![]() |
Lecim z tym ;)
|
:alleluja:
|
Jasne że tak :D
|
Oczywiscie, nadal nie moge sobie podarowac tego 4 miejsca na koniec. Chce w tym sezonie sie poprawic ;)
|
Z pewnością
|
Jedziemy, jedziemy ;)
|
W tym roku walka o majstra:P
|
Taaaak! W tym roku nie odejdę po kilku tygodniach, będę wytrwale ciułać punkciki :D
|
Uda Wam się jeśli ja przegapię jakieś kolejki:D
W poprzednich edycjach ZAWSZE opuszczałem 2-4 kolejki- na, które nie zdążyłem z typowaniem. Ostatnia edycja to zaliczone wszystkie typy - jak widać regularność daje sporo.:D Spróbuję też grać! |
Oczywista oczywistość :D
W razie czego mogę pomóc w liczeniu punktów po meczach - wystarczy info na pm :D |
Cytat:
|
Jestem jak najbardziej za:)
|
Z przytupem!
|
Oj zapowiadają się emocje. Zwłaszcza, że przy sterze prawdziwy artysta w swym fachu, Franciszek S. :D
|
No to wieczorkiem zakładam nowy temat i rozpoczniemy 13 edycję Konkursu! :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl