Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Siwy_89 01.03.2011 02:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez A'Tuin (Post 1057834)
Postawilem to samo, z tym ze placa 2,10 na bwin.

Ty postawiłeś, że w meczu będą przynajmniej trzy bramki :-)

a kolega puścił, że Wisła strzeli minimum dwie bramki :-p

Maxior 01.03.2011 11:45

Portsmouth - Scunthorpe gospodarze strzelą bramkę TAK
Charlton - Carlisle gospodarze strzelą bramkę TAK


ako 1.28

Wisla Krakow - Podbeskidzie Bielsko 1
Exeter - Tranmere gospodarze strzelą bramkę TAK
Sevilla - Sporting Gijón gospodarze strzelą bramkę TAK

ako 1.69

Powód: Wiselka dala czadu;/

mileniumm 01.03.2011 13:14

Wisła Kraków (-1.5) - Podbeskidzie
Typ: 1
Kurs: 2.0

Johnny B 01.03.2011 16:39

gdzie taki wysoki kurs na handi Wisły?

na bet 365 złapałem 1.83 pozniej spadł do 1.75 a teraz 1.85
a do połowy 1.80

cały mecz 1.36

WislakWiDoK 01.03.2011 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Johnny B (Post 1058054)
gdzie taki wysoki kurs na handi Wisły?

na bet 365 złapałem 1.83 pozniej spadł do 1.75 a teraz 1.85
a do połowy 1.80

cały mecz 1.36

w 10bet masz 2.15 ;)

nbp 01.03.2011 17:36

Polonia Warszawa - Lech Poznań (Podwójna szansa) - Polonia Warszawa lub X
Wisła Kraków - Podbeskidzie B.-B. (Ile padnie goli?) - Więcej niż 2,5

kurs 2.88



-------


Chelsea FC - Manchester United (Podwójna szansa) - X lub Manchester United
Wisła Kraków - Podbeskidzie B.-B. (1X2) - Wisła Kraków

kurs; 2,99

JAN ZEMBRZYCKI 01.03.2011 19:19

dnb:Middlesbrough - Nottingham 2(1,72) zwrot
1p:Chelsea - M.U X(2,1)

acco:
Sevilla 1
Novara 1
Hibernian X2...3

jaro1985r 01.03.2011 23:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 1057799)
Łatwo nie było ale boczny sędzia w Anglii pomógł nie widząc spalonego w 87 minucie :) ale kopanina była straszna

wtorek
Wisełka-Podbeskidzie 2 lub więcej bramek dla Wisły 1,70
za200,00zł do wygrania 340,00zł


wtorek i środa
Wisełka-Podbeskidzie 1 1,42
Lechia -Jaga under 3,5 1,18
za180,00zł do wygrania 301,61zł

na środę jeszcze jeden kupon na pewno rozkminię a jutro na stadionie będą podwójne emocje HEJ WISŁA GOOOL!

Wisła słaba jak cała nasza t-mobile-orange-super ekstraklasa. Po meczu w Gdyni myślałem ,że jest dobrze...myliłem się
środa :
Wisła-CCC 1 1,40
Arsenal-Leyton 1 1,17
za214,51zł do wygrania 351,37zł


drugi kupon
City-Aston Villa over 1,5 1,28
Lechia-Jaga under 3,5 1,18
za 200zł do wygrania 302,08zł


trzeci kupon
Al Rayyan-AL Shabab over 1,5 live w 17 minucie przy stanie 0-0 1,48
Bayern-Schalke 1 1,52
Valencia Barcelona over 1,5 1,16
za 100zł do wygrania 260,95zł

wiktorpiekarski 02.03.2011 13:30

Pięknie polegliście na Wiśle a ze mnie się śmialiście :) ja dałem x2 i jestem do przodu o kilka stówek.

wisl@k_TS 02.03.2011 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiktorpiekarski (Post 1058684)
Pięknie polegliście na Wiśle a ze mnie się śmialiście :) ja dałem x2 i jestem do przodu o kilka stówek.

Pokaż kupon, pośmiejemy się razem.

jaro1985r 02.03.2011 13:57

Ten temat trzyma dobry poziom więc sie człowieku nie napinaj

oskar TS 02.03.2011 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiktorpiekarski (Post 1058684)
Pięknie polegliście na Wiśle a ze mnie się śmialiście :) ja dałem x2 i jestem do przodu o kilka stówek.

Widze ,ze mamy wiele wspolnego co do przewidywania wczorajszego wyniku.

Dziwily mnie "pewne" typy na Wisle.W Bielsku nie ma co liczyc na sensacje i pewnie odpadniemy.W piatek tez moga byc niespodzianki...

Maxior 02.03.2011 16:17

Villarreal - Hércules gospodarze strzelą bramkę TAK
Real Sociedad - Levante 1x


ako 1.30

Osasuna - Deportivo La Coruña 1x
Arsenal - Leyton Orient 1
Valencia - Barcelona x2


ako 1.55

Lechia Gdansk - Jagiellonia Bialystok ponizej 2.5 goli
Valencia - Barcelona powyzej1.5 goli

ako 1.80

Powód: wyniki

jaro1985r 03.03.2011 00:14

Czwartek

Boston-Phoenix 1. 1,30
Real-Malaga do przerwy i na koniec 1. 1,45
Za 200zł do wygrania 377zł

drugi kupon

Real-Malaga 1 1,15
Valencia-Fenerbahce 1 1,55
za 185,50zł do wygrania 330,65zł

Maxior 03.03.2011 15:05

Real Madrid - Málaga 1

ako 1.15

Powod: Zielen

zidanemarcin 03.03.2011 19:01

Real M. - Malaga -1
Ponferradina - Betis x2

AKO: 1.65

jaro1985r 03.03.2011 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 1058993)
Czwartek

Boston-Phoenix 1. 1,30
Real-Malaga do przerwy i na koniec 1. 1,45
Za 200zł do wygrania 377zł

drugi kupon

Real-Malaga 1 1,15
Valencia-Fenerbahce 1 1,55
za 185,50zł do wygrania 330,65zł

piątek:

Wisła-Ruch 1 1,47
Śląsk-Cracovia 1X 1,24
za288,52zł do wygrania 525,91zł

drugi kupon od serca

WISŁA-ruch.(0-1) 1. 2.25
Za 200zł do wygrania. 450zł


na dzień dzisiejszy po 8 dniach grania do przodu 1488,52zł :)

nbp 04.03.2011 00:28

1 Zakład kombi


Śląsk Wrocław - Cracovia
Podwójna szansa


Typ: Śląsk Wrocław lub X

1.22



GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok
Podwójna szansa


Typ: X lub Jagiellonia Białystok


1.45




Wisła Kraków - Ruch Chorzów
1X2


Typ: Wisła Kraków


1.40




Legia Warszawa - Polonia Warszawa
Podwójna szansa


Typ: Legia Warszawa lub X

1.25



3.10

Maxior 04.03.2011 16:20

Slask Wroclaw - Cracovia Krakow goście strzelą bramkę TAK

ako 1,52

Wisla Krakow - Ruch Chorzow 1
Anderlecht - RC Genk gospodarze strzelą bramkę TAK


ako 1.58

Powód: wyniki

jaro1985r 04.03.2011 23:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 1059514)
piątek:

Wisła-Ruch 1 1,47
Śląsk-Cracovia 1X 1,24
za288,52zł do wygrania 525,91zł

drugi kupon od serca

WISŁA-ruch.(0-1) 1. 2.25
Za 200zł do wygrania. 450zł


:)

Wisełka oddała to co zabrała we wtorek :)
sobota:
pierwszy kupon:

Arsenal-Sunderland 1 1,47
San Antonio-Miami Dwyane Wade powyżej 37,5 punktów+asyst+zbiórek 1,90
za 150zł do wygrania 418,95zł


drugi kupon:

Hannover-Bayern over 1,5 bramek 1,18
Górnik Zabrze-Zagłębie Lubin 1X 1,27
za 275,91zł do wygrania 413,48zł

na dalszą część dnia też jutro coś rozkminie, na chwilę obecna po 9 dniach na plus 1.975,91 PLN !!!

1q2 05.03.2011 00:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 1060021)
na chwilę obecna po 9 dniach na plus 1.975,91 PLN !!!

I tak trzymaj, pamiętając że hossa wiecznie trwać nie będzie, więc warto 'zaopiekować' się większością wygranej:>

żeby tylko oftopa nie było

Devilsi mają nieprawdopodobną serię - liczę na jej złamanie czyli Pingwiny za 3.3

Maxior 05.03.2011 11:44

Arsenal - Sunderland 1

ako 1,45

Peterborough - Exeter gospodarze strzelą bramkę TAK
VfB Stuttgart - Schalke 04 gospodarze strzelą bramkę TA
K

ako 1.27

Hannover 96 - Bayern München x2

FC Twente - NAC Breda 1

ako 1,49

Arka Gdynia - Lech Poznan x2
Mallorca - Valencia x2
Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg 1x


ako 2.07

Hannover 96 - Bayern München 2

Arsenal - Sunderland 1
Widzew Lodz - Korona Kielce 1x
Manchester City - Wigan 1
Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg 1x
FC Twente - NAC Breda 1
Juventus - AC Milan x2

Excelsior - PSV Eindhoven 2

ako 11.66

powod; wyniki

JAN ZEMBRZYCKI 05.03.2011 14:09

acco:
Man.City - Wigan 1
Twente - Breda 1...1,75

2z4
Górnik - Zagłębie X(3,2)
BOT - Jaga X(3,1)
Widzew - Korona X(3,1)
Arka - Lech 2(2,25)

Maxior 05.03.2011 22:30

Udinese - Bari 1

ako 1.28

Lyon - Arles 1
Racing Santander - Real Madrid 2

ako 1.70

Besiktas - Trabzonspor x2
Ajax - AZ 1x


ako 1.66

Lechia Gdansk - Polonia Bytom 1x
Besiktas - Trabzonspor x2
Wolves - Tottenham x2

Ajax - AZ 1x
Athletic Bilbao - Sevilla x2
Hércules - Almería 1x
Málaga - Osasuna 1x

Racing Santander - Real Madrid 2

ako 8.45

powod; wyniki

wiktorpiekarski 06.03.2011 10:15

Macie tu pewniaka na dzisiaj tylko grać grubo bo dobry kurs zamiast bawić się w kursy 1.10 które czasami nie wchodzą!
Legia-Polonia 1 stawka 2.000 do wygrania 3.750 na czysto.

jaro1985r 06.03.2011 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiktorpiekarski (Post 1060699)
Macie tu pewniaka na dzisiaj tylko grać grubo bo dobry kurs zamiast bawić się w kursy 1.10 które czasami nie wchodzą!
Legia-Polonia 1 stawka 2.000 do wygrania 3.750 na czysto.

Po pierwsze nigdy nie ma pewniaków,po drugie ten mecz to czysta loteria i gdybym musiał obstawiać to raczej X2 po naprawdę niezłym kursie 1,64(chyba ,że masz jakieś argumenty dzięki którymi uważasz ,że Legia jest "pewniakiem" to je podaj), po trzecie każdy gra jak chce i małymi kursami też można coś ugrać. Ja jestem w 10 dni do przodu ponad 2600zł więc to jest przykład ,że się da. Wczoraj dużo obstawiałem na livie lub zaraz przed meczem więc nie pisałem tutaj typów bo nikt by z tego i tak nie zdążył skorzystać.

Dzisiaj:
Liverpool-United over 1,5 1,40 (mam nadzieję ,że będzie fajny,szybki mecz)

Inter-Genoa 1 1,42 (Inter musi wygrać jeżeli chce myśleć jeszcze o mistrzostwie Włoch)
za 342,13zł do wygrania 680,15zł


drugi
Hamburger-Mainz over 1,5 1,32
Freiburg-Werder over 1,5 1,20
za300zł do wygrania 475,20zł

jeszcze takie coś znalazłem:
Lyon-Arles over 1,5 1,23 18 minuta i załatwione
Wolves-Tottenham over 1,5 1,33
za335zł do wygrania 552,15zł


do tego złapałem w przerwie live Inter -Genoa 1 przy wyniku 0-1 po kursie 3,10 i tak za 165zł do wygrania 511,50zł

Ostatni kupon na niedzielę to:
Miami-Chicago over 187,5 punktów 1,91
za 269zł do wygrania 513,79zł


L U Z N Y 06.03.2011 11:46

Ja dziś też stawiam na Legie , tylko stawka dużo mniejsza :)
http://i55.tinypic.com/2qssaqp.jpg

JAN ZEMBRZYCKI 06.03.2011 13:18

acco:
O.L 1
Rangers 2...1,58

acco:
Legia - Polonia 1
HSV - Mainz 1...3,15

acco:
Bari gol
Brescia gol...3,9 choć powinienem solo to zagrać.

solo:
1p:Groningen - Heracles 2(4,75)
Wolves - Tottenham 2(2,45)
1p:Liverpool - M.U X(2,1)

wiktorpiekarski 06.03.2011 13:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 1060738)
Po pierwsze nigdy nie ma pewniaków,po drugie ten mecz to czysta loteria i gdybym musiał obstawiać to raczej X2 po naprawdę niezłym kursie 1,64(chyba ,że masz jakieś argumenty dzięki którymi uważasz ,że Legia jest "pewniakiem" to je podaj), po trzecie każdy gra jak chce i małymi kursami też można coś ugrać. Ja jestem w 10 dni do przodu ponad 2600zł więc to jest przykład ,że się da. Wczoraj dużo obstawiałem na livie lub zaraz przed meczem więc nie pisałem tutaj typów bo nikt by z tego i tak nie zdążył skorzystać.

Dzisiaj:
Liverpool-United over 1,5 1,40 (mam nadzieję ,że będzie fajny,szybki mecz)
Inter-Genoa 1 1,42 (Inter musi wygrać jeżeli chce myśleć jeszcze o mistrzostwie Włoch)
za 342,13zł do wygrania 680,15zł

drugi
Hamburger-Mainz over 1,5 1,32
Freiburg-Werder over 1,5 1,20
za300zł do wygrania 475,20zł

Legia niesiona dopingiem swoich fanatycznych kibiców nie da więszkych szans Poloni na chociażby remis,Legia już w Krakowie powinna wygrać na trudnym terenie dzisiaj wiedza,że trzeba to wygrać mają w składzie niesamowitego Hubnika któy w pojedynke może rostrzygnąć losy derbów jeżeli będzie taka potrzeba.Polonia może i się postawi ale punktów jej to nie da szczególnie gdy remisuje się u sibie z Gornikiem 0-0. Zagrałbym jeszcze że Hubnik zdobędzie gola ale już mi się nie chce iść na miasto obstawiać.

Donki 06.03.2011 14:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiktorpiekarski (Post 1060842)
Legia niesiona dopingiem swoich fanatycznych kibiców nie da więszkych szans Poloni na chociażby remis,Legia już w Krakowie powinna wygrać na trudnym terenie dzisiaj wiedza,że trzeba to wygrać mają w składzie niesamowitego Hubnika któy w pojedynke może rostrzygnąć losy derbów jeżeli będzie taka potrzeba.Polonia może i się postawi ale punktów jej to nie da szczególnie gdy remisuje się u sibie z Gornikiem 0-0. Zagrałbym jeszcze że Hubnik zdobędzie gola ale już mi się nie chce iść na miasto obstawiać.


Legia niesiona dopingiem fanatycznych kibiców u siebie przegrałą już 2 razy. Niesamowitego Hubnika ? stwierdziles to po jednym meczu ? jak dla mnie ciężki mecz do wytypowania, moze zdarzyc sie wszystko.
I jeszcze cie zapytam, jakim cudem stawiajac 2 tys masz do wygrania 3.750 ? strasznie niski kurs.

Szarny 06.03.2011 14:22

Chyba najlepszą opcją jest "obie strzelą". Kurs zbliżony do tego na 1, a jeżeli Legia ma wygrać to raczej w stosunku 2-1, czy coś w tym stylu. Polonia powinna coś ustrzelić grając przeciwko tej dziurawej obronie. Cracovia dała rade, Ruch też, Dysko powinno tym bardziej z tymi swoimi gwiazdoma. Moim zdaniem to bezpieczniejszy bet (kurs 1,9-2,0), ale nigdy nic nie wiadomo. To tylko piłka. I to w polskim wydaniu. :D


@Donki

on gra u ziemniaków. płaci 12% haracz i na tym ewentualnie straci ponad 200 zeta z wygranej. Nigdy tego nie pojme co trzeba mieć w głowie, żeby z większą kasą iść do ziemniaków... Paradoksalnie łatwiej wypłacić od internetowego buka niż od tych złodzieji. Szczególnie większe kwoty.

wiktorpiekarski 06.03.2011 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szarny (Post 1060853)
Chyba najlepszą opcją jest "obie strzelą". Kurs zbliżony do tego na 1, a jeżeli Legia ma wygrać to raczej w stosunku 2-1, czy coś w tym stylu. Polonia powinna coś ustrzelić grając przeciwko tej dziurawej obronie. Cracovia dała rade, Ruch też, Dysko powinno tym bardziej z tymi swoimi gwiazdoma. Moim zdaniem to bezpieczniejszy bet (kurs 1,9-2,0), ale nigdy nic nie wiadomo. To tylko piłka. I to w polskim wydaniu. :D


@Donki

on gra u ziemniaków. płaci 12% haracz i na tym ewentualnie straci ponad 200 zeta z wygranej. Nigdy tego nie pojme co trzeba mieć w głowie, żeby z większą kasą iść do ziemniaków... Paradoksalnie łatwiej wypłacić od internetowego buka niż od tych złodzieji. Szczególnie większe kwoty.

Gram u stacjonarnego bo internetowy buk nie chciał mi wyplacić pieniędzy przy dużych kwotach podatek nie ma znaczenia.Nie mam zamiaru użerać się z internetowym bukiem u stacjonarnego nie ma problemu z odbiorem czasami tylko trzeba przyjść drugi raz jak nie ma w kasie utargu.
Dzisiaj Legia na luzie wygrała zgodnie z przewidywaniami mam nadzieję,że graliście.

Donki 06.03.2011 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiktorpiekarski (Post 1060993)
Gram u stacjonarnego bo internetowy buk nie chciał mi wyplacić pieniędzy przy dużych kwotach podatek nie ma znaczenia.Nie mam zamiaru użerać się z internetowym bukiem u stacjonarnego nie ma problemu z odbiorem czasami tylko trzeba przyjść drugi raz jak nie ma w kasie utargu.
Dzisiaj Legia na luzie wygrała zgodnie z przewidywaniami mam nadzieję,że graliście.

:shock: nie ma znaczenia ?
Dzis grając w internetowym mial bys dodatkowo okolo 400 zł. no chyba, że to nie robi Ci róznicy. Kursy u internetowych były okolo 2.0-2.3.
NIe wiem gdzie grałes, ale ja nigdy problemu z wyplatami nie mialem :)

bouli76 06.03.2011 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiktorpiekarski (Post 1060993)
Gram u stacjonarnego bo internetowy buk nie chciał mi wyplacić pieniędzy

To u jakiego Ty buka grasz ze nie chcial wyplacic.
Grajac online kasa na konto w seriwsie buka wplywa w momencie zakonczenia ostatniego zakladu a jak chcesz to przelac na swoje prywatne (bankowe) to trzeba czekac 3 dni bo tyle pieniadze ida. Przynajmniej tak jest w UK i nigdy nikt nie mial problemow z wyplatami a byly to kwoty po kilkaset funtow za zaklad.

A mnie Legia zaje**** kupon. Postawilem optymistycznie na Polonie.
Nawet Mainz mi weszlo a Polonia nie hehehe

JAN ZEMBRZYCKI 06.03.2011 20:30

Który stacjonarny ma Polska Ekstraklasa w ofercie??.

kuczmen 06.03.2011 21:00

stacjonarny żaden nie ma za dużo kasy Eksraklasa chciała bodajże milion od punktu w meczu

jaro1985r 06.03.2011 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 1060738)
Po pierwsze nigdy nie ma pewniaków,po drugie ten mecz to czysta loteria i gdybym musiał obstawiać to raczej X2 po naprawdę niezłym kursie 1,64(chyba ,że masz jakieś argumenty dzięki którymi uważasz ,że Legia jest "pewniakiem" to je podaj), po trzecie każdy gra jak chce i małymi kursami też można coś ugrać. Ja jestem w 10 dni do przodu ponad 2600zł więc to jest przykład ,że się da. Wczoraj dużo obstawiałem na livie lub zaraz przed meczem więc nie pisałem tutaj typów bo nikt by z tego i tak nie zdążył skorzystać.

Dzisiaj:
Liverpool-United over 1,5 1,40 (mam nadzieję ,że będzie fajny,szybki mecz)

Inter-Genoa 1 1,42 (Inter musi wygrać jeżeli chce myśleć jeszcze o mistrzostwie Włoch)
za 342,13zł do wygrania 680,15zł


drugi
Hamburger-Mainz over 1,5 1,32
Freiburg-Werder over 1,5 1,20
za300zł do wygrania 475,20zł

jeszcze takie coś znalazłem:
Lyon-Arles over 1,5 1,23 18 minuta i załatwione
Wolves-Tottenham over 1,5 1,33
za335zł do wygrania 552,15zł


do tego złapałem w przerwie live Inter -Genoa 1 przy wyniku 0-1 po kursie 3,10 i tak za 165zł do wygrania 511,50zł

Ostatni kupon na niedzielę to:
Miami-Chicago over 187,5 punktów 1,91
za 269zł do wygrania 513,79zł


808zł do przodu...dooooobra niedziela
poniedziałek

Blackpool-Chelsea over 10,5 rożnych 1,72
za225zł do wygrania 387zł

Szarny 06.03.2011 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JAN ZEMBRZYCKI (Post 1061047)
Który stacjonarny ma Polska Ekstraklasa w ofercie??.

To jest dobre pytanie :-) Nie pomyślałem wcześniej o tym.
Ekstraklasa ma być dopiero w ofercie tego nowego syfu od Totalizatora sportowego (TRAF), a w tej chwili nie ma jej w ofercie chyba u żadnego naziemniaka.

Tak więc wiktorzepiekarski gdzie zagrałeś dzisiaj na tą Legię ? :>

slaskWKSslask 06.03.2011 23:24

Witam. Panowie mam pytanie. Otóż od dawna korzystam z oferty bwin.com, jednak niewielkie kursy trochę odstraszają. Stąd chciałem spytać jakiego internetowego buka jesteście mi w stanie polecić ?
Zależy mi na :
- wpłacanie pieniędzy za pomoć przelewu- np. z mbanku.
- wypłacanie w taki sam sposób
- bogata oferta piłkarska
- niskie minimalne stawki wpłacania i wypłacania
- bezpłatne wypłacanie pieniędzy ,więcej niz raz w miesiącu i bez konieczności korzystania z moneybookers itp.

Polecano mi expekta,bet366 i betclicka. Obserwuje temat i wiem ,że się znacie;)

pirat.z.karaibow 06.03.2011 23:27

Graj w Bet365.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl