Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7385)

Kamson 20.07.2010 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez polska.mysl.szkoleniowa (Post 939223)
Po pierwsze, to nikt nie napisał, że nie kibicuje Wiśle. Po drugie, na forum są i piszą kibice innych drużyn - i jeśli mają coś ciekawego do powiedzenia, to chyba dobrze, że to robią. No chyba, że wiesz lepiej i chcesz się zamknąć na świat i obce Tobie światopoglądy. Ale to zupełnie tak, jakbyś się zamknął... we własnym domowym zaciszu.

Nie przeszkadzają mi innowiercy. Jeśli natomiast jakiś Wiślak pisze, że kibicuje Lechowi czy innemu Ruchowi w pucharach to robi mi się niedobrze. My jako Wisła nie będziemy nic z tego mieli! To Lech i Ruch zarobi kase i zyska większy prestiż. Niech się przejdzie jeden z drugim na Bułgarską czy Cichą i powie, że jest kibicem Wisły ale dziś kibicuje Lechowi/Ruchowi. Ciekawe czy miło was przywitają :)

Pablo84 20.07.2010 15:55

****a, będe klaskał uszami gdy drużyna z Wielkopolski awansuje do ligi mistrzów i zgarnie tylko 61 mln złotych.
Napewno się znami podzielą pieniążkami....

Tak, wole być carem,królem pomidorów grać, w ogórkowej lidzie ale mieć mistrzostwo polski, niż fetować ziemniaki w złotej polewie.

polska.mysl.szkoleniowa 20.07.2010 15:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 939244)
Nie przeszkadzają mi innowiercy. Jeśli natomiast jakiś Wiślak pisze, że kibicuje Lechowi czy innemu Ruchowi w pucharach to robi mi się niedobrze. My jako Wisła nie będziemy nic z tego mieli! To Lech i Ruch zarobi kase i zyska większy prestiż. Niech się przejdzie jeden z drugim na Bułgarską czy Cichą i powie, że jest kibicem Wisły ale dziś kibicuje Lechowi/Ruchowi. Ciekawe czy miło was przywitają :)

A propos czarnego humoru. Mnie kumpel zabrał kiedyś (za starych czasów) na Żyletę w Warszawie i w przerwie mówi: coś ci pokażę. Krzyczy: ej, ten jest za Wisłą. I aż się wszyscy roześmiali :D

A co do pożytku z pucharów - tak, jak powiedziałem, sposób na ciekawszą ligę, to nie słaba Wisła za Skorży, która gubi punkty z ogórami, tylko Wisła równająca do poziomu europejskiego. Nawet za cenę jednej, czy dwóch porażek. Nam się to po prostu opłaci - choćby i za pięć lat. Co nas nie zabije, to wzmocni.

rw88 20.07.2010 16:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 939256)
****a, będe klaskał uszami gdy drużyna z Wielkopolski awansuje do ligi mistrzów i zgarnie tylko 61 mln złotych.
Napewno się znami podzielą pieniążkami....

Tak, wole być carem,królem pomidorów grać, w ogórkowej lidzie ale mieć mistrzostwo polski, niż fetować ziemniaki w złotej polewie.

Z nikim się nie podzielą, fakt. Pieniądze w ZDECYDOWANEJ większości pozostaną w portfelu Rutkowskiego, to jest też fakt. Oni nie mają zamiaru robić kominów płacowych, stąd nie ma co liczyć, że nie wiadomo jacy zawodnicy do nich dołączą. A bez komina płacowego nie będą mieli za wielu argumentów do przyciągnięcia dobrych zawodników do siebie, takich wartych półtora miliona euro wzwyż i koło się zamyka. Finansowo może i odskoczą, sportowo będzie im ciężko. Łatwo wskoczyć na poziom pozyskiwania zawodników do miliona euro, potem już jest zdecydowanie trudniej to ogarnąć.

Pablo84 20.07.2010 16:27

A powiedz mi.Skąd masz taką pewność?Rozmawiałeś z Rutkowskim?Poza tym awans, to nie tylko pieniądze, ale też sława- zwyczajnie lepsi piłkarze będą chcieli przyjść do takiego klubu, niż szaraka z polskiej ligi.Zresztą, parę głośnych nazwisk muszą sprowadzić, by zapełnic te 40 parę tysięcy.

sawko 20.07.2010 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tarann (Post 939219)
Czego nikt pyrom nie broni... tylko niech to będzie LE :D

Swoją drogą niech ktoś mnie oświeci jak wygląda możliwość spotkania się 2 polskich drużyn w LE ??
Są jakieś ograniczenia np. nie wcześniej niż....?? Czy po prostu losowanie??


niemogą sie spotkac kluby z tego samego państwa w jednej grupie, ani wczesniej w eliminacjach - dopiero jak powychodzą z grup to mogą na siebie trafic ale tu juz nie jestem do konca pewien

Tarann 20.07.2010 17:06

Dzięki. Czyli jest jakieś 0,05 % szansy, że moglibyśmy urządzić mecz polskich drużyn o fajną stawkę :)
Wiem, wiem fantazja ponosi :) Ale co robić do czwartku :)

Filippo123321 20.07.2010 17:12

Mecze druzyn z tego samego kraju najwczesniej w cwiercwinale chyba.

Matti1231 20.07.2010 17:13

Napewno w fazie grupowej i w 1/16 niemogą się spotkać kluby tej samej narodowości.

Tarann 20.07.2010 17:35

No to nie 0,05% a 0,0001% :)

19sebawro06 20.07.2010 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krytyk (Post 938916)
może zamiast gadać o tym że coś stracimy spróbujmy coś zyskać czyli awansować do fazy grupowej LE. Mamy na to spore szanse bo tak naprawde musimy pokonać jedną klasową drużynę. Miejmy nadzieję, że wreszcie skończy się fala złych losowań czego przedsmak mamy już teraz bo jak na razie to losowania mamy naprawdę korzystne. Bo co jak co ale Liverpoolu czy Juventusu to my na pewno nie ogramy.

mam nadzieje ze ta klasowa drużyną będzie Borussia Dortmund
KUBA wrócił by na R22 :)

krytyk 20.07.2010 19:52

skoro o R22. Czy już coś wiadomo czy 1 mecz III rundy zagramy tam czy znowu Suche Stawy się szykują?

Speedy 20.07.2010 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 19sebawro06 (Post 939449)
mam nadzieje ze ta klasowa drużyną będzie Borussia Dortmund
KUBA wrócił by na R22 :)

Z Borussią to lepiej jakbyśmy zagrali w fazie grupowej, bo szkoda, żeby taka ekipa pożegnała się z pucharem w tak wczesnej fazie.

Matti1231 20.07.2010 20:05

Ja bym wolał Juventus na rozgrzewkę w IV rundzie :p

Kryniu 20.07.2010 20:16

Wielkim atutem byłby dla nas R22 ale jak widzę co się dzieje to zaczynam się obawiać że zobaczymy go dopiero na poziomie ekstraklasy

Zienczuk8 20.07.2010 20:19

prawdopodobnie zagramy juz z Azerami u siebie przy jednej trybunie... 12 tys. naszych kibicow zrobi swoje...

Bartoch3tsw 20.07.2010 20:20

Podobno powrót na R22 ma być jesienią

Blaszczu16 20.07.2010 21:27

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...?kategoria=664

Walka z czasem :)

wolfy 20.07.2010 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 939557)

No ot CH bombki strzelił.
Z czasem jeszcze nikt nie wygrał...

wislacki 20.07.2010 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 939568)
No ot CH bombki strzelił.
Z czasem jeszcze nikt nie wygrał...

Teoretycznie jest to możliwe
można by zastosować dylatację czasu,
tylko, że nasz stadion musiałby się poruszać z prędkością światła, a świat spoczywać
przy tak dużych prędkościach czas w układzie w ruchu biegnie inaczej niż czas w układzie spoczywającym
hm...

SpoXsteR 20.07.2010 21:52

Litwini już w Krakowie

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...uz_w_krakowie/

wolfy 20.07.2010 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki (Post 939574)
Teoretycznie jest to możliwe
można by zastosować dylatację czasu,
tylko, że nasz stadion musiałby się poruszać z prędkością światła, a świat spoczywać
przy tak dużych prędkościach czas w układzie w ruchu biegnie inaczej niż czas w układzie spoczywającym
hm...

Nasi nawet murawy nie potrafią porządnie przygotować, a ty chcesz robić gwiezdne wrota na Reymonta?
:lol:

matti123 21.07.2010 07:42

Zawiść i minimalizm.
Jak było powiedziane wyżej innymi słowami lepiej walczyć o lepszy poziom ligi i polskiej piłki z Lechem w LM (sami możemy się winić za brak awansu w tamtym roku) niż żeby reszta miernoty równała do nas przegrywających z Polonią Bytom.
Co do niektórych użytkowników nie znających zasad piłki nożnej. Piłka nożna to taki sport gdzie nie ma nic za zasługi.

alarazboy1 21.07.2010 10:00

stary....będziesz się regulaminem przejmował...ja regularnie kupuję bilety i jeszcze nigdy go nie czytałem :P

joshi 21.07.2010 10:00

coś ze zdjęciem, legiytmacja szkolna, dowód osobisty......

snyrting 21.07.2010 10:04

Ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych:

art.3 pkt. 19 - [ilekroć w ustawie mowa o:] dokumencie potwierdzającym tożsamość - należy przez to rozumieć dowód osobisty, tymczasowe zaświadczenie tożsamości, paszport, prawo jazdy, legitymację szkolną lub studencką, dokument stwierdzający tożsamość cudzoziemca albo inny dokument potwierdzający tożsamość zaopatrzony w wizerunek twarzy i adres zamieszkania osoby.


Swoją drogą, to jedno z najdziwniejszych pytań jakie przeczytałem na tym forum ;o

PiotrG 21.07.2010 10:06

Teoretycznie powinieneś zająć swoje miejsce i na nim siedzieć, ale za stanie przed nim nikt Cie ze stadionu nie wyrzuci. Oczywiście nijak się ma to do praktyki, bo kibice kombinują różnie - stoją na schodach, siedzą na nieswoich miejscach, itp.

crazykaro 21.07.2010 10:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 939583)
Nasi nawet murawy nie potrafią porządnie przygotować, a ty chcesz robić gwiezdne wrota na Reymonta?
:lol:

Nasi potrafią przygotować murawę. Inni tylko nie potrafią jej założyć poprawnie

Bartoch3tsw 21.07.2010 10:13

Moim zdaniem nic nie będzie

Bartoch3tsw 21.07.2010 10:18

To jest dzielnica Krakowa?

sndr 21.07.2010 10:23

Kurdwanów - osiedle. Podgórze - dzielnica.

Mamy problemy w linii defensywnej, ale Litwinów trzeba po prostu "rozjechać" i raczej nie powinniśmy się tym martwić. Co do dwumeczu w III rundzie LE to myślę, że jakiś cudów nasi potencjalni (jeszcze ;)i) rywale nie pokażą i też jakiś wielkich kłopotów być nie powinno mimo tego, że na dzisiaj nasza obrona niestety nie istnieje. Potrzeba nam stopera, przynajmniej jednego. O dwóch nawet nie marzę.

yogul 21.07.2010 10:30

Może zagrać dzis 1-3-4-3 w ataku z Brożkiem Żurawskim i Bogusiem ?

palczi 21.07.2010 10:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yogul (Post 939794)
Może zagrać dzis 1-3-4-3 w ataku z Brożkiem Żurawskim i Bogusiem ?

a moze jutro:)??

Bartoch3tsw 21.07.2010 10:46

Na jutrzejszy mecz najlepsze ustawienie będzie 1-3-4-3

WislaOnly 21.07.2010 11:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartoch3tsw (Post 939802)
Na jutrzejszy mecz najlepsze ustawienie będzie 1-3-4-3

tak, tylko oni nie umieją nim grać...

konkursowicz 21.07.2010 11:27

Gra trójką w obronie raczej odpada, bocznym obrońcom trudno byłoby wspierać skrzydłowych w ataku.
Nie ma też powodu by ryzykować.

kaco1985 21.07.2010 11:49

Czy jest na youtube zapowiedz jutrzejszego meczu z polsatu? Moze ktos ma link ?

sovinho_02 21.07.2010 12:41

Kiedy będzie coś wiadomo gdzie będzie Wisła grać w III rundzie ?

Bartoch3tsw 21.07.2010 13:00

Dzisiaj pewnie się wyjaśni gdzie będziemy grać

Donki 21.07.2010 13:10

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...awie_stadionu/

NO to pogralismy na Reymonta :/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl