Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=607)

dj_ibutti 27.02.2010 14:41

Mogą to użyć tylko jeżeli będą mieli 4 trybuny z dachem na odpowiedniej wysokości. Inaczej to nie ma sensu, bo jakiś Peszko im zaraz tą kamerę zestrzeli ;)

Tu macie małą prezentacje samej kamery, bez tych komputerowych hocków-klocków ;)
http://www.youtube.com/watch?v=GvwhM...eature=related

bbbnba 27.02.2010 20:27

http://lh4.ggpht.com/_qqdd-tkhY7M/S4...0/IMG_5900.JPG

Wydaje mi sie, ze troche wyratowali poprzedni, fatalny wyglad II trybuny.

Emilio 28.02.2010 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzadq (Post 860313)
... w Gdańsku też przecież jakiś remont stadionu Lechii, bo nie wiem na czym stanęło, że chyba na bursztynie nie będą grać?

Lechia będzie grała na PGE Arenie Gdańsk.

skttrbrain 28.02.2010 23:54

[img]http://img269.imageshack.us/img269/1...cture010aa.jpg

by sky.ehreii z SSC

WILU TS 28.02.2010 23:58

Dramat :| Wygląda to jak jakaś dzielnica slumsów w RPA czy Rumunii

skttrbrain 01.03.2010 00:49

Hah :D byłeś Ty kiedy ze swoją Wisłą na Bułgarskiej? Bo mniemam że nie. Zdjęcie ma bardzo mocno wypłaszczoną perspektywę, stadion to obiekt wolnostojący w całkiem przyzwoitej (choć socrealistycznej) starej dzielnicy domków jednorodzinnych. Więc jakie slumsy, jaka Ruminia..

0 22 01.03.2010 01:01

Zdjecie jest marne, nie wiem jak z perspektywa. Szaro, surowo, domy wygladaja jak z kartonu, z ciemnymi dziurami zamiast okien, 'kazdy inny, wszyscy rownie brzydcy' itp. Tragedia..

UniaTarnówZKS1928 01.03.2010 01:06

Mi się stadion Lecha podoba no ale nie zmienia to faktu że zalatuje trochę slumsami;]

skttrbrain 01.03.2010 06:07

http://www.aerofoto-kaczmarczyk.com/...1&key=22&hit=1

pod tym linkiem macie co prawda już nieaktualne, ale obrazujące okolicę, zdjęcie stadionu Lecha. Dzielnica jakich pełno w Warszawie czy Krakowie. I w dodatku z poziomu chodnika całkiem zadbana.
choć zgodzę się, że na wcześniejszym zdjęciu wyglądają te domki średnio. Ale chciałem pokazać skalę budowy i stadionu na dzień dzisiejszy.

Maciuś 01.03.2010 09:54

Dwie rzeczy ktore sie rzucaja w oczy to te slumsy oraz za mala trybuna po prawej. Calosc efektu raczej nie robi.

Szarny 01.03.2010 10:14

Gdyby ten stadion latał pomyślałbym, że to kadr z filmu "Dystryk 9".

A tak serio to stadion ładny. Gdyby nie ta stara trybuna tylko...

dynek.pl 01.03.2010 11:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 861887)
Dramat :| Wygląda to jak jakaś dzielnica slumsów w RPA czy Rumunii

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 861912)
Zdjecie jest marne, nie wiem jak z perspektywa. Szaro, surowo, domy wygladaja jak z kartonu, z ciemnymi dziurami zamiast okien, 'kazdy inny, wszyscy rownie brzydcy' itp. Tragedia..

Nie, no komedia. Stadion do bani bo stoi w brzydkiej dzielnicy. Niektorzy w krytykowaniu tego co poznanskie sa naprawde zenujacy. Czy w Cichym Kaciku kolo stadionu Wisly nie ma wlasnie tego typu domow.

A nowy stadion Legii mi sie nie podoba bo nie poodba mi sie nazwa ulicy przy jakiej stoi - kojarzy mi sie z kiblem :D

KoPer 01.03.2010 12:09

Mi stadion lechitów też się podoba. Kratownica robi wrażenie. Fakt faktem ta jedna trybuna bardzo burzy koncepcje i ogólną ocenę. Otoczenie... hmm. Nie każdy może mieć stadion w sąsiedstwie Błoń, Parku i 3 km od Rynku ;)

wonski_eNHa 01.03.2010 12:24

Ogromny ten stadion będzie ale mi się podoba. Musimy tylko pamiętać że w na lidze zapełni się tylko na 2 mecze a przez resztę kolejek będzie smutnie wyglądał przy 15 tysiącach na trybunach i kolejnym przegranym boju o mistrzostwo.

0 22 01.03.2010 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 862025)
Nie, no komedia. Stadion do bani bo stoi w brzydkiej dzielnicy. Niektorzy w krytykowaniu tego co poznanskie sa naprawde zenujacy. Czy w Cichym Kaciku kolo stadionu Wisly nie ma wlasnie tego typu domow.

Ale ja oceniałem zdjecie, a nie stadion. Nie imputuj mi czegos czego nie napisałem. I nie dokonuj radykalnego podsumowania, nie czytajac ze zrozumieniem.

Wojtas 01.03.2010 23:25

Mi osobiscie stadion Kuchennych sie podoba .

Niby taki jakich w Europie na pęczki ale w Polsce gdzie wszytsko jest opóznione robi wrazenie.

Chetnie zobacze jeszce lepsze wizulanie obiekty we Wroclawiu i Gdansku :)

GemHZR 02.03.2010 09:03

Stadion Lecha będzie bardzo w porządku co już zaczyna być widoczne przy montowaniu konstrukcji dachu. Następny w Polsce będzie stadion Wisły, takie moje zdanie :D, od środka trybuny wyglądają bardzo masywnie("specjalistyczne" określenie hyhy), jak w Anglii, no i te trybuny niepiętrowe za bramkami.

Pan Jotka 02.03.2010 09:25

Wczoraj mialem okazje zobaczyc stadion Narodowy w Warszawie. Pnoie sie osytro do gory. Obejrzalem go odstony mostu Poniastowskiego, Ronda Wiatraczna i 2 ni wczesniej wiudzialem go z pociagu jadacego mostem od polnocnej strony stadionu. Jezeli go wykoncza to naprawde bedzie pieknie wygladal.

Above 02.03.2010 19:17

Orientuje się ktoś może gdzie na stadionach Lecha i Legii będą znajdowały się sektory gości?
I jaką będą mieć tak +/- pojemność?

Donki 02.03.2010 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Above (Post 862785)
Orientuje się ktoś może gdzie na stadionach Lecha i Legii będą znajdowały się sektory gości?
I jaką będą mieć tak +/- pojemność?

Legia ok 2 tys
Lech ok 2.5 tys

Na Legii sektor gosci bedzie chyba w tym narozniku po prawej stronie Żylety ( jak patrzysz w TV)
A na Lechu nie wiem ;)

Emilio 02.03.2010 19:36

http://img535.imageshack.us/img535/4315/paanor1.jpg

Panorama budowy Stadionu Narodowego w wykonaniu Polex'a.
Robi wrażenie.

Adamek21 02.03.2010 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Above (Post 862785)
Orientuje się ktoś może gdzie na stadionach Lecha i Legii będą znajdowały się sektory gości?
I jaką będą mieć tak +/- pojemność?

Na LEGII

Tam gdzie jest obecny łuk od Łazienkowskiej,gdzie pomieści się ok 2tyś widzów oraz narożnik pomiędzy dawną żyletą i sektorem gości.
Na stadionie Lecha to już nie wiem.

wiertar 02.03.2010 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adamek21 (Post 862800)
Na LEGII

Tam gdzie jest obecny łuk od Łazienkowskiej,gdzie pomieści się 6152 widzów oraz narożnik pomiędzy dawną żyletą i sektorem gości.
Na stadionie Lecha to już nie wiem.

ile?? chyba ci się coś poje.ało... z tego co się orientuje to ok 2 tyś a nie ponad 6tyś

ToTylkoJa 02.03.2010 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adamek21 (Post 862800)
Na LEGII

Tam gdzie jest obecny łuk od Łazienkowskiej,gdzie pomieści się 6152 widzów oraz narożnik pomiędzy dawną żyletą i sektorem gości.

Sektorem gości ma być narożnik między obecną Krytą i Łukiem gdzie był kiedyś sektor dla przyjezdnych.
Nie wiem skąd wziąleś w ogóle łuk od ulicy Łazienkowskiej (tam ma być 'nowa' Żyleta)

Być może będzie to wyglądało tak: czerwony kolor to sektor, zielony to bufor

http://img196.imageshack.us/img196/2...830aaemedo.jpg

Donki 02.03.2010 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 862810)
Sektorem gości ma być narożnik między obecną Krytą i Łukiem gdzie był kiedyś sektor dla przyjezdnych.
Nie wiem skąd wziąleś w ogóle łuk od ulicy Łazienkowskiej (tam ma być 'nowa' Żyleta)

Być może będzie to wyglądało tak: czerwony kolor to sektor, zielony to bufor

http://img196.imageshack.us/img196/2...830aaemedo.jpg

A nowa Żyleta nie bedzie za jedną z bramek ???

ToTylkoJa 02.03.2010 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 862816)
A nowa Żyleta nie bedzie za jedną z bramek ???

Będzie za bramką od ulicy Łazienkowskiej (tam gdzie był łuk)

http://legialive.pl/zdjecia/trybuny_wybory_d.png

Sektor gości ma być między Krytą a trybuną Brychczego (tam też znajduje się studio). Żyleta będzie od ulicy Łazienkowskiej

Adamek21 02.03.2010 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 862809)
ile?? chyba ci się coś poje.ało... z tego co się orientuje to ok 2 tyś a nie ponad 6tyś

przepraszam moja pomyłka

Adamek21 02.03.2010 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 862810)
Sektorem gości ma być narożnik między obecną Krytą i Łukiem gdzie był kiedyś sektor dla przyjezdnych.
Nie wiem skąd wziąleś w ogóle łuk od ulicy Łazienkowskiej (tam ma być 'nowa' Żyleta)

Być może będzie to wyglądało tak: czerwony kolor to sektor, zielony to bufor

http://img196.imageshack.us/img196/2...830aaemedo.jpg

czyli coś takiego

http://img121.imageshack.us/img121/4...de9ca185f4.jpg

i wychodzi kibiców ok 2tyś

skttrbrain 02.03.2010 23:04

Na Lechu wszystko wskazuje na to ze trybuną gości będzie część trzypoziomowej dwójki. Ale na 100% to jeszcze nie wiadomo.

FajQ 03.03.2010 21:55

http://www.skyscrapercity.com/showpo...ostcount=13105
Powiem ,że stadion jest całkiem fajny pomimo kilku dziwnych rozwiązań i coraz bardziej się do niego przekonuję.

Emilio 10.03.2010 16:30

Stadion Lechii nabiera kształtów :p

http://lh3.ggpht.com/_6LKpBOuTcu4/S5...2/IMG_4366.JPG

http://lh3.ggpht.com/_6LKpBOuTcu4/S5...2/IMG_4373.JPG

http://lh4.ggpht.com/_6LKpBOuTcu4/S5...2/IMG_4392.JPG

http://lh4.ggpht.com/_6LKpBOuTcu4/S5...2/IMG_4413.JPG
foto: elpolako

GemHZR 18.03.2010 16:25

Na Legii pierwsze krzesełka. Do końca kwietnia mają wszystkie zamontować.

http://legia.com/www/galerie/wydarze...a/big/1001.JPG
http://legia.com/www/galerie/wydarze...a/big/1008.JPG

Oficjele montują pierwsze 3. (Mina Miklasa - pro :D )
http://www.legia.net/foto/10pierwsze...o/dzionek7.jpg


http://www.legia.com/www/index.php?akt=13687

_ukoL 18.03.2010 16:27

Co jak co ale stadion Legii bardzo ładnie się prezentuje.

TSW Fanatyk 19.03.2010 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 872277)
Co jak co ale stadion Legii bardzo ładnie się prezentuje.

takie ...większe Kielce.. dla mnie się to strasznie licho prezentuje :)

UniaTarnówZKS1928 19.03.2010 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 872976)
takie ...większe Kielce.. dla mnie się to strasznie licho prezentuje :)

Tzn? Jak dla mnie bardzo ładny stadion.

SpoXsteR 19.03.2010 20:01

Stadion Legii jest blizniaczo podobny do tego w Kielcach.. lub na odwrót

ogólnie moze byc.. ale ten dach i ta cerata polozona to porazka.. tzn bez wzgledu na to czy to dobry material , najwyzszje jakosci itp wizualnie po prostu brzydko wygląda.. i te barierki na trybunaceh calkowicie do mnie nie przemawiają.. .wazne ze cos ruszylo z tymi stadionami

TSW Fanatyk 19.03.2010 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez UniaTarnówZKS1928 (Post 872978)
Tzn? Jak dla mnie bardzo ładny stadion.

Ładny może i tak ale jakoś do mnie nie przemawia :) Ta membrana sprawia takie wrażenie prowizorki i że pod jakimś ciężarem może się złożyć (wiem że tak sienie stanie ale jakieś takie mam dziwne przekonanie :P ) wejście na piętro trybuny takie jakby stadion był w stanie surowym (nie zabudowane tylko takie wejście "prosto z pola" ). Nie wybrzydzam, podobnie jak kolega cieszę się że coś się zaczyna dziać :)

Maciuś 19.03.2010 20:32

Niom, najtanszym kosztem odwalili Legii stadion zeby sie kibice za bardzo nie pluli ze wogole nic sie nie dzieje.

Q13SON 19.03.2010 20:32

Co do stadionu Legii to dla mnie na plus umiejscowienie telebimu. Prawda jest taka że u nas z D i E może nie być nic widać z telebimu no i krzesełka na plus. Łatwo sie przemieszczać, zawsze czyste i nic sie nie obija o nogi jak stoisz.

Maciuś moim zdaniem stadion Legii i tak jest zajebisty. Legia zawsze będzie mogła zagrać na narodowym jeśli wymagać będzie tego sytuacja a wątpie żeby stadion przy Łazienkowskiej zapełniał się zawsze w 100% więc nie zdziwiłbym sie gdyby władze zdecydowały o wybudowaniu stadionu na 20 000. Dla mnie i tak jest dużym plusem że Legia ma tak duży stadion gdy w mieście stać bedzie w gotowości inny obiekt mogacy pomieścić ponad 50k widzów i oferujący świetne warunki.

GemHZR 19.03.2010 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 872992)
Niom, najtanszym kosztem odwalili Legii stadion zeby sie kibice za bardzo nie pluli ze wogole nic sie nie dzieje.

hehe, to najdroższy stadion jaki się robi (w przeliczeniu na krzesełka). Ale masz rajcę, na wyglądzie myślę, że zaoszczędzono, a za to są skajboxy, studia TV i co tam jeszcze iti do szczęścia potrzebuje. Ogólnie wysokie standardy wykończenia.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl