Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Maciej Stolarczyk były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9971)

pomeran 28.10.2019 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1544906)
Słaby/silny tu nie o to chodzi żaden z tych piłkarzy nie jest tak żenująco słaby żeby dostać 7:0. Z Barceloną u nich było 4:0 kiedyś na legii graliśmy mocno juniorskim składem i w końcówce bez jednego grajka i się mocno postawiliśmy.
W tych zawodnikach coś pękło. Nie ma drużyny jest strach niechlujność bylejakość.

Otóż to. I pozostaje tylko mieć nadzieje, że Stolarczyk został na stanowisku bo nasi „włodarze” nie przygotowali ewentualnych kandydatur na zastępstwo. Ktoś powie ze trener nie zagra- owszem. Ale ma wybrać w danej chwili najlepszych i taktykę odpowiadająca potencjałowi. A jeśli to są jego „najlepsi” i za niego i zespół umierają w taki sposób to widać jak drużyna za nim stoi. Nie da się wymienić 23 piłkarzy. Trzeba wymienić trenera póki jeszcze nie jesteśmy w ciemnej D... . Najwyzsza porażkę w XXI w w ekstraklasie mozemy odhaczyć.

sandomingo 28.10.2019 14:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1544906)
Słaby/silny tu nie o to chodzi żaden z tych piłkarzy nie jest tak żenująco słaby żeby dostać 7:0. Z Barceloną u nich było 4:0 kiedyś na legii graliśmy mocno juniorskim składem i w końcówce bez jednego grajka i się mocno postawiliśmy.
W tych zawodnikach coś pękło. Nie ma drużyny jest strach niechlujność bylejakość.

Dokładnie tak. Przecież przegrać na poziomie ekstraklasy 0:7 grając 11 na 11 to jest niebywałe. Ta drużyna jest słaba ale nie aż tak. Po prostu nie funkcjonuje kompletnie nic. To nie jest skład na górną ósemkę, to jest skład na walkę o utrzymanie ale nie na 0:7 z kimkolwiek w tej lidze.
Stolarczyk już tego nie naprawi ale nie ma nikogo ugadanego na jego miejsce, więc jeszcze przegramy 7 raz z rzędu w najbliższym spotkaniu.

Konrad. 28.10.2019 14:59

Parę uwag ode mnie:



- Na początku sezonu nie źle grali tylko Klemenz w obronie, Brożek w ataku i Buchalik na bramce. Tych trzech piłkarzy powinno być nie do ruszenia. Niestety, od paru spotkań najlepszy z naszej słabej obrony Klemenz, jest rzucany po boisku. Efekt: obrona już nie jest słaba, jest k...sko słaba. A Klemenz nic nie wnosi w pomocy, czy boku obrony...


- Podpisanie konktraktu z Wasilewskim było błędem. Jak dobrze pamiętam było to 30 tys miesięcznie (?) z czego połowę płaci socios. Była to kontrowersyjna decyzja, ale poparto ją po sztab szkoleniowy uznał go za kluczowego piłkarza... Sorry, charyzmę ma też Sobolewski czy Stolarczyk, ale to za mało na ekstraklasę...


- Nie róbcie jaj z tym słabym składem. Pewnie, że nie mieliśmy prawa wymagać punktów, ale spójrzecie na wyniki Pucharu Polski. Takie kluby jak Chojniczanka, Chemik Bydgoszcz, Puszcza Niepołomice, Unia Skierniewice, czy Stal Rzeszów mają kadry dużo słabsze od nas. A potrafili powalczyć i przegrać z honorem z klubami z ekstraklasy..


- Drużyna mentalnie jest rozbita, nie mieli sił ani ochoty walczyć i wybijać. Gdy zawodnik podał nie celnie machał rękoma z pretensjami do reszty. Z kolei oczekujący na podanie, machał i pyskował do niego... Nie wiem, co jest tego przyczyną, ale z mega szatni jaka była w styczniu, nic nie zostało... Jeżeli stracimy punkty w meczach z Rakowem i Arką, to strach myśleć co tam się bedzie działo...

pomeran 28.10.2019 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 1544915)
Parę uwag ode mnie:



- Na początku sezonu nie źle grali tylko Klemenz w obronie, Brożek w ataku i Buchalik na bramce. Tych trzech piłkarzy powinno być nie do ruszenia. Niestety, od paru spotkań najlepszy z naszej słabej obrony Klemenz, jest rzucany po boisku. Efekt: obrona już nie jest słaba, jest k...sko słaba. A Klemenz nic nie wnosi w pomocy, czy boku obrony...


- Podpisanie konktraktu z Wasilewskim było błędem. Jak dobrze pamiętam było to 30 tys miesięcznie (?) z czego połowę płaci socios. Była to kontrowersyjna decyzja, ale poparto ją po sztab szkoleniowy uznał go za kluczowego piłkarza... Sorry, charyzmę ma też Sobolewski czy Stolarczyk, ale to za mało na ekstraklasę...


- Nie róbcie jaj z tym słabym składem. Pewnie, że nie mieliśmy prawa wymagać punktów, ale spójrzecie na wyniki Pucharu Polski. Takie kluby jak Chojniczanka, Chemik Bydgoszcz, Puszcza Niepołomice, Unia Skierniewice, czy Stal Rzeszów mają kadry dużo słabsze od nas. A potrafili powalczyć i przegrać z honorem z klubami z ekstraklasy..

- Drużyna mentalnie jest rozbita, nie mieli sił ani ochoty walczyć i wybijać. Gdy zawodnik podał nie celnie machał rękoma z pretensjami do reszty. Z kolei oczekujący na podanie, machał i pyskował do niego... Nie wiem, co jest tego przyczyną, ale z mega szatni jaka była w styczniu, nic nie zostało... Jeżeli stracimy punkty w meczach z Rakowem i Arką, to strach myśleć co tam się bedzie działo...

Wygląda na to, że NIC. Przegrali 7-0 ? No trudno. Gramy następny mecz. Owszem, leżymy i kroczymy finansowo ale w klubie chcącym uchodzić za porażkę powinny posypać się kary finansowe i dymisja trenera.

Cycu 28.10.2019 15:19

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...6VWqk,w400.jpg

Jeżeli mamy taki dobry skład to kto jest winny i odpowiedzialny panie trenerze?

Takimi wypowiedziami się pan tylko kompromituje...

Najlepsze jest to, że wywiad jest sprzed kilku dni: http://weszlo.com/2019/10/27/widze-t...-druzyn-lidze/

Kończ waść, wstydu sobie i Wiśle oszczędź!

#StolarOut

Kurz 28.10.2019 15:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cycu (Post 1544920)
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...6VWqk,w400.jpg

To jak mamy tak dobry skład to kto jest winny?

Takimi wypowiedziami się tylko kompromituje...

http://weszlo.com/2019/10/27/widze-t...-druzyn-lidze/

Najpierw trzeba byłoby zapytać Stolara, co według niego znaczy wyraźnie lepszy. Ale poniekąd jest to prawda, jeśli uznamy, ze nasi wszyscy piłkarze przez cały sezon są w wysokiej formie i omijają ich kontuzje. Wtedy słowa nabierają więcej sensu. Problem polega na tym, że taki stan jest niemożliwy do osiągnięcia.

szprotson 28.10.2019 15:30

Ja to jestem w szoku ze trener Stolarczyk nie oddał się do dyspozycji zarządu. Zarząd nie musiałby go przecież od razu wypierdalać, chodzi o sam fakt.

bridgeburner 28.10.2019 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1544924)
Ja to jestem w szoku ze trener Stolarczyk nie oddał się do dyspozycji zarządu. Zarząd nie musiałby go przecież od razu wypierdalać, chodzi o sam fakt.

Ale co to znaczy?
Stolarczyk jest podwładnym zarządu więc do jego "dyspozycji" jest cały czas
Co innego gdyby się podał do dymisji, która nie musiałaby zostać przyjeta

Szneka 28.10.2019 15:51

i co miałby trener Stolarczyk zarządowi powiedzieć?
zawodnicy powinni zebrać się we własnym gronie i wyrzygać sobie wszystko od A do Z .
mecze z Rakowem i AGKś to mecze za 12 punktów. Jeśli chcą odzyskać zaufanie NAS KIBICÓW to te dwa mecze trzeba zapierdalać do porzygu. Stać ich na to?

Ogryzek 28.10.2019 15:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1544930)
i co miałby trener Stolarczyk zarządowi powiedzieć?
zawodnicy powinni zebrać się we własnym gronie i wyrzygać sobie wszystko od A do Z .
mecze z Rakowem i AGKś to mecze za 12 punktów. Jeśli chcą odzyskać zaufanie NAS KIBICÓW to te dwa mecze trzeba zapierdalać do porzygu. Stać ich na to?

Stolarczyk nic nie musi mówić. Wszak nic nie zalezy od niego a od kontuzjowanych piłkarzy (Błaszczykowskiego i Bashy).

A nie, powinien zapytać sztab medyczny kiedy wrócą obaj piłkarze. Bez nich nie da sie nic zrobic i kolejne porażki są nieuniknione. Oczywiście nie ma tu żadnej winy trenera


btw
Na miejscu Zarządu też nie ma sensu tracić czasu na rozmowy z trenerem 07. Wystarczy pogadać ze sztabem medycznym i juz wiemy kiedy zacznieny dobrze grać. Także ten, tego.

Kurz 28.10.2019 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1544934)
Stolarczyk nic nie musi mówić. Wszak nic nie zalezy od niego a od kontuzjowanych piłkarzy (Błaszczykowskiego i Bashy).

A nie, powinien zapytać sztab medyczny kiedy wrócą obaj piłkarze. Bez nich nie da sie nic zrobic i kolejne porażki są nieuniknione. Oczywiście nie ma tu żadnej winy trenera


btw
Na miejscu Zarządu też nie ma sensu tracić czasu na rozmowy z trenerem 07. Wystarczy pogadać ze sztabem medycznym i juz wiemy kiedy zacznieny dobrze grać. Także ten, tego.

Czuję się trochę jak w "Dniu Świstaka". Gdyby nie to, że ten scenariusz i narracje powtarzają się po raz kolejny, byłoby to być może zabawne.

bódyń 28.10.2019 18:34

Ciekawe gdzie zagra Klemez z Rakowem. Moze w ataku?? na pewno nie na srodku obrony.
I nie ma wyraznie lepszych druzyn od Wisly w lidze. w I lidze. chociaz po wczorajszym juz nie bylbym pewny

silver03 28.10.2019 19:23

Wysoki, silny, świetnie będzie zgrywał z główki :)

kopaczoholik 28.10.2019 19:43

Jakby nie spojrzeć porażka Wisły Kraków z Legią Warszawa 0:7 przejdzie do historii jako KOMPROMITACJA..., i jednocześnie na pewno jako największa porażka naszego kibicowskiego pokolenia...

Po takim meczu obrona trenera, czy zawodników nie ma większego sensu... PORAŻKA 0:7 a NASI PRZEBIEGLI TYLKO 102 km...

Wskazać jednak należy, iż obecnie jesteśmy GŁÓWNYM KANDYDATEM DO SPADKU!!! To niestety są fakty i jak się nie obudzimy to będziemy grali poziom niżej... choć obecnie gramy na poziomie III ligi...

serek.c2 28.10.2019 19:46

Nie będziemy grali poziom niżej, spadek to raczej start od zera w 4 lidze.

Wehrmacht 28.10.2019 19:50

Czyli upadek klubu i start zupelnie nowego, ktory z braku laku bedzie nazywany Wisłą Kraków.

Merkury 28.10.2019 19:56

Tylko na jakim obiekcie bo w 4 lidze trudno będzie o środki na najem stadionu. To wszystko od grudnia ubiegłego roku wydaje się jakimś ustawionym scenariuszem na upadek klubu. Chyba żaden z trzech muszkieterów naszych ratowników nie miał pojęcia w co się wpakował.

Glazik 28.10.2019 20:47

4 mecze które powinny być wypowiedzeniem dla Macieja. Cracovia, Bałtyk, Lech, Legia... I pipka za kapitana.... To się nie dzieje.

KOMINEK 28.10.2019 20:56

Widać nie mają nikogo na już. Więc może lepiej że czekamy niż ktoś z łapanki miałby przyjść.
Jak jakimś cudem pójdzie w co nie wierzę , to Stolarczyk zostanie jak nie to przerwa na reprezentację i nowy trener.

Trudno to przełknąć ale chyba to najlepsze rozwiązanie.

Stelio 28.10.2019 21:19

Szkoda bo może nowa miotła sprawiłaby, że w 2 najbliższych meczach zdobylibyśmy jakies punkty, a tak zdobędziemy całe zero. Oby ich nie zabrakło do utrzymania..

Konrad. 28.10.2019 21:47

Cytat:

Czyli upadek klubu i start zupelnie nowego, ktory z braku laku bedzie nazywany Wisłą Kraków.
Poważnie? Wiesz o tym, że w ekstraklasie nie gra żadna TS Wisła Kraków?


Od 1997 roku w ekstraklasie gra Wisła Kraków Spółka Akcyjna (wcześniej sportowa spółka akcyjna), z nowym herbem...

Karherop 28.10.2019 23:32

Nie spodziewałem się dzisiaj zwolnienia, bardziej dymisji ze strony Stolarczyka. Nie ma jej, więc tym bardziej nie będzie w kolejnych dniach. Myślę że o ile do wczoraj naprawdę nikt z klubu nie rozglądał się za nowym trenerem, tak teraz - już to robią.
Mecz z Rakowem, a później z Arka będzie decydujący.
Myślę że w Belchatowie zobaczymy inna Wiśle. Pytanie czy na tyle dobra by wywieźć z tamtad punkty?

doktor granat 29.10.2019 01:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kopaczoholik (Post 1544959)
Jakby nie spojrzeć porażka Wisły Kraków z Legią Warszawa 0:7 przejdzie do historii jako KOMPROMITACJA..., i jednocześnie na pewno jako największa porażka naszego kibicowskiego pokolenia...

Po takim meczu obrona trenera, czy zawodników nie ma większego sensu... PORAŻKA 0:7 a NASI PRZEBIEGLI TYLKO 102 km...

Wskazać jednak należy, iż obecnie jesteśmy GŁÓWNYM KANDYDATEM DO SPADKU!!! To niestety są fakty i jak się nie obudzimy to będziemy grali poziom niżej... choć obecnie gramy na poziomie III ligi...

Czy to największa porażka to się dopiero okaże... przy takich popisach jak w niedzielę jeszcze możemy się zdziwić...

nowak 29.10.2019 01:24

Panowie / Panie pewnie zaraz dostane rykoszetem za to co teraz napiszę ale musimy sobie na jedno pytanie odpowiedzieć. Mimo że bardzo lubię i szanuje Maćka to od kiedy tak naprawdę rozpoczęliśmy potężny kryzys w naszej grze ? Moim zdanie od odejścia do Płocka Radka Sobolewskiego .... Teraz rodzi się czy wcześniejsze ustawienie zespołu gra taktyka nie była jednak jego dziełem a Maciek był tylko twarzą 1 trenera ? Płock z dna wychodzi na szczyt :(

Kurz 29.10.2019 08:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nowak (Post 1544987)
Panowie / Panie pewnie zaraz dostane rykoszetem za to co teraz napiszę ale musimy sobie na jedno pytanie odpowiedzieć. Mimo że bardzo lubię i szanuje Maćka to od kiedy tak naprawdę rozpoczęliśmy potężny kryzys w naszej grze ? Moim zdanie od odejścia do Płocka Radka Sobolewskiego .... Teraz rodzi się czy wcześniejsze ustawienie zespołu gra taktyka nie była jednak jego dziełem a Maciek był tylko twarzą 1 trenera ? Płock z dna wychodzi na szczyt :(

Pewnie można byłoby wyciągać takie wnioski, gdybyśmy w każdej kolejce grali z tą samą drużyną, ale tak nie było. W okresie z Sobolewskimi potykaliśmy się po prostu ze słabszymi zespołami. W ostatnich 5 kolejkach z czterema, które są obecnie w pierwszej piątce. Zmienił się po prostu poziom trudności i doszły perturbacje kadrowe, kontuzje, kartki czy słabnący mental.

Merkury 29.10.2019 08:21

Jeżeli za zmianą trenera w przerwie zimowej o ile do niej dojdzie nie pójdą w parze zmiany w pionie sportowym i że wreszcie dowiemy się jaka jest strategia działania obecnej ekipy u sterów tak tego typu zmianę można będzie poczytywać za kosmetyczną a nasz ligowy byt będzie wyłącznie uzależniony od stanu zdrowia naszych emerytów w drużynie co pamiętam nie wychodziło za dobrze w walce o utrzymanie nikomu.

sandomingo 29.10.2019 08:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1544979)
Nie spodziewałem się dzisiaj zwolnienia, bardziej dymisji ze strony Stolarczyka. Nie ma jej, więc tym bardziej nie będzie w kolejnych dniach. Myślę że o ile do wczoraj naprawdę nikt z klubu nie rozglądał się za nowym trenerem, tak teraz - już to robią.
Mecz z Rakowem, a później z Arka będzie decydujący.
Myślę że w Belchatowie zobaczymy inna Wiśle. Pytanie czy na tyle dobra by wywieźć z tamtad punkty?

Co do pierwszej części - zgoda. Los Stolarczyka jest już przesądzony. Wie o tym on sam, wiedzą piłkarze. Mam nadzieję że nasi ratownicy wyciągają wniosku z błędów, bo co prawda do casusu Filipiaka i Stawowego dużo nam brakuje ale jednak pomiędzy stanowczym stanowiskiem Jażdżyńskiego a zwolnieniem Stolarczyka minie nie więcej niż 3 tygodnie a obstawiam raczej wylot już po meczu z Rakowem (czyli będzie to 1,5-2 tygodnie).

Na czym opierasz opinie, że w Bełchatowie zobaczymy inną drużynę?

bridgeburner 29.10.2019 08:37

Dajmy spokój z mitologizowaniem Sobola na podstawie wyników 10 meczow
Ciekawostka - wg Ekstrastats na podstawie współczynnika expected goals Wisła Płock ma 7 pkt więcej niż powinna
Wiadomo, że to nie wyrocznia ale oznacza mniej więcej tyle że w dłuższym horyzoncie czasowym tego nie utrzymają i wrócą na swoje miejsce chyba że Sobol okaże się drugim Favre
Co nie zmienia faktu, że uważam że marnujemy czas obecnie, tak jak pisze przedmówcą, Stolar tego już nie udzwignie i najpóźniej w zimie już go nie bedzie

Kurz 29.10.2019 09:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1544991)
Dajmy spokój z mitologizowaniem Sobola na podstawie wyników 10 meczow
Ciekawostka - wg Ekstrastats na podstawie współczynnika expected goals Wisła Płock ma 7 pkt więcej niż powinna
Wiadomo, że to nie wyrocznia ale oznacza mniej więcej tyle że w dłuższym horyzoncie czasowym tego nie utrzymają i wrócą na swoje miejsce chyba że Sobol okaże się drugim Favre
Co nie zmienia faktu, że uważam że marnujemy czas obecnie, tak jak pisze przedmówcą, Stolar tego już nie udzwignie i najpóźniej w zimie już go nie bedzie

Biorąc pod uwagę fakt, że wcześniej lub później od 6 lat podobne stwierdzenie na tym forum pojawia się w stosunku do każdego trenera, a efektów nie ma, kto to udźwignie?

Nie wiem również czy koledzy zauważyli jedną z wypowiedzi naszego prezesa. Ogólnie przez 2 lata zakładamy, że nie liczymy się w ekstraklasie, spłacamy długi. Dopiero potem zaczynamy sobie stawiać ambitniejsze cele. Oczywiście pewnie w najczarniejszych koszmarach nie przyszło mu do głowy, że możemy bronić się przed spadkiem (na razie to tylko perspektywa a nie pewnik). Dziennikarz zadał mu wtedy pytanie, czy kibice wytrzymają? No właśnie. Czy wytrzymają minimalizację kosztów przy jednoczesnym "zachowaniu poziomu sportowego", ascezę w wydawaniu pieniędzy i jednoczesne sięganie po piłkarzy w stylu Janickiego?

Revolver 29.10.2019 09:14

Dał dupy nie tylko "trener" Maciej.

Bardziej zjebał zarząd nie mając żadnego planu B.

Kurz 29.10.2019 09:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1544993)
Dał dupy nie tylko "trener" Maciej.

Bardziej zjebał zarząd nie mając żadnego planu B.

Zarząd podjął tylko albo aż ryzyko sportowe. Pewnie gdyby wszystko potoczyło się idealnie, ryzyko by się opłaciło. Prawdę mówiąc wystarczyłoby, żeby Vukan czy Silva nie zrobili kilku prezentów naszym przeciwnikom i już perspektywa byłaby inna i więcej punktów na koncie. A plan B istnieje, tylko że założono, iż wdroży się go, jakby coś nie poszło, w przerwie zimowej.

bridgeburner 29.10.2019 09:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1544992)
Biorąc pod uwagę fakt, że wcześniej lub później od 6 lat podobne stwierdzenie na tym forum pojawia się w stosunku do każdego trenera, a efektów nie ma, kto to udźwignie?

Nie wiem również czy koledzy zauważyli jedną z wypowiedzi naszego prezesa. Ogólnie przez 2 lata zakładamy, że nie liczymy się w ekstraklasie, spłacamy długi. Dopiero potem zaczynamy sobie stawiać ambitniejsze cele. Oczywiście pewnie w najczarniejszych koszmarach nie przyszło mu do głowy, że możemy bronić się przed spadkiem (na razie to tylko perspektywa a nie pewnik). Dziennikarz zadał mu wtedy pytanie, czy kibice wytrzymają? No właśnie. Czy wytrzymają minimalizację kosztów przy jednoczesnym "zachowaniu poziomu sportowego", ascezę w wydawaniu pieniędzy i jednoczesne sięganie po piłkarzy w stylu Janickiego?

Nie wiem
Nie mi za to placa żeby wiedziec
Wiem natomiast ze Stolar nie wyciąga żadnych wniosków, popełnia wciąż te same błędy. Albo wyciąga ale nie potrafi tego w żaden sposób przełożyć na zespół
Nie wiem co gorsze
Poza tym, bronienie się przed spadkiem to jedno
Przegrywanie meczów 0:4, 0:7, derbow u siebie to co innego

wolfy 29.10.2019 10:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1544990)
Co do pierwszej części - zgoda. Los Stolarczyka jest już przesądzony.

Raczej nie, to kibice chcą w to wierzyć. Kluczowe będą mecze z Rakowem i Arką, gdzie poprzeczka będzie zawieszona o wiele niżej. Ostatnio graliśmy głównie z czołówką ligi i to w formie.

Cupiała już nie ma, chciałbym przypomnieć.

szprotson 29.10.2019 10:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1545001)
Raczej nie, to kibice chcą w to wierzyć. Kluczowe będą mecze z Rakowem i Arką, gdzie poprzeczka będzie zawieszona o wiele niżej. Ostatnio graliśmy głównie z czołówką ligi i to w formie.

Cupiała już nie ma, chciałbym przypomnieć.

uważam odwrotnie.
Poprzeczka zawieszona jeszcze wyzej ponieważ te obie druzyny widzą w Wiśle 3 punkty lub 6, bo to taka ranga meczu.

jeśli sie nie zresetujemy mentalnie, to bedzie kupa

sandomingo 29.10.2019 10:31

@wolfy - jak dla mnie to ciężko tutaj w ogóle mówić o jakiejś poprzeczce.
Wystarczy że Raków czy Arka na nas siądą przez pierwsze 10 minut i tutaj coś musi wpaść. Każdy stały fragment jest zagrożeniem. I drużyna już się posypie.

Z Lechem, Piastem czy Legią grali bez żadnej presji a tutaj presja będzie ciążyć na Wiśle a nie na Rakowie czy Arce.
Sądzę, że tego nie udźwigną ale obym się mylił.

Nie da się niestety wymienić 10 piłkarzy więc pozostaje tylko opcja B.
Generalnie Fabryka Futbolu szuka nam już trenera

Ogryzek 29.10.2019 10:34

Spokojnie, trener Maciej przeanalizuje wszystkie błędy, znajdzie receptę i bedziemy znów jak ta lala lali wszystkich. Także spokojnie, bez paniki 4 punkty juz mamy w kieszeni w nabliższych meczach. I to wywalczone w pieknym stylu.

Zresztą jak przekonywał mnie największy mózg tego forum nie ma żadnych szans na lepszego trenera niż Maciej z powodu naszej biedy. Po prostu nikt nie będzie tu chciał trenować naszych pseudo piłkarzy.

Tak więc jesteśmy skazani na Macieja 07 Stolarczyka. Taka karma.


Zatem Macieju, chociaz to nie zawal. Wywalcz punkty z Czestochową i Gdynią.
(to akurat pisze bez szydery)

WHITE*STAR 29.10.2019 11:42

Cezary Kowalski
@kowalski_cezary ¡13 godz.
Trener Wisły Maciej Stolarczyk zimą zastąpi Ireneusza Mamrota w Jagiellonii? Już chyba dograne.
Źródło: https://twitter.com/kowalski_cezary/...734691842?s=20

wolfy 29.10.2019 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1545002)
uważam odwrotnie.
Poprzeczka zawieszona jeszcze wyzej ponieważ te obie druzyny widzą w Wiśle 3 punkty lub 6, bo to taka ranga meczu.

jeśli sie nie zresetujemy mentalnie, to bedzie kupa

Nie pisałem że to będą łatwe mecze, bo dla nas nie ma łatwych meczy, co najwyżej fartowne.
Oba te zespoły nie górują nad Wisłą umiejętnościami indywidualnymi jak Legia czy Lech.
To czy Stolarczyk ich poukłada to już inna sprawa.

sandomingo - ŁKS czy Górnik też siadły na nas od początku i co? Gra z Legią, Jagiellonią czy Lechem przypominała walenie głową w ścianę, tutaj mierzymy się z drużynami które często też odwalają kabaret w obronie i mają taki sobie atak.
Tak jak nie uważam że mamy skład na puchary albo pierwszą ósemkę tak samo nie jesteśmy totalnymi outsiderami.

Cygan82 29.10.2019 13:25

https://sport.se.pl/pilka-nozna/ekst...1pfF.html,może po przeczytaniu tego wywiadu niektorzy uswiadomia sobie kto z nami w szatni został a kto poszedł do Płocka, proponuje dorzucic do tego stałe fragmenty gry.

silver03 29.10.2019 13:34

Cytat:

I z ręką na sercu mogę powiedzieć, że pod względem przygotowania taktycznego trener Sobolewski to jest absolutny top. Do tej pory zawsze podkreślałem, że moim najlepszym trenerem pod względem taktyki był Henning Berg. Teraz mogę zapewnić, że trener Sobolewski w żaden sposób mu pod tym względem nie ustępuje. Dużo pracujemy nad taktyką i to jest na pewno jeden z powodów naszej dobrej gry.

fragment i 10 znaków


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl