba wyjeżdżać z Polski

brylant17 04.06.2014 22:16

Nasz były fochostrzeliwacz Adam Kokoszka został piłkarzem....Beitar Jerozolima, tego jeszcze nie grali



edit


jest i przecinek :)

PhantomRanger 04.06.2014 23:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1363597)
Nasz były fochostrzeliwacz Adam Kokoszka został piłkarzem....Beitar Jerozolima tego jeszcze nie grali

Nie żebym się czepiał, ale czasem nie powiino być Beitaru Jerozolima? :) Kokoszka jednak wybrał odpowiedni dla siebie klub.

piotek 05.06.2014 00:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1363602)
Nie żebym się czepiał, ale czasem nie powiino być Beitaru Jerozolima? :) Kokoszka jednak wybrał odpowiedni dla siebie klub.

Jest poprawnie, tylko brakuje przecinka. Powinno być: "Beitar Jerozolima, tego jeszcze nie grali"
Względnie: "Beitaru Jerozolima jeszcze nie grali", ale to błąd frazeologiczny ;)

Kij tam z Kokoszką, ale ponoć, choć niewiarygodnie to brzmi, Kirm do nas wraca.

Lukasz 05.06.2014 08:35

Niewiarygodnie ale gość ma kartę w ręku - głowny atut dla obu stron (o ile dobrze google przetłumaczyło).

http://www.boerenmacht.nl/artikelen/...oude-nest.html

silver03 05.06.2014 08:46

Kirm dla dzisiejszej Wisły byłby sporym wzmocnieniem.

Viper 05.06.2014 09:05

^^ A pamiętam, jak Kirm odchodził to nikt z kumatych nie płakał bo szewczyk na pewno będzie lepszy. :lol:

maaarcin 05.06.2014 09:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1363609)
Niewiarygodnie ale gość ma kartę w ręku - głowny atut dla obu stron (o ile dobrze google przetłumaczyło).

http://www.boerenmacht.nl/artikelen/...oude-nest.html

Uwielbiam, po prostu to uwielbiam. Ta holenderska strona w sprawie Kirma powołuje się na informacje Onetu, Onet na informacje futbol.pl. Teraz czekam, aż ktoś z Polski powoła się na tą holenderską stronę :D

mitmichael 05.06.2014 09:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1363579)
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...z-polski/hbwh7

Nie wiem czy było ale Czarek Wilk udzielił wywiadu

Ja sie tylko zastanawiam ile on szans dostanie w Depo jak beda grali w Primera Division nie wiem jak mu tam jest czy dostaje duzo szans, czy w ogole dostaje szanse ale pierwszy szczebel rozgrywek to nie to samo co drugi.

arti 05.06.2014 09:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1363610)
Kirm dla dzisiejszej Wisły byłby sporym wzmocnieniem.

Skrzydłowy bez dryblingu, ze słabą wrzutką, zajęczym sercem i w dodatku Kraków mu się już znudził. Dobre uzupełnienie mocnej drużyny, w słabszej guzik zrobi.
Z odgrzewanych kotletów to Marcelo, Melikson i być może Uche mogliby być sporym wzmocnieniem, ale to oczywiście sf.

WISŁAZWE 05.06.2014 09:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maaarcin (Post 1363617)
Uwielbiam, po prostu to uwielbiam. Ta holenderska strona w sprawie Kirma powołuje się na informacje Onetu, Onet na informacje futbol.pl. Teraz czekam, aż ktoś z Polski powoła się na tą holenderską stronę :D


Ja czekam na informacje:

''Wisła Kraków przegrała walkę o Andraża Kirma.Ofertę Wisły(które zapewne nie ma) przebił klub z 2 ligi niemieckiej.. Nie ma się co dziwić skoro Wisła jest w kryzysie i na potęgę sprzedaje swoich najlepszych zawodników, bla, bla, bla''


''Andraż Kirm jednak nie wróci do Krakowa''
'' Wisły nie stać na Kirma''

PhantomRanger 05.06.2014 10:00

Ja osobiście jestem przeciwny jego sprowadzaniu. Głównie przez to :

Cytat:

Mieszkałem w dużym Krakowie, ale ludzie byli zamknięci. Czułem chłód i dystans. Oni nie mówią zbyt dobrze po angielsku i są nieśmiali. Nie ma porównania ze Słowenią czy Holandią.
Gość był u nas 3 lata i nie wykazał minimum przyzwoitości aby nasz język opanować w stopniu choćby podstawowym. Jedziesz grać do Niemiec, Francji, Włoch czy Hiszpanii to musisz się uczyć tego języka gdzie przyjdzie Ci grać. Dlatego zacznijmy się szanować i wymagać od zagranicznego zaciągu nauki języka polskiego.

wiesniak84 05.06.2014 10:08

Ja akurat jestem odmiennego zdania - w pierwszym stopniu zawsze wymagajmy wiecej od siebie, pozniej od innych.

Karherop 05.06.2014 12:27

Z Kirmem to na pewno jest tylko plotka. Prędzej by do nas wrócił Biton, Melikson czy chociaż Diaz. Ale nie Kirm który miał dość Krakowa i tak naprawdę nigdy się u nas nie zaaklimatyzował.

Inna sprawa to jego przydatność do zespołu. Ze sportowej strony miałby u nas swoje miejsce. Statystyki miał dobre, na pewno nieporównywalnie lepsze niż Sarki, choć i pamiętam że kilka siwych włosów u mnie więcej zrobił...

huberix 05.06.2014 14:21

Kirm tu nie przyjdzie i ja tego Pana widzieć na R22 nie chcę. Nigdy nie było u niego pełnego zaangażowania.
On KrK nie lubi i jak pisze poprzednik : prędzeni wróciłby taki Melikson ( niemożliwe), Biton(tu akurat możliwe) ,Diaz czy Uche( ten pan mówił, że chciałby wrócić i jestem w stanie powitać go na kolanach, mimo lekko kontrowersyjnego końca przygody ostatnim razem w Wiśle.

63.5 Kg 05.06.2014 14:27

Ani nie będzie Kirma,Meliksona,Bitona,Uche czy Diaza...

Co Wy zwaiowaliscie??

kornd 05.06.2014 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez huberix (Post 1363657)
Kirm tu nie przyjdzie i ja tego Pana widzieć na R22 nie chcę. Nigdy nie było u niego pełnego zaangażowania.
On KrK nie lubi i jak pisze poprzednik : prędzeni wróciłby taki Melikson ( niemożliwe), Biton(tu akurat możliwe) ,Diaz czy Uche( ten pan mówił, że chciałby wrócić i jestem w stanie powitać go na kolanach, mimo lekko kontrowersyjnego końca przygody ostatnim razem w Wiśle.

A jak w 2003 odmówił gry w kwalifikacjach CL, albo w 2004 gdy odszedł od razu po przegranych meczach z Realem?

arti 05.06.2014 14:39

w 2005 po panathinaikosie

szprotson 05.06.2014 16:05

kolega wtedy jeszcze nie kibicował, dajcie mu spokój ! :)

a co do Kiro czekam na informacje w której futbol.pl powołą się na stronę holenderską :)

FraMat 05.06.2014 16:30

http://www.romaniansoccer.ro/stiri/4...i-al-arabi.htm

Dan Petrescu został szkoleniowcem Al Arabi w Katarze.
Podpisał 2-letni kontrakt



http://www.romaniansoccer.ro/ewcms/u...cu_dan_001.jpg

brylant17 05.06.2014 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1363672)
http://www.romaniansoccer.ro/stiri/4...i-al-arabi.htm

Dan Petrescu został szkoleniowcem Al Arabi w Katarze.
Podpisał 2-letni kontrakt



http://www.romaniansoccer.ro/ewcms/u...cu_dan_001.jpg

Przecież miał być trenerem Dynama Kijów ? to był czy nie ?

FraMat 05.06.2014 17:27

Trenował, po kolei:
Rapid Bukareszt
Sportul Studenţesc,
Wisła Kraków
Unirea Urziceni
Kuban Krasnodar
Dynamo Moskwa

spartan 05.06.2014 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1363686)
Trenował, po kolei:
Rapid Bukareszt
Sportul Studenţesc,
Wisła Kraków
Unirea Urziceni
Kuban Krasnodar
Dynamo Moskwa

Z pieniędzmi zarobionymi u szejków, wciąż niemogący pogodzić się ze zwolnieniem na Reymonta ibn Dan zemści się na Cupiale odkupując krakowski klub. Wdzięczny forumowy moderator wraz z 997 kibicami regularnie bywającymi na Reymonta zafunduje mu pomnik z datków przeznaczonych na obelisk dla Reymana. Świetlana przyszłość przed nami :alleluja:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl