Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

banasik 28.05.2009 22:23

ToTylkoJa - żeby ocenić całą sytuację muszę mieć ogląd pełny, a nie jednosekundowego gifa, jesli bylby karny to ok, w niepodyktowanych karnych 3:1 dla Chelsea

Grzadq - już mi sie niw chce tego pisać, ale wbij sobie to do głowy GRA SIŁOWA NIE RÓWNA SIĘ Z GRĄ BRUTALNĄ

Aro1234 28.05.2009 22:29

Grzadq - ten faul to kryminał. Nic gościa nie usprawiedliwia.

Odbiegając - skończcie już dyskusję, bo zeszła z tematu LM. Edycja skończona - klubowym Mistrzem Europy za sezon 2008/2009 jest FC Barcelona. Gratulujemy! :-)

Do zobaczenia we wrześniu na arenach Polsatu z komentarzem Mateusza Borka i Romana Kołtonia :D

banasik 28.05.2009 22:57

Gość pokornie podziękował za czerwoną kartkę, bo wiedział co zrobił, zresztą zaraz po faulu podbiegł do gościa i chyba go przeprosił.

Trzeba mieć jaja do takiego czegoś.

Koniec OT, zamykamy temat, bowiem LM się zakończyła

Uran235 29.05.2009 00:19

Spodziewałem się, że będzie tu "wojna" i celowo wstrzymywałem się z komentarzem, ale takiego "fajtera" jak Banasik to dawno nie widziałem.

Jestem fanem brytyjskiej piłki. Uważam, że Premiership to zdecydowanie najlepsza liga świata, do której LM jest tylko średnio ciekawym dodatkiem. Ponadto Ferguson to dla mnie jeden z najlepszych trenerów wszechczasów. Nie chodzi o to, że zdobywa tytuły, chodzi o to, że potrafi utrzymać w ryzach szatnię pełną gwiazdorów. Wielkim kibicem MU nie jestem, ale ze względu na Sir Alexa i finał sprzed dziesięciu lat mam pewien sentyment do tej drużyny. Ponadto uważam, że finał LM w tym sezonie był kiepski, a obie druzny zagrały poniżej swoich możliwości( szczególnie MU). Dodam jeszcze, że w Hiszpanii bliżej mi do Realu. Mimo to deprecjonowanie gry Barcy w tym sezonie uważam za coś nie do przyjęcia. PO prostu nie można powiedzieć, że grają źle, kiedy cały świat widzi, zę grają fenomenalnie. Gdyby nie fakt, że trudno jest zmontować ekipę na miarę Barcelony, ich postawa byłaby rewolucją w futbolu. Barca pokazuje, że do odbierania piłki wcale nie jest potrzebny wielki drwal z siekierą. O wiele lepiej sprawdzają się w tym elemencie drobni, zwrotni, szybcy piłkarze obdarzeni umiejętnością czytania gry. Precyzja podań i swoboda w operowaniu piłką, to podstawa dobrej drużyny, ale to co Barcelona wnosi w temacie odbioru piłki to absolutny przełom. Fakt, faktem, że dyspozycja Anglików i kiepska druga linia dodatkowo osłabiona decyzjami Fergusona ułatwiły Barcelonie zadanie, ale i tak liczba wysokich przechwytów w wykonaniu Katalończyków była oszałamiająca.

Guardiola ma fantastyczny start, widać że ma świetny pomysł na drużynę. Na dodatek zyskał duży kredyt zaufania więc latem pewnie będzie mógł robić co mu się będzie żywnie podobało w temacie transferów. Jednakże wielkim trenerem jeszcze go bym nie nazywał. Żeby być wielkim trzeba się utrzymać na szczycie przez kilka lat. Żeby to zrobić trzeba umieć okiełznać szatnię. W pierwszym sezonie zawsze jest łatwiej. Świeży człowiek, świeży pomysł, wszyscy startują od zera, drużyna koncentruje się na grze. Teraz przyszedł wielki sukces, niektórym piłkarzom może odbić, mogą zacząć gwiazdorzyć, zaczną się niesnaski w szatni, walka o skład i o pozostanie w klubie. Jeśli Guardiola nad tym zapanuje- będzie wielki, jeśli nie- świat szybko o nim zapomni.

1q2 29.05.2009 00:58

Uran235 - bredzisz:>.Futbol się kończy po tym finale, jakieś cioty zdobywają puchar...normalnie koniec świata się zbliża - Pismaki też bredzą, większość forum bredzi - Apokalipsa nadeszła.A skąd to wiem...skołowałem sobie nr dilera banasika, przyjarałem i mnie olśniło.Ten chłop wie co pisze a Wy niedowiarki - przekonacie się o tym już niebawem!

banasik 29.05.2009 12:34

1q2 - a umiesz podać swoje argumenty, a nie atakować mnie za każdym razem?

Wyraziłem swoje zdanie, podparłem argumentami, ale ty wolisz pisać, że skołowałeś numer do dilera i cie olśniło...

Nie chce mi sie już odpisywać na każdą pierdołę, ale ****a jak piszesz to spodziewaj sie odzewu

saklak1906 29.05.2009 12:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 736876)
Gość pokornie podziękował za czerwoną kartkę, bo wiedział co zrobił, zresztą zaraz po faulu podbiegł do gościa i chyba go przeprosił.

Trzeba mieć jaja do takiego czegoś.

Koniec OT, zamykamy temat, bowiem LM się zakończyła

Co Ty czlowieku bredzisz? a co mial moze jeszcze protestowac? jemu powinni do konca zycia zakazac grac w pilke bo to jest skonczony idiota.

Tak zeby przeprosic czlowieka za zlamanie nogi to trzeba miec jaja wielkosci arbuza ze stali, wes czlowieku wyjdz na zewnatrz jak tak lubisz te siniaki i jazdy na dupie to sie przejedz po asfalcie moze Ci sie polepszy. Bo od komputera to raczej tracisz kontakt z zeczywistoscia i piszesz brednie

Kris54 29.05.2009 15:43

banasik twoje argumenty są gówno warte także nie pucuj się z nimi tak bardzo. Próbujesz się łapać każdej kolejnej deski ratunku jak tonący żyletki - przykładowo wyjeżdżasz z jakimś Wolfsburgiem próboując porównać go do Barcelony... do jasnej cholery skoro drużyna która przeszła mistrza Niemiec, Francji, wicemistrza i mistrza Anglii nie jest najlepsza na świecie to ja już naprawdę nie wiem o co w tej całej piłce chodzi...

Mar85 29.05.2009 16:01

GRA SIŁOWA NIE RÓWNA SIĘ Z GRĄ BRUTALNĄ...haha to jaka gra równa sie z grą brutalną...koleś pewnie leciutko trąciła noge a ona sama mu sie wygieła...weź sie nie osmieszaj. Zobacz sobie jak sie kończy gra siłowa i nie pieprz głupot...i powiedz skąd sie te fauly wzieły...http://www.youtube.com/watch?v=ruXymNhEu6g
Nawet porównali je do futbolu amerykańskiego...wszystke faule oprócz Cisse w lidze angielskiej, brakuje jeszcze zamachu na Ceh'a. Napewno te drużyny nie preferują stylu siłowego...napewno. Jak sie nie umie grać technicznie to sie gra prymitywnie siłowo, bo tak najłatwiej,a z tego biorą się te brutalne faule.

banasik 29.05.2009 16:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 737069)
Co Ty czlowieku bredzisz? a co mial moze jeszcze protestowac? jemu powinni do konca zycia zakazac grac w pilke bo to jest skonczony idiota.

Tak zeby przeprosic czlowieka za zlamanie nogi to trzeba miec jaja wielkosci arbuza ze stali, wes czlowieku wyjdz na zewnatrz jak tak lubisz te siniaki i jazdy na dupie to sie przejedz po asfalcie moze Ci sie polepszy. Bo od komputera to raczej tracisz kontakt z zeczywistoscia i piszesz brednie

Porównuję to do np Taylora (chyba tak sie to pisze), który po złamaniu nogi Eduardo prostestował po czerownej kartce i zaowdnika (nie pamietam nazwiska), który po kopnięciu w głowę Cecha, tylko półprzytomnego bramkarza klepnął i nie wiedizła za co wylatuje z boiska.

Zamknijcie ten temat

EDIT Mar85 - jak ktoś umie dobrze grać siłowo to nawet nie dotknie nogi rywala, jak ktoś jest rzeczywiście prymitywem to nie powinien grac w piłkę. Te faule wzięly się z brakó atutów czysto futbolowych.

Mar85 29.05.2009 16:33

Podaj chociaż jedną drużynę która gra siłowo i nie fauluje brutalnie, nie dotyka nóg rywala.

banasik 29.05.2009 16:49

Choćby FC Liverpool, Chelsea Londyn

Mar85 29.05.2009 16:56

Wiedziałem że to napiszesz, komunistyczne pieniązki Abramowicza faulujące brutalnie na każdym kroku, Ballack, Drogba, Terry, Carvalho...co skupują na potęge za olbrzymie kwoty bo nikogo wychować sobie nie umieją. Co do Liverpoolu oni mają pół/pół technicznego stylu i siłowego. Siłowy inteligetny styl prezentuje Gerrard i Mascherano. I to może sie podobać a nie te pajace z Londynu.

Mar85 29.05.2009 16:59

A i zanim napiszesz że nie faulują zobacz na zagranie choćby Ballacka z pierwszego meczu na CN. Najlepsze jest to że oni kosic mogą, a jak ich ktoś dotknie to sie pokładają jak łajzy. I to mają być twardziele?? Zwłaszcza ten Drogba...mistrz od udawania

Krissu 29.05.2009 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mar85 (Post 737275)
komunistyczne pieniązki Abramowicza

Już dajcie spokój z tymi komunistycznymi pieniążkami.
:-P

Aro1234 29.05.2009 17:51

Ta jałowa dyskusja nadal trwa? Odpuśćcie se na odpisywanie Banasikowi... Jaki to ma sens? Wiemy, że najlepszy futbol gra Real, Barcelona to leszcze. Ważne, żeby łamać nogi, ważne, żeby się napierdalać na boisku, nie istotna finezja i kunszt techniczny!

dostuffca 29.05.2009 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mar85 (Post 737275)
Wiedziałem że to napiszesz, komunistyczne pieniązki Abramowicza faulujące brutalnie na każdym kroku, Ballack, Drogba, Terry, Carvalho...co skupują na potęge za olbrzymie kwoty bo nikogo wychować sobie nie umieją. Co do Liverpoolu oni mają pół/pół technicznego stylu i siłowego. Siłowy inteligetny styl prezentuje Gerrard i Mascherano. I to może sie podobać a nie te pajace z Londynu.


John George Terry
(ur. 7 grudnia 1980 w Londynie) - angielski piłkarz występujący na pozycji obrońcy. Aktualnie jest zawodnikiem Chelsea F.C., której jest wychowankiem. Jest uznawany za jednego z najlepszych obrońców świata.

http://pl.wikipedia.org/wiki/John_Terry_(pi%C5%82karz)

Mar85 29.05.2009 18:24

No jednego im sie udało, rzeczywiście sukces 1 zawodnik za 10 lat. Taki MU ilu ma wychowanków?? Giggs, Nevile, Scholes, Brown, Fletcher, Evans, Barcelona...Xavi, Iniesta, Bojan, Puyol, Valdes, Busquets, Messi. To jest droga do sukcesu. Co za sztuka kupić zawodnika jak jest ukształtowany. Wychowanek bedzie bardziej oddany swoiemu klubowi bedzie gryzł trawe bo klub ma w sercu. A taki podkupiony bedzie liczył kaske na koncie.

Krissu 29.05.2009 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dostuffca (Post 737323)

John George Terry
(ur. 7 grudnia 1980 w Londynie) - angielski piłkarz występujący na pozycji obrońcy. Aktualnie jest zawodnikiem Chelsea F.C., której jest wychowankiem. Jest uznawany za jednego z najlepszych obrońców świata.

http://pl.wikipedia.org/wiki/John_Terry_(pi%C5%82karz)

Tak właściwie to Terry do Chelsea przyszedł jak miał 14 lat... z West Hamu :)

banasik 29.05.2009 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 737312)
Ta jałowa dyskusja nadal trwa? Odpuśćcie se na odpisywanie Banasikowi... Jaki to ma sens? Wiemy, że najlepszy futbol gra Real, Barcelona to leszcze. Ważne, żeby łamać nogi, ważne, żeby się napierdalać na boisku, nie istotna finezja i kunszt techniczny!

Odpuść sobie - nie masz co napisać, to nie pisz, **** mnie strzela jak czytam takie nic nie wnoszące do wypowiedzi gówno wychodzące spod palców Wiślaka.

Koniec OT

Aro1234 29.05.2009 19:25

I Ty jeszcze masz czelność mówienia komuś, że Cię ch.. strzela na widok pewnych postów? :lol: Przecież sam pier-do-lisz od dwóch dni od rzeczy, wszyscy z Ciebie leją i krytykują, wobec czego powinieneś zamilknąć raz na zawsze, zaszyć się na Hałamadrytowym forum i tam wylewać swoje żale, z powodu wygranej Barcy w LM.

dostuffca - czy aż tak wielkim sukcesem jest 'wyhodowanie' jednego wiernego zawodnika w przypadku "TAK WIELKIEGO KLUBU"? Toć to Wisła ma ich więcej...

dostuffca 29.05.2009 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 737378)
dostuffca - czy aż tak wielkim sukcesem jest 'wyhodowanie' jednego wiernego zawodnika w przypadku "TAK WIELKIEGO KLUBU"? Toć to Wisła ma ich więcej...

Terry zaprzecza po prostu wielkiemu kwantyfikatorowi > "nikogo wyhodować".
A tych wychowanków to gdzie my mamy? Bo ostatni to chyba na Cypr pojechał (chyba, że do Gliwic, nie pamiętam co było pierwsze ;)

Grzadq 29.05.2009 21:13

Cytat:

Odpuść sobie - nie masz co napisać, to nie pisz, **** mnie strzela jak czytam takie nic nie wnoszące do wypowiedzi gówno wychodzące spod palców Wiślaka.
Problem w tym że nas wszystkich **** strzela jak czytamy Twoje, nic nie wnoszące do wypowiedzi gówno wychodzące spod Twoich palców. Pieprzysz od rzeczy chyba 5 strone, zauwaz że 95% czytających ten topic ma niezly polew z Ciebie. Naprawde, po prostu juz nie odpisuj, nie rob z siebie pajaca.

Ave Wolfsburg!

banasik 29.05.2009 21:32

Warto odpisywać dla tych myślacych pięciu procent potrafiących nawiązać dialog a nie pisać w kółko tego samego o brutalnej grze, tego samego o moich postach itp.

Pozdrawiam "pieć procent" :lol:

mic 29.05.2009 21:41

Sorry mistrzu, ale jak narazie to Ty caly czas piszesz jedno i to samo, przeplatane razem z bajeczkami np o dziennikarzu sportowym...

PS. Przepraszam ze nie jestem schowany pod ziemia i ze wystawilem noc bez pytania

Grzadq 29.05.2009 21:45

Ale on tego nie widzi ;) On lubi twardą, męską grę, taką że na dupach jeżdżą, taką jak Wolfsburg, Chelsea czy Real. Barca mimo że w potrójnej koronie, mimo że Ferguson, Raul, Ronaldo, cała masa znakomitych osób przyznawali w tym sezonie "byli lepsi", mimo że cały świat zachwyca się tym polotem, finezją, zgraniem, indywidualnymi akcjami, zgraniami z klepki itp, to jednak Banasik woli drwali ;) Tak, żeby siniaki na dupie były, inaczej to nie futbol :) No nie moge z tym gościem :)

Panie pozdrawiający 5%, apeluje żebyś pan zakończył udział w tym temacie bo robisz pan z siebie pośmiewisko :)

Tak btw
Cytat:

myślacych pięciu procent
Rozumiem że reszta, Ci co nie zgadzają się z Twoją opinią to nie myślą, nie? Oj człowieku :)

Mar85 29.05.2009 22:01

W tym meczu było wszystko, co w futbolu najpiękniejsze i najwazniejsze - cudowne gole, wiele szans i twarda, męska gra. Niespodzianką może być rozmiar porazki Aptekarzy. VfB ostatecznie zakończyło wszelkie dywagacje na temat ich formy. Stuttgart jest mocny, a w Bayerze, niestety, kryzys...buahahaha
To jednak te gady dzienikarskie piszą za kazdym razem co innego...mecz ofensywny z wieloma okazjami...hm ciekawe to chyba styl Barcelony..no ale męska gra też była czyli 11 na 11 mężczyzn byle nie z Barcy, bo oni grają nie o to co w futbolu chodzi....

Grzadq 29.05.2009 22:57

W końcu ktoś się zmiłował nad kolegą Banasikiem :) Będzie miał teraz czas załamywać się nad upadającym światem piłki nożnej, czego symbolem jest obecnie grająca Barca ... ;/

Szkoda mi MU, prawde powiedziawszy to byłem rozdarty w tym finale, i jednych, i drugich strasznie lubie. Szkoda że MU nie podniosło rękawicy. Jak dla mnie przegrali ten mecz w głowach (po stracie 1 bramki) i w środku pola.

tylko_centrum 29.05.2009 23:01

Panowie zakończcie już tą dyskusje, odpowiednia osoba dostała bana i to chyba powinien być odpowiedni komentarz do tego co się tutaj działo. A odnośnie finału LM lubię Barce, ciesze się ze wygrali, ale lubię też oglądać grę Manchesteru i szanuję trenera Fergusona który tyle lat już prowadzi jeden klub, lecz mimo sympatii do tych drużyn nie zamierzam iść na noże z przeciwnikami tego wielkiego finału, powód jest prosty nie czuję się w żadnym stopniu kibicem żadnej z tych drużyn, ba nie jestem kibicem żadnej zagranicznej drużyny, tak więc nie wiem o co niektórym chodzi, każdy z nas inaczej widzi piękno futbolu jednemu podobają się popisy piłkarskich wirtuozów ktoś inny woli popatrzeć na szybką drużynową grę z tzw. "klepki" a jeszcze inny widzi piękno w ślizganiu się na "dupie" i faulowaniu rywali. Jedno jest pewne nie warto się kłócić z tego powodu że ktoś inaczej odbiera tak oczywiste dla nas sprawy, warto się cieszyć że ta piękna gra rozbudza tyle emocji i ma tylu sympatyków na całym świecie. I miejmy nadzieję że kiedyś doświadczymy takich emocji w wielkim finale z udziałem naszej ukochanej Wisełki, wszakże wiara w swój klub i nadzieja to najlepsze cechy kibiców piłkarskich choć czasami wygląda to nieco zbyt fanatycznie no ale przecież o to w tym wszystkim chodzi ;)

1q2 30.05.2009 00:26

Najlepsze jest to że nikt tu chyba nie krytykuje wyspiarskiego stylu gry - sam uważam że to esencja futbolu ale to że drużyna grająca w innym stylu(choć nie do końca bo defensywę mają nieprawdopodobnie szczelną jak na zespół z Hiszpanii) ,dała radę, to jeśli już trzymać się konwencji banasika - zbawienie piłki a nie jej upadek.

Nic tak nie robi dobrze futbolowi, jak jego róznorodność a ostatnio było z tym cienko.

p e t e r 02.06.2009 16:58

Jak Guardiola zmotywował drużynę przed meczem:

http://www.sport.pl/sport/1,65025,66...___filmem.html

Film:


Wasiu 22.06.2009 15:39

Rusza kolejna edycja. Na poczatku eliminacje. Pierwsze 2 rundy przedstawiaja sie tak:


I runda kwalifikacyjna

UE Santa Julia (Andora) - SP Tre Fiori (San Marino)
Hibernians FC (Malta) - FK Mogren (Czarnogóra)


30 czerwca/1 lipca, rewanże 7/8 lipca

II runda kwalifikacyjna

Wisła Kraków (Polska) - Levadia Tallin (Estonia)
KF Tirana (Albania) - Stabek IF (Norwegia)
WIT Georgia Tbilisi (Gruzja) - NK Maribor (Słowenia)
EB/Streymur (Wyspy Owcze) - APOEL Nikozja (Cypr)
FC Kopenhaga (Dania) - Hibernians FC (Malta)/FK Mogren (Czarnogóra)
Debreceni VSC (Węgry) - Kalmar FF (Szwecja)
Makedonija Skopje (Macedonia) - BATE Borysów (Białoruś)
FH Hafnarfjoerdur (Islandia) - Aktobe Lento (Kazachstan)
Pjunik Erewań (Armenia) - Dinamo Zagrzeb (Chorwacja)
FK Ventspils (Łotwa) - F91 Dudelange (Luksemburg)
Ekranas Poniewież (Litwa) - Neftczi Baku (Azerbejdżan)
Red Bull Salzburg (Austria) - Bohemian FC (Irlandia)
Mostar Zrinjski (Boąśnia i Hercegowina) - Slovan Bratysława (Słowacja)
Inter Turku (Finlandia) - Sheriff Tiraspol (Mołdawia)
Rhyl FC (Walia) - Partizan Belgrad (Serbia)
Lewski Sofia (Bułgaria) - UE Santa Julia (Andora)/SP Tre Fiori (San Marino)
Maccabi Hajfa (Izrael) - Glentoran Belfast (Irlandia Północna)

Pierwsze mecze 14/15 lipca, rewanże 21/22 lipca


Jest tutaj kilka ciekawych par. Nas oczywiscie najbardziej interesuje Wisla, ale o tym w innym temacie. Mysle, ze przynajmniej jeden faworyt w tych meczach odpadnie.

marco94 23.06.2009 13:54

Fajnie by było, gdyby odpadł Red Bull Salzburg, czy Kalmar. To silne drużyny i nie chciałbym by Wisła musiała z nimi grać.

pysio 23.06.2009 14:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 750281)
Najlpierw trzeba przejść Levadia ..

a masz jakiekolwiek wątpliwości co do tego że ich przejdziemy?

nie rozśmieszaj nas..

!!IRIVER!! 23.06.2009 15:48

Z najciekawszych wydaje się, że konfrontacje gruzińsko-słoweńska, węgiersko-szwedzka, austriacko-irlandzka i słowacko-bośniacka i w tych parach szukałbym szansy na jakieś niespodzianki. Reszta wydaje się być pewniakami: Wisła, Stabaek, APOEL, Kopenhaga, BATE, FH, Zagreb, Ventspils, Ekranas, Inter Turku, Partizan, Levski i Maccabi, aczkolwiek gdyby odpadł ktoś z powyższych (pogrubionych) to byłoby extra :D

Tiramisu 23.06.2009 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 750281)
Najlpierw trzeba przejść Levadia ..

Nie rozumiem dlaczego spora ilość forumowiczów jest takimi pesymistami,,, Dostajemy mecz z Levadią, napiszę brzydko – JAKĄŚ Levadią, a trzęsą portkami jakby Wisła jakimś pomiotkiem była. A to, że nie przegrali meczu w lidze, a to że król strzelców taki super, a to że wygrali z Crveną i odprawili Twente,, Ludzie! Cudze chwalicie swego nie znacie? Jak można egzystować tak ciągle żyjąc na pół gwizdka?! Ok, zdarzają się porażki, które nie przystoją – sport to sport, ale żeby pisać „najpierw trzeba przejść Levadię?” :O. Obowiązkiem trenera jest zmotywować drużynę, obowiązkiem drużyny jest podejść do meczu z szacunkiem do rywala, a obowiązkiem kibiców jest wierzyć. Co przy tym meczu, bardzo trudne nie jest chyba? Boicie się, że balon pęknie więc lepiej go nie dmuchać? Ale jaki balon? Levadię trzeba przejść i tyle. Taka normalna kolej rzeczy jak umycie zębów po wstaniu z łóżka.
Ustalcie sobie panowie pesymiści jakąś granicę absurdu. I nie ubliżajcie Wiśle.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 750342)
gdyby odpadł ktoś z powyższych (pogrubionych) to byłoby extra :D

musi się zdarzyć coś niezgodnego z kalkulacjami,, Glentoran mi gdzieś z tyłu głowy szumi od losowania (i mało zabrakło),,

Mrsnh 23.06.2009 16:36

myslisz, ze jak napiszesz duza czcionka to lepiej sie czyta? błąd.

Mario Nh 23.06.2009 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 750347)
...

Może po prostu są tutaj co poniektórzy ludzie którzy pamiętają trochę więcej niż trzy lata wstecz ?

Jakbyśmy tak obejrzeli się za siebie...

Nie zliczę takich meczów na palcach obu rąk w których miało być właśnie lekko i przyjemnie.
Ochłoń, zanim nabijesz kolejne posty

1q2 23.06.2009 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 750347)
I nie ubliżajcie Wiśle.

A co to ma do ubliżania Wiśle?

Niektórzy mają po prostu dobrą pamięć - Ostatnio jakies wstydliwe wtopy w pucharach nam się nie zdarzały ale to nie oznacza że mamy zgrywać kozaków.Nikt się Levadii nie boi ale element mądrze prawi - przejdźmy ich to będziemy się zastanawiać co dalej.A ich bardzo dobre wyniki(jak na taki klub) nie wzięły się z dupy, tylko poprzez dobrą grę.

Tiramisu 23.06.2009 18:20

Czcionka przypadek. Nie trzeba mieć złej pamięci, żeby optymizmem wiało. Ok maruderzy - marudźcie sobie na zdrowie, jeśli to Wam pozwala czuć się "elytą".


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl