Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kto po Tadeuszu nowym trenerem Wisły ? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9587)

regan 12.03.2016 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krotochwila (Post 1433856)
Jest jeszcze jedno wytłumaczenie. Gość przyjechał, rozejrzał się i o ile baza treningowa nie budziła zastrzeżeń to już rozmowa z częścią działaczy i właścicielem musiała Chorwatowi dać do myślenia. A że pewnie wcześniej zrobił też stosowny research, to dodał 2 do 2 i wyszło mu, że trzeba pierwszym samolotem spier...ć na Bałkany, bo tam jednak normalniej.

A może to było całkiem odwrotnie,i to komu innemu coś dało do myślenie...

kur.wa nikt z was chłopa nie zna, nawet go po głosie nie rozpozna, ale teorie swoje mają :D

cyrk to jest tutaj :D

ps. co ciekawe, po lakonicznym komunikacie z DP jesteście wstanie dorobić skomplikowaną teorię do całego procesu negocjacji :D
To jest lepsze niż kabaret, poważnie :D

piotek 12.03.2016 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1433862)
Wisła od dawna rozpaczliwie potrzebuje rewolucji w sztabie trenerskim. To jej brak także pogrąża ten klub, a nie może prowadzić do jego uratowania. Dlatego trzymanie tych ludzi, jakby w czymkolwiek realnie mogli pomóc nowemu trenerowi, jest jakimś kuriozum.

Ja bym powiedział, że bardziej w kadrze, ale dyrektorskiej...

cudlaty 12.03.2016 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1433863)
A może to było całkiem odwrotnie,i to komu innemu coś dało do myślenie...

kur.wa nikt z was chłopa nie zna, nawet go po głosie nie rozpozna, ale teorie swoje mają :D

cyrk to jest tutaj :D

ps. co ciekawe, po lakonicznym komunikacie z DP jesteście wstanie dorobić skomplikowaną teorię do całego procesu negocjacji :D
To jest lepsze niż kabaret, poważnie :D

Dokładnie TAK! Nikt nic nie wie ale każdy już ma swoją historię, swoją teorię i każdy wszystko wie... za chwilę objawią się tu różni znajomi, znajomych tych blisko zarządu i znów powstaną nowe opowieści dziwnej treści... Cyrk na MAXA!
Trochę ludzie wystopujcie! Trzeba poczekać te kilka dni i tyle. Ja wierzę, że to jednak cały czas gra między tym trenejro a Cupiałem. Mam nadzieję, ze jednak BC wyciągnął jakieś wnioski z historii z Petrescu i jednak się dogadają

radek2323 12.03.2016 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1433859)
Prowadziłeś w życiu jakieś negocjacje? Masz choć blade pojęcie o HR? Może CIę zaskoczę, ale to nie jest tak: chcemy Cię, a ten wybrany szczęśliwiec leci z wywieszonym jęzorem i podpisuje od razu. Obie strony mają swoje pryncypia i czasem jest tak, że się nie dogadują. Dla mnie argument o nierobieniu rewolucji w takim momencie jest logiczny i do mnie trafia.

Oczywiście nie zmienia to faktu, że towarszysza Kapkę należy wy.......ić przy pierwszej lepszej okazji.

Tu nie trzeba prowadzić negocjacji albo mieć pojęcie o HR każdy głupi widzi co się dzieje w Wiśle zero profesjonalizmu drużyna ciągle bez trenera w tabeli miejce spadkowe 27kolejka a oni ciągle nie mogą się zdecydować co zrobić!?! To niech myślą dalej ..... Się ....a obudzimy.

siemstein 12.03.2016 22:26

Pytanie, czy nas stać na cały nowy sztab i zerwanie umów ze starym?

Bene Nati 12.03.2016 22:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1433862)
Wisła od dawna rozpaczliwie potrzebuje rewolucji w sztabie trenerskim. To jej brak także pogrąża ten klub, a nie może prowadzić do jego uratowania. Dlatego trzymanie tych ludzi, jakby w czymkolwiek realnie mogli pomóc nowemu trenerowi, jest jakimś kuriozum.

Dokładnie.


Fialo, lepiej zrobić COŚ i żałować, że się zrobiło, niż żałować, że się nie spróbowało. Problem w tym, że nasi działacze nie robią nic w tym momencie.
Piszesz o tym, że Broniszewski jest oddany temu klubowi. Ok, chwała mu za to. Kibicujemy jednak klubowi - nie jednostkom. Poza tym, na jego ocenę jako trenera ma również (i przede wszystkim) wpływ to, jakim jest taktykiem, co robi i jak reaguje w trakcie meczu. W Kielcach nie robił nic. Stał przy linii z bezradną miną i przyglądał się. Chyba każdy widzi, że ta rola go przerasta. Nawet nie chcę wiedzieć co się będzie działo po podziale punktów.
Przed meczem pisał poematy na cześć i chwała Rafała Boguskiego i Alana Urygi.
Po meczu, zapytany, czemu nie reagował, nie robił zmian, odpowiedział, że jego zdaniem gra wyglądała całkiem nieźle. :alleluja:

Kapka, gdyby miał honor to sam by odszedł już dawno temu.

I wiecie co jest najgorsze? Piłkarze, wbrew temu co weryfikuje boisko, nie są idiotami (no może poza Donaldem).
Już samo zatrudnienie tego zagranicznego szkoleniowca mogło dać im sporego kopa. To byłby dla nich autorytet.
I tak, zatrudnienie kogoś pokroju Ulatowskiego, jeden z drugim skwituje uśmieszkiem.

Ktoś się dziwi, że kibice są sfrustrowani i podnoszą alarm? Jesteśmy na dnie tabeli. Jest za pięć dwunasta, a my stajemy do najważniejszej batalii o być albo nie być bez generała.

Robbie92 12.03.2016 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1433863)
A może to było całkiem odwrotnie,i to komu innemu coś dało do myślenie...

kur.wa nikt z was chłopa nie zna, nawet go po głosie nie rozpozna, ale teorie swoje mają :D

cyrk to jest tutaj :D

Otóż to, większość z nas nie zna się piłce od środka.. My tylko mamy pobożne życzenia..
Ok, hm, więc jaki kontrakt z nim podpisać? 0,5 + 2? Juz to widzę jak się zgodzi.. Ale z drugiej strony jeśli uważa się za dobrego trenera to nie powienien obawiać się spadku.. Trener z sukcesami w lidze gdzie Dinamo jest hegemonem, gdy miał w składzie w sezonie 11/12 (awans do LM) M.Kovacica(obecnie Real Madryt), J.Simunica (ówczesny podstawowy gracz repry Chorwacji, Rukavina wypozyczony z PAO warty 3mln Euro i dodam jeszcze nieznanego do tej pory mnie i wam też pewnie Domagoja Vidy który później odszedł do Dynamo Kijów za 5mln Euro.. Także tego, chłodnej kalkulacji i chłodnej głowy nam trzeba, a nie naszego czy Cupiałowskiego wręcz w "gorącej wodzie kąpanego"..

gooro33 12.03.2016 22:31

Poczekać kilka dni ??
Ten cyrk trwa już dwa tygodnie, nieważne z czyjej winy bo machina paranoi rozkręciła się po zwolnieniu Kazka. Żaden ruch w naszym klubie nie jest przemyślany, ba podejmowane decyzje są bezmyślne..
Jeśli ktoś nie widzi że jesteśmy zagrożeni spadkiem to niech to sobie szybko uświadomi zanim będzie za późno.
A jeśli ktoś liczy na farta na zasadzie może uda się utrzymać to gratuluję podejścia do życia.

Prezydentowa 12.03.2016 22:36

Taka mnie refleksja naszła: W tym całym burdlu, kryzysie, w tej całej czarnej dupie, w której jest teraz Wisła, najbardziej przesrane ma jednak kibic. Nie ma praktycznie żadnego wpływu na to, co się w klubie dzieje (poza chodzeniem na mecze), kibic nie może zrobić nic, żeby było lepiej. Ale to nie wszystko. Piłkarze, działacze, nawet właściciel - każdy może w dowolnej chwili s.......ić z tonącego statku i mieć problem z głowy. Tylko kibic nie może. Fizycznie i mentalnie nie ma takiej możliwości. Kibic nie może zrobić nic, żeby to, co się z Wisłą dzieje przestało boleć.
Tylko stać i patrzyć. I ewentualnie (albo raczej - koniecznie) wierzyć, że będzie lepiej.

cudlaty 12.03.2016 22:36

@Bene Nati masz rację w 100% Nowy trener, z autorytetem to byłoby przynajmniej 50% tej pewności, którą zawodnicy potrzebują na to by się odbić. Może nasi managerowie od siedmiu boleści tego nie wiedzą ale mam nadzieję, ze jednak BC wie. Dlatego też i te rozmowy się przedłużają i kolejnego Pawłowskiego nam nie sprowadzą. Gra o życie i tak się zacznie tak naprawdę po podziale a jechanie na remisach, drogą Kazika jakoś pozwoli nam osiągnąć w miarę dobrą pozycję do walki. A czy się uda to już będzie zależeć od nowego generała. No i ta przerwa świąteczno-reprezentacyjna też nam coś pomoże... Ale generał jest potrzebny :-)

fialo 12.03.2016 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bene Nati (Post 1433869)
Dokładnie.


Fialo, lepiej zrobić COŚ i żałować, że się zrobiło, niż żałować, że się nie spróbowało. Problem w tym, że nasi działacze nie robią nic w tym momencie.
Piszesz o tym, że Broniszewski jest oddany temu klubowi. Ok, chwała mu za to. Kibicujemy jednak klubowi - nie jednostkom. Poza tym, na jego ocenę jako trenera ma również (i przede wszystkim) wpływ to, jakim jest taktykiem, co robi i jak reaguje w trakcie meczu. W Kielcach nie robił nic. Stał przy linii z bezradną miną i przyglądał się. Chyba każdy widzi, że ta rola go przerasta. Nawet nie chcę wiedzieć co się będzie działo po podziale punktów.
Przed meczem pisał poematy na cześć i chwała Rafała Boguskiego i Alana Urygi.
Po meczu, zapytany, czemu nie reagował, nie robił zmian, odpowiedział, że jego zdaniem gra wyglądała całkiem nieźle. :alleluja:

Kapka, gdyby miał honor to sam by odszedł już dawno temu.

I wiecie co jest najgorsze? Piłkarze, wbrew temu co weryfikuje boisko, nie są idiotami (no może poza Donaldem).
Już samo zatrudnienie tego zagranicznego szkoleniowca mogło dać im sporego kopa. To byłby dla nich autorytet.
I tak, zatrudnienie kogoś pokroju Ulatowskiego, jeden z drugim skwituje uśmieszkiem.

Ktoś się dziwi, że kibice są sfrustrowani i podnoszą alarm? Jesteśmy na dnie tabeli. Jest za pięć dwunasta, a my stajemy do najważniejszej batalii o być albo nie być bez generała.

Dobrze, że nie dałeś pierwszego zdania Heleticą na jakimś romantycznym tle, bo brzmi to jak kolejna pseudomotywacyjna maksyma. Klub piłkarski to nie miejsce gdzie "robi się coś, by później nie żałować", to miejsce gdzie decyzje muszą być mądre i logiczne. A ostatnio u nas z tym ciężko, to fakt. Napaliliście się wszyscy na tego Jurcicia jak cygan na błotną kąpiel, nikt meczu jego drużyny na oczy nie widział, typa znacie ze statystyk na transfermarkcie i traktujecie jak cudotwórcę. A dla mnie to typowa randka w ciemno, ale nie zamierzam się powtarzać, wszystko napisałem już wyżej.

Przerażająca jest natomiast druga część posta. Człowieku piłkarze powinni mieć chvj do gadania w kwestii trenera, czy przyjdzie Mourinho czy Ulatowski czy Jożin z Bażin mają gościa słuchać, szanować i zapierdalać. Tylko w Polsce panuje jakaś chora moda, że wkłady sobie wybierają z kim łaskawie chcą pracować, co to ....a ma znaczyć ? Może zróbmy casting i wybierzmy tego, który sie najbardziej podoba Brożkowi i Sadlokowi..

La Furia Dell' Est 12.03.2016 22:42

Podbijam pytanie.... Jak to się dzieje,ze całe "ZŁO" Wisły, Towarzysz Kapka Zdzisław jest NIETYKALNY nawet dla SKWK? Zadziwiające.............

MłodePokolenie 12.03.2016 22:51

Jeśli nas nie stać, to znaczy, że nas kurvva nie stać. ZROZUMCIE.

Nasz obecny sztab ma swoje umowy. Wype.rdalając ich wszystkich musimy ich spłacać do końca umowy.
Zatrudniając trenera z całym nowym sztabem, nie przejmują oni umów po starym sztabie, tylko dostają nowe, są jako nowi pracownicy. Płacić także musimy Pawłowskiemu.

Co za sens robić z siebie idiotę, godzić się na wszystko, na długie kontrakty i za pewne nie miały sztab ludzi, gdy nie mamy z czego ich utrzymać co konsekwencją po kilku miesiącach bez płacenia byłby finał sprawy w UEFA i znowu odszkodowania i wypłaty do końca kontraktu. Zagraniczni by się jeszcze bardziej z nami nie pier.dolili.

Wszędzie PINIONDZE! Zrozumcie! Tylko pamiętajcie że my ich NIE MAMY!

Teraz piszecie "co za idioici, co za barany w tym zarządzie" a co by było gdyby przyszło do wypłaty odszkodowań? W sumie to samo, tyle, że bylibyśmy znów kilka baniek w plecy...

A większość z malkontentów nie nadawałaby się do zarządzania stoiska z preclami...

PAWEŁ 12.03.2016 22:56

Ale panikujecie. Poczekajmy kilka dni !!!! A może było tak, że trenejro przyleciał, zobaczył nasze gwiazdeczki i pomyślał,że tu dobry Jezu nie pomoże i trzeba spie...ć. A czy nas stać ? Swoją drogą uważam (i uważałem tak przy Holendrach) ,że jeżeli właściciela naszej Wielkiej Wisły a nie jakiegoś klubu z Pcimia Wielkiego, który myśli o LM przeraża kilka baniek € to może będzie lepiej jak weźmie "zabawki" i pójdzie do domu.

wierny 12.03.2016 23:44

Uważam, że jeśli temat Jurcicia upadł to nie ma sensu zatrudniać Kocianów itp. Szkoda kasy, Broniszewski niech dokończy... No chyba, że Skorża to byłbym za.
Maciek uratuj Wisłę jak to czytasz ;)

chimba 12.03.2016 23:44

Moze Kocian nie bedzie taki zly, sam juz nie wiem, kiedys mi sie bardzo ten trener podobal.

Markus 13.03.2016 00:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotek (Post 1433864)
Ja bym powiedział, że bardziej w kadrze, ale dyrektorskiej...

Też. Ludzie, którzy przykładowo wskazali Pawłowskiego, powinni ponieść konsekwencje i zostać na zawsze odsunięci.

dj_ibutti 13.03.2016 00:26

Zdzisław, nie bez powodu ma ksywę "niezatapialny".

KOMINEK 13.03.2016 00:50

Zwróćcie uwagę że w z klubu nie wyszło ani pół informacji czy to oficjalnej czy nawet nie oficjalnej że podpisujemy Chorwata. Wszystko to były spekulacje prasowe.

Nie wiemy na jakim etapie zostały zerwane/zawieszone negocjacje.

Chorwat był w Krakowie to fakt tylko czy przyjechał złożyć podpis i na samym końcu poszło coś nie tak

czy też negocjacje dopiero co ruszały a rozbieżności na samym początku były prze ogromne i strony szybko się rozstały.

My tak naprawdę nic nie wiemy a to co piszą gazety to sami wiecie jak jest.

Media napisały że już już jest już prawie podpisał my łyknęliśmy i teraz jest w....nie i rozczarowanie. Może dyskusja była dopiero na zupełnie wstępnym poziomie nie wiemy. N

Pamiętajmy że już raz zagranicznego trenera co dał nam MP i prawie LM i teraz nie możemy się z tego wygrzebać

Patrvk 13.03.2016 01:05

Tak sobie myślałem że po tym jak zwolnili Moskala a potem ta cała sytuacja z Pawłowskim to zmądrzeli i chcą trenera z prawdziwego zdarzenia, ale nie Wisła ma własną filozofie.

Mam nadzieje że po tym sezonie Cupiał i cała reszta w końcu zmądrzeje i zaczną działać profesjonalnie a nie na ślepo i liczyć że się uda, bo w końcu może się nie udać. I co wtedy ? Ani teraz ani wtedy nie będą mieli planu B (jak zawsze)

Ajax 13.03.2016 01:07

Panowie spokojnie nie ma o co drzeć szat. Nie będzie żadnego profesjonalnego trenera z zagranicy.

Tylko bezrobotni desperaci którzy już bardziej reputacji sobie nie zniszczą.

Jurcić czy tam Jumenez szansa na zatrudnienie jest taka sama.

SlawekS 13.03.2016 01:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1433887)
Zwróćcie uwagę że w z klubu nie wyszło ani pół informacji czy to oficjalnej czy nawet nie oficjalnej że podpisujemy Chorwata. Wszystko to były spekulacje prasowe.

Jasne, klub nic nie napisał. Zresztą poza relacjami z treningów niewiele co pisze.

Ale jeżeli przyjmiemy, że Chotwat był w Krakowie przez pomyłkę bo pomylił samoloty, a taksówkarz zamiast na Wawel zawiózł go na Reymonta i stąd ta wizyta w klubie to co w takim razie robił Zdzichu z kumplami przez dwa tygodnie od zwolnienia Pawłowskiego?

LucjuszWielki 13.03.2016 01:18

POPIERAM wypowiedz fialo i KOMINKA...

CYRK wiekszy niz w klubie jest na tym forum. To co przez grube LATA powtarzałem i wałkowałem Markusowi i kotowi nic nie dalo. Każdy dalej swoje... NIE WIEMY NIC. Nie mamy pojecia jak to wszystko wyglądało, łatwo siedziec przed kompem i psioczyc.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1433862)
Wisła od dawna rozpaczliwie potrzebuje rewolucji w sztabie trenerskim. To jej brak także pogrąża ten klub, a nie może prowadzić do jego uratowania. Dlatego trzymanie tych ludzi, jakby w czymkolwiek realnie mogli pomóc nowemu trenerowi, jest jakimś kuriozum.

Wisła już miała małe rewolucje w postaci PETRESCU ze swoim sztabem oraz Holendra.... Klub w dużej mierze pogrążyli "kibice", którzy przez lata nie ruszyli 4liter na mecz tylko komentowali na forum.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 1433873)
Taka mnie refleksja naszła: W tym całym burdlu, kryzysie, w tej całej czarnej dupie, w której jest teraz Wisła, najbardziej przesrane ma jednak kibic. Nie ma praktycznie żadnego wpływu na to, co się w klubie dzieje (poza chodzeniem na mecze), kibic nie może zrobić nic, żeby było lepiej. .

Tutaj wynalazłem jedną z wielu perełek głupoty i samozaprzeczenia.

KIBIC MOŻE DUŻO! Piszesz, że niby może chodzić na mecze, z drugiej, że nie może zrobić nic żeby było lepiej.

JAKBY frekwencja wynosiła około 20tys to nie byloby takich problemow jakie mamy... Nie byłoby oszczednosci od 2010 roku... Byłoby dużo lepiej.

Setki osób się wypowiada, jestem ciekaw ile razy byliscie na meczu... Zacznijcie chodzic na mecze to bedzie lepiej.

Wojtas 13.03.2016 01:47

Aha czyli mial byc Jurcic a bedzie jakis kolejny Teddy albo Ulatowski.Na I lige powinno starczyc,tylko tam sie wiecej biega a my mamy sil na 60 minut.

Slask,Gornik znalezi trenerow w 3 dni ,my szukamy 3 tydzien.Czasem mysle ze sami prosimy sie o tą karę ,jaka moze moze byc spadek z Ligi.

Poprostu odechciewa sie zwyczajnie wszystkiego.Ale czy w tym klubie od 3-4 lat dzieje sie cokolowiek normalnie???

Mozna przywyknać do tej atmosfery chaosu i beznadzieji.
P.S I zagdzam sie.Spada z Ligi nie pilkarz czy trener ,tylko kibic,bo oni jak spadniemy to Sp.ierdolą z Wisly w podskokach a my zostaniemy.

siemstein 13.03.2016 08:35

Mogą być 2 powody, dla których szukamy trenera nie 3 dni, ale 3 tygodnie:

1. Nikt do nas nie chce przyjść, wiedząc do jakiego grajdołu by przychodzili. Problemy z wypłatami, mało kibiców chodzących na mecze no i widmo spadku - w CV słabo wygląda spadek do niższej ligi.

2. Zmieniła się polityka klubu pod względem wyboru trenera. A przynajmniej ta polityka sprzed ostatnich 4 lat. Cupiał nie chce ładować małych pieniędzy w słabego trenera, woli dać więcej na dobrego, ale wciąż za mało dla takiego Jurcicia. Kwestią jest to, że bardzo mało jest dobrych trenerów, którzy chcieliby podjąć się walki o utrzymanie, a w perspektywie walki o wyższe cele w następnych sezonach. Dlatego, albo Cupiał sypnie wielkimi pieniędzmi, albo przeżegnajmy się nogą i zostańmy z Bronkiem licząc na fartowne utrzymanie. A od nowego sezonu, nowe rozdanie. Już będzie wiele chętnych, bo nie będzie widma spadku.

I teraz pytanie, który powód jest prawdziwy? W każdym razie, jeśli chodzi o spadek, wątpliwy, ale możliwy, piłkarz i trener może i nie ma tego w dupie. Tak, spier.doli w podskokach, ale rysa na życiorysie pozostanie. Choć i tak to my za to cierpieć byśmy musieli najbardziej.

Bene Nati 13.03.2016 08:46

Zgadzam się z kolegą wyżej.

Szkoda, że Maciej Skorża się tak wysoko wycenia/nie chce podjąć wyzwania ratowania Wisły. W naszej sytuacji byłaby to na TEN MOMENT chyba najlepsza krajowa opcja.

Elefant 13.03.2016 09:43

Istotnie, nie wiemy co spowodowało fiasko rozmów i czy w ogóle było jakieś fiasko.

Ale funkcjonowanie korporacji rządzi się pewnym prawami.

Zasada jest prosta. Miernota nie zatrudnia fachowca. Miernocie nie zależy na postępie tylko stabilizacji tego co jest choćby to było na minimalnym poziomie.
Każde negocjacje da się poprowadzić tak, by wyszło, że miernota chciał tylko tamten był zły.

Nie trzeba chodzić po klubowych korytarzach, by po efektach zobaczyć, że obecnie większość pionu sportowego od dyrektora do trenera przygotowania fizycznego to miernoty. Być może niektórzy oddani Wiśle, ale nie zmienia to postaci rzeczy.
Trener profesjonalista to byłaby porażka pionu sportowego a i wielu piłkarzy.

Karherop 13.03.2016 09:50

Katastrofa nie jest brak zatrudnienia Jurcicia, ale fakt ze dopiero po fiasku rozmow z nim szukaja innego kandydata. To jest kryminal.

Skoro Legia mogla zatrudnić ruska na pol roku to da sie zatrudnic fachowca na krotki okres. Jeśli to kwestia sztabu to ile Jurcic chcial miec swoich ludzi? 2 trenera, goscia od przygotowania fizycznego, trenera bramkarzy, fizjoterapeute? Wapie że ciągnął za soba wagon 10 ludzi. Zbyt wiele stanowisk jest o marginalnym znaczeniu.
Zapewne na te pytania nie dostaniemy odpowiedzi. Teraz tylko czekac na Pawlowskiego bis. Takie mam przeczucie.

Swoja droga jestem ciekaw ile osob bralo udzial w negocjacjach z Jurciciem i ktory byl taki mądry klepiac od razu informacje na prawo i lewo do mediów.

Ogryzek 13.03.2016 09:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1433902)
Istotnie, nie wiemy co spowodowało fiasko rozmów i czy w ogóle było jakieś fiasko.

Ale funkcjonowanie korporacji rządzi się pewnym prawami.

Zasada jest prosta. Miernota nie zatrudnia fachowca. Miernocie nie zależy na postępie tylko stabilizacji tego co jest choćby to było na minimalnym poziomie.
Każde negocjacje da się poprowadzić tak, by wyszło, że miernota chciał tylko tamten był zły.

Nie trzeba chodzić po klubowych korytarzach, by po efektach zobaczyć, że obecnie większość pionu sportowego od dyrektora do trenera przygotowania fizycznego to miernoty. Być może niektórzy oddani Wiśle, ale nie zmienia to postaci rzeczy.
Trener profesjonalista to byłaby porażka pionu sportowego a i wielu piłkarzy.

W samo sedno. Miernoty boją się profesjonalistów bo ci od razu ich zdemaskują.

Prezydentowa 13.03.2016 10:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1433891)
POPIERAM wypowiedz fialo i KOMINKA...

CYRK wiekszy niz w klubie jest na tym forum. To co przez grube LATA powtarzałem i wałkowałem Markusowi i kotowi nic nie dalo. Każdy dalej swoje... NIE WIEMY NIC. Nie mamy pojecia jak to wszystko wyglądało, łatwo siedziec przed kompem i psioczyc.




Wisła już miała małe rewolucje w postaci PETRESCU ze swoim sztabem oraz Holendra.... Klub w dużej mierze pogrążyli "kibice", którzy przez lata nie ruszyli 4liter na mecz tylko komentowali na forum.




Tutaj wynalazłem jedną z wielu perełek głupoty i samozaprzeczenia.

KIBIC MOŻE DUŻO! Piszesz, że niby może chodzić na mecze, z drugiej, że nie może zrobić nic żeby było lepiej.

JAKBY frekwencja wynosiła około 20tys to nie byloby takich problemow jakie mamy... Nie byłoby oszczednosci od 2010 roku... Byłoby dużo lepiej.

Setki osób się wypowiada, jestem ciekaw ile razy byliscie na meczu... Zacznijcie chodzic na mecze to bedzie lepiej.

Weź, poczytaj dokładnie i pomyśl. Tak, kibic może chodzić na mecze, to może zrobić i to napisałam. Ale od tego, że pójdzie na mecz, to sytuacja się nie zmieni.
I nie mówię, że "chodzenie kibiców na mecze nic nie zmienia", a chyba to chciałeś wcisnąć w moje usta. Mówię o jednostce. O tym, że Kibic A, jeśli pójdzie na mecz z Ruchem, to nie zmieni tym lat nieprofesjonalizmu i aktualnego upadku klubu. Kumasz? Przypuszczam, że większość z tych którym na Wiśle zależy i których aktualna sytuacja boli, chodzą na mecze.
Więc racz mi nie zarzucać głupoty. To Ty nie rozumiesz, co czytasz.

czaro 13.03.2016 10:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1433891)
KIBIC MOŻE DUŻO! Piszesz, że niby może chodzić na mecze, z drugiej, że nie może zrobić nic żeby było lepiej.
JAKBY frekwencja wynosiła około 20tys to nie byloby takich problemow jakie mamy... Nie byłoby oszczednosci od 2010 roku... Byłoby dużo lepiej.

Ci do których piszesz na mecze co do zasady chodzą. Pozostałe, brakujące do wypełnienia stadionu, tysiące to tacy, którzy przyjdą tylko wtedy, gdy klub im coś zaoferuje. A co klub oferuje im w tej chwili? Może gdyby ten cyrk i nieudolność potraktować bardziej dosłownie i np. dyrektor sportowy chodziłby po boisku i co chwilę wpadał na skórkę od banana i się przewracał, a prezes pomalowany na biało i w peruce chodziłby po linie, to wtedy ktoś by się pofatygował? Bo na razie to cyrk jest w gabinetach, a na boisku pogrzeb.

nesta 13.03.2016 10:37

To nie jest Smuda, Moskal czy Pawłowski, którzy dla kasy i kręcenia sie na karuzeli trenerskiej zgodzą sie na każdego asystenta czy warunki. Byleby tylko mieć robotę. To jest poważny trener, ktory ma swoje warunki. Jak sie zatrudnia poważnych trenerów pokazała Legia. Wydawało sie, ze Wisła chce iść ta droga ale jak zawsze wyszła z Cupiała amatorka. Jak sie nie ma kasy to sie siedzi w domu, a nie próbuje zrobić jakiś kadłubek hybrydę profesjonalnego rozwiązania- czyli dobry trener plus nasi ....a amatorzy w stylu Broniszewskiego, bo juz nie ma kasy na sztab. Zostań w domu sie nie kompromituj.

Jak sie komuś zleca zadanie to mu tez trzeba zaufać. Bo to jest takie "chcem ale no nie wiem w jakim stopniu chcem" wiec sie zabezpiecze swoim asystentem. To sie ....a zdecyduj czy chcesz tego trenera i tym samym dajesz mu pełne zaufanie i jednocześnie środki do realizacji celu.

Debile gościa chcą postawić przed trudnym zadaniem, w obcym kraju i klubie, facet mówi ok podejmę wyzwanie, mam ludzi którym ufam, mam swój team z którym zawalczę, po czym słyszy.. Ej jacy ludzie? Przyjedź tu sam i pracuj z Broniszewskim.

Nie dziwie sie mu zatem ani troche

Fugiel 13.03.2016 10:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1433908)
To nie jest Smuda, Moskal czy Pawłowski, którzy dla kasy i kręcenia sie na karuzeli trenerskiej zgodzą sie na każdego asystenta czy warunki. Byleby tylko mieć robotę. To jest poważny trener, ktory ma swoje warunki. Jak sie zatrudnia poważnych trenerów pokazała Legia. Wydawało sie, ze Wisła chce iść ta droga ale jak zawsze wyszła z Cupiała amatorka. Jak sie nie ma kasy to sie siedzi w domu, a nie próbuje zrobić jakiś kadłubek hybrydę profesjonalnego rozwiązania- czyli dobry trener plus nasi ....a amatorzy w stylu Broniszewskiego, bo juz nie ma kasy na sztab. Zostań w domu sie nie kompromituj.

Jak sie komuś zleca zadanie to mu tez trzeba zaufać. Bo to jest takie "chcem ale no nie wiem w jakim stopniu chcem" wiec sie zabezpiecze swoim asystentem. To sie ....a zdecyduj czy chcesz tego trenera i tym samym dajesz mu pełne zaufanie i jednocześnie środki do realizacji celu.

Debile gościa chcą postawić przed trudnym zadaniem, w obcym kraju i klubie, facet mówi ok podejmę wyzwanie, mam ludzi którym ufam, mam swój team z którym zawalczę, po czym słyszy.. Ej jacy ludzie? Przyjedź tu sam i pracuj z Broniszewskim.

Nie dziwie sie mu zatem ani troche

:) Zgoda, ale tak jak pisze wielu, nie wiadomo NIC. Moze gosc wraca do nas w lipcu, jesli nie spadniemy ? Kto to wie ...

ReMix 13.03.2016 10:59

Winnym calego syfu jest nie kto inny, jak B.C. Amatorka w zarzadzaniu..

szczepans21 13.03.2016 11:24

jeżeli jest to prawdą że zagraniczny trener nie został wybrany tylko o sztab to zabrakło mi słów.

Brak mi argumentów obrony dla zarządu i B.C. (cyrk i małpki ; piaskownica i zabawki)
Stajemy się/staliśmy takim zabawnym reliktem kpin sportowych jak i zarządzania sportowego.

Mamy poważny problem z motywacją, kondycją i mentalnością zawodników

Jeżeli uważacie że kolejny trener pokroju Tadka coś zmieni to jesteście w błędzie. Kociaki, Ulatowskie to nie ten poziom, Wisła wymaga top a nie substytuty.

Jedyny trener z charyzmą i chęcią udowodnienia czegoś to Rumak ale on został już wyjęty.
Opcja 2 to Skorża i misja ratunkowa ( on ma potencjał mimo wtopy w Lechu.)

P.S
Karnet kupiłem, na mecze nadal chodzę, teraz wprowadzam obowiązkowe % aby dało się to przeżyć oraz zakaz dyskusji o wyjazdach w I lidze.

Dobrej Niedzieli.

RAFi89 13.03.2016 11:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1433852)
Ja jebie ja nie wierzę w to co tutaj czytam.

Naprawdę uważacie, że to jest teraz dobry czas na robienie rewolucji i wywracanie wszystkiego do góry nogami? Przypomnę niektórym, że jesteśmy obecnie na miejscu spadkowym, a szanse że spadniemy są bardzo wysokie. To nie jest czas na poznawanie się i Jurcic powninen to zrozumieć, że zostawienie chociaż Broniszewskiego zadziała tu korzystnie, bo zanim się gość ogarnie kto coś potrafi, a kto nie to my s.......imy się z ligii. Ja rozumiem, że to pewnie też chodzi o personalne umowy jakie on ma ze swoimi współpracownikami, ale w mojej opinii - bardzo dobrze się stało, bo wrzucenie 5 kompletnie nowych ludzi do sztabu (+nie mam pojęcia jak oni stoją z językami, co jeżeli Jurcić umie tylko po chorwacku?) to zbyt duże ryzyko. Poza tym potraktowalibyśmy wtedy Broniszewskiego bardzo nieładnie, a to gość który zostawił w tym klubie mnóstwo serca (jak mi ktoś nie wierzy - zapraszam na trening, facet prowadzi je naprawdę z pasją i zaangażowaniem), był na każde wezwanie, choć nie musiał tego robić, a na koniec potraktowalibyśmy go jak szmatę.

W mojej opinii większe szanse na utrzymanie daje Broniszewski niż Jurcić i jeżeli ten chciał się wbić ze swoimi ludźmi teraz, to wg mnie została podjęta dobra decyzja. Tu nie czas na rewolucję teraz, każdy nieprzemyślany krok może mieć kolosalne następstwa. Co innego po sezonie, jeżeli jakimś cudem się w tej lide utrzymamy.

Nie płaczcie jak baby za Jurciciem, tylko kupcie bilet na Jagiellonię to znacznie bardziej pomoże niż krokodyle łzy.

Broniszewski to jest właśnie fenomen. Facet był już asystentem 3 trenerów, każdy zwolniony za słabe wyniki a Broniszewski w nagrodę poprowadzi zespół już w 7 spotkaniu.
Pytanie jest więc czy sztab szkoleniowy nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wyniki? Oni tam siedzą i dłubią w nosie a całą robotę odwala I trener.

cudlaty 13.03.2016 12:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ReMix (Post 1433912)
Winnym calego syfu jest nie kto inny, jak B.C. Amatorka w zarzadzaniu..

wyłóż kasę i zarządzaj! pokaż na co Cię stać!
ja pie...ę...

Griszka30KR 13.03.2016 12:13

O 13 prezentacja nowego trenera w Myślenicach ?

Mateusz Wis 13.03.2016 12:13

Nie zatrudnienie Jurcića i jego sztabu to błąd, ale po co miałby przyjeżdżać do krakowa? Raczej przed przylotem już było wiadome że chce swój sztab, no chyba, że w samolocie sobie wymyślił, troche to bez sensu.

Szukamy już trenera 2 tygodnie...

krzaq12 13.03.2016 12:20

Myślę, że większość z Nas ma największy żal nie o to że nie udało się ostatecznie dogadać z Jurcicem (choć jeszcze nie przesądzajmy tego), ale o to, że zapewne na samym finiszu zerwaliśmy negocjacje, ponieważ nie dogadaliśmy się w kwestii niemal najważniejszej, kwestii która powinna być ustalona na samym początku negocjacji, a nie oszukujmy się jeśli trener przylatuje do Krakowa to nie jest to początek rozmów, a raczej ich końcowa faza. Tym bardziej, że działacze Wisły byli wcześniej na rozmowach w Chorwacji.

Cytując słowa prezesa ,,Chcemy dokonać możliwie najlepszego i najszybszego wyboru trenera" nie wyobrażam sobie zatrudnienia Jana Kociana, ale moja wyobraźnia zapewne jest inna niż działaczy. :(


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl