Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

Chorynatrzykolory 28.08.2008 16:09

2:0 Legia ma niezły kryzys :) Z taką formą to powodzenia w lidze

4fan_player 28.08.2008 16:10

Oby tak kolegom ze stolicy szło cały sezon :D i niech Hiszpanie sobie siedzą na trybunach :D

kpn 28.08.2008 16:11

Wstyd:)
10 znakow

LooNatyk 28.08.2008 16:11

nie no po tym co zobaczylem przy golu na 2:0, to matko, az mnie przerazilo, gosc mial totalny luz, jakby sam gral, nikt go nie atakowal ani niepilnowal. najblizszy obronca byl chyba 10m dalej...

edit: nie wiem co tam Urban na wywijal, ale zrobil im niezle kuku.

Ciastek1 28.08.2008 16:12

No to w obecnym sezonie Legie czeka walka o utrzymanie , przecież to FK Moskwa to kelnerzy których Odra ograłaby .

e 28.08.2008 16:12

Zaden wstyd, tylko powod do dumy 8)

****a mac, FK grac!
0-2 to za malo...!!

Kluvi 28.08.2008 16:14

to jest dno dna co prezentuje Legia...

nie wiem chyba Giza daje 3/4 swojego kontraktu panu Urbanowi za to ze ciągle na niego stawia :P

Tom'ash 28.08.2008 16:15

"No i proszę zwrócić uwagę, nie ma żadnych animozji między kibicami FK i Legii Warszawa". Czy nad tym transparentem nie były jeszcze 2 bomby czasem? :P

South 28.08.2008 16:15

from Moscow to Warsaw with (L)ove


i dwie rakiety powyzej




:lol:

wolfy 28.08.2008 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi (Post 593575)
to jest dno dna co prezentuje Legia...

Komentator: "Ten mecz pokazuje nam, jak silna jest liga rosyjska, skoro(blablabla)".
Kogo on chce nabrać?

Schabek 28.08.2008 16:16

Co wy chcecie Legia gra ofensywny "ffutbol" Jeszcze "szczelą" trzy brameczki i zdobędą awans w 90 po strzale "Perejro"

Edyta : Ilość spalonych w tym meczu jest przerażająca

7 kotów 28.08.2008 16:18

Legia za Urbana zanotowala w ciagu 2 sezonow tylko 1 zwyciestwo pucharowe. Tak ?
Dosyc kosztowna ta zabawa w puchary. Kupuja, kupuja i dupa.

My przynajmniej nie kupujemy.

djjamajczyk 28.08.2008 16:22

ja proponują składkę na kolejną porcję zawodników z Espana :D :D wtedy to już chyba II liga Legię bedzie czekac .
To co prezentują to rozpacz nie rokująca wielu nadzieji na sukces ( yes yes yes ]:-> ) ej Legia podobno kupiął kolejnego Astiza wiec choxc niby on jest dobry to wydaje mi się ze nie wypada mu sie nie dostosowac do poziomu kolegów .
No cóż Legijna brac live is brutal and full of zasadzkas :D

Aro1234 28.08.2008 16:24

Pan komentator miażdży.
Pokazany jest przez realizatora transparent: "From Moscow with (L)ove" a obok są rakiety, a ten, że BEZ ANIMOZJI WŚRÓD KIBICÓW :rotfl: w zasadzie w 60.minucie wymiękłem, bo nie warto męczyć oczu... :)

kreseq 28.08.2008 16:24

Gramy padake i macie prawo sie nasmiewac ale bez takich prostackich tekstow prosze.

Giza...prawie jak pilkarz. Urban out, Szala out, Rzeznik na swoja pozycje, Kielbowicz na emeryture, Rogera sprzedac.

Marszałek 28.08.2008 16:24

Żeby z osiedlowym klubem jakim jest FK nie móc sobie poradzić. ****a. Grają żałośnie, powiedzmy sobie szczerze Legia jest słaba. Dramatycznie. Co nie mzienia faktu,że Urban nadal powinien być trenerem a Trzeciak dyrektorem sportowym.:)

kohprzem'68 28.08.2008 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 593577)
from Moscow to Warsaw with (L)ove


i dwie rakiety powyzej




:lol:

Świetnie wkomponowal się komentator :) w moment gdy moskwicze pokazali transparent , to sie nazywa brak wyczucia lub zrozumienia wydarzeń .

harthausen 28.08.2008 16:26

co jest u nich nie tak?
-grajki grają przeciw trenerowi?
-trener nie umie ich ustawić i wytrenować?
-nikomu tam nie zależy na wyniku?
-wszystkiego po trochu?

Toż Polonia Bytom, drużyna teoretycznie o klasę od nich słabsza i biedniejsza gryzła trawę w meczu z nami, walczyła na każdej pozycji , biegała i grała piłką do końca, cieżko przycież było.

A ci stoją.

Isfahan 28.08.2008 16:27

I to ma być wicemistrz Polski? Aż przykro patrzeć... Piłkarze Legii są kompletnie nieprzygotowani do sezonu. Ciekawe, kiedy Jan Urban zapłaci za to posadą.

flamengista 28.08.2008 16:27

Tak, niech wezmą Tristana. Oszczędzą nam kłopotu.

No, liczę że Ruskie walna jeszcze 1-2 bramki. Kompleksy zostaną po części przytłumione, może i dojdzie do ocieplenia dyplomatycznego.

Im później Legia się podźwignie z kryzysu, tym mniejsza szansa że nas dogoni.

wolfy 28.08.2008 16:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 593588)
Co nie mzienia faktu,że Urban nadal powinien być trenerem a Trzeciak dyrektorem sportowym.:)

Oby pracowali w Legii jak najdłużej.

Marszałek 28.08.2008 16:28

Będziemy pamiętać Szłachowksiego kiedy byl naciskany. Tak pamiętamy i dziekujemy, ten komentator jakiś taki,hmmm

South 28.08.2008 16:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 593597)
Będziemy pamiętać Szłachowksiego kiedy byl naciskany. Tak pamiętamy i dziekujemy, ten komentator jakiś taki,hmmm



przypominam że to Rosja,to tak jakby być w Zakopanem i nie zjeść oscypka ;)



Urban znowu będzie mówił że Zimbabwe po Europie jeździło...

wolfy 28.08.2008 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 593597)
Będziemy pamiętać Szłachowksiego kiedy byl naciskany. Tak pamiętamy i dziekujemy, ten komentator jakiś taki,hmmm

Valeriana ma swoją cenę...
Krótka piłka - komentowałbyś coś takiego na trzeźwo? Tego się nawet na wspomaganiu nie da znieść. Gdyby chociaż FK grało dobrze...

7 kotów 28.08.2008 16:32

Gdyby Roger mial zainstalowany licznik swej wartosci to na Legii po podpieciu wiatraczka mogli by generowac energie elektryczna do rozswietlenia jupiterow.
Gosc w koncu byl wart 9mln euro, jeszcze miesiac temu.

Kluvi 28.08.2008 16:35

Roger to się w tej Legii marnuje..
no ale cóż po co będzie się z szeregu wybijał, trzeba grac jak reszta:P

żal patrzeć na to jak to słabiutkie FK kelpie Legie...

4fan_player 28.08.2008 16:36

Dobra już przystopujmy trochę :) Niedługo będzie grał Lech i pewnie wygrają znowu 6:0 i co wtedy będziemy pisać?:D

LooNatyk 28.08.2008 16:36

No nie sadze, zeby sie Legia szybko podniosla. Ktory to oni juz mecz schrzanili w tym sezonie? Urban tam tak namieszal, ze hoho..
Na prawde zal na to patrzec, oczy bola i tyle. Zero ambicji, pomyslu i walki.

7 kotów 28.08.2008 16:38

Bez kozery napisze, ze Amice Wronki (w koncu na jej punktach w UEFA graja) zycze 0:7 w Szwajcarii.
Malo kogo nie lubie tak jak Smudy.

Neon 28.08.2008 16:38

Kto wie co zrobił Roger poza kadrem?

DevilMayCry 28.08.2008 16:40

ponoć za dyskusje z arbitrem...

Deever 28.08.2008 16:42

Matko co za niesamowity i utrzymujący w napięciu mecz...

Mi już wystarczy.

Porażki Legii mnie jakoś specjalnie nie bolą. :)

Normalnie bym się pośmiał (bo nawet patrząc obiektywnie, to z obecnej gry krawaciarzy można się tylko śmiać), ale cieszyć się z tego, że kacapy leją polski klub, to jednak przesada.

Cóż, pozamiatane.

Ps. Odnośnie nieśmiertelnego tematu - kibicować polskim klubom, czy nie: weźcie pod uwagę jedno, im dłużej Amika i Legia grają w pucharach, tym więcej meczów muszą rozegrać. Zmęczenie, kontuzje, problemy z koncentracją podczas meczów ligowych etc. Nie żebym im życzył sukcesów w pucharach, ale... wszystko ma swoje dobre i złe strony. :)

Gwiaździsty 28.08.2008 16:43

Pomyśleć tylko, że kiedyś był temat "Urban w Wiśle". Aż sie spociłem na sama myśl :)

djjamajczyk 28.08.2008 16:43

"najgorsza Legia którą chcielibiśmy oglądać" ojjj tak i to bardzo do konca sezonu . Urban + Trzeciak + Giza = Mistrzostwo dla Wisły i II liga dla Legii .

Tiramisu 28.08.2008 16:44

Już myślałam, że nawet operatorzy nie mogą już patrzeć i wyłączyli kamery :).

boro92 28.08.2008 16:45

kurcze jak słabo grają wyłączyłem telewizor po pierwszej połowie oby Lech dziś wygrał

luke1906 28.08.2008 16:46

Jak pomyślę ile te kopacze zarabiają to się nóż w kieszeni otwiera. To jest obraza dla ciężko pracujących ludzi.

Przecież jakbyśmy zebrali chłopaków z Wiślackiej Ligi to by lepiej zagrali, przynajmniej by zostawili zdrowie na boisku.

Radovic - buahahahaha, to co zrobił to mistrzostwo.

Marszałek 28.08.2008 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 593599)
Valeriana ma swoją cenę...
Krótka piłka - komentowałbyś coś takiego na trzeźwo? Tego się nawet na wspomaganiu nie da znieść. Gdyby chociaż FK grało dobrze...

Na trzeżwo tego się oglądać nie da a co dopiero komentować. Co do FK, oni inaczej nie grają,zawsze taki piach. Dlatego kiedy Legia grała z FK pierwszy mecz,sądziłem, że chłopcy Waltera popchną Niklowych i to delikatnie,mimo kryzysu. Jak zobaczyłem wynik pierwszego spotkania, to wiedziałem,że Legia musi być w strasznej traumie skoro te żelbetony ich pokonały. Zresztą wiekszosć klubów rosyjskich tak gra. Lekko mówiać nie zbyt widowskowo.

Wracając od Legii. Oni zawsze grają padakę, nie pamiętam seoznu kiedy graliby widowiskow i skutecznie. Ale mimo to udaje im sięj akoś te punkty ciółać i zawsze są w czubie tabeli. W tym roku pewnie bedzie podobnie.

****a,ten Serbaby strzelił na 2-1 byłaby dogrywka,a ci mówią o honorowym golu.

Isfahan 28.08.2008 16:46

Pan komentator: Wisłę zobaczymy w fazie grupowej Pucharu UEFA :-D

Ja nie mam nic przeciwko temu...

Coach 28.08.2008 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez boro92 (Post 593614)
kurcze jak słabo grają wyłączyłem telewizor po pierwszej połowie oby Lech dziś wygrał

Będzie beka jak przegrają 7:0 :rotfl:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl