![]() |
Jak się stawia Patryka "będę umierał za pogoń" Małeckiego przed Żurawiem i Frankiem, to trzeba mieć coś nie tak pod kopułą. Piłkarz jest przede wszystkim od grania.
Swoją drogą ciekawe kiedy sobie przerobi tatuaż na Krygiera, albo Kielca. Może wtedy do Was trafi, jaki z niego wielki Wiślak. |
Cytat:
Cytat:
Dlaczego Cie tak interesuje jego tatuaz? Swojego nie masz? czy tak poprostu lubisz wtykac nos w nie swoje sprawy? Tak na marginesie, Reyman i jego zycie to autorytet sam w sobie, niekoniecznie musi to miec zwiazek z jego kariera pilkarska wiec nierozumiem dlaczego ktos by mial go przerabiac na jakiegos Krygiera, kimkolwiek ten osobnik jest. Zapoznaj sie z legenda swojego klubu a pozniej za przeproszeniem ....... o przerobce jego wizerunku. |
Cytat:
|
Cytat:
|
K. Mączyński zdobył dwie bramki w meczu chińskiej ekstraklasy
https://www.youtube.com/watch?v=NnxtWqLp18Q (od 0:50) |
Cytat:
|
Cytat:
PS. Zabawne jest to, że przed tym występem w TV nie wykrzesali nawet minimum wysiłku, aby coś przeczytać. Skoro teraz tego nie okazali to jaka pewność, że zachce im się w PE? |
Dokładnie. Zapytałem, bo w tym temacie któryś napisał, że "podniecamy się" Małeckim, a wyzywamy Żurawskiego lub Frankowskiego....
Tymczasem jeden z nich kompromituję siebie oraz po części swój były klub. |
Uważam, że Żurawski jak przystało na bolszewika bardzo dobrze wybrał swój obecny klub - III-ligowy Poroniec Poronin. W Poroninie bedzie miał blisko do szlaków po których spacerował Lenin.
|
Zawsze myślałem że Maciek ma więcej w głowie.. będę pamiętał jakim był piłkarzem.. szkoda że teraz tak się stacza :/
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ja dzisiaj zobaczyłem znanego nam z W11 Sebka Wątrobę na plakatach Twojego Ruchu... Co to za partia, która w desperacji w walce o głosy nie stawia już na merytoryczność, czy choćby jej pozory, ale na popularność... To są wybory do Parlamentu Europejskiego, czy jakiś Taniec z gwiazdami?
PS sry za polityczny post- już milczę. |
Podobno Melikson wraca do polski ścisłej do LECHI
|
Szkoda, że nie do Wisły. Świetny to był grajek, chciałabym go kiedyś jeszcze zobaczyć na R22, z Białą Gwiazdą na piersi.
|
Jasne Maor w Lechii. :D. Wyrózniał sie jako jeden z niewielu w Valenciennes było nim zainteresowanie ze strony innych klubów a on wróci do Polski i jeszcze do sredniej Lechii.
|
Cytat:
|
jeszcze średnia.. od przyszłego sezonu realnie idziemy po mistrza :P!
|
Marcelo dzisiaj 90 minut w barwach Hannoveru. Oglądał ktoś?
|
Sobolewski piękną bramkę strzelił. No ale dla Wisły Smudy był za słaby
|
Cytat:
|
Smuda z niego zrezygnował, bo Sobol słabo rzygał w tuje.
|
Najlepsze zagrania Maora Meliksona w barwach Valenciennes https://www.youtube.com/watch?v=ag-tF-L2qfE
Dudu Dahan oficjalnie rozgląda się za nowym klubem dla Izraelczyka |
http://www.mainz05.de/mainz05/upload...or_diaz_01.jpg
Wie ktoś od kiedy Junior biega po boiska Bundesligi oO? Swoją drogę facet jedzie na mundial do Brazylii ;) Co jak co ale przydał by się w Wiśle. |
Gra w Mainz od 2012 roku. Jak zaraz po tym jak skończyło mu się wypożyczenie z Club Brugge do Wisły odszedł do Niemiec.
|
Cytat:
|
Kurczę ciekawy ten temat jest ;) Jechany przez wieeelu Junior na mundial jedzie, nieźle :)
|
Cytat:
Natomiast bardziej zdziwił by mnie, brak Juniora w silnej kadrze Kostaryki. Oznaczało by to, że albo skończył karierę, lub najzwyklej w świecie zmarł. |
Kaziu Moskal przedłużył kontrakt GieKSą. Będzie prowadził drużynę z Katowic również w przyszłym sezonie.
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...w-gks-katowice |
|
A Sobol się nie poddaje i przedluza kontrakt z Gornikiem o 2 lata...
http://www.90minut.pl/news/233/news2...w-Gorniku.html |
Cytat:
nic tylko życzyć zdrowia i powodzenia |
Co za debile rządzą w Górniku. Z takim starym piłkarzem kontrakt przedłużać? Ledwo biega, strzelać nie potrafi.
Nasz światły prezio od razu się na nim poznał. . . . . . . . ;) |
No i jeszcze pamietajmy, że głownie Smudzie nie pasował do koncepcji. Pewnie nie potrafił współpracować z tujami.
|
Były piłkarz Wisły Kraków Słowak Erik Cikos zadebiutował dziś w wieku 25 lat w pierwszej drużynie reprezentacji swojego kraju w przegranym przez jego rodaków spotkaniu z Rosją 1-0
Były gracz Wisły wszedł na boisko w 76 minucie towarzyskiego meczu Rosja-Słowacja na stadionie w ST Petersburgu W barwach Wisły rozegrał 33 spotkania i zaliczył 3 asysty,sezon zakończył z Mistrzostwem Polski 2010/2011 Według transfermarkt.pl 25 latkowi z Bratysławy kontrakt wygasa w tym tygodniu,obecnie jest wypożyczony ze Slovana Bratysława do Ross County http://www.transfermarkt.pl/erik-cik.../spieler/90354 |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Chyba nie chce dalej siedzieć w Slovanie(o ile przedłużą) i grzać ławe. Skoro zadebiutował, forma musi być. Pewnie chcą go inne kluby, ale zakładam że wybrałby Wisłe. |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl