![]() |
Cytat:
|
Cytat:
2. miał równolegle bardzo podobne groźne sytuacje co Dundee wiec mogło być 2:2 3. Dalej twórz mity, że druzyny ze wschodu to amatorzy... 4. Z Jagą było tak, jak Było... Co ma do tego Śląsk? chyba jakieś inne mecze oglądaliśmy P.s Widzę, że nie tylko w kibicowskim pleciesz bzdury |
Cytat:
Czego to człowiek na tym forum sie nie dowie :) |
Cytat:
1. Wskaz mi zdanie, w ktorym napisalem, ze Slask byl gorszy w pierwszym meczu :D. Napisalem jedynie(i moze dotrze to do twojej lepetyny, jesli nauczysz sie czytac ze zrozumieniem), ze Dundee mialo kapitalne okazje wczesniej i powinno prowadzic 2 : 0. 2. Wypunktuj mi w minutach te sytuacje, bo ja takowych sobie nie przypominam, tzn. czystych 200%...sam na sam. 3. Wynik("osiagan" co roku)i druzyn z Kazachstanu, Armenii chyba nie klamia :D? W jakim ty swiecie zyjesz? Z kim te ekipy odpadaja ;)? Moze zajrzyj, a potem pisz glupoty. Zaraz sie dowiem, ze Levadia to profesjonalna druzyna. 4. Slask nie ma nic do tego, pisze jedynie o swoim przeczuciu ;]. Ty w ogole rozumiesz co czytasz? Czy przegladasz forum pod wplywem srodkow odurzajacych? Jakies glupoty i odnoszenie sie do rzeczy, ktorych nie napisalem :D. Normalnie mistrzostwo swiata. |
Cytat:
2. http://www.youtube.com/watch?v=z4lgEFwgEy0 - I nie mam zamiaru licytować się ktore groźniejsze ktore wplyneły by na gre itd. bo ostatnio sie dowiedziałem, że strzał w słupek i wybicie piłki z linii bramkowej po strzele głową to nie są sytuacje 100-procentowe %% :rotfl: 3.Amatorzy odpadają po 5:0, 6:0, 9:0. Jak ktoś prowadzi wyrównane mecze z z tzw. sredniakami europejskimi a czasem je eliminuje a gaże(wielokrotnie przewyższające nasze) ilość reprezentantów w tych drużynach świadczy o tym, że nie mozna powiedzieć, że to są amatorzy. Amatorzy to Litwa, Łotwa Estonia, Islandia, Wyspy Owcze, Malta. Gruzja Azerbejdzan Kazachstan, Białoruś to kraje, gdzie piłka stoi tuż tuż za srednią europejską co widać po tej kolejce pucharów. 4. Idź do wróżki w takim razie :-D Jako, że kibolem jestem zdarza mi się wciągnąć co nieco... mógłbyś zrozumieć czy coś :D |
Śląsk losowanie marzenie ale trza przejść Szkotów a to proste nie będzie, co można zrobić z 1-0 u siebie pokazała Jaga.Ok Śląsk mocniejszy ale i rywal u siebie niewygodny, ale jak przejdą , mają duże szansę na 4 rundę co było by dużym sukcesem.
A Legia?Niby turecki nołnejm ale w piłkę to oni muszą potrafić grać.Ogólnie to taki chyba wredny przeciwnik - jeśli Turki nie rozstrzygną tego w 1 meczu to Legia ma szansę no i trza też pamiętać że ich łatwo wyprowadzić z równowagi ale ogólnie to tegoroczne występy Legii mogą skończyć się na 2 meczach |
Wisła zgromadziła niecałe pół miliona widzów przed TV, Śląsk przyciągnął 1,1 mln (ale mecz był w otwartym Polsacie), Jagielonia zgromadziła pokaźną widownie....29 tys w pierwszym meczu 135 tys w drugim swoim meczu
http://media2.pl/badania/81175-slask...ln-widzow.html |
Cytat:
a nie wiecie czy rewanż jest w otwartym????? (mnie to nie obchodzi bo idę na mecz, ale brat jest poza domem i nie ma polsatu sp[ort a meczyk chciałby obejrzeć:-D) |
Cytat:
ich ostatni sezon gdzie wyeliminowali wyżej rozstawionego rywala ( albo chociaz równorzednego przeciwnika ) to chyba .... Utrecht z sezonu 02/03. Później każdy sezon można było spisać na straty . My chociaz zaliczyliśmy dwa przyzwoite (czyli bez kompromitacji ) sezony 08/09 i 06/07 . Legia może i unikała kompromitacji ( poza Vetrą Vilno którą jednak nie wypomina się legionistom tak czesto jak nam np Valerenge ) , ale nigdy ( od 12 paru lat ) nie potrafiła ugrać dobrego wyniku w pucharach . W tym sezonie może być inaczej , nie żebym na to liczył , ale jeśli będa grać w grupie LE , to będą mniejszą wagę przywiązywali do grze w lidze . My mamy silniejszą ławkę od Legionistów którzy będą mieli ( moim zdaniem ) większe problemy z grą na 3 frontach niż my . W starciu z Turkami powinni sobie z nimi poradzic , choc w polskiej piłce nic nie jest pewne . Taka Jagiellonia pomimo że odpadła z Irtyszem na ligę będzie z formę i będzie w czubie tabeli . Co do Śląska to mają otwartą drogę do IV rundy eliminacji ( czytaj nie wylosowali rywala znacznie lepszego ) . Na ich korzyść będzie paradoksalnie przemawiał ich status kopciuszka . Podobnie jak Groclin 03/04 mogą sprawic niespodzianke , gdyż dla rywali będą typowymi no-name . W starciu z Dundee powinni sobie poradzic na wyjeździe . Mają naprawde kreatywnych graczy z przodu . Diaz i Voskamp mogą w pojedynke wygrać dla Śląska mecz . Dodajmy zresztą że w Szkocji wystarczy strzelic bramke by postawic pod murem Szkotów . Przegrane 2-1 3-2 itd .. dają awans Śląskowi . A jeśli polskie zespoły chcą grac w grupie LE to podstawowym wymogiem jest dobre losowanie . Można wylosować w IV rundzie zarówno Anorthosis Famaguste, Dinamo Bukareszt , Young Boys Berno jak i Seville , Rome , Tottenham czy PSV Eindhoven . |
Gdyby Wisła grała na otwartym wynik na bank zakręcił by się koło 4-5 mln ludzi . Zobaczcie ile oglądało Jagę na kodowanym. Do tego dochodzi UK i inni emigranci + ipla .
|
Cytat:
Gdyby mecz ze Skonto był w kanale otwartym to widownia byłaby w granicach 1-1.3 mln, nie więcej.Tyle mniej więcej wynosiła rok temu przy okazji meczów Lecha z Interem Baku. A na potwierdzenie link: http://media2.pl/media/66521-lech-w-...ln-widzow.html PS.Internetowych streamów się nie liczy, więc szacowanie widowni włącznie z nimi nie ma sensu. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
ze Skonto oglądalnośc była by taka jak kolega mówi , podobna do Śląska czyli 1,2 mln lub co najwyżej 1,5 mln . Dla porównania średnia oglądalność skoków w tvp za sezon 10/11 to bylo 3,6 mln widzów . Trzeba podkreslic średnio bo w czasie konkursów w Zakopanem widownia była powyżej 5 mln , a gdy skakali w Japonii poniżej 1 mln . Polska tyle lat czeka na klub w LM , że nie mam żadnych wątpliwośći , że cała piłkarska Polska żyła by tym wydarzeniem . Tym bardziej gdybysmy w grupie mieli Barcelone , AC Milan i Ajax co jest jednym z wariantów do wylosowania. Oczywiście najpierw trzeba awansować , a dopiero potem zastanawiać się nad takimi banałami.... |
Jak na razie losowanie sprzyja wszystkim
|
Zgadzam się - akurat 1 mecz w Lidze Mistrzów z atrakcyjnym rywalem jak np Arsenal czy Borrusia przyciągnął by przed telewizory publicznośc trochę tylko mniejszą niż mecze mistrzostw Europy. 6-8 mln jak najbardziej realne.
Oczywiście wszystko zależy od stylu w jakim awansujemy i innych czynników około sportowych. |
Oglądalność meczu ze Skonto wyniosła 400 tys a nie ponad milion jak tu co poniektórzy pisza...
|
Cytat:
radze poczytać dokładnie posty:p |
4 runda jeden mecz już chyba musi być w otwartej, bo UEFA już traktuje tą runde jak prawdziwe rozgrywki.
|
Cytat:
|
zna ktoś termin rozgrywania 4 rundy eliminacyjnej?
|
Cytat:
III runda: 26/27 i 2/3 Potem przerwa na losowanie IV runda: 16/17 i 23/24 |
Cytat:
|
Cytat:
Mecze polskiej reprezentacji w siatkówke na polsacie sport chyba miały oglądalność około miliona , więc wynik 400 tys. na nieciekawym meczu to jest już coś . |
Cytat:
Cytat:
Głupie programy rozrywkowe potrafi oglądać 4 mln osob, a takie wydazenie w ogolnopolskiej stacji miało by oglądac tylko 2 mln? Sam przyklad Lazzio czy Barcelony pokazał ze faza grupowa LM była by rekordowa, conajmniej na poziomie MŚ. Mecz Polski z Niemcami oglądało 14 mln chyba na Euro i MŚ. |
Skąd wy bierzecie te liczby?! Spójrzcie na wyniki oglądalności chociażby z zeszłego sezonu meczów Lecha ze znanymi firmami europejskimi.Przed telewizorami zasiadało ok. 2 mln.
Cytat:
10-13 mln?! Żadne wydarzenia(z dwoma wyjątkami) nie przyciągnęły tylu widzów przed TV.Te wyjątki to: konkurs skoków w Salt Lake City i mecz Polska-Niemcy na mundialu 2006. Sorry, ale ewentualne mecze Wisły w Lidze Mistrzów nie równają się z tamtymi wydarzeniami. 4 mln widzów podczas meczu w FG LM to byłby już sukces, a tu padają wartości z kosmosu... Zalecam lód na rozgrzaną główkę. |
Cytat:
W zależności od rywala Wisłę będzie oglądało grubo ponad 50 mln ludzi na całym świecie :P |
Ktoś tutaj ma niezłą jazde z tymi liczbami :rotfl: 13 mln? :rotfl: Czlowieku tyle mialy tylko 2 wydarzenia w historii polskiej telewizji. Mecz z Lazio i te pamiętne 9-10mln to były zupelnie inne czasy telewizji. Można nawet napisać, że to było epokę temu. Wtedy nie było tylu kanałow. Teraz są kanały tematyczne od zakupowych po naukowe. Teraz większość ma w domu ponad 100 kanałów i człowiek ma wybór.
Kolejna rzecz. To nie gra POLSKA, tylko klub Wisła Kraków. Wiele ludzi oglądało mecz Polski z Niemcami w 2006 roku na MŚ ( ponad 11 mln ogladalo ) tylko dlatego, że to Polska. Choć nigdy nie ogladają sportu, ale takie wydarzenie ma nie tylko znaczenie sportowe ale i historyczne i symboliczne. Tak jak Nas PODOBNO nie interesują mecze Legii czy Amicii w europejskich pucharach i nie ogladamy ich, tak oni nie beda ogladac nas choćbyśmy grali z Barceloną. 1-wszy mecz Wisły w LM pewnie ogladałoby MAX 3,5 mln ludzi. W dalszych losach wszystko zalezy od wyniku zespolu. Jak beda baty od kazdego to widownia szybko spadnie do 2 mln. Jeżeli będziemy rewelacją i nagle jakimś cudem wygramy 3 pierwsze mecze to widownia szybko zareaguje i ogladalność wzrośnie. Tak to się dzieje w telewizji. Są wyniki - jest ogladalnosc. Pewnie gdyby Wisła grała w półfinale i finale LM to ogladalność dobiłąby do historycznego 10 mln z Lazio ... marzenia. Na koniec dodam jeszcze wazna rzecz. Chyba najważniejsza byłaby tutaj REKLAMA naszego pobytu w LM jako cos spektakularnego i hitowego w dziejach polskiego sportu. Jeżeli takie wydarzenie byłoby należycie rozgłośnione to można by było sie spodziewac widzów przez TV. Gdyby Polsat i ITI/N zadbały o godne rozreklamowanie meczów, gdyby nasz marketing zadziałał dobrze z reklamami w TV, Prasie i Radio jako wielkie wydarzenie w polskim sporcie to na pewno by pomoglo. |
Cytat:
|
http://www.sport.pl/Mundial2006/1,73035,3487334.html
Mecz Ligi mistrzów polskiej drużyny wg was na która cała Polska czeka 15 lat miało by oglądać mniej osób niż: Mecz 1/8 Pucharu Uefa Wisły z Lazzio, walke Kliczko z Haye (Tak nagle cała Polska żyje boksem a nie piłką i to w dodatku nie-polskich bokserów) Mistrzostwa świata niepolskich drużyn Włochy - Francja (finał) 9,5 TVP 1 Niemcy - Włochy (półfinał) 8,0 TVP 2 5. Kostaryka - Polska 6,7 TVP 1 6. Francja - Portugalia (półfinał) 6,7 Polsat 7. Niemcy - Kostaryka (mecz otwarcia) 6,5 TVP 1 8. Brazylia - Francja (ćwierćfinał) 6,0 TVP 1 9. Portugalia - Holandia (1/8 finału) 5,2 TVP 1 10. Niemcy - Portugalia (mecz o 3. miejsce) 5,1 Polsat 11. Brazylia - Chorwacja 5,1 Polsat 12. Argentyna - Niemcy (ćwierćfinał) 5,0 Polsat 13. Włochy - Ghana 4,7 TVP 1 14. Anglia - Portugalia (ćwierćfinał) 4,5 TVP 2 15. Francja - Hiszpania (1/8 finału) 4,5 Zakumajcie, że liga mistrzów to dla nas jak finał mistrzostw Swiata! Tyle prób i niepowodzeń i frustracji, ze nawet babcia z dziadkiem by oglądali zamiast ulubionej opery mydlanej, bo to wydarzenie na które cała Polska czeka i taki mecz Wisła- Barcelona czy Wisła Manchester w LM oglądało by spokojnie z 10 milionów bez problemu. Jak dodać jakieś szanse na wyjscie z grupy to padały by rekordy, że Adam Małysz się nie umywa :) Cytat:
Jeszcze mecz Wisła Real w kanale, który nie każdy w Polsce posiadał w 2004 roku... prawie 6 klocków, a to były eliminacje z góry wiadomo jak się skończą, ale sama ciekawość gry polskiej drużyny z taką ekipą. źródło: AGB Polska Cytat:
Najpierw coś poczytajcie, potem pomyślcie potem się wymądrzajcie... Pozdrawiam :) |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Może by ktoś podał ile osób oglądało mecz Lecha z Juventusem albo z Manchesterem i będzie miał mniej więcej obraz ile to osób zobaczy nas w LM.A że to elitarne rozgrywki które zdarzają się w Polsce raz na kilkanaście lat to będzie tych osób troszkę więcej;p
|
Cytat:
Najwyższa oglądalność meczów Lecha wyniosła 2,9 mln.Ale był to w rewanżowym meczu z Juventusem, a więc po wcześniejszych dobrych występach.Ogólnie wahało to się w okolicach dwóch mln. http://media2.pl/badania/71974-kolej...ln-widzow.html |
Odnosnie potyczki Legii z Turkami to sadze ze raczej turcy ich wezma w jasyr.
W Legii juz po zakonczeniu sezonu mowilo sie o konkretnych pozycjach ktore trzeba wzmocnic. Tymczasem na 2 tyg przed meczem w pucharach zespol ma 5 bramkarzy i jednego nieopierzonego rozgrywajacego... |
Ci ktorzy marzą o 10 mln radze ochłonąć. Po 1-wsze nawet nie przeszlismy II rundy jeszcze, mamy przed sobą jeszcze Lowecz i IV runde. Po 2-gie to wynik w granicach 3,5 mln będzie bardzo dobry.
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
cos wiadomo na temat transmisji meczu rewanzowego Slaska ?
|
Na jakie stronie naljepiej sprawdzać typy buków na awans. Bo mam konto na bet 365 ale u nich takich zakładów nie ma, a chciałbym sobie zobaczyć kursy na awans Śląska czy Wisły...
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl