![]() |
2:0 Legia ma niezły kryzys :) Z taką formą to powodzenia w lidze
|
Oby tak kolegom ze stolicy szło cały sezon :D i niech Hiszpanie sobie siedzą na trybunach :D
|
Wstyd:)
10 znakow |
nie no po tym co zobaczylem przy golu na 2:0, to matko, az mnie przerazilo, gosc mial totalny luz, jakby sam gral, nikt go nie atakowal ani niepilnowal. najblizszy obronca byl chyba 10m dalej...
edit: nie wiem co tam Urban na wywijal, ale zrobil im niezle kuku. |
No to w obecnym sezonie Legie czeka walka o utrzymanie , przecież to FK Moskwa to kelnerzy których Odra ograłaby .
|
Zaden wstyd, tylko powod do dumy 8)
****a mac, FK grac! 0-2 to za malo...!! |
to jest dno dna co prezentuje Legia...
nie wiem chyba Giza daje 3/4 swojego kontraktu panu Urbanowi za to ze ciągle na niego stawia :P |
"No i proszę zwrócić uwagę, nie ma żadnych animozji między kibicami FK i Legii Warszawa". Czy nad tym transparentem nie były jeszcze 2 bomby czasem? :P
|
from Moscow to Warsaw with (L)ove
i dwie rakiety powyzej :lol: |
Cytat:
Kogo on chce nabrać? |
Co wy chcecie Legia gra ofensywny "ffutbol" Jeszcze "szczelą" trzy brameczki i zdobędą awans w 90 po strzale "Perejro"
Edyta : Ilość spalonych w tym meczu jest przerażająca |
Legia za Urbana zanotowala w ciagu 2 sezonow tylko 1 zwyciestwo pucharowe. Tak ?
Dosyc kosztowna ta zabawa w puchary. Kupuja, kupuja i dupa. My przynajmniej nie kupujemy. |
ja proponują składkę na kolejną porcję zawodników z Espana :D :D wtedy to już chyba II liga Legię bedzie czekac .
To co prezentują to rozpacz nie rokująca wielu nadzieji na sukces ( yes yes yes ]:-> ) ej Legia podobno kupiął kolejnego Astiza wiec choxc niby on jest dobry to wydaje mi się ze nie wypada mu sie nie dostosowac do poziomu kolegów . No cóż Legijna brac live is brutal and full of zasadzkas :D |
Pan komentator miażdży.
Pokazany jest przez realizatora transparent: "From Moscow with (L)ove" a obok są rakiety, a ten, że BEZ ANIMOZJI WŚRÓD KIBICÓW :rotfl: w zasadzie w 60.minucie wymiękłem, bo nie warto męczyć oczu... :) |
Gramy padake i macie prawo sie nasmiewac ale bez takich prostackich tekstow prosze.
Giza...prawie jak pilkarz. Urban out, Szala out, Rzeznik na swoja pozycje, Kielbowicz na emeryture, Rogera sprzedac. |
Żeby z osiedlowym klubem jakim jest FK nie móc sobie poradzić. ****a. Grają żałośnie, powiedzmy sobie szczerze Legia jest słaba. Dramatycznie. Co nie mzienia faktu,że Urban nadal powinien być trenerem a Trzeciak dyrektorem sportowym.:)
|
Cytat:
|
co jest u nich nie tak?
-grajki grają przeciw trenerowi? -trener nie umie ich ustawić i wytrenować? -nikomu tam nie zależy na wyniku? -wszystkiego po trochu? Toż Polonia Bytom, drużyna teoretycznie o klasę od nich słabsza i biedniejsza gryzła trawę w meczu z nami, walczyła na każdej pozycji , biegała i grała piłką do końca, cieżko przycież było. A ci stoją. |
I to ma być wicemistrz Polski? Aż przykro patrzeć... Piłkarze Legii są kompletnie nieprzygotowani do sezonu. Ciekawe, kiedy Jan Urban zapłaci za to posadą.
|
Tak, niech wezmą Tristana. Oszczędzą nam kłopotu.
No, liczę że Ruskie walna jeszcze 1-2 bramki. Kompleksy zostaną po części przytłumione, może i dojdzie do ocieplenia dyplomatycznego. Im później Legia się podźwignie z kryzysu, tym mniejsza szansa że nas dogoni. |
Cytat:
|
Będziemy pamiętać Szłachowksiego kiedy byl naciskany. Tak pamiętamy i dziekujemy, ten komentator jakiś taki,hmmm
|
Cytat:
przypominam że to Rosja,to tak jakby być w Zakopanem i nie zjeść oscypka ;) Urban znowu będzie mówił że Zimbabwe po Europie jeździło... |
Cytat:
Krótka piłka - komentowałbyś coś takiego na trzeźwo? Tego się nawet na wspomaganiu nie da znieść. Gdyby chociaż FK grało dobrze... |
Gdyby Roger mial zainstalowany licznik swej wartosci to na Legii po podpieciu wiatraczka mogli by generowac energie elektryczna do rozswietlenia jupiterow.
Gosc w koncu byl wart 9mln euro, jeszcze miesiac temu. |
Roger to się w tej Legii marnuje..
no ale cóż po co będzie się z szeregu wybijał, trzeba grac jak reszta:P żal patrzeć na to jak to słabiutkie FK kelpie Legie... |
Dobra już przystopujmy trochę :) Niedługo będzie grał Lech i pewnie wygrają znowu 6:0 i co wtedy będziemy pisać?:D
|
No nie sadze, zeby sie Legia szybko podniosla. Ktory to oni juz mecz schrzanili w tym sezonie? Urban tam tak namieszal, ze hoho..
Na prawde zal na to patrzec, oczy bola i tyle. Zero ambicji, pomyslu i walki. |
Bez kozery napisze, ze Amice Wronki (w koncu na jej punktach w UEFA graja) zycze 0:7 w Szwajcarii.
Malo kogo nie lubie tak jak Smudy. |
Kto wie co zrobił Roger poza kadrem?
|
ponoć za dyskusje z arbitrem...
|
Matko co za niesamowity i utrzymujący w napięciu mecz...
Mi już wystarczy. Porażki Legii mnie jakoś specjalnie nie bolą. :) Normalnie bym się pośmiał (bo nawet patrząc obiektywnie, to z obecnej gry krawaciarzy można się tylko śmiać), ale cieszyć się z tego, że kacapy leją polski klub, to jednak przesada. Cóż, pozamiatane. Ps. Odnośnie nieśmiertelnego tematu - kibicować polskim klubom, czy nie: weźcie pod uwagę jedno, im dłużej Amika i Legia grają w pucharach, tym więcej meczów muszą rozegrać. Zmęczenie, kontuzje, problemy z koncentracją podczas meczów ligowych etc. Nie żebym im życzył sukcesów w pucharach, ale... wszystko ma swoje dobre i złe strony. :) |
Pomyśleć tylko, że kiedyś był temat "Urban w Wiśle". Aż sie spociłem na sama myśl :)
|
"najgorsza Legia którą chcielibiśmy oglądać" ojjj tak i to bardzo do konca sezonu . Urban + Trzeciak + Giza = Mistrzostwo dla Wisły i II liga dla Legii .
|
Już myślałam, że nawet operatorzy nie mogą już patrzeć i wyłączyli kamery :).
|
kurcze jak słabo grają wyłączyłem telewizor po pierwszej połowie oby Lech dziś wygrał
|
Jak pomyślę ile te kopacze zarabiają to się nóż w kieszeni otwiera. To jest obraza dla ciężko pracujących ludzi.
Przecież jakbyśmy zebrali chłopaków z Wiślackiej Ligi to by lepiej zagrali, przynajmniej by zostawili zdrowie na boisku. Radovic - buahahahaha, to co zrobił to mistrzostwo. |
Cytat:
Wracając od Legii. Oni zawsze grają padakę, nie pamiętam seoznu kiedy graliby widowiskow i skutecznie. Ale mimo to udaje im sięj akoś te punkty ciółać i zawsze są w czubie tabeli. W tym roku pewnie bedzie podobnie. ****a,ten Serbaby strzelił na 2-1 byłaby dogrywka,a ci mówią o honorowym golu. |
Pan komentator: Wisłę zobaczymy w fazie grupowej Pucharu UEFA :-D
Ja nie mam nic przeciwko temu... |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl