Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Joan Carrillo były trener Wisły Kraków. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9898)

rokfor 09.04.2018 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1498367)
Wisla w ostatnim meczu z Sandecja to poziom ktorego nigdy za Ramireza nie osiagnela.

Bez przesady, było za Kiko kilka przyzwoitych meczów ;):D

sandomingo 09.04.2018 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1498371)
@sandomingo
A może to jest tak, że w zarządzie faktycznie uwierzyli, że z tym składem można faktycznie coś ugrać? Dlaczego trzeba ich od razu nazywać marketingowymi kłamcami? Bo tak wygodnie?

@Barti - nie napisał nigdzie, że są "marketingowymi kłamcami". Wcale nie o to mi chodzi.

Gdyby robili inaczej, byłoby to działanie na szkodę spółki.
A czy sami uwierzyli - być może ale to i tak nic nie zmienia

Barti 09.04.2018 17:23

@sandomingo
A ja myślę, że w klubie uwierzyli w to, że możemy namieszać. Bo czemu niby nie? Tylko wyszło jak zawsze i musimy dalej kombinować. Ktoś tu wymyślił termin roszczeniowca, dziecka Cupiała. Ja nim nie jestem. Ja po prostu uważam, że jak grać w tej lidze to tylko o całą pulę, bo to nie jest jakaś la liga czy inna premiership.

czaro 09.04.2018 17:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1498381)
@Barti - nie napisał nigdzie, że są "marketingowymi kłamcami". Wcale nie o to mi chodzi.

Gdyby robili inaczej, byłoby to działanie na szkodę spółki.
A czy sami uwierzyli - być może ale to i tak nic nie zmienia

Wisła Kraków prowadzona przez TS to nie jest zwykła spółka, tylko klub piłkarski - od kibiców dla kibiców. Więcej nawet, to jest more than football. Tak nam jest to przynajmniej prezentowane przez obecny zarząd Wisły i troszeczkę tak to wygląda. Oczekiwanie szczerości a nie marketingu jakoś się w tę logikę wpisuje.

MaLk 09.04.2018 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rokfor (Post 1498377)
Bez przesady, było za Kiko kilka przyzwoitych meczów ;):D

Ludzie mają tendencję do zapominania, mitologizowania i w ogóle. Jak sobie już wytworzą jakiś obraz, to będą do niego dopasowywać pamięć. A to za Kiko nie było żadnego dobrego meczu, a to za Wdowczyka graliśmy cudowną piłkę i rozkładaliśmy wszystkich po kątach, a to za Smudy nie graliśmy wcale, a to za Moskala zawsze remisowaliśmy.

s1mone 09.04.2018 21:44

Bredzisz Malk.

To nie tendencja do mitologizowania.

Można powiedzieć, że za wdowczyka graliśmy ładny futbol, styl był oparty na grze piłką, nastawienie ofensywne.
Oczywiście w niektórych meczach nam to nie wychodziło, ale założenia były jak trzeba. Jak był gorszy okres to waliliśmy głową w mur jak ostatnio z Sandecją.

Można również powiedzieć, że za Kiko futbol celowo zabijaliśmy, oddawaliśmy piłkę, nastawialiśmy się na kontry i na tym bazowaliśmy.
Przyznać też trzeba, że zdarzały się nam mecze widowiskowe, w których łatwo dochodziliśmy do sytuacji i stwarzaliśmy dogodne okazje strzeleckie w dużej ilości (szczególnie na początku jego pracy przy Reymonta). Niestety za późnego Kiko nasza gra często przypominała obronę Częstochowy, czyli futbol rodem z gminy Żabno.

Za Carillo znowu gramy bardzo nietypowo. Zagęszczamy środek, gramy piłką, ale ataki - niestety (albo jak kto woli - na miarę naszego potencjału) - wyprowadzamy zza podwójnej gardy. Trochę mi to zajeżdża Maaskantem momentami (tylko, że on bazował na skrzydłowych), trochę Wdowczykiem. Na pewno styl jest bardzo rozpoznawalny. I na pewno bardziej widowiskowy niż to co uskuteczniał Kiko.

Jeżeli nie widzisz tych podstawowych różnic w naszej grze za poszczególnych trenerów no to sorry, nie mamy o czym rozmawiać. Naprawdę.

Wyniki są ogólnie podobne. Jak mam oglądać Wisłę na miejscach 5-8 to wolę jednak oglądać Wisłę, która przeważa i próbuje dominować niż męczyć bułę w stylu Bruk-Betu licząc na błąd przeciwnika i szybką kontrę. Przykro mi. Tak mam. I myślę, że nie tylko ja. Wszak Kiko nie wyleciał bez powodu.

TIR_DO_SŁUBIC 09.04.2018 21:47

Weźcie mi tutaj już nie wspominajcie o tym przygłupie spod Tarragony.

brylant17 09.04.2018 22:06

Każdy ma swoje prawo do wyrażania swojego zdania

Karherop 09.04.2018 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1498424)
Każdy ma swoje prawo do wyrażania swojego zdania

Nie dodałeś też drugiej części tego powiedzenia

".. i każdy ma prawo mieć to zdanie głęboko w poważaniu"

Rok temu wygraliśmy 1 (słownie jedno) spotkanie w grupie mistrzowskiej. Nie wyobrażam sobie takiego samego rezultatu teraz. Mamy szersza kadrę, gwiazdę ligi Carlitosa (wtedy graliśmy Brozkiem, Zachara i Ondraskiem) i lepsza sytuacje finansowa.

Daliśmy dupy z Sandecja i mam nadzieję że piłkarze to wiedzą. Możemy przegrać z Płockiem, ale po walce a nie ma stojaco jak przedwczoraj.

funkykoval 09.04.2018 23:57

Nie jest powiedziane, ze w tym sezonie w grupie mistrzowskiej wygramy więcej spotkań niż jedno

MaLk 10.04.2018 00:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1498422)
Można powiedzieć, że za wdowczyka graliśmy ładny futbol, styl był oparty na grze piłką, nastawienie ofensywne.

Można też dodać, że w pierwszym sezonie za Wdowczyka nie zagraliśmy żadnego meczu przeciwko topowej drużynie ligi, dlatego mogliśmy sobie poszaleć. Najsilniejszą drużyną, z którą graliśmy wtedy pod wodzą Wdowczyka było pewne awansu Zagłębie, z którym nie udało nam się wygrać meczu o wszystko. Z Ruchem była męczarnia i obroniony karny w ostatniej minucie. Jaga była wtedy w dołku jeszcze większym od nas. Reszta do zespoły dużo słabsze kadrowo od nas.
W drugim sezonie, w meczach przeciwko Legii i Lechowi ugrał mniej niż Carillo. Pierwsze 8 meczów z powodów oczywistych przemilczę. A i potem, blisko połowa meczów to zasługa nie Wdowczyka i magicznej taktyki, tylko szczęśliwych bramek w ostatniej minucie.

Swoją drogą, trochę zbyt proste jest twierdzenie, że za kiepską grę kiedy zawodnicy byli załamani sytuacją w klubie trener nie odpowiada, ale za dobrą grę, kiedy sytuacja ta się już wyjaśniła to już zdecydowanie.

Cytat:

Jeżeli nie widzisz tych podstawowych różnic w naszej grze za poszczególnych trenerów no to sorry, nie mamy o czym rozmawiać.
Czy ja gdzieś napisałem, ze nie widzę różnic w grze...? Oczywiście, że widzę. Ale nie na tyle, żeby padać na twarz przed Wdowczykiem i jego kunsztem. Nie, nie jest u mnie na ostatnim miejscu, doceniam jego umiejętności - jest na trzecim, po Smudzie i Moskalu, a przed Kiko i kilkoma "tymczasowymi rozwiązaniami".

Nie zgadzam się z mitologizowaniem jego osiągnięć w naszym klubie.

Smyrgu 10.04.2018 08:37

Miejssca na podium sa 3....jest co najmniej 5-6 klubów bardziej poukładanych zarówno pod wzgledem organizacyjnym, finansowym,sportowym i personalnym...natomiast zdecydowanie jest spora rozbieżność między oczekiwaniami a możliwosciami we wszystkich powyższych aspektach...jak dla mnie obecna pozycja adekwatna do realiów... poza 8 rozczarowanie - około podium niespodzianka...

Jagul 10.04.2018 09:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1498428)
Pierwsze 8 meczów z powodów oczywistych przemilczę. A i potem, blisko połowa meczów to zasługa nie Wdowczyka i magicznej taktyki, tylko szczęśliwych bramek w ostatniej minucie.

Swoją drogą, trochę zbyt proste jest twierdzenie, że za kiepską grę kiedy zawodnicy byli załamani sytuacją w klubie trener nie odpowiada, ale za dobrą grę, kiedy sytuacja ta się już wyjaśniła to już zdecydowanie.

Tak samo jak zbyt proste jest twierdzenie, że tylko bramki przed 90 minutą to zasługa taktyki, a te w doliczonym czasie są zasługą szczęścia.

Wdowczyka można szanować lub nie za to jakim był człowiekiem ale trzeba mu oddać, że jako nieliczny z trenerów potrafił wyprowadzić drużynę z kryzysu.

masada 10.04.2018 20:48

To jest wlaśnie to mitologizowanie osiągnięć trenerów. A nie pomyślałeś, ze w polskich warunkach to żaden trener po prostu nie dostaje szansy na przetrwanie takiego kryzysu, bo po siedmiu kolejnych porażkach każdy inny zostałby wywalony na zbity pysk. A Wdowczyk trwanie na posadzie zawdzięczał tylko zamieszaniu z rowerzystą i niechęci do powiększania zamętu w sytuacji gdy trzeba było gasić większe pożary i nie wiadomo było czy nas na zmianę trenera stać.

Jagul 10.04.2018 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masada (Post 1498511)
To jest wlaśnie to mitologizowanie osiągnięć trenerów. A nie pomyślałeś, ze w polskich warunkach to żaden trener po prostu nie dostaje szansy na przetrwanie takiego kryzysu, bo po siedmiu kolejnych porażkach każdy inny zostałby wywalony na zbity pysk. A Wdowczyk trwanie na posadzie zawdzięczał tylko zamieszaniu z rowerzystą i niechęci do powiększania zamętu w sytuacji gdy trzeba było gasić większe pożary i nie wiadomo było czy nas na zmianę trenera stać.

To nie jest żadna mitologia tylko fakt. Wyprowadził? Wyprowadził. Jako jeden z niewielu? Też prawda. Nie jego winą jest to, że ewentualni prezesi klubów ekstraklasy nie wytrzymują ciśnienia.

WioReXXX 11.04.2018 15:49

Andrzej Iwan o Wisle:

http://sport.lovekrakow.pl/aktualnos...vic_25033.html

FraMat 11.04.2018 15:57

Wisła nie gra lepiej dla oka?
Iwan, ja cię proszę....

obikenobi 11.04.2018 16:00

Za Kiko bywały mecze, że chciało się wydłubać sobie oczy.
Teraz chce się wydłubać tylko jedno.

enzo 11.04.2018 22:13

Chyba nie oglądałeś meczu z Sandecją.

WioReXXX 12.04.2018 10:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez enzo (Post 1498563)
Chyba nie oglądałeś meczu z Sandecją.

Nie tylko meczu z Sandecja- chyba calej rundy.

Wygralismy w tej rundzie 3 mecze:

- 3:2 z Arka (2 zwyciestwa tej druzyny w tej rundzie) po przynajmniej dwoch wielbladach Steinborsa
- 3:1 ze Slaskiem (0 zwyciestw w tej rundzie tej druzyny!), gdzie wiekszosc meczu meczylismy bule, Slask mial pare dobrych syutacji. Uratowaly nas indywidualne akcje Carlitosa i beznadziejna obrona Slaska
- 2:0 z Legia - tutaj rzeczywiscie nasz dobry mecz, gole po karnym i pieknej akcji Carlitosa (z ewidentnym bledem Eduardo).

Nie potrafilismy wygrac z beznadziejna Lechia, u siebie z oslabiona Korona, grajaca z czerwona, Sandecja, ktora nie wygrala 20 meczow z rzedu, czy bardzo przecietnym Piastem (ktory mial lepsze okazcje od nas i mogl spokojnie ten mecz wygrac).

Wielu tutaj powtarza, ze "gramy lepiej dla oka". Ja tego nie widze, zupelnie. Ciezko mi sobie przypomniec z tej rundy bramke po jakies fajnej, zespolowej akcji, z wymiennoscia pozycji, podan. Wiekszosc bramek strzela nam Carlitos, stale fragmenty (tutaj jest jakas poprawa i to brawa dla Carillo) albo ewidentnie pomaga nam blad przeciwnika.

Zagralismy w tej rundzie niezla 2 polowe z Korona, dobry poczatek z Jaga i bardzo dobry mecz z Legia. Reszte lepiej przemilczec.

Wielu na tym forum podkreslalo, ze Kiko ma swoich "wyznawcow" (zaliczano mnie rowniez do tego grona). Ale ja nie bylem wyznawca przecietnego warztatu trenerskiego Kiko, tylko uwazalem, ze zmiana trenera i jego zwolnienie w takim momencie nie przyniesie wymiernych korzysci. Dochodzi do tego tez aspekt finansowy, gdzie musimy mu placic do konca sezonu 18/19, bo wedlug zapisow w kontrakcie spelnil wymagany od niego wynik (!). Nie mylilem sie - przecietnia srednia punktow Carillo jest wrecz identyczna jak Kiko z tym ze gra w pierwszej osemce dopiero przed Carillo...

PSYCHOLTSW 12.04.2018 10:57

Kur.wa mać a ile nas trenuje ten trener? minęły 2-3 miesiące odkąd zaczął z nami treningi i Wy już oczekujecie cudów. Czy Wy macie rozum?!

rokfor 12.04.2018 11:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WioReXXX (Post 1498568)
Nie tylko meczu z Sandecja- chyba calej rundy.

Wygralismy w tej rundzie 3 mecze:

- 3:2 z Arka (2 zwyciestwa tej druzyny w tej rundzie) po przynajmniej dwoch wielbladach Steinborsa
- 3:1 ze Slaskiem (0 zwyciestw w tej rundzie tej druzyny!), gdzie wiekszosc meczu meczylismy bule, Slask mial pare dobrych syutacji. Uratowaly nas indywidualne akcje Carlitosa i beznadziejna obrona Slaska
- 2:0 z Legia - tutaj rzeczywiscie nasz dobry mecz, gole po karnym i pieknej akcji Carlitosa (z ewidentnym bledem Eduardo).

Nie potrafilismy wygrac z beznadziejna Lechia, u siebie z oslabiona Korona, grajaca z czerwona, Sandecja, ktora nie wygrala 20 meczow z rzedu, czy bardzo przecietnym Piastem (ktory mial lepsze okazcje od nas i mogl spokojnie ten mecz wygrac).

Wielu tutaj powtarza, ze "gramy lepiej dla oka". Ja tego nie widze, zupelnie. Ciezko mi sobie przypomniec z tej rundy bramke po jakies fajnej, zespolowej akcji, z wymiennoscia pozycji, podan. Wiekszosc bramek strzela nam Carlitos, stale fragmenty (tutaj jest jakas poprawa i to brawa dla Carillo) albo ewidentnie pomaga nam blad przeciwnika.

Zagralismy w tej rundzie niezla 2 polowe z Korona, dobry poczatek z Jaga i bardzo dobry mecz z Legia. Reszte lepiej przemilczec.

Wielu na tym forum podkreslalo, ze Kiko ma swoich "wyznawcow" (zaliczano mnie rowniez do tego grona). Ale ja nie bylem wyznawca przecietnego warztatu trenerskiego Kiko, tylko uwazalem, ze zmiana trenera i jego zwolnienie w takim momencie nie przyniesie wymiernych korzysci. Dochodzi do tego tez aspekt finansowy, gdzie musimy mu placic do konca sezonu 18/19, bo wedlug zapisow w kontrakcie spelnil wymagany od niego wynik (!). Nie mylilem sie - przecietnia srednia punktow Carillo jest wrecz identyczna jak Kiko z tym ze gra w pierwszej osemce dopiero przed Carillo...

Wymierna korzyść jest taka, że jesteśmy w górnej 8. Z Kiko nie było to takie pewne, patrząc na ostatnie mecze pod jego wodzą.

czaro 12.04.2018 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1498569)
Kur.wa mać a ile nas trenuje ten trener? minęły 2-3 miesiące odkąd zaczął z nami treningi i Wy już oczekujecie cudów. Czy Wy macie rozum?!

Nikt normalny tego nie robi, poczytaj, co ludzie piszą zamiast krzyczeć.

Zarzuty odnoszą się tylko do wyborów personalnych i taktycznych trenera (tzn. ludzie do taktyki, nie taktyka do ludzi - gdy wyraźnie widać, że nie mamy swobody w doborze kadry). W pozostałym zakresie niektórzy porównują pierwszy okres Kiko do pierwszego okresu Carillo, chociaż każdy rozumie, że takie porównania są niemiarodajne i trzeba je brać w nawias. Tylko tyle.

A jeśli ktoś napisze coś więcej, to pewnie pod wpływem emocji, ewentualnie jest pokemonem i szkoda na niego klawiatury.

WioReXXX 12.04.2018 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1498569)
Kur.wa mać a ile nas trenuje ten trener? minęły 2-3 miesiące odkąd zaczął z nami treningi i Wy już oczekujecie cudów. Czy Wy macie rozum?!

Ale czy ja mowie o jakims zwolnieniu Carillo? Oceniam stan faktyczny, 9 meczow pod jego wodza i tyle. Ja naprawde wierze w tego trenera i tak jak chyba kazdy na tym forum oczekuje coraz lepszej gry. Po to tu przyszedl zebysmy grali lepiej/skutecznej/ladniej niz za Kiko, ale poki co tego po prostu nie widac. Jak sei zemini to bede pierwszy zeby chwalic te zamiane trenerow.

Na tej samej zasadzie moge odwrocic pytanie - czemu ktos spodziewal sie cudow na jesieni, kiedy praktycznie w trakcie sezonu sprzedano caly srodek pomocy, sprowadzono tabun pilakrzy z roznych stron geograficznych, a wielu kluczowych pilkarzy bylo czesto kontuzjowanych (Llonch, Gonzalez, Valez czy Basha)? Kazdemu byloby ciezko to poskladac.

Carillo mial czas (prawie 2 miesiace przerwy miedzy rundami), nie sprzedano mu ani jednego kluczowego pilkarza, do tego sprowadzono prawego obronce i pomocnika.

Wiekszosc zarzutow wybrow personalnych kierowanych do Kiko za jego kadencji, rownie dobrze mozna kierowac do Carillo. Mamy Mitrovica zamiast Pereza, mlodzi (Balanyuk, Kolar) dalej nie graja, Halilovic zagral dobry mecz z Legia, ale juz fatalny z Lechem i potwierdzil to o co Kiko mial do niego pretensje i dlaczego na niego nie stawial - glupie straty pilki, niepotrzebne holowania. Boguski wrocil do zdrowia to Halilovica juz w skladzie nie ma.

Gleboko wierze, ze runda finalowa bedzie lepsza niz wiosna w rundzie zasadniczej. Oby, bo inaczej Carillo bedzie mial srednia punktow na poziomie nizszym niz Okuka czy Moskal.

wyar 12.04.2018 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WioReXXX (Post 1498574)
Ale czy ja mowie o jakims zwolnieniu Carillo? Oceniam stan faktyczny, 9 meczow pod jego wodza i tyle. Ja naprawde wierze w tego trenera i tak jak chyba kazdy na tym forum oczekuje coraz lepszej gry. Po to tu przyszedl zebysmy grali lepiej/skutecznej/ladniej niz za Kiko, ale poki co tego po prostu nie widac. Jak sei zemini to bede pierwszy zeby chwalic te zamiane trenerow.

Na tej samej zasadzie moge odwrocic pytanie - czemu ktos spodziewal sie cudow na jesieni, kiedy praktycznie w trakcie sezonu sprzedano caly srodek pomocy, sprowadzono tabun pilakrzy z roznych stron geograficznych, a wielu kluczowych pilkarzy bylo czesto kontuzjowanych (Llonch, Gonzalez, Valez czy Basha)? Kazdemu byloby ciezko to poskladac.

Carillo mial czas (prawie 2 miesiace przerwy miedzy rundami), nie sprzedano mu ani jednego kluczowego pilkarza, do tego sprowadzono prawego obronce i pomocnika.

Wiekszosc zarzutow wybrow personalnych kierowanych do Kiko za jego kadencji, rownie dobrze mozna kierowac do Carillo. Mamy Mitrovica zamiast Pereza, mlodzi (Balanyuk, Kolar) dalej nie graja, Halilovic zagral dobry mecz z Legia, ale juz fatalny z Lechem i potwierdzil to o co Kiko mial do niego pretensje i dlaczego na niego nie stawial - glupie straty pilki, niepotrzebne holowania. Boguski wrocil do zdrowia to Halilovica juz w skladzie nie ma.

Gleboko wierze, ze runda finalowa bedzie lepsza niz wiosna w rundzie zasadniczej. Oby, bo inaczej Carillo bedzie mial srednia punktow na poziomie nizszym niz Okuka czy Moskal.

Jest tak jak napisal WioReXXX. Oczywiscie,ze chodzilo o to,ze Ramirez mial wiele problemow niezaleznych od niego. Oczywiscie,ze chodzilo o to,ze wielu tzw. kibicow chetnie utopiloby go w szklance wody,bo oczekuje cudow od kazdego trenera Wisly,a jak kilku z nas pisalo,ze przeceniaja role trenera w klubie,to wrecz mieszalo go z blotem za rzekomy brak kompetencji,braki taktyczne (choc oczywiscie sami nie maja o tym zielonego pojecia),za - ich zdaniem - chybione wybory (choc sami nie mieli zielonego pojecia o sytuacji w druzynie) itd.,itp.
A pozniej uzywali kilku dyzurnych argumentow,ktore byly (dalej sa...) osmieszane przez kilku czy kilkunastu z nas,ale wiadomo,gadal dziad do obrazu...

Zabawne jest to,ze niektorzy mysliciele zabraniaja wrecz teraz porownywac jeden okres do drugiego,a sami kiedys porownywali np. trenera do trenera...

No to znowu sprawdzmy...

Trener Brosz - tak wyslawiany na tym forum nawet przez niektore forumowe tuzy :p - wiecie ile osiagnal z Gornikiem na wiosne ?
Cale 11 punktow. A przypominam,ze ma zaliczone 3 punkty za walkower w meczu,w ktorym przeciez przegrywal 1:0 juz w koncowce... wiecie,ile mialby w sytuacji porazki z Piastem ? Cale 8 punktow,gorsze od niego bylyby tylko Termalica,Lechia Slask i Sandecja,mialby tez koszmarny bilans bramkowy na wiosne. Nomen omen stracil 14 bramek,gorszy wynik znowu mialy tylko 4 zespoly w lidze... (oprocz Pogoni).

Jak pisalem kiedys o tym,ze w pilce potrzeba jest troche szczescia a Gornikowi ciezko bedzie utrzymac taka forme na wiosne - to niektorzy widzieli juz p. Marcina w druzynie...

I jak - powinni zwolnic Brosza ? I co - swietny to trener czy kiepski ?

Dlatego Ci,co pisza o zwolnieniu Carillo to tacy sami,a czesto ci sami ignoranci,co gardlowali przeciw Ramirezowi. Na obecne warunki wislackie obydwaj to b. dobrzy trenerzy,kazdy z nich z inna filozofia wygrywania meczow,ale skutecznie gromadzili punkty,moim zdaniem na miare aktualnych kadr druzyny. Czasem brakowalo szczescia,innym razem zawodzili zawodnicy,co na ich poziomie sportowym nie jest zadna niespodzianka.

Zmienia sie warunki finansowe - bedziemy wymagac. A na razie o poziomie sporej czesci kibicow swiadczyly gwizdy w kierunku Mitrovicia po kilku meczach w Wisle. Nie ma co,gwizdacze,pomagacie druzynie :rotfl::rotfl:

Barti 13.04.2018 09:25

Porównując Carillo do Kiko, to gra za tego pierwszego wygląda o niebo lepiej. Nie ma przypadkowych zwycięstw w końcówkach, rozpaczliwej obrony Częstochowy. Widać, że próbujemy coś grać do przodu, na tyle na ile umożliwiają to wykonawcy. No właśnie, wykonawcy. Jeżeli klub serio deklaruje, że celem są puchary, a moim zdaniem bzdurą jest pisanie, że to tylko marketing, bo było to powtarzane kilkakrotnie w mediach, to trzeba wyskrobać kasę na wzmocnienia. Cytując klasyka: z tym składem to i Mourinho czy inny Guardiola nie pomoże. Nie sądzę, że w klubie ośmieszaliby się i narażali na irytację kibiców deklarując pewne rzeczy bez pokrycia. Serio każdy wierzył, że z tym składem możemy. Życie odpowiada - nie możemy! i trzeba zweryfikować albo cele, albo szukać pieniędzy na transfery.

siedok 13.04.2018 09:40

I pod ostatnim zdaniem podpisuję się obiema rękami

domin_czyzyny 13.04.2018 10:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1498629)
Serio każdy wierzył, że z tym składem możemy. Życie odpowiada - nie możemy! i trzeba zweryfikować albo cele, albo szukać pieniędzy na transfery.

to każdy ROZSĄDNY kibic wie. Nie można mieć pretensji do Carillo, że nie walczymy o mistrza. Można mieć pretensje, że walczymy Cywką i Mitroviciem bez zmian, non stop to samo, do tego późne zmiany. Gdyby starał się coś poprawić w środku, to nikt do niego nie miałby pretensji. Nikt. Ale jak widać zaczyna się ostra krytyka, jeden dziennikarz, po drugim zaczynają wytaczać działa. Czy słusznie, czy nie, to się okaże.

Carillo cudotwórcą nie jest, niepotrzebnie klub tak go przed publiką chwalił, teraz milczą, od czasu do czasu Kiewicz nada, że coś się nie podoba (wiadomo, że pisze to, czego nie może DUKAT lub SARAPATA). Carillo może wie coś czego my nie wiemy, ale jednak myślę, że ma WYYYYSSSSOOOOKIE EGOOOO, które nie znosi krytyki, pytań, itp. Niestety na szkodę klubu.... On i tak ma kontrakt, kasa będzie się zgadzać, dostanie wypłatę, a jak go wyjebią, to nawet dostanie kasę bez pracy....

Barti 13.04.2018 10:26

@domin_czyzyny
Tylko odnosząc się do tego co napisałeś, to jak sam trener podkreśla: " to ja będę rozliczany ze swoich decyzji". I to mi się podoba. Zachowuje się jak mężczyzna i bierze swoje decyzje na klatę.

Kurz 13.04.2018 11:22

Wielokrotnie już pisałem, że bez obiektywnej oceny potencjału naszej drużyny problem z trenerami się nie skończy. I o ile my, jako kibice możemy fantazjować, jacy to na papierze jesteśmy silni, nie powinny robić tego osoby zarządzające klubem. Niestety, to robią... Kolejne zmiany trenerów pokazują, jak bardzo ich oczekiwania rozmijają się z rzeczywistością.

silver03 13.04.2018 11:39

A ja coś czuje, że Carrillo zostanie tu na parę sezonów. Zarząd zatrudnił swojego TOP1 trenera, tego którego chcieli od początku. Ciśnienie z Kiko wytrzymali dość długo (jak na Polskie warunki) i tylko okazja, że Joan był wolny sprawiła, że doszło do zmiany.

domin_czyzyny 13.04.2018 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1498634)
@domin_czyzyny
Tylko odnosząc się do tego co napisałeś, to jak sam trener podkreśla: " to ja będę rozliczany ze swoich decyzji". I to mi się podoba. Zachowuje się jak mężczyzna i bierze swoje decyzje na klatę.

w tym wszystkim jest jedno ALE. Jakie konsekwencje On poniesie ? zwolnią go ? i co z tego ? Kasa będzie się zgadzała. Mężczyzną byłby, gdyby w przypadku niepowodzenie Jego koncepcji sam podał się do dymisji.
Wtedy byłoby OK, ale jak wiemy mało który trener tak robi.... Oczywiście nie twierdze, że ma się podawać do dymisji teraz lub w najbliższej przyszłości. Tamto było tylko rozważaniem czysto teoretycznym...

Barti 13.04.2018 12:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1498642)
w tym wszystkim jest jedno ALE. Jakie konsekwencje On poniesie ? zwolnią go ? i co z tego ? Kasa będzie się zgadzała. Mężczyzną byłby, gdyby w przypadku niepowodzenie Jego koncepcji sam podał się do dymisji.
Wtedy byłoby OK, ale jak wiemy mało który trener tak robi.... Oczywiście nie twierdze, że ma się podawać do dymisji teraz lub w najbliższej przyszłości. Tamto było tylko rozważaniem czysto teoretycznym...

Nie do końca tak jest jak piszesz z tą kasą. Jest jeszcze coś takiego jak autorytet, CV. Nie sądzę, żeby celowo sobie szargał życiorys dla kasy. Myślę, że on powołuje po prostu zawodników, którzy mu pasują do koncepcji. Jak za każdym razem będą mu kibice czy dziennikarze skład ustalać, albo pozwoli sobie piłkarzom wyjść na głowę, to będzie d..a, a nie trener.

serek.c2 13.04.2018 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1498666)
Moim zdaniem mamy potencjał na puchary. Grając z czołówką otwartą piłkę, jakoś specjalnie jakością od nich nie odbiegamy. Często wynik zależy od dyspozycji dnia, szczęścia.

Polecam prześledzić nasze wyniki z tego sezonu w meczach z pierwszą ósemką...

wiesniak842 13.04.2018 21:43

Halo, halo Panie deszczpies. Jakbys jeszcze nie zwrocil uwagi Arka dzisiaj grala derby w grupie spadkowej, co w skrocie rowna sie byciem druzyna spoza pierwszej osemki. Halo, halo.
Sprezentuj nam jeszcze laskawie swoje "punkciki" do reszty spotkan bo zem niezmiernie ciekaw.

czaro 13.04.2018 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1498666)
Moim zdaniem mamy potencjał na puchary.

Na takie co najwyżej: http://slodkierzeczy.pl/wp-content/u...e-balwanki.jpg

Kurz 13.04.2018 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1498666)
Moim zdaniem mamy potencjał na puchary.

Oczywiście, jak co roku od siedmiu lat ;)

Barti 14.04.2018 05:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1498668)
Konsekwentnie uważam, że nie ma sensu brać pod uwagę wyników za Kiko, gdyż on "nie ogarniał".

Z czasów Carillo.

Wisła - Korona 1:1 - Dominacja Wisły. Duże szczęście Korony.
Jaga - Wisła 2:0 - Nieznaczna przewaga Jagi.
Legia - Wisła 0:2 - Duża przewaga Wisły.
Wisła - Lech 1:3 - Nieznaczna przewaga Lecha.

1 wygrana, 1 remis, 2 porażki (z 1 i 2 miejscem, gdzie rywal nas nie zdominował).

Z tą Jagą i Lechem, to moim zdaniem trochę naciągnięte ;)

FraMat 14.04.2018 08:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1498679)
Z tą Jagą i Lechem, to moim zdaniem trochę naciągnięte ;)

Jestem tego samego zdania, co raindog:
- z Jagą przegraliśmy mając w pierwszej połowie doskonałe okazje do objęcia prowadzenia. Potem strzeliła Jaga i mecz się zakończył
- z Lechem prowadziliśmy wyrównaną grę. Wynik nie odzwierciedla przebiegu gry (to znaczy, fakt, że Lech w drugiej połowie stworzył sobie mnóstwo sytuacji, ale tylko dlatego, że musieliśmy się odsłonić).

wiesniak842 14.04.2018 09:02

Czyli wniosek taki, ze trzeba strzelac i wykorzystywac sytuacjie. Geniusz!!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl