Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Konkurs o Wiśle - edycja 12. Wiosna 2013! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8973)

St Yabol 13.07.2013 11:59

Lecim z tym ;)

El'kabat 13.07.2013 12:12

:alleluja:

Patryk_185 13.07.2013 12:22

Jasne że tak :D

mitmichael 13.07.2013 12:24

Oczywiscie, nadal nie moge sobie podarowac tego 4 miejsca na koniec. Chce w tym sezonie sie poprawic ;)

Xels 13.07.2013 12:26

Z pewnością

piter116 13.07.2013 13:14

Jedziemy, jedziemy ;)

63.5 Kg 13.07.2013 14:24

W tym roku walka o majstra:P

gypsy 13.07.2013 14:38

Taaaak! W tym roku nie odejdę po kilku tygodniach, będę wytrwale ciułać punkciki :D

Lord of WC 13.07.2013 15:17

Uda Wam się jeśli ja przegapię jakieś kolejki:D

W poprzednich edycjach ZAWSZE opuszczałem 2-4 kolejki- na, które nie zdążyłem z typowaniem.

Ostatnia edycja to zaliczone wszystkie typy - jak widać regularność daje sporo.:D

Spróbuję też grać!

irekm19 14.07.2013 08:00

Oczywista oczywistość :D

W razie czego mogę pomóc w liczeniu punktów po meczach - wystarczy info na pm :D

DevilMayCry 14.07.2013 10:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1322307)
Taaaak! W tym roku nie odejdę po kilku tygodniach, będę wytrwale ciułać punkciki :D

Jak Wisła :D

Ajax 14.07.2013 18:25

Jestem jak najbardziej za:)

jarcze 14.07.2013 22:51

Z przytupem!

marcin_częstochowa 14.07.2013 23:24

Oj zapowiadają się emocje. Zwłaszcza, że przy sterze prawdziwy artysta w swym fachu, Franciszek S. :D

WISŁAZWE 15.07.2013 09:12

No to wieczorkiem zakładam nowy temat i rozpoczniemy 13 edycję Konkursu! :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl