![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Stolarczyk już tego nie naprawi ale nie ma nikogo ugadanego na jego miejsce, więc jeszcze przegramy 7 raz z rzędu w najbliższym spotkaniu. |
Parę uwag ode mnie:
- Na początku sezonu nie źle grali tylko Klemenz w obronie, Brożek w ataku i Buchalik na bramce. Tych trzech piłkarzy powinno być nie do ruszenia. Niestety, od paru spotkań najlepszy z naszej słabej obrony Klemenz, jest rzucany po boisku. Efekt: obrona już nie jest słaba, jest k...sko słaba. A Klemenz nic nie wnosi w pomocy, czy boku obrony... - Podpisanie konktraktu z Wasilewskim było błędem. Jak dobrze pamiętam było to 30 tys miesięcznie (?) z czego połowę płaci socios. Była to kontrowersyjna decyzja, ale poparto ją po sztab szkoleniowy uznał go za kluczowego piłkarza... Sorry, charyzmę ma też Sobolewski czy Stolarczyk, ale to za mało na ekstraklasę... - Nie róbcie jaj z tym słabym składem. Pewnie, że nie mieliśmy prawa wymagać punktów, ale spójrzecie na wyniki Pucharu Polski. Takie kluby jak Chojniczanka, Chemik Bydgoszcz, Puszcza Niepołomice, Unia Skierniewice, czy Stal Rzeszów mają kadry dużo słabsze od nas. A potrafili powalczyć i przegrać z honorem z klubami z ekstraklasy.. - Drużyna mentalnie jest rozbita, nie mieli sił ani ochoty walczyć i wybijać. Gdy zawodnik podał nie celnie machał rękoma z pretensjami do reszty. Z kolei oczekujący na podanie, machał i pyskował do niego... Nie wiem, co jest tego przyczyną, ale z mega szatni jaka była w styczniu, nic nie zostało... Jeżeli stracimy punkty w meczach z Rakowem i Arką, to strach myśleć co tam się bedzie działo... |
Cytat:
|
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...6VWqk,w400.jpg
Jeżeli mamy taki dobry skład to kto jest winny i odpowiedzialny panie trenerze? Takimi wypowiedziami się pan tylko kompromituje... Najlepsze jest to, że wywiad jest sprzed kilku dni: http://weszlo.com/2019/10/27/widze-t...-druzyn-lidze/ Kończ waść, wstydu sobie i Wiśle oszczędź! #StolarOut |
Cytat:
|
Ja to jestem w szoku ze trener Stolarczyk nie oddał się do dyspozycji zarządu. Zarząd nie musiałby go przecież od razu wypierdalać, chodzi o sam fakt.
|
Cytat:
Stolarczyk jest podwładnym zarządu więc do jego "dyspozycji" jest cały czas Co innego gdyby się podał do dymisji, która nie musiałaby zostać przyjeta |
i co miałby trener Stolarczyk zarządowi powiedzieć?
zawodnicy powinni zebrać się we własnym gronie i wyrzygać sobie wszystko od A do Z . mecze z Rakowem i AGKś to mecze za 12 punktów. Jeśli chcą odzyskać zaufanie NAS KIBICÓW to te dwa mecze trzeba zapierdalać do porzygu. Stać ich na to? |
Cytat:
A nie, powinien zapytać sztab medyczny kiedy wrócą obaj piłkarze. Bez nich nie da sie nic zrobic i kolejne porażki są nieuniknione. Oczywiście nie ma tu żadnej winy trenera btw Na miejscu Zarządu też nie ma sensu tracić czasu na rozmowy z trenerem 07. Wystarczy pogadać ze sztabem medycznym i juz wiemy kiedy zacznieny dobrze grać. Także ten, tego. |
Cytat:
|
Ciekawe gdzie zagra Klemez z Rakowem. Moze w ataku?? na pewno nie na srodku obrony.
I nie ma wyraznie lepszych druzyn od Wisly w lidze. w I lidze. chociaz po wczorajszym juz nie bylbym pewny |
Wysoki, silny, świetnie będzie zgrywał z główki :)
|
Jakby nie spojrzeć porażka Wisły Kraków z Legią Warszawa 0:7 przejdzie do historii jako KOMPROMITACJA..., i jednocześnie na pewno jako największa porażka naszego kibicowskiego pokolenia...
Po takim meczu obrona trenera, czy zawodników nie ma większego sensu... PORAŻKA 0:7 a NASI PRZEBIEGLI TYLKO 102 km... Wskazać jednak należy, iż obecnie jesteśmy GŁÓWNYM KANDYDATEM DO SPADKU!!! To niestety są fakty i jak się nie obudzimy to będziemy grali poziom niżej... choć obecnie gramy na poziomie III ligi... |
Nie będziemy grali poziom niżej, spadek to raczej start od zera w 4 lidze.
|
Czyli upadek klubu i start zupelnie nowego, ktory z braku laku bedzie nazywany Wisłą Kraków.
|
Tylko na jakim obiekcie bo w 4 lidze trudno będzie o środki na najem stadionu. To wszystko od grudnia ubiegłego roku wydaje się jakimś ustawionym scenariuszem na upadek klubu. Chyba żaden z trzech muszkieterów naszych ratowników nie miał pojęcia w co się wpakował.
|
4 mecze które powinny być wypowiedzeniem dla Macieja. Cracovia, Bałtyk, Lech, Legia... I pipka za kapitana.... To się nie dzieje.
|
Widać nie mają nikogo na już. Więc może lepiej że czekamy niż ktoś z łapanki miałby przyjść.
Jak jakimś cudem pójdzie w co nie wierzę , to Stolarczyk zostanie jak nie to przerwa na reprezentację i nowy trener. Trudno to przełknąć ale chyba to najlepsze rozwiązanie. |
Szkoda bo może nowa miotła sprawiłaby, że w 2 najbliższych meczach zdobylibyśmy jakies punkty, a tak zdobędziemy całe zero. Oby ich nie zabrakło do utrzymania..
|
Cytat:
Od 1997 roku w ekstraklasie gra Wisła Kraków Spółka Akcyjna (wcześniej sportowa spółka akcyjna), z nowym herbem... |
Nie spodziewałem się dzisiaj zwolnienia, bardziej dymisji ze strony Stolarczyka. Nie ma jej, więc tym bardziej nie będzie w kolejnych dniach. Myślę że o ile do wczoraj naprawdę nikt z klubu nie rozglądał się za nowym trenerem, tak teraz - już to robią.
Mecz z Rakowem, a później z Arka będzie decydujący. Myślę że w Belchatowie zobaczymy inna Wiśle. Pytanie czy na tyle dobra by wywieźć z tamtad punkty? |
Cytat:
|
Panowie / Panie pewnie zaraz dostane rykoszetem za to co teraz napiszę ale musimy sobie na jedno pytanie odpowiedzieć. Mimo że bardzo lubię i szanuje Maćka to od kiedy tak naprawdę rozpoczęliśmy potężny kryzys w naszej grze ? Moim zdanie od odejścia do Płocka Radka Sobolewskiego .... Teraz rodzi się czy wcześniejsze ustawienie zespołu gra taktyka nie była jednak jego dziełem a Maciek był tylko twarzą 1 trenera ? Płock z dna wychodzi na szczyt :(
|
Cytat:
|
Jeżeli za zmianą trenera w przerwie zimowej o ile do niej dojdzie nie pójdą w parze zmiany w pionie sportowym i że wreszcie dowiemy się jaka jest strategia działania obecnej ekipy u sterów tak tego typu zmianę można będzie poczytywać za kosmetyczną a nasz ligowy byt będzie wyłącznie uzależniony od stanu zdrowia naszych emerytów w drużynie co pamiętam nie wychodziło za dobrze w walce o utrzymanie nikomu.
|
Cytat:
Na czym opierasz opinie, że w Bełchatowie zobaczymy inną drużynę? |
Dajmy spokój z mitologizowaniem Sobola na podstawie wyników 10 meczow
Ciekawostka - wg Ekstrastats na podstawie współczynnika expected goals Wisła Płock ma 7 pkt więcej niż powinna Wiadomo, że to nie wyrocznia ale oznacza mniej więcej tyle że w dłuższym horyzoncie czasowym tego nie utrzymają i wrócą na swoje miejsce chyba że Sobol okaże się drugim Favre Co nie zmienia faktu, że uważam że marnujemy czas obecnie, tak jak pisze przedmówcą, Stolar tego już nie udzwignie i najpóźniej w zimie już go nie bedzie |
Cytat:
Nie wiem również czy koledzy zauważyli jedną z wypowiedzi naszego prezesa. Ogólnie przez 2 lata zakładamy, że nie liczymy się w ekstraklasie, spłacamy długi. Dopiero potem zaczynamy sobie stawiać ambitniejsze cele. Oczywiście pewnie w najczarniejszych koszmarach nie przyszło mu do głowy, że możemy bronić się przed spadkiem (na razie to tylko perspektywa a nie pewnik). Dziennikarz zadał mu wtedy pytanie, czy kibice wytrzymają? No właśnie. Czy wytrzymają minimalizację kosztów przy jednoczesnym "zachowaniu poziomu sportowego", ascezę w wydawaniu pieniędzy i jednoczesne sięganie po piłkarzy w stylu Janickiego? |
Dał dupy nie tylko "trener" Maciej.
Bardziej zjebał zarząd nie mając żadnego planu B. |
Cytat:
|
Cytat:
Nie mi za to placa żeby wiedziec Wiem natomiast ze Stolar nie wyciąga żadnych wniosków, popełnia wciąż te same błędy. Albo wyciąga ale nie potrafi tego w żaden sposób przełożyć na zespół Nie wiem co gorsze Poza tym, bronienie się przed spadkiem to jedno Przegrywanie meczów 0:4, 0:7, derbow u siebie to co innego |
Cytat:
Cupiała już nie ma, chciałbym przypomnieć. |
Cytat:
Poprzeczka zawieszona jeszcze wyzej ponieważ te obie druzyny widzą w Wiśle 3 punkty lub 6, bo to taka ranga meczu. jeśli sie nie zresetujemy mentalnie, to bedzie kupa |
@wolfy - jak dla mnie to ciężko tutaj w ogóle mówić o jakiejś poprzeczce.
Wystarczy że Raków czy Arka na nas siądą przez pierwsze 10 minut i tutaj coś musi wpaść. Każdy stały fragment jest zagrożeniem. I drużyna już się posypie. Z Lechem, Piastem czy Legią grali bez żadnej presji a tutaj presja będzie ciążyć na Wiśle a nie na Rakowie czy Arce. Sądzę, że tego nie udźwigną ale obym się mylił. Nie da się niestety wymienić 10 piłkarzy więc pozostaje tylko opcja B. Generalnie Fabryka Futbolu szuka nam już trenera |
Spokojnie, trener Maciej przeanalizuje wszystkie błędy, znajdzie receptę i bedziemy znów jak ta lala lali wszystkich. Także spokojnie, bez paniki 4 punkty juz mamy w kieszeni w nabliższych meczach. I to wywalczone w pieknym stylu.
Zresztą jak przekonywał mnie największy mózg tego forum nie ma żadnych szans na lepszego trenera niż Maciej z powodu naszej biedy. Po prostu nikt nie będzie tu chciał trenować naszych pseudo piłkarzy. Tak więc jesteśmy skazani na Macieja 07 Stolarczyka. Taka karma. Zatem Macieju, chociaz to nie zawal. Wywalcz punkty z Czestochową i Gdynią. (to akurat pisze bez szydery) |
Cezary Kowalski
@kowalski_cezary ¡13 godz. Trener Wisły Maciej Stolarczyk zimą zastąpi Ireneusza Mamrota w Jagiellonii? Już chyba dograne. Źródło: https://twitter.com/kowalski_cezary/...734691842?s=20 |
Cytat:
Oba te zespoły nie górują nad Wisłą umiejętnościami indywidualnymi jak Legia czy Lech. To czy Stolarczyk ich poukłada to już inna sprawa. sandomingo - ŁKS czy Górnik też siadły na nas od początku i co? Gra z Legią, Jagiellonią czy Lechem przypominała walenie głową w ścianę, tutaj mierzymy się z drużynami które często też odwalają kabaret w obronie i mają taki sobie atak. Tak jak nie uważam że mamy skład na puchary albo pierwszą ósemkę tak samo nie jesteśmy totalnymi outsiderami. |
https://sport.se.pl/pilka-nozna/ekst...1pfF.html,może po przeczytaniu tego wywiadu niektorzy uswiadomia sobie kto z nami w szatni został a kto poszedł do Płocka, proponuje dorzucic do tego stałe fragmenty gry.
|
Cytat:
fragment i 10 znaków |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl