Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

wislak2119 05.05.2014 16:47

Jak się stawia Patryka "będę umierał za pogoń" Małeckiego przed Żurawiem i Frankiem, to trzeba mieć coś nie tak pod kopułą. Piłkarz jest przede wszystkim od grania.
Swoją drogą ciekawe kiedy sobie przerobi tatuaż na Krygiera, albo Kielca. Może wtedy do Was trafi, jaki z niego wielki Wiślak.

SharksiK 05.05.2014 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1359937)
a pan to niby kto
że tak rozdaje razy na prawo i lewo?

Sprzedawca liści

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak2119 (Post 1359939)
Jak się stawia Patryka "będę umierał za pogoń" Małeckiego przed Żurawiem i Frankiem, to trzeba mieć coś nie tak pod kopułą. Piłkarz jest przede wszystkim od grania.
Swoją drogą ciekawe kiedy sobie przerobi tatuaż na Krygiera, albo Kielca. Może wtedy do Was trafi, jaki z niego wielki Wiślak.

Jesli twierdzisz ze pilkarz jest od grania, to cos taki podniecony tym ze Malecki umiera teraz za Pogon? To chyba dobrze, debilem by byl jak by twierdzil ze za Wisłę, w ktorej juz nie gra.

Dlaczego Cie tak interesuje jego tatuaz? Swojego nie masz? czy tak poprostu lubisz wtykac nos w nie swoje sprawy?
Tak na marginesie, Reyman i jego zycie to autorytet sam w sobie, niekoniecznie musi to miec zwiazek z jego kariera pilkarska wiec nierozumiem dlaczego ktos by mial go przerabiac na jakiegos Krygiera, kimkolwiek ten osobnik jest.
Zapoznaj sie z legenda swojego klubu a pozniej za przeproszeniem ....... o przerobce jego wizerunku.

JacobCFC 05.05.2014 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak2119 (Post 1359939)
Jak się stawia Patryka "będę umierał za pogoń" Małeckiego przed Żurawiem i Frankiem, to trzeba mieć coś nie tak pod kopułą. Piłkarz jest przede wszystkim od grania.
Swoją drogą ciekawe kiedy sobie przerobi tatuaż na Krygiera, albo Kielca. Może wtedy do Was trafi, jaki z niego wielki Wiślak.

A ksiądz jest przede wszystkim od odprawiania mszy. Żurawski jednym swoim ruchem przekreślił wszystko.

South 05.05.2014 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pero (Post 1359903)
Za to "kocham" kibiców Wisły:
Małecki - obraża: kilku trenerów, piłkarzy z drużyny, działaczy, pokazuje wała, wysyła na 2 strone błoń kibiców, gra cały sezon totalny piach - BOHATER
Frankowski, Żurawski - bramki decydujące o najważniejszych sukcesach Wisły, kapitanowie, mimo gwiazdorstwa większego kalibru raczej bez większych konfliktów w klubie (poza zesłaniem Franka do rezerw) - JUDASZE, ZDRAJCY
No sorry ale chyba trzeba reprezentować poziom umysłowy Małego żeby mieć takie przekonania.

to nie bramki i sukcesy zadecydowały jak ich traktować...

panowie 06.05.2014 09:38

K. Mączyński zdobył dwie bramki w meczu chińskiej ekstraklasy

https://www.youtube.com/watch?v=NnxtWqLp18Q
(od 0:50)

Pablo84 06.05.2014 11:41

Cytat:

Obserwując medialne popisy kandydujących do Parlamentu Europejskiego celebrytów coraz trudniej jest przejść obojętnie. Tym razem popis braku elementarnej wiedzy na temat unijnych struktur dali sportowcy: Otylia Jędrzejczak i Maciej Żurawski.

Była mistrzyni olimpijska oraz były piłkarz byli gośćmi programu „Polityka przy Kawie” na antenie TVP1. W związku z tym, że Otylia Jędrzejczak i Maciej Żurawski kandydują w wyborach do Parlamentu Europejskiego, prowadząca program postanowiła sprawdzić ich wiedzę o Unii Europejskiej.

Pytana o to, czy Parlament Europejski ma inicjatywę ustawodawczą Otylia Jędrzejczak po chwili namysłu odpowiedziała twierdząco – była to zła odpowiedź.

Próbując ratować sytuację kandydujący z list SLD Maciej Żurawski oświadczył, że jego zadaniem jako europosła będzie przekonywanie ludzi, że „warto w sport inwestować”.

Prawdziwe schody dla kandydatów w wyborach do europarlamentu zaczęły się jednak, gdy prowadząca zaczęła zadawać pytania bardziej szczegółowe:

- Czy pan uważa, że Polska powinna popierać pogłębianie porozumienia z Kioto? - pytała Macieja Żurawskiego prowadząca program Justyna Dobrosz-Oracz.

- Z Kioto? Pani wyjaśni bardziej, co to z tym Kioto – odparł wyraźnie zaskoczony Żurawski.

Wiedzą w tym zakresie nie popisała się także Otylia Jędrzejczak, która po namyśle przyznała, że nie zna odpowiedzi na pytanie. Dopiero po wyjaśnieniu czym jest porozumienie z Kioto Jędrzejczak nieco się ożywiła:

- Po prostu nie znałam stwierdzenia z Kioto. Natomiast o całym zdarzeniu mam wiedzę. Uważam, że my powinniśmy inwestować w nasz węgiel. Nawet klimatolodzy nie są do końca zgodni z tym, że dwutlenek węgla, który się wydziela, ma na pewno zły wpływ na klimat. Oni się między sobą kłócą i nie mają pełnej zgody – tłumaczyła była mistrzyni olimpijska.

Sporo trudności sprawiło także Maciejowi Żurawskiemu pytanie o to, jaki kraj przewodniczy Unii Europejskiej.

- Unii Europejskiej? Nie doczytałem chyba – tłumaczył były piłkarz.
Wklejanie tego typu rzeczy to demagogia?

PhantomRanger 06.05.2014 14:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1360020)
Wklejanie tego typu rzeczy to demagogia?

To nie jest demagogia. To po prostu pokazuje jakie nieuki reprezentują/będą reprezentować nas w parlamencie. Żurawski teraz zaczyna rozmieniać kariere na drobne. Moim zdaniem powienien zostać przy piłce i jeśli nie satysfakcjonuje go rola skauta, mógł się zająć trenerką. Jeżeli jednak zostanie wybrany to nie wyobrażam sobie, aby nadal robił u nas za skauta. Albo rybki albo akwarium. To co zrobił dla Wisły nikt mu nie odbierze bo jego bramki dały nam też wiele radości. Natomiast Jędrzejczak powinna siedzieć w pierdlu za zabójstwo brata, a tymczasem ona ma "nas" reprezentować.

PS. Zabawne jest to, że przed tym występem w TV nie wykrzesali nawet minimum wysiłku, aby coś przeczytać. Skoro teraz tego nie okazali to jaka pewność, że zachce im się w PE?

Pablo84 06.05.2014 15:00

Dokładnie. Zapytałem, bo w tym temacie któryś napisał, że "podniecamy się" Małeckim, a wyzywamy Żurawskiego lub Frankowskiego....
Tymczasem jeden z nich kompromituję siebie oraz po części swój były klub.

armani199 06.05.2014 16:58

Uważam, że Żurawski jak przystało na bolszewika bardzo dobrze wybrał swój obecny klub - III-ligowy Poroniec Poronin. W Poroninie bedzie miał blisko do szlaków po których spacerował Lenin.

Lechista69 06.05.2014 17:42

Zawsze myślałem że Maciek ma więcej w głowie.. będę pamiętał jakim był piłkarzem.. szkoda że teraz tak się stacza :/

spartan 06.05.2014 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista69 (Post 1360074)
Zawsze myślałem że Maciek ma więcej w głowie.. będę pamiętał jakim był piłkarzem.. szkoda że teraz tak się stacza :/

Głupota Żurawskiego polega na tym, iż nie widzi swojej umysłowej indolencji niemniej to jest tylko jedna część smutnej prawdy drugą jest polityka oparta na wyjałowieniu z wartości, przeciętniactwie, bylejakości i mierniactwie jaką nam fundują wszystkie bez wyjątku partie. Żuraw w swojej megalomanii jest prze świadczony, że nadaje się do polityki albo w swojej pazerności liczy, na łatwy zarobek ale winą polityków ze szczytów władzy jest, ze namawiają takie indywiduua do kandydowania. Dla nich sens jest oczywisty mierny i głupi znaczy sterowalny. Żurawski niestety nie dość, że kompromituje siebie to także i klub a jakby tego było mało robi to po czerwonej stronie. Zresztą mam niezłomne przekonanie, że do roli skauta nadaje się tak samo. Cupiał rządzi swoim królestwem podobnie do klasy politycznej czego przykłady były do odnalezienia ostatnio w Forbesie. Nawet jeśli znajdzie fachowca to szybko zmienia go na następnego za to hołubi szkodliwych kretynów, którzy mu potakują. Maciek nadawał się świetnie do roli paprotki za zasługi natomiast absolutnie trudno dostrzec korzyść z jego bytności na R22 po zakończeniu kariery. Szkoda.

Wsciekly Pies 06.05.2014 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spartan (Post 1360083)
Głupota Żurawskiego polega na tym, iż nie widzi swojej umysłowej indolencji niemniej to jest tylko jedna część smutnej prawdy drugą jest polityka oparta na wyjałowieniu z wartości, przeciętniactwie, bylejakości i mierniactwie jaką nam fundują wszystkie bez wyjątku partie. Żuraw w swojej megalomanii jest prze świadczony, że nadaje się do polityki albo w swojej pazerności liczy, na łatwy zarobek ale winą polityków ze szczytów władzy jest, ze namawiają takie indywiduua do kandydowania. Dla nich sens jest oczywisty mierny i głupi znaczy sterowalny. Żurawski niestety nie dość, że kompromituje siebie to także i klub a jakby tego było mało robi to po czerwonej stronie. Zresztą mam niezłomne przekonanie, że do roli skauta nadaje się tak samo. Cupiał rządzi swoim królestwem podobnie do klasy politycznej czego przykłady były do odnalezienia ostatnio w Forbesie. Nawet jeśli znajdzie fachowca to szybko zmienia go na następnego za to hołubi szkodliwych kretynów, którzy mu potakują. Maciek nadawał się świetnie do roli paprotki za zasługi natomiast absolutnie trudno dostrzec korzyść z jego bytności na R22 po zakończeniu kariery. Szkoda.

Ze wszystkim się zgadzam poza tym, że JKM nie pasuje do opisu partii przez Ciebie podanego. :)

piotek 06.05.2014 23:08

Ja dzisiaj zobaczyłem znanego nam z W11 Sebka Wątrobę na plakatach Twojego Ruchu... Co to za partia, która w desperacji w walce o głosy nie stawia już na merytoryczność, czy choćby jej pozory, ale na popularność... To są wybory do Parlamentu Europejskiego, czy jakiś Taniec z gwiazdami?

PS sry za polityczny post- już milczę.

wikink1 07.05.2014 08:11

Podobno Melikson wraca do polski ścisłej do LECHI

gypsy 07.05.2014 08:31

Szkoda, że nie do Wisły. Świetny to był grajek, chciałabym go kiedyś jeszcze zobaczyć na R22, z Białą Gwiazdą na piersi.

Ma_niek 07.05.2014 12:38

Jasne Maor w Lechii. :D. Wyrózniał sie jako jeden z niewielu w Valenciennes było nim zainteresowanie ze strony innych klubów a on wróci do Polski i jeszcze do sredniej Lechii.

JacobCFC 07.05.2014 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ma_niek (Post 1360159)
Jasne Maor w Lechii. :D. Wyrózniał sie jako jeden z niewielu w Valenciennes było nim zainteresowanie ze strony innych klubów a on wróci do Polski i jeszcze do sredniej Lechii.

Nie zapominaj, że ta średnia Lechia ma nowych właścicieli i niemały budżet ;)

Lechista69 07.05.2014 14:01

jeszcze średnia.. od przyszłego sezonu realnie idziemy po mistrza :P!

IncognitoTSW 10.05.2014 22:10

Marcelo dzisiaj 90 minut w barwach Hannoveru. Oglądał ktoś?

orm 11.05.2014 05:22

Sobolewski piękną bramkę strzelił. No ale dla Wisły Smudy był za słaby

Mario Nh 11.05.2014 09:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orm (Post 1360656)
Sobolewski piękną bramkę strzelił. No ale dla Wisły Smudy był za słaby

Przydałby się w Wiśle, zarówno w szatni jak i na boisku. Bramka chyba sezonu.

Gwiaździsty 11.05.2014 10:38

Smuda z niego zrezygnował, bo Sobol słabo rzygał w tuje.

panowie 13.05.2014 10:41

Najlepsze zagrania Maora Meliksona w barwach Valenciennes https://www.youtube.com/watch?v=ag-tF-L2qfE

Dudu Dahan oficjalnie rozgląda się za nowym klubem dla Izraelczyka

sayek89 13.05.2014 11:07

http://www.mainz05.de/mainz05/upload...or_diaz_01.jpg

Wie ktoś od kiedy Junior biega po boiska Bundesligi oO? Swoją drogę facet jedzie na mundial do Brazylii ;) Co jak co ale przydał by się w Wiśle.

Paweł 13.05.2014 11:13

Gra w Mainz od 2012 roku. Jak zaraz po tym jak skończyło mu się wypożyczenie z Club Brugge do Wisły odszedł do Niemiec.

kucharz_77 13.05.2014 11:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez panowie (Post 1360762)
Najlepsze zagrania Maora Meliksona w barwach Valenciennes https://www.youtube.com/watch?v=ag-tF-L2qfE

Dudu Dahan oficjalnie rozgląda się za nowym klubem dla Izraelczyka

Gdy mu się chce to potrafi grać pięknie...

yoda79 13.05.2014 16:18

Kurczę ciekawy ten temat jest ;) Jechany przez wieeelu Junior na mundial jedzie, nieźle :)

SharksiK 13.05.2014 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yoda79 (Post 1360785)
Kurczę ciekawy ten temat jest ;) Jechany przez wieeelu Junior na mundial jedzie, nieźle :)

Sibik też pojechał na mundial...w Korei.

Natomiast bardziej zdziwił by mnie, brak Juniora w silnej kadrze Kostaryki. Oznaczało by to, że albo skończył karierę, lub najzwyklej w świecie zmarł.

gypsy 16.05.2014 08:41

Kaziu Moskal przedłużył kontrakt GieKSą. Będzie prowadził drużynę z Katowic również w przyszłym sezonie.

http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...w-gks-katowice

8samuraj 19.05.2014 12:44

Żurawski strzelił gola i zszedł z kontuzją

http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...uzja,id,t.html

63.5 Kg 21.05.2014 14:04

A Sobol się nie poddaje i przedluza kontrakt z Gornikiem o 2 lata...

http://www.90minut.pl/news/233/news2...w-Gorniku.html

St Yabol 21.05.2014 14:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1361688)
A Sobol się nie poddaje i przedluza kontrakt z Gornikiem o 2 lata...

http://www.90minut.pl/news/233/news2...w-Gorniku.html

to mnie uprzedziłeś :)

nic tylko życzyć zdrowia i powodzenia

Kocur 22.05.2014 07:26

Co za debile rządzą w Górniku. Z takim starym piłkarzem kontrakt przedłużać? Ledwo biega, strzelać nie potrafi.

Nasz światły prezio od razu się na nim poznał.
.
.
.
.
.
.
.
;)

Gwiaździsty 22.05.2014 10:11

No i jeszcze pamietajmy, że głownie Smudzie nie pasował do koncepcji. Pewnie nie potrafił współpracować z tujami.

TymonPRO 26.05.2014 17:36

Były piłkarz Wisły Kraków Słowak Erik Cikos zadebiutował dziś w wieku 25 lat w pierwszej drużynie reprezentacji swojego kraju w przegranym przez jego rodaków spotkaniu z Rosją 1-0

Były gracz Wisły wszedł na boisko w 76 minucie towarzyskiego meczu Rosja-Słowacja na stadionie w ST Petersburgu
W barwach Wisły rozegrał 33 spotkania i zaliczył 3 asysty,sezon zakończył z Mistrzostwem Polski 2010/2011


Według transfermarkt.pl 25 latkowi z Bratysławy kontrakt wygasa w tym tygodniu,obecnie jest wypożyczony ze Slovana Bratysława do Ross County

http://www.transfermarkt.pl/erik-cik.../spieler/90354

huberix 26.05.2014 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TymonPRO (Post 1362445)
Były piłkarz Wisły Kraków Słowak Erik Cikos zadebiutował dziś w wieku 25 lat w pierwszej drużynie reprezentacji swojego kraju w przegranym przez jego rodaków spotkaniu z Rosją 1-0

Były gracz Wisły wszedł na boisko w 76 minucie towarzyskiego meczu Rosja-Słowacja na stadionie w ST Petersburgu
W barwach Wisły rozegrał 33 spotkania i zaliczył 3 asysty,sezon zakończył z Mistrzostwem Polski 2010/2011


Według transfermarkt.pl 25 latkowi z Bratysławy kontrakt wygasa w tym tygodniu,obecnie jest wypożyczony ze Slovana Bratysława do Ross County

http://www.transfermarkt.pl/erik-cik.../spieler/90354

Zrobiłbym wszystko, żeby wrócił. W Wiśle ze średniaka zrobił duży progres na naprawdę fajnego zawodnika. Jestem pewnien, że chciałby wrócić i chcętnie bym go zobaczył spowrotem.

Marcin_fan 26.05.2014 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez huberix (Post 1362447)
Zrobiłbym wszystko, żeby wrócił. W Wiśle ze średniaka zrobił duży progres na naprawdę fajnego zawodnika. Jestem pewnien, że chciałby wrócić i chcętnie bym go zobaczył spowrotem.

Można widzieć skąd ta pewność ?

huberix 26.05.2014 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1362448)
Można widzieć skąd ta pewność ?

Bo gdy nie wiadomo było czy zostanie, mówił że bardzo chciałby zostać bo w KrK czuje się dobrze.
Chyba nie chce dalej siedzieć w Slovanie(o ile przedłużą) i grzać ławe. Skoro zadebiutował, forma musi być.
Pewnie chcą go inne kluby, ale zakładam że wybrałby Wisłe.

RAFi89 26.05.2014 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez huberix (Post 1362449)
Bo gdy nie wiadomo było czy zostanie, mówił że bardzo chciałby zostać bo w KrK czuje się dobrze.
Chyba nie chce dalej siedzieć w Slovanie(o ile przedłużą) i grzać ławe. Skoro zadebiutował, forma musi być.
Pewnie chcą go inne kluby, ale zakładam że wybrałby Wisłe.

Tylko że wtedy było MP i trochę inne pieniądze płaciliśmy.

Marcin_fan 26.05.2014 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez huberix (Post 1362449)
Bo gdy nie wiadomo było czy zostanie, mówił że bardzo chciałby zostać bo w KrK czuje się dobrze.
Chyba nie chce dalej siedzieć w Slovanie(o ile przedłużą) i grzać ławe. Skoro zadebiutował, forma musi być.
Pewnie chcą go inne kluby, ale zakładam że wybrałby Wisłe.

Ok czaje. No wiadome czuł się dobrze bo Kraków ładne miasto, jest co tu robić a i bariery językowej praktycznie żadnej ;]


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl