Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2013/2014 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9067)

0 22 13.02.2014 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1348507)
Ciekawe ile razy Borski przypadkowo się pomyli...

Grunt, że straciłeś pół dnia na rozkminkę o transferze Legii :)

emj10 13.02.2014 18:45

Drozda cały czas pili w potrzebie na myśl, że jednak to Legia może być mistrzem (co oznaczałoby, że musiałby spadać z forum, gdyby nie zdezerterował z zakładu), więc wymyśla na poczekaniu takie ratunkowe farmazony.

PS. Zresztą jeśli już jesteśmy przy zakładach to w grudniu zakończył się kolejny, oczywiście wygrany przeze ze mnie. Jeśli mój rywal chce się wywiązać z warunków zakładu to zapraszam do wstawienia w stopce takiej sentencji. Niech będzie, że do końca lutego. Tygodniowo 2 wpisy w temacie ;)

"Lech moją drużyną, Poznań moim miastem jest"

Mario Nh 13.02.2014 22:40

Wiadomo było, że Legii w wielu meczach jesienią brakowało napastnika z prawdziwego zdarzenia.

Szczególnie po meczach w Lidze Europejskiej parę osób w Warszawie doceniło Ljuboje, po fakcie.

Szukali napastnika i go znaleźli. Jak na nasze warunki trochę sporo kosztował.
Albo jest tak dobry jak ocenili jego wartość skauci, albo będzie kolejnym rozczarowaniem.
Na koniec sezonu możemy wrócić do tej dyskusji.

Biton mi przychodzi na myśl. Strzelał na Cyprze, strzelał w Polsce a teraz jakoś się tula w innych ligach.

Z tym nowym napastnikiem Legii może być podobnie, może wystarczyć na naszą Ekstraklasę.

wolfy 13.02.2014 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1348571)
(...)

O wiele lepszymi przykładami są Robak, Piech i Biton. Za granicami kraju wiadomo, a u nas dają radę.
Zupełnie inny poziom, ot co.

Marcin_fan 13.02.2014 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1348536)
Drozda cały czas pili w potrzebie na myśl, że jednak to Legia może być mistrzem (co oznaczałoby, że musiałby spadać z forum, gdyby nie zdezerterował z zakładu), więc wymyśla na poczekaniu takie ratunkowe farmazony.

PS. Zresztą jeśli już jesteśmy przy zakładach to w grudniu zakończył się kolejny, oczywiście wygrany przeze ze mnie. Jeśli mój rywal chce się wywiązać z warunków zakładu to zapraszam do wstawienia w stopce takiej sentencji. Niech będzie, że do końca lutego. Tygodniowo 2 wpisy w temacie ;)

"Lech moją drużyną, Poznań moim miastem jest"

Tak sie wtrące. Legia musi być mistrzem a Wisła może być.
Jeśli przypadkiem Legia nie zdobędzie tytułu to będzie wtedy wielki bum.

Mario Nh 13.02.2014 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1348572)
O wiele lepszymi przykładami są Robak, Piech i Biton. Za granicami kraju wiadomo, a u nas dają radę.
Zupełnie inny poziom, ot co.

Tak też można porównywać.

"Kibice nie mogą się pogodzić z odejściem największej gwiazdy w trakcie trwania rozgrywek."

Podobno zagrozili, że podpalą prezesowi samochód. :D

Może coś faktycznie potrafi. ;-)

wolfy 13.02.2014 23:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1348574)
Tak też można porównywać.

Tak, tylko zamiast Bitona miał być Brożek, bo o lepszy przykład trudno. Jak wracał, to wiadomo jak to było odbierane: "nie poradził sobie w drugiej lidze hiszpańskiej", "nie gra regularnie od X lat". A potem pozamiatał. Najwięcej goli, najlepszy w punktacji kanadyjskiej, a przyszedł w trakcie sezonu.
Znajdź mi teraz kogoś kto napisze, że Paweł jest słaby :-)

TRNKRN 14.02.2014 01:07

Nie sam Paweł jest słaby, a liga. Bo skoro człowiek, który sześciokrotnie zdobył z klubem mistrzostwo, dwa razy będąc królem strzelców nie radzi sobie w II lidze hiszpańskiej, czy też w średnim klubie (w skali europejskiej oczywiście) z Turcji, to jest to ewidentny dowód na słabość tej ligi.. Owszem, można by podać przeciwny przykład - Lewandowski walił gole w każdej lidze, w której grał. Przez ten pryzmat, Paweł jest słabym napastnikiem w skali "europejskiej". Nie wybił się - nie dał rady. A miał tych szans kilka. Powody są chyba jasne - u nas miał znacznie więcej sytuacji, drużyna na niego pracowała, dlatego mógł się pokazać. Na Zachodzie (jak i w Turcji) trzeba czegoś więcej... Co nie zmienia faktu, że na dzień dzisiejszy jest nam niezbędny...

Co do tego Orlando Sa, to rzeczywiście wygląda na taki jednostrzałowiec (tzn jednosezonowiec). Dobrze, że Legia takich bierze. Im więcej pieniędzy wyrzucą w błoto, tym lepiej dla nas ;)

Drozd 14.02.2014 10:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1348535)
Grunt, że straciłeś pół dnia na rozkminkę o transferze Legii :)

:rotfl:
Zrozum że budżet na sędziów jest dla Legii dużo istotniejszy. Transfery są tylko po to, po co sondaże przed fałszowanymi wyborami. Żeby naiwnym warsiawskim kibicom wyjaśnić dlaczego wielka Legia w lidze wygrywa, a w europie nie potrafi strzelić bramki z potęgami z Cypru i Rumunii :).

Dlatego kiedy grają u siebie z Koroną, z którą ciężko cokolwiek załatwić, to mecz Wisły sędziuje Borski żeby w razie W ratować miszczom cztery litery. To jest tak grubymi nićmi szyte, że pusty śmiech ogarnia. A wasza nerwowa reakcja warszawiaczki tylko moją teorię potwierdza.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1348536)
Drozda cały czas pili w potrzebie na myśl, że jednak to Legia może być mistrzem (co oznaczałoby, że musiałby spadać z forum, gdyby nie zdezerterował z zakładu), więc wymyśla na poczekaniu takie ratunkowe farmazony.

Sołtysie, czyżbyś przeżywał depresję? Legia może być mistrzem? Jeszcze nie tak dawno upierałeś się, że przez najbliższe trzy lata wielka Legia będzie dominować :rotfl: Co spowodowało tak radykalne obniżenie nastroju. Nie wziąłes pigułki i rzeczywistość zaczyna przenikać do świadomości?

Mam przeczucie że dzisiejszy mecz z Koroną spędza krawatom sen z powiek, a przewaga mizerna ... :D

kreseq 14.02.2014 10:48

Liga paralityków startuje...zapas alkoholu zakupiony bo tego gówna nie da się na trzeźwo ogarnąć, szydera stoi w blokach i czeka na odpalenie...nareszcie.

Drozd ja nie wiem czy Ty sobie non stop robisz jaja czy masz po prostu problemy psychiczne...mam nadzieję że to pierwsze :D

AYALA 14.02.2014 10:49

Mamy czwarty budżet w lidze wg PS 28 mln zł. Pierwsza Legia 106 mln zł, Lech 45 mln zł. Zagłebie 35 mln zł

0 22 14.02.2014 11:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1348609)
:rotfl:
Zrozum że budżet na sędziów jest dla Legii dużo istotniejszy. Transfery są tylko po to, po co sondaże przed fałszowanymi wyborami. Żeby naiwnym warsiawskim kibicom wyjaśnić dlaczego wielka Legia w lidze wygrywa, a w europie nie potrafi strzelić bramki z potęgami z Cypru i Rumunii :).

Dlatego kiedy grają u siebie z Koroną, z którą ciężko cokolwiek załatwić, to mecz Wisły sędziuje Borski żeby w razie W ratować miszczom cztery litery. To jest tak grubymi nićmi szyte, że pusty śmiech ogarnia. A wasza nerwowa reakcja warszawiaczki tylko moją teorię potwierdza.

Ależ Droździk, nie umniejszając nic legendarnej powadze Twojej osoby, u mnie nie ma żadnej nerwowej reakcji, lecz jedynie swawole, hulanki i jeden wielki śmiech :)

Wiadomo, że wszystko jest dawno ustawione. Kupiłem dla nas mistrzostwo do roku 2016 włącznie, coby stulecie fajnie wyszło. Obecnie prowadzę negocjacje na kolejne lata. No i obstawiłem Borskiego, by Was udupił, bo inaczej przecież Legia nie wytrzymałaby konkurencji z ekshibicjonistą Guerrero czy plejadą emerytów od Smudy :)

Drozd 14.02.2014 11:12

Wisła była mistrzem trzy lata z rzędu. I co najważniejsze nic kupować nie musiała. :) Taka jest różnica między Wisłą i Legią.

Musisz też pamiętać, że sędzia choć będzie się starał to bramki za was nie strzeli, a zaszczytne 5 0 5 0 10 optymizmem nie nastraja.

Dlatego właśnie nam sędziuje Borski...?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1348612)
Drozd ja nie wiem czy Ty sobie non stop robisz jaja czy masz po prostu problemy psychiczne...mam nadzieję że to pierwsze :D

Dlaczego problemy, zastanawiam się tylko dlaczego akurat sędziuje nas Borski. Choć bardzo bym chciał nie jest to żart.

Jaroo1 14.02.2014 11:24

Cytat:

Drozd ja nie wiem czy Ty sobie non stop robisz jaja czy masz po prostu problemy psychiczne...mam nadzieję że to pierwsze
Obawiam się, że to drugie.
Drozd, musisz nawet tutaj tą swoją garbatą dolę pokazywać? Pasujesz do żydostwa z tym swoim wiecznym płaczem i spiskami jaki to ty nie jesteś pokrzywdzony przez los.
Niedługo zaczniesz pisać, że twoja choroba psychiczna to spisek i wina Tuska albo jakiegoś prezesika Legii bo dał lekarzowi w łapę żeby przy twoich narodzinach cię na ziemię upuścił.

Cytat:

Dlaczego problemy, zastanawiam się tylko dlaczego akurat sędziuje nas Borski. Choć bardzo bym chciał nie jest to żart.
Nie chcę twojej choroby poszerzać ale muszę ci to napisać. Borski być może sędziuje nam dlatego, że jeszcze w tym sezonie ani razu nie sędziował w meczu Wisły :O
http://www.90minut.pl/sedzia.php?id=3&id_sezon=83
Ciekawe czy to spiseg, że dopiero teraz sędziuje nam mecz

Drozd 14.02.2014 11:51

Bo dopiero teraz krawaciarze maja w portkach. Ale niech będzie, że to przypadek :rotfl:

Zobaczymy w poniedziałek.

Co raz bardziej jestem pewny że Jaroo1 nie raz został upuszczony i mam obawy, że na kocie łby :)

Bardzo ciekawa statystyka. Zwłaszcza to dla kogo Borski jest szczęśliwy...

0 22 14.02.2014 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1348619)
Wisła była mistrzem trzy lata z rzędu. I co najważniejsze nic kupować nie musiała. :) Taka jest różnica między Wisłą i Legią.

Pozostaje mi się tylko zgodzić, tak radził Twój lekarz prowadzący :)


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1348619)
Dlatego właśnie nam sędziuje Borski...?

Pewnie po to żebyś miał powody do dalszego jojczenia i tłumaczenia porażek :)

Jaroo1 14.02.2014 11:57

Cytat:

Bo dopiero teraz krawaciarze maja w portkach. Ale niech będzie, że to przypadek
A kto powiedział, że to przypadek? Przecież to normalna kolej rzeczy, że prędzej czy później każdy sędzia nam będzie sędziował. Akurat teraz wypadło na Borskiego.
Ja nie bronię tych frajerów sędziujących bo wielu z nich robi to dziwnie ale twoja nasilająca choroba mnie martwi. Pozamykaj okna w domu i wyrzuć klamki żebyś przez przypadek nie wyskoczył z któregoś bo choroba postępuje i możesz nie wytrzymać tej presji. Niedługo jak cię pani w sklepie przez pomyłke oszuka wydając za mało reszty to też będzie wina Tuska, Borskiego i Legii. Uwajaj

Drozd 14.02.2014 12:26

Czyli nie przypadek :rotfl:

Coś się kolego zapętliłeś.

shaggy 14.02.2014 12:30

No to w końcu startujemy. Nazywa się tą ligę Dupoklasą, ligą buraczaną ale wielu z weszlo na czele bez niej żyć nie może. Portal sympatycznego redaktora z zakolami, który sympatyzuje z pewnym klubem z aktualnej stolicy Polski mimo narzekania, wyśmiewania ligi i jej aktorów dzięki niej żyje i zarabia inaczej skupiłby się na swojej ulubionej Messi Division. Ale wróćmy do sedna co nas czeka? O kwestii mistrzostwa chyba nie ma co mówić bo niemal wszystkie tęgie głowy zarezerwowały je dla pewnego klubu na czele którego stoi pewien sympatyczny prezes z koralikami. Ale skoro Berg twierdzi, że dopuszcza możliwość, iż ktoś może prześcignąć LKS Holywood, a nadprezio jednak doszedł do wniosku, że ten Mikita to nie taki kosmita i króla strzelców nie ugra kontraktując Sa to może pogdybajmy co by było gdyby. Górnik Wisła Lech(chociaż tutaj nadprezio uważa, ze Rumak niedługo pójdzie się paść na zieloną trawkę za słabe wyniki), Pogoń, Jaga – bez niespodzianek z tego grona powinno wyłonić się bezpośrednie zagrożenie dla lidera. Osobiście co oczywiste, jak niemal wszyscy tutaj chciałbym aby to Wisełka podniosła ciśnienie warszawskim dziennikarzom, piłkarzom, prezesom i innym celebrytom z miasta stołecznego nad którym dumnie rozlewa się Wisła. Brożek wkroczy do klubu 100, Stilić zostanie głównym asystentem ligi, Misiek z Głową zamurują bramkę, Guerier pokaże na co go stać (nie tylko na FB), ominą nas kontuzje i Kmiecik nie będzie musiał wznawiać treningów i jeszcze będzie pięknie jeszcze będzie wspaniale hehhe – trochę zbyt kolorowo nie?. Górnik jeśli na starcie zacznie gubić punkty skupi się na PP. Lech może odpalić pod warunkiem, że MuraśŚlusarz Gate nie rozbiła zespołu od środka. Zawsze w rozgrywkach pojawia się jakiś czarny koń i tego upatrywałbym w zespołach Jagi i Pogoni (Małecki na złość Smudzie zaliczy 19 bramek i 18 asyst i będzie mógł podeprzeć statystykami swoje żale że to Smuda był be).

silver03 14.02.2014 12:41

Burak znów atakuje: Lesnodorski w PS: "na wiosnę pierwszy prace straci Rumak". //Twitt Cwiakaly

kreseq 14.02.2014 12:51

Mam nadzieję że zarówno Rumak jak i Smuda pozostaną na swoich stanowiskach jak najdłużej. Smuda Wisły nie spuści zbyt nisko, za wysoko też nie wywinduje a Rumak to gwarancja stagnacji.
Nie, nie sądzę by Berg był dobrym trenerem, ogólnie w naszej lidze dobrych trenerów ze świecą szukać.

mr_kwolf 14.02.2014 13:05

Poziom kompleksów u niektórych sięga chmur. A tyle lat nabijaliśmy się z Cracovii, że wiecznie szuka spisków i przychylnych nam mediów, a tutaj dwa słabsze sezony i co poniektórzy już nie wytrzymali ciśnienia.

gooro33 14.02.2014 13:12

http://www.youtube.com/watch?v=D4auHEyO65c

Filmik bomba pogratulować

Jaroo1 14.02.2014 13:12

Wisła przestała grać dobrze i zdobywać Mistrzostwa to niektórzy zamiast ją wspierać i jej poświęcać 100% uwagi zaczęli sobie żyć z "jeżdżenia" po Legiach czy innych Amicach - żebym nie został źle zrozumiany, oczywiście śmiać się/wyzywać Legię i Amicę to nic złego ale jak, niekórzy widzą wszędzie spiski albo podnieca ich każde słowo wypowiedziane przez Leśnodorskiego (czy jak mu tam) to już jest patologia.

A garbata dola drozda, który się chwalił, że na mecze Wisły nie chodzi mówi sama za siebie jacy to ludzie są pierwsi w szeregu do szczekania. Tacy właśnie internetowi kibice, wielcy komentatorzy życia sportu czy politycznego, którzy siedzą na dupach i tylko do komentowania mocni a żeby ruszyć dupę to się nie chce. Tak wam te "spiski" czy prezesy jakieś przeszkadzają to weźcie się nabuzujcie i z tą złością idźcie jakiegoś żyda najebać zamiast tu kolejne teorie płodzić. Na pewno to będzie z większym pożytkiem dla Wisły.

rozarian 14.02.2014 13:12

Brawo Paulina Chylewska!!!:-D
Mistrzem wg Niej Wisła.
Natomiast Jacek Bąk ma chyba kłopoty z logiką:
Kto mistrzem? - Tylko Legia
Kto pierwszy straci pracę? - Henning Berg
No chyba, że wg niego i tak jakiś asystent albo strażak dowiezie Legii mistrzostwo, a wtedy zwracam honor :D

Mario Nh 14.02.2014 14:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gooro33 (Post 1348644)

Strasznie słaby.

emj10 14.02.2014 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1348612)
Drozd ja nie wiem czy Ty sobie non stop robisz jaja czy masz po prostu problemy psychiczne...mam nadzieję że to pierwsze :D

Obawiam się, a nawet powiem, że jest to dla mnie zdecydowanie bardziej prawdopodobne, że mamy tutaj do czynienia z tym drugim. O zgrozo.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1348609)
:rotfl:
Sołtysie, czyżbyś przeżywał depresję? Legia może być mistrzem? Jeszcze nie tak dawno upierałeś się, że przez najbliższe trzy lata wielka Legia będzie dominować :rotfl: Co spowodowało tak radykalne obniżenie nastroju. Nie wziąłes pigułki i rzeczywistość zaczyna przenikać do świadomości?

Mam przeczucie że dzisiejszy mecz z Koroną spędza krawatom sen z powiek, a przewaga mizerna ... :D

Ja na depresję? Oj Drozd nie wszystkim dolegają te same choroby.

Szukaj, szukaj mojego cytatu, gdzie upierałem się, że przez najbliższe trzy lata wielka Legia będzie dominować. Masz czas do jutra, ale już dziś możesz odszczekać, gdyż kolejny raz z rzędu powtarzasz nieprawdę, albo ujmując to bardziej realistycznie kłamiesz jak z nut o czym wszyscy doskonale tu wiedzą :D

Mario Nh 14.02.2014 22:47

Niezły ten chłopak wypożyczony z rezerw Bragi.

Sędzia aptekarz.

" Gra została przerwana dosyć szybko, ponieważ fani odpalili środki pirotechniczne mimo że pole gry było bardzo dobrze widoczne. Co ciekawe, klub wcześniej sam zapowiadał zorganizowanie legalnego pokazu."

Może któryś legionista wyjaśnić?

Oprawa konkretna.

heoij 14.02.2014 23:26

http://www.youtube.com/watch?v=dEOPY...v5krXXR2UkIK9g

Oprawa 7egii- piro robi wrażenie :-)

jotbe1 14.02.2014 23:28

Niby Oprawa konkretna ale pomysł z hasłem został wymyślony przez Amicę i Legła go podebrała.Jeżeli chodzi o piro to też jestem ciekaw co miało znaczyć legalna?Czekam na jakieś info

For_FuN_ 15.02.2014 02:29

Sędzia Gil powinien zostać odsunięty, bo to co wyprawiał wczoraj, to patologia. Gwidżdże idiotyczny karny(sorry, ale takich sytuacji jest wiele w polu karnym, a poza tym obaj sie trzymali), daje czerwona kartke Gruzinowi z pupy, a próbuje naprawić swój błąd wyrzucając za chwile Jovanovica(druga żółta, to nie był faul na kartkę). Facet minął się z powołaniem. Po tych błędach już miał pełne portki i bał się podejmować kolejnych decyzji(kiedy trzeba było pokazywać kartki).
A co do samego spotkania...to naprawdę grała drużyna z największym budżetem w Polsce i z najszerszą kadrą? Poziom piłkarski, to dno. Nie ma tu kogo wyróżnić, za wyjątkiem Kuciaka. Dwóch przecinaków na środku(Vrdoljak i Łukasik), to kopacze rodem z lat '80 ubiegłego wieku. Wystawianie kogoś takiego(nie tylko przypadłość Legii), to całkowity paraliż, jeśli chodzi o rozgrywanie pilki w ataku pozycyjnym. O Koronie i ich fantastycznym grajku z Kazachstanu nie mam zamiaru pisać :D, bo to też była wisienka. Nie wiem w jakim celu Ci ludzie wyszli na boisko, ale na pewno nie po to, a żeby rozegrać mecz piłki nożnej. Fantastyczna antyreklama Ekstraklasy, a potem niektórzy się dziwią, ze miliony oglądają Stocha i Kowalczyk...to są ZAWODOWI SPORTOWCY, a nie amatorzy(którym jakiś dureń płaci kokosy).
Co do trybun, to teraz bedzie smiesznie, kiedy Leśnodorski zrozumie, co to znaczy płacić....bo odbije się, to na jego kieszeni(a nie ITI). Pewnie niedługo z trybun będą lecieć ładne wiązanki w jego kierunku, bo ten gołodupiec nie wytrzyma finansowo 2 meczów bez publiczności i w końcu będzie musiał respektować pewne rzeczy.

speedfashion 15.02.2014 03:19

Oprawa Legii naprawdę świetna. Wypada tylko pogratulować i życzyć sobie więcej takich w całej lidze.

Czekanie na ekstraklasę było dłuuuuugie. No i zaczęło się - od potężnej pięści w twarz. Z takim sędziowaniem ostateczny wynik jest przesądzony. Nie mówię tu o ustawianiu albo faworyzowaniu Legii, nie o to mi chodzi. Gil wykazał się piramidalną wręcz głupotą. Najpierw popełnił błąd, wyrzucając z boiska Gruzina o trudnym do napisania nazwisku. Później przestraszył się trybun i chciał zrobić wszystko, żeby szanse wyrównac. Tak się rozpędził, że prawie zatrzymał się na dupie Don Wasyla.
Nie mówię, że u nas takie rzeczy się nie zdarzają, bo mają miejsce. Ale u nas to akurat dobrze. ;)

Zatem wygląda to tak: ładne stadiony, świetni kibice, piłkarze z różnych stron świata, jakieś próby grania przyzwoitej piłki- niby super, aż chce się oglądać. Gówno prawda - beznadziejni komentatorzy, którzy nawet nie silą się na obiektywność, oraz sędziowie naprawiający błędy błędami, bo jedyne, co pamiętają ze szkoły, to że dwa minusy dają plusa, skutecznie zniechęcają. O ile tych pierwszych da się wyłączyć, drudzy są solą naszej piłki.

Gwiaździsty 15.02.2014 07:38

Jako, że na forum liczne jest grono przśmiewców spisków załączę taki przeczytany tekst:

Cytat:

Ponad to proszę sprawdzić w ostatnich sezonach w ilu meczach Legii sędziował pan Gil i ile było "karnych" dla Legii i ile czerwonych kartek dla przeciwników !!! Polecam !!! Bardzo ciekawa lektura takich statystyk.
Jeśli to prawda, to Siejewicz znalazł godnego następcę.

P.S. Ale oczywiście zaznaczam, że to napewno przypadek i żaden spisek nigdy nie miał miesjca :)

SharksiK 15.02.2014 08:56

"Sorry taki mamy klimat"

Chwali się to, że chociaż kibice przeprosili za cyrki jakie odchodzą przy Łazienkowskiej.

Było, minęło ale niesmak pozostał.

SV_ 15.02.2014 09:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SharksiK (Post 1348719)
"Sorry taki mamy klimat"

Chwali się to, że chociaż kibice przeprosili za cyrki jakie odchodzą przy Łazienkowskiej.

Było, minęło ale niesmak pozostał.

jak przeprosili?

emj10 15.02.2014 09:54

Kibice tym żyją :D


Statystyki sędziego Gila.

Sezon 2013/2014
Legia - 3 mecze, 3 zwycięstwa, 4-1 bilans bramkowy, 1 karny dla Legii

Sezon 2012/2013
Legia - 6 meczy, 5 zwycięstw, 1 przegrana, 11-6 bilans bramkowy, 0 karnych dla Legii

Sezon 2011/2012
Legia - 5 meczy, 4 zwycięstwa, 1 przegrana, 7-2 bilans bramkowy, 1 karny dla Legii

Sezon 2010/2011
Legia - 6 meczy, 2 zwycięstwa, 1 remis, 3 przegrane, 5-7 bilans bramkowy, 1 karny dla Legii, 2 karne przeciwko Legii

Wcześniej był tylko jeden karny w meczach Legii w sezonie 2004/2005... przeciwko Legii

Bilans karnych: 3-3


Kolejna teoria spiskowa Gwiaździstego poszła się j... :D

White91 15.02.2014 10:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jotbe1 (Post 1348706)
Niby Oprawa konkretna ale pomysł z hasłem został wymyślony przez Amicę i Legła go podebrała.Jeżeli chodzi o piro to też jestem ciekaw co miało znaczyć legalna?Czekam na jakieś info

Legalna czyli ludzie na trybunie Legii kórzy odpalają race są wyszkoleni do tego, m.in. w straży pożarnej i mają pozwolenie na takie działanie.

Oczywiście przed meczem trzeba złożyć wnioski o zgodę miasta czy tam policjii ale z odpowiednimi kwalifikacjami jest to dużo łatwiejsze.

Mishau 15.02.2014 10:50

To dlatego Hadaj co chwila wznosił apele do kibiców aby zaprzestali odpalania piro? :D

Jaroo1 15.02.2014 11:00

Paweł Gil:

Od roku 2008 pokazał 3 czerwone rywalom Legii i 3 czerwone dla Legionistów. Także co do czerwonych kartek to bym nie przesadzał. Patrzę ze statystyk na 90minut i nie wiem czy w kolumnie "czerwone kartki" są liczone tylko bezpośrednie czerwone czy też 2 żółte. Ale mniejsza z tym.
Idąc dalej.
W 2008 sędziuje 5 meczów Legii. Czyli sporo bo innym ekipom sędziuje max 4 razy, przeważnie 1-2 mecze każdemu sędziował. Dyktuje 1 karny dla Legii i 1 przeciwko Legii.
W 2009 roku znowu sędziuje Legii 5 meczów. W tym sezonie wielu ekipom sędziuje po 4,5,6 meczów. 0 karnych dla Legii i dla rywali.
W 2010 roku. 6 meczów sędziuje Legii. Innym rywalom głównie po 1-3 mecze. W tym sezonie 2 karne dla Legii. Pierwszy w meczu wyjazdowym z Ruchem przy stanie 0-0 (niewykorzystany). A drugi karny w meczu z nami i pamiętna czerwona kartka dla Pareiki. Karny w naszym meczu słuszny, czerwona kartka mogła być zamieniona na żółtą.
W 2011 roku. 5 meczów sędziuje Legii. Pięciu drużynom sędziuje po 4 mecze. Tutaj było bez karnych.
W 2012 roku. 6 meczów sędziuje Legii. Innym głównie po 1-3 mecze. Tutaj dyktuje 2 karne dla Legii w meczu z Pogonią wygranym 3:1. Karne na 1:1 (ten karny trochę z dupy wzięty) i 2:1 (ten słuszny).
W 2013 roku. Narazie 3 mecze sędziował Legii. Wielu ekipom też po 3 sędziował. 1 karny, wczoraj.

Podsumowując.
-Co do czerwonych kartek nie wiem czy ta statystyka jest pełna i uwzględniała bezpośrednie czerwone kartki czy też żółta+żółta.
-Rzeczywiście gościu sędziuje bardzo często mecze Legii.
-Podyktował dla Legii 6 karnych (w tym po faulu Pareiki słuszny. I 1 w meczu z Pogonią słuszny) i przeciwko Legii 1 karny.

Wnioski. Rzeczywiście gościu sędziuje Legii bardzo często. Nie chce mi się szukać wszystkich filmików z tymi karnymi ale z tych co obejrzałem to oczywiście można mieć wątpliwości co do słuszności tych karnych. Problem jest taki, że sędzia wszystko co podyktuje to zawsze może się wybronić bo znajdzie jakiś mały szczegół, który mógłby wskazywać za karnym... ot coś w stylu "dajcie mi sytuację w polu karnym a paragraf się znajdzie" hehe.
Także ciężko jest jednoznacznie powiedzieć, który karny, która kartka itd była na 100% oszustwem. Niemniej jednak zastanawia to, że na recz Legii potrafi zagwizdać taki niepewny karny a na rzecz rywali zagwizdał w tych wszystkich meczach tylko raz - z Ruchem, i nie wiem czy to był słuszny czy niesłuszny karny bo nie widziałem skrótu z tej sytuacji. Dziwne.

Ale ja bym tutaj nie wskazywał na korupcje tylko na to, że wiadomo jakie jest podejście do Legii w Polsce. Jest to klub ze stolicy a wszystko się w tej stolicy kręci. Dziennikarze liżą dupę Legii bo po prostu jej kibicują. Może z sędziami jest tak samo i z racji sympatii albo takiej ogólnopolskiej otoczki w stylu "oh, ah ta Legia, co to nie ona" gwiżdżą tak jak gwiżdżą.

Cytat:

Wcześniej był tylko jeden karny w meczach Legii w sezonie 2004/2005... przeciwko Legii

Bilans karnych: 3-3


Kolejna teoria spiskowa Gwiaździstego poszła się j...
Jakieś masz lewe dane :D
Na przykład sezon 12-13 mecz z Pogonią
http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=869921

Także ktoś Cię wpuścił w maliny tymi statystykami. Czyżby jakiś oszust Legijny od obalania teorii spiskowych? :D

Szpen 15.02.2014 12:00

Gil to sędzia międzynarodowy, chwalony przez UEFE, nic dziwnego że sędziuje przede wszystkim mecze czołowych druzyn. Dziwnym byłoby, gdy jeżdził na podbeskidzie ...

zajmijcie się poniedziałkowym meczem, a nie jakieś wyliczanki co do Legii ....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl