Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków to nasza historia (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9518)

ital 02.11.2015 16:14

w piątek odebrałem szalik produkt ok ale gdyby był trochę dłuższy to byłoby git

mari339 02.11.2015 17:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1418911)
kerwa tez miałem sie za to zabrac w piatek ale jakos olałem.
Też mam kubek wiec z ciekawości jak go oceniasz? Jaki to materiał ?

Zwykły porcelanowy kubek, nadruk fajny, tylko trochę za mały i koło ucha jest taka biała luka. Ale z Wiślackiego kubka pije się fajnie ;)

Kocur 09.11.2015 19:12

Dzisiaj odebrane i:


1. Szalik dłuższy niż standardowe szaliki - nie wiem jakim cudem może być jeszcze dłuższy :)

2. Kubek bardzo fajny - nadruk dobrej jakości i mam nadzieję tylko że się nie zmyje.

ital 09.11.2015 22:26

nie żebym wszczynał dyskusje ale tak z ciekawości porównałem do tegohttps://sklep.wisla.krakow.pl/pl/szaliki_i_flagi/Szalik_Brytyjka/ i jest krótszy ale to jak pisałem wcześniej szczegół

AntyMod 09.11.2015 22:49

otrzymal juz ktos wysylke poczta ??

zyla86 10.11.2015 08:44

tak, ja tydzień temu.

KotWButach 10.11.2015 22:31

ja jeszcze nie...

AntyMod 10.11.2015 22:56

lipa z tymi wysylkami - bo chcialem zrobic frajde kilku maluchom wsrod znajomych z tymi koszulkami okolicznosciowymi

rafalek 10.11.2015 23:12

To zrobisz, jak przyjdą. Przecież nie są w stanie wysłać kilkunastu tysięcy paczek na raz. Spokojnie, na każdego przyjdzie pora.

mistico 16.11.2015 20:59

był jakiś oficjalny film z meczu lub całej akcji? Dużo osób tam po murawie biegało z kamerami, okazja świetna, a nigdzie jakiegoś "podsumowania" nie widziałem

piotek 16.11.2015 23:19

Chyba nawet w tym temacie był link wstawiony. Bodajże przez Rava, może przez autora Ci będzie łatwiej znaleźć

Gin 17.11.2015 19:30

Dla mojego syna przyszła wczoraj, wygląda bardzo dobrze jestem mile zaskoczony jakością wykonania

ital 17.11.2015 23:00

Chyba nawet w tym temacie był link wstawiony. Bodajże przez Rava, może przez autora Ci będzie łatwiej znaleźć tu masz linka http://wisla.tv/gwiazdy-dla-bialej-g...nsmisja-meczu/

mistico 18.11.2015 09:22

tak, ale to nagranie z meczu jest. Nikt się nie pokusił o jakiś fajny montaż z bramkami, wywiadami itp? Tyle było kapitalnych filmików wypuszczanych przez Wisłę podczas trwania akcji, że aż się prosi o jakąś puentę.

ital 18.11.2015 18:40

no niestety nic innego nie znalazłem

rav 18.11.2015 19:53

Wciaz czekamy na taki material.

pietre 29.11.2015 17:23

Doszła już do kogoś koszulka? Listopad się kończy, a koszulki nadal nie ma

sevenheaven 29.11.2015 17:25

Ja dostałem w środku tygodnia autograf :)

"
  • zdjęcie Twojego ulubionego zawodnika Wisły Kraków z autografem w ramce
Dostałem sam autograf, bez żadnej ramki, szkoda, że nie można było też napisać jakiejś dedykacji.. no ale trudno, i tak już stoi w ramce :)

ociec Ciemka 29.11.2015 20:54

Ja koszulkę już odebrałem z dziesięć dni temu

Coglin 29.11.2015 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pietre (Post 1420731)
Doszła już do kogoś koszulka? Listopad się kończy, a koszulki nadal nie ma

Do mnie przyszła w środę (25.11)

tedyy 29.11.2015 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pietre (Post 1420731)
Doszła już do kogoś koszulka? Listopad się kończy, a koszulki nadal nie ma

W piątek doszły koszulki i szaliki na meczu już w nich byliśmy

Rafal-SWL 29.11.2015 23:45

ja dziś odebrałem koszulkę, powiem wam ze jakaś duża ta rozmiarówka, tzn mam M a wydaje mi się że to L, mimo to koszulka jest spoko

Dariook 30.11.2015 00:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rafal-SWL (Post 1420871)
ja dziś odebrałem koszulkę, powiem wam ze jakaś duża ta rozmiarówka, tzn mam M a wydaje mi się że to L, mimo to koszulka jest spoko

Pora chyba przykoksić :P

!!IRIVER!! 30.11.2015 00:32

Tez odebralem koszulke, duze rozmiarówki, ale jakość fajna :)

Rafal-SWL 30.11.2015 00:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1420885)
Pora chyba przykoksić :P

hehe moja waga nie jest taka tragiczna 77, ale fakt siłka jest w planie :)

AntyMod 03.12.2015 22:19

czy zamawial ktos koszulke okolicznosciowa w rozmiarze xxxl ???? jesli tak to czy tez nie ma na dole napisu , czy tylko mi sie taki bubel lipny trafil ????

KotWButach 04.12.2015 01:00

ja mam w xxl i wszystko ok. Widocznie szkoda nadruków na takie rozmiary jak twój :D

ABGwislakABG 08.12.2015 14:51

Kto nie odebrał nagród ma czas do 18.12.2015r. Później odbiór będzie niemożliwy.

Źródło: oficjalna

Krolik 09.12.2015 06:20

Do USA koszulki i inne nagrody podochodziły w połowie listopada na przestrzeni kilku dni pod rozne adresy ! Az dziwne ze w Krakowie trzeba bylo czekac tyle ....

Kocur 09.12.2015 06:49

Ja nie wiem po co było zamawiać wysyłkowo jak się jest na miejscu - ja miałem koszulkę już kilka tyg temu - odbiór osobisty.

Faktycznie dziwna rozmiarówka - w XL to pewnie by się Gortat utopił ;)

Sardyn 18.12.2015 11:02

Jak jest z tablicami pamiątkowymi z imieniem i nazwiskiem - trzeba odebrać osobiście czy przyślą do domu bo dziś ostatni dzień odbioru osobistego i nie wiem czy mam jechać. Ma ktoś jakąś informację na ten temat ?

PlayLikeAPro 18.12.2015 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sardyn (Post 1423426)
Jak jest z tablicami pamiątkowymi z imieniem i nazwiskiem - trzeba odebrać osobiście czy przyślą do domu bo dziś ostatni dzień odbioru osobistego i nie wiem czy mam jechać. Ma ktoś jakąś informację na ten temat ?

:rotfl: Nie wiem czy ty na serio czy jaja se robisz.

Ta nagroda to poprostu twoje imie i nazwisko na tablicy która stanie gdzieś w strefie kibica...

kicur 18.12.2015 11:48

Przyjeżdża kierowca tira i za pomocą kilku majstrów, montuje się tę tablice na domu :D. Nie no tak serio to, tablica będzie "1" ale w klubie a na niej będzie Twoje imie i nazwisko :)

Sardyn 18.12.2015 12:23

aaaa heheheh to dobre Kumplowi wkrecilem ze dostanie do domu bo szczerze mowiac tak myslalem Sorki glab ze mnie

Kamil_ 14.01.2016 11:35

Koszulka meczowa z autografami - pilnie sprzedam!
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5922638092

MarioFan 24.01.2016 14:30

Wisła Kraków to nasza historia

Zapraszam Was na stronę internetową www.kolekcjabiletow.pl
Udało mi się spełnić jedno z kolekcjonerskich marzeń. Powstał internetowy projekt, w którym chronologicznie przedstawiłem historię krakowskiej Wisły, przez pryzmat wydawanych pamiątek.
Strona powstała, aby szerzyć tę wspaniałą pasję, poznać cichych i nieznanych kolekcjonerów i wspólnie powiększać zbiory. Mam nadzieję, że będzie to dla Was nowe spojrzenia na 13 krotnego Mistrza Polski, jego historię, dorobek, chwile sukcesów, jak również porażek.
Do wszystkich tych wydarzeń wracam na Fanpagu, na który zapraszam.

Z kolekcjonerskim pozdrowieniem,

Mariusz


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl