![]() |
Cytat:
|
Warszawiaki, czyli Wy tam z tyłu trybuny macie jakieś osłony?
022 Jasne, fajnie że będzie doping itp. Tylko, że my również wracamy po roku na Reymonta :)).Nie będzie grane po Sosnowcach czy Suchych Stawach.To ile znaczył dla nas stadion mówią statystyki. |
Cytat:
edit Cytat:
http://legionisci.com/zdjecia/11dzienotwarty1b_f4.jpg edit 2 Lechia ciśnie ;) |
A ja mysle ze to czepianie sie stadionu Legii to takie szukanie dziury w calym ;) Kilka lat temu kazdy kibic z pocalowaniem w reke bralby takie stadiony jak powstaja w Warszawie, Poznaniu czy Krakowie. A to ze sie komus jakis element nie podoba (dach, biale plachty w Poznaniu, jedna niespojna trybuna) wiadomo gusta i gusciki ale ogolnie stadiony Wisly, Lecha, Legii, Narodowy, Lechii i Slaska beda robic fenomenalne jak na nasze warunki wrarzenie. Po prostu dla nas Polakow, zobaczyc takie cos na zywo to jest cudo ale zawsze mozna sie czepiac dachu itp tylko po co? :) Stadiony sa piekne, Polscy kibice sa jednymi z lepszych teraz tylko niech kluby sie podciagna finansowo i sportowo i mozemy zostac taka druga Bundesliga czy Lige1 bo chyba raczej Anglii czy innej Hiszpanii to nie dogonimy nigdy.
|
Bobo Kaczmarek chyba ma jakieś triki nerwowe strasznie jęczy ,,mmmmmm" nie da się tego słuchać, wyłańczam komentarz :).
A żeby nie odbiegać od tematu to Lechia musi wygrać ten mecz, zdecydowanie są lepsi od niebieskich :) Lechia ! |
Ilość protestów w sezonie musi się zgadzać...:-/
|
Cytat:
Oczywiście, że dla Was to też jest siła, chociaż i w Sosnowcu i na SS mieliście doping, oczywiście o wiele niższym brzmieniu. Chodzi mi o coś innego. Mamy dwóch rywali. Lecha i Was. Zacznijmy od Ziemniaków. Są znudzeni. Peszko będzie w tym sezonie dołował, nie dostał transferu. Poza tym wyjdzie typowa dla naszej ligi prawidłowośc, że polski piłkarz potrafi grać bardzo dobrze w lidze runde, max sezon. Peszko teraz będzie schodził i przeżywał to w co wpadł Brożek. Dla mnie wielką rolę w naszej lidze odgrywa psychika. Lech jest wypalony i rozczarowany. Zdobył mistrza i potem typowe nic. Nie ma złota, nie ma transferów. Pojawią się kwasy, kłótnie. Wy. Zmiana trenera to jest rewolucja. Kto nim nie bedzie zacznie się. Narzekania na przygotowania Kasperczaka, narzekanie na transfery Kasperczaka. Wreszcie Wisła rowniez jest wypalona. Brozek, Sobolewski juz sie na wygrywali. Grac bedzie Garguła po bardzo ciezkiej kontuzji. Szałach do dziś nie jest sobą. Za nim u Was będzie normalnie i wspólny cel, minie pare miesiecy. Lepszej okazji nie będzie. A na Legii jest głód. Nie mielismy na szczescie okazji skompromitować się w pucharach (co zaciązy na psychice Waszych). Z ostatnimi ocenami wstrzymam się jeszcze do 5 kolejki, ale na razie widze najlepszy sezon od lat dla nas. A naprawde rzadko wychodze z jaskini agnostyka. Zawsze widze ****eczki, kleski i wstyd. A teraz jest naprawde ok. Zjemy Was :) :lol: P.S. Ale derby będą mega cięzkie. Żeby nie było. |
Niestety Lechia nie wykorzystała szansy i nie ograła zmęczonego Ruchu wojażami po Europie. Szkoda.
|
Oj Lechio Lechio i kasa przepadła tak marnować sytuacje, mając taką przewagę :(
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Narazie to ITI osiągnęło swój cel. Ulegliście kolejnemu złudzeniu i gadaciie tak jak oni chcieli. Czyli: Cytat:
|
Cytat:
Nam wszystkim brakuje genu zwycięstwa. ;) |
Niedługo trzeba będzie zmienic nazwę forum na "Forum kibiców Legii Warszawa i Wisły Kraków" (kolejnośc nieprzypadkowa).
Co by nie odbiegac od tematu to w tym sezonie jestem optymistą, a moje typy to 1.Wisła 2. Jaga.Chociaz te drugie miejsce to bardziej zyczenie, chociaz kto wie.:P |
Cytat:
P.S. Do usłyszenia na priv po połowie rundy :) EDIT: No, to protest wróci. Luz. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Moim zdaniem w tej lidze wszystko sie moze zdarzyc. Moze mistrzem bedzie WIsła, moze Legia, Lech, Jaga a moze inny Ruch... Tutaj wystarczy miec Franka, Grosika plus kilku solidnych graczy i jest zajebista ekipa. Wystarczy miec Peszke, Lewgo i masz Mistrza, Wystarczy miec Brozka w formie, Malego i juz masz Mistrza, wystarczy miec Niedzielana i juz jestes w czolowce hehe wiec nie ma co rozdawac mistrzow czy innych miejsc w polowie 1 kolejki! Nie mozna nikogo lekcewazyc. Oczywiscie serce mowi ze Wisla bedzie pierwsza ale jak wyjdzie to sie przekonamy dopiero za jakis czas :)
Jedno moim zdaniem jest pewne, aby klub gral o Mistrza to musi w nim byc zdrowa atmosfera. Czyli np brak konfliktu z ITI bo wtedy pilkarze maja wyjebane na klub... np brak tego co z teraz jest w Lechu, czyli napompowany balonik przez zarzad, co to nie bedzie z tego klubu, ze LM, ze Slawek zostan- bedizesz w LM hehe i co teraz Slawek sie wkurzyl i pewnie jeszcze gorzej bedzie gral niz w tych pierwszych meczach :P Generalnie Lech osiadl na laurach, mysleli ze teraz MP to beda mieli przyznawane z urzedu. A co do Legii i ITI to mysle ze predzej czy pozniej znowu bedzie goraco. Czekam tylko az dobra atmosfera w Legii wybuchnie i znowu zamiast dopingu bedzie ITI spi... Oczywiscie nie zycze tego Legionistom ale jestem niemal pewien ze tak musi byc. ITI to ku.. i nie wierze ze poszli po rozum do glowy i zechcieli sie ukladac z chulihanami :D |
Cytat:
Jeśli ITI zrobi coś w najbliższym czasie, powiedzmy w ciągu roku co mogłoby zerwać porozumienie to będzie to chyba największa głupota w historii i będą to opisywać w książkach pt. "Jak frajersko stracić 10 baniek". Więcej nie mam do dodania w tym temacie. |
Ten Diaz wie jak się ustawić, szuka tego podania pod bramką. Bardzo możliwe, że gdzieś na boliwijskich pastwiskach nastrzelał ile miał nastrzelać. Jeszcze jakby teraz pomyślał i następnym razem nabrał tych "wślizgowców" na tzw. chłopski zwód to bym go pochwalił.
Go WKS :) |
Wystarczy, że na Ł3 przyjedzie Wisła, Lech czy Widzew, ciśnienie będzie tak wysokie, że na "Legia klask klask" się nie skończy, co zrobi wtedy Łolter? 22tys zakazów? ;)
|
Cytat:
|
Kaźmierczak, Sobota i Diaz to ewidentne wzmocnienia WKS. Górna połówka tabeli jak nic.
Jaga wyraźnie bez pary. |
Cytat:
|
Mecz Jagi i Slaska rozczarowal. Myslalem ze Jaga wygra na luzie to spotkanie. Slask widac ze uplasuje sie w srodku tabeli i spokojnie sie utrzyma. Nadal uwazam ze Jagiellonia nie raz zabierze punkty faworytom ( oby nie Legii :D )
Ogladalem tez mecz Wisly i stwierdzam ze takiego dna jakie dzisiaj zaprezentowal Boguski, to ja dawno nie widzialem. Ten zawodnik w tej chwili nie zasluguje by grac w ekstraklasie, o reprezentacji lepiej glosno nie mowic... |
3 mecze, 270 minut gry ekstraklasowych grajków w niedzielę i 1 bramka. Wyrazy współczucia dla wszystkich którzy zdecydowali się spędzić dzień oglądając te kabarety...
|
Wie ktoś ile dał Śląsk za tego Sobote ?? a my bierzemy jakichś Paljiciów ...
Swoją drogą nastrzelali się w tej kolejce xD |
Ja spedzilem dzis z liga 8 godzin i ząłuje tylko tych 2 spędzonych na oglądanie Wisły, bo gra Lechi Śląska i Jagi naprawdę fajna.
Deleu, Lukjanovs, Bajic, Surma Sobota, Celeban, Omar Diaz, Kazimierczak Kupisz, Grosicki, Burkhardt, Skerla + Sadlok Naprawde ci panowie fajnei zagrali - ogólnie transfery wiele wnosza do naszej lgi w zespołach z poza czołówki, myśle że z naszych też coś bedzie kiedy przyjdzie dobry szkolenioweic. Serce rośnie jak sie oglada coraz liczniejsza publike na meczach, jednak poziom ligi rośnie z dołu, niestety naszym kosztem. |
Cytat:
|
Sobota przyszedl w wolnym transferze. Czyli tylko kasa za podpisanie kontraktu, a za wiele chyba mu nie placimy, bo widac po chlopaku, ze dopiero wchodzi w "wielki swiat pilki".
Natomiast ja bym sie jeszcze wstrzymal z zachwytami nad nim (obym sie mylil). Ma szybkosc, drubling i przebojowosc. Jest filigranowy i dzieki temu zajebiscie wykorzystuje "platanie sie" pod nogami rywali. Brakuje mu jednak przegladu pola. Na szczescie to jest kwestia obycia z druzyna i doswiadczenia, wiec mam nadzieje, ze sie wyrobi. Jak tak, to jest to material pokroju Blaszczykowskiego. Kaźmierczak i Celeban byli najlepszymi piłkarzami Śląska w meczu z Jagą. Czyli zaciąg szczeciński ;) Dzięki Przemkowi WKS ma bezpieczny środek pola, a jako że gramy w "archaicznym" 4-4-2, to jest wazny, by tu zabezpieczac. Jesli Mila wroci do formy i chlopaki sie zgraja, to 4-4-2, troche niepraktykowane juz, wg mnie moze sie okazac na polska lige strzalem w 10. Prosta taktyka z dobrymi wykonawcami i dwoch klasycznych napastnikow. Przy dobrym rozgrywaniu mozemy robic zamieszanie w szykach obronnych ekip z systemem 4-5-1 (ew. 4-2-3-1). Ale po pierwszej kolejce na razie nie spekuluje za bardzo. Przy okazji witam na Waszym forum i pozdrawiam z Wrocka :) |
Cytat:
Wogóle to co Wisła grała wczoraj to padaka... dobrze że mamy w składzie Małeckiego w wysokiej formie bo była by bieda... |
Cytat:
A no taki że nie powinni miec wakacji i przerwy urlopowej tylko kadrę i zgrupowania a potem klub i znów szlifowac formę na puchary bo inaczej kichę prezentują na boisku na wakacje to ich stac w każdym zakątku świata więc jak w zimie pojadą poleniuchowac to stratni nie bedą oni , a co najwyżej liga na wiosnę . |
Ludzie Kulawik wpuścił go na przełamanie, czasem tak się robi że mimo wszystko daje się szansę zawodnikowi. Jednak jak widać chłopak musi wziąć się za treningi i chyba na jakiś czas zapomnieć o grze w 1 składzie..
|
Ja bym Boguskiego spróbował wypożyczyć
Do Bytomia, Bełchatowa albo Zabrza Za darmo, na poł roku, nawet opłacając mu pensje, tyle, że za gwarancje ze zagra w każdym meczu chcociaż połowke On, żeby wrócić do formy musi grać a u nas w tej formie to nie powinien nawet na ławke sie łapać |
Cytat:
Tak że dobrze, że Śląsk te 4-4-2 stosuje, bo po prostu ma do tego ustawienia wykonawców. Podstawą tej taktyki jest dwóch zawodników w środku pola, którzy są w stanie odpowiadać zarówno za defensywę, jak i ofensywę, a i Mila, i Kaźmierczak tak właśnie grać potrafią, ten drugi jest zresztą na tyle dobrym i kompletnym defensywnym pomocnikiem, że sam daje radę pełnić taką rolę bardziej cofniętego pomocnika. Do tej taktyki potrzebne są również dobre skrzydła, bo 4-4-2 to głównie gra skrzydłami i wygląda na to, że Sobota z Ćwielongiem nieźle sobie z tym radzą, szczególnie ten pierwszy zrobił dobre wrażenie po swoim pierwszym meczu w Ekstraklasie. Do tego żeby 4-4-2 miało sens trzeba mieć oczywiście dwóch napastników na sensownym poziomie i ten warunek Śląsk również spełnia, chociaż Sotirovic wczoraj zagrał poniżej swoich możliwości. Diaz za to wyglądał całkiem nieźle. Ogólnie w Śląsku robi się fajny trzon na przyszłość, zrobili dobre, przemyślane transfery, nie poszli w ilość, tylko w jakość, idą drogą ewolucji, do tego oparli swój skład na Polakach, a nie odbiło się to raczej na poziomie gry drużyny, która będzie w stanie namieszać w czołówce tym sezonie, tego jestem pewien. A w następnym sezonie, po powtórzeniu takiego okienka przed sezonem jak to aktualne mogą już poważnie włączyć się do walki o mistrzostwo. Paluszek zrobił bardzo dobrą robotę we Wrocławiu, widać, że jest to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, dobre uzupełnienie Tarasiewicza. |
Profesor znowu przemówił...
Cytat:
... i odnoszę wrażenie, że z każdym wywiadem, z każdym kolejnym słowem gość gada mądrzej. |
Cytat:
|
Być może, co nie zmienia faktu, że mogą czekać nas najtrudniejsze derby od wejścia pasiastych do (tfu) ekstraklasy.
|
Cytat:
Piłka to tylko element układanki... U nas od lat padało mało goli - ale to głównie z powodu właśnie miernot w ofensywie. Którym każda piłka - od szkolnej biedronki do jabulani - zwyczajnie przeszkadza. |
Cytat:
Mówi np., że nie jest przekonany do polskich piłkarzy, a jednocześnie walczył o Sobiecha i Sadloka w pakiecie za 1,5 mln. zł., a kiedy przegrał bój o Sobiecha z Wojciechowskim to nagle nie chce polskich piłkarzy. Typowa nowomowa mający ukryć przed publiką fakt, że przegrał aukcję bo przeciez jego firma Comparch jest juz w Champion League :) To o to chodzi. Nieustająca autopromocja, która nie lubi słowa porażka i ogromna chęć ściągnięcia na kurnik jak największej rzeszy naiwnych przypadkowych ogladaczy futbolu. Dlatego każdy kopacz u niego: to "czarna perełka", która strzeliła bramkę Ajaksowi (w ten sposób można jeszcze lepiej zachwalić Gorawskiego, bo strzelił kiedyś gola Realowi Madryt), następny jakiś Słowak, o którego rzekomo Sparta "walczyła", tylko pewnie Czesi do dziś nie wiedzą, ze o niego walczyli. itp. Facet ma rozbuchane ego i jest łasy na autopromocyjne artykuły o sobie i firmie czyli tzw. darmowej reklamie. Bo w kwestii sportowej to wychodzi raczej na głupa do kwadratu. Taki świetny a jedyne osiągnięcie za kilka lat jego rządów to 4 miejsce w lidze i ogromny i niesamowicie radosny dla całej jego gawiedzi fakt wygrania meczu z Wisłą w Sosnowcu. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl