![]() |
http://wislakrakow.pl.pl/live/images/logo/wisla2.gif 2 - 2 http://www.90minut.pl/logo/dobazy/korona_kielce.gif Wszystkie bramki w jednym pliku. http://www.fileserve.com/file/GYHP8zx 1 Połowa part 1 - http://www.fileserve.com/file/rJkxsqj part 2 - http://www.fileserve.com/file/4GaXSqN Jak ściągnąć bramki: Zjeżdzamy na doł strony. Po prawej klikamy "Pobieranie plików" następnie przepisujemy kod. Czekamy parę sekund, i klikamy na Wolne pobieranie. Które nie jest takie wolne :-) Nagranie agov. |
Ekstraklasa - Kolejka 6. 17/09/2010 | Obiekt: Stadion Wisły | Sędzia D. Piasecki http://i991.photobucket.com/albums/a...sa/1300881.png http://i991.photobucket.com/albums/a...asa/129577.png Wisła Kraków vs Korona Kielce - 17.09.2010 XviD | Canal+ Sport | nagranie: agov [SPOILER]wisla.vs.korona.1pol.17.09.2010.allgoals.pl.xvid.a vi Wielkość pliku : 426 Mb. [Film] Poprawny : Tak [AVI] Czas trwania : 00:53:41 Kompletny : Tak [Video] Rozdzielczość : 624x352 Kodek : XviD MPEG-4 codec FPS : 25,00 BitRate : 982 Kbps Współczynnik jakości : 0,18 b/px [Audio] Kodek : MPEG 1 or 2 Audio Layer 3 (MP3) Ilość kanałów : 2 Sample Rate : 44100 Hz BitRate : 128 Kbps ======================================== wisla.vs.korona.2pol.17.09.2010.allgoals.pl.xvid.a vi Wielkość pliku : 405 Mb. [Film] Poprawny : Tak [AVI] Czas trwania : 00:49:41 Kompletny : Tak [Video] Rozdzielczość : 624x352 Kodek : XviD MPEG-4 codec FPS : 25,00 BitRate : 1012 Kbps Współczynnik jakości : 0,19 b/px [Audio] Kodek : MPEG 1 or 2 Audio Layer 3 (MP3) Ilość kanałów : 2 Sample Rate : 44100 Hz BitRate : 128 Kbps [/SPOILER] Ściągaj z HotFile.com bez limitów! http://rapideo.pl/style/img/ico/addF....gif?211220091 http://img524.imageshack.us/img524/2022/4ys0q3o.png http://i991.photobucket.com/albums/af37/ksych/wykor.jpg http://i991.photobucket.com/albums/af37/ksych/wyko.jpg http://img26.imageshack.us/img26/4127/878sg8klg.png 1 połowa Kod:
http://hotfile.com/dl/70108533/0fa8e3b/wisla.vs.korona.1pol.17.09.2010.allgoals.pl.xvid.part1.rar.htmlKod:
http://hotfile.com/dl/70191984/c57989f/wisla.vs.korona.2pol.17.09.2010.allgoals.pl.xvid.part1.rar.html |
http://wislakrakow.pl.pl/live/images/logo/wisla2.gif 2 - 2 http://www.90minut.pl/logo/dobazy/korona_kielce.gif 2 Połowa part 1 - http://www.fileserve.com/file/K6wVazC part 2 - http://www.fileserve.com/file/X5dVkQj Jak ściągnąć bramki: Zjeżdzamy na doł strony. Po prawej klikamy "Pobieranie plików" następnie przepisujemy kod. Czekamy parę sekund, i klikamy na Wolne pobieranie. Które nie jest takie wolne :-) Nagranie agov. Bramki z meczu TUTAJ 1 Połowa TUTAJ |
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...7637049800.jpg
Może ma ktoś podobne zdjęcie w wyższej rozdzielczości, w sam raz na Wiślacką tapetę:) |
|
Galeria zdjęć Wisła - Korona : KLIK !
|
Robi wrażenie ten ryk kibiców :)
http://www.youtube.com/watch?v=A4AJZ_iPJJc |
http://img337.imageshack.us/img337/6...dustrial1y.jpg
Tak w ogóle to stadion robi na mnie industrialne wrażenie. Podoba mi się ta betonowa twierdza. Nie wiem czemu, ale nasuwa mi skojarzenia z Signal Iduna Park (rury, "industrializm", nachylenie trybun, fanatyzm kibiców). |
Posiada ktoś może jakieś galerie z meczu Wisła - Amica (ta z prawdziwa Wroniecka) z 2004 roku było wtedy 1:1, mecz oczywiście na Reymonta??
|
Bardzo bym priosił o wskazanie jakiegoś linku do meczu z Dolcanem albo chociaż samej bramki Brozia
|
Cytat:
|
Bramkę Brożka pokazywali w sporcie na TVP1
|
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/puch...skroty/2756125
Jakość i forma skrótu powalająca. |
http://www.90minut.pl/logo/dobazy/wisla.gif VS http://www.90minut.pl/logo/world/clubs/ita_parmaac.gif Wisła Kraków 4-1 AC Parma PL Puchar UEFA - 14 listopada 2002 1 Połowa: part 1 - http://www.fileserve.com/file/UEcP2cZ part 2 - http://www.fileserve.com/file/8BCck4k part 3 - http://www.fileserve.com/file/R9uNmua part 4 - http://www.fileserve.com/file/nHaQYqr 2 Połowa: part 1 - http://www.fileserve.com/file/qpdpzfa part 2 - http://www.fileserve.com/file/cHrfgyh part 3 - http://www.fileserve.com/file/wqm5FuT part 4 - http://www.fileserve.com/file/yZPAgBS Dogrywka part 1 - http://www.fileserve.com/file/8f3weGE part 2 - http://www.fileserve.com/file/4Nm3XHK |
Młoda Ekstraklasa SA 2010/11 6 kolejka - 20/09/2010 Korona Kielce (ME) - Wisła Kraków (ME) 0:1 Papież http://www.multiupload.com/8SKYO8C31N |
GKS Bełchatów vs Wisła Kraków - 26.09.2010 XviD | 720x416 | 2000kbps | Canal+ Sport 1:0 Małkowski http://hotfile.com/dl/71898031/9b7d7...owski.avi.html 1:1 Boguski http://hotfile.com/dl/71899713/e2f3c...guski.avi.html |
http://www.90minut.pl/logo/dobazy/belchatow.gif 1 - 1 http://wislakrakow.pl.pl/live/images/logo/wisla2.gif Wszystkie bramki + skrot w jednym pliku. http://www.fileserve.com/file/WemNVze Jak ściągnąć bramki: Zjeżdzamy na doł strony. Po prawej klikamy "Pobieranie plików" następnie przepisujemy kod. Czekamy parę sekund, i klikamy na Wolne pobieranie. Które nie jest takie wolne :-) Nagranie agov. |
Dzięki za wrzutkę meczu Wisły z Parmą. Po ostatnich meczach przynajmniej sobie humor poprawię
|
Mam taką prośbę. Czy ktoś mógłby wstawić mecz z Realem Saragossa
|
Ma ktoś może mecz z Parmą na innym hostingu?
|
http://www.90minut.pl/logo/dobazy/belchatow.gif 1 - 1 http://wislakrakow.pl.pl/live/images/logo/wisla2.gif 1 Połowa part 1 - http://www.fileserve.com/file/x3EmcXN part 2 - http://www.fileserve.com/file/AR36xqz 2 Połowa part 1 - http://www.fileserve.com/file/NEpeesd part 2 - http://www.fileserve.com/file/paRyrHG Jak ściągnąć bramki: Zjeżdzamy na doł strony. Po prawej klikamy "Pobieranie plików" następnie przepisujemy kod. Czekamy parę sekund, i klikamy na Wolne pobieranie. Które nie jest takie wolne :-) Nagranie rakizubada. |
Cytat:
|
Dzięki wielkie
|
Program "Niepokonani" Gościem Krzysztofa Ziemca był Jakub Błaszczykowski
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/drog...kowski/2844748 |
Mam problem z meczem Wisły z Realem Saragossa, mianowicie z druga połowa mecze.
Wszystko ładnie pieknie sie pobrało tylko ja chce odtworzyc to działa 5 minut i kilka sekund i koniec ogladanie. Ma ktos moze tak jeszcze, czy mi sie zle sciagło ? |
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 640x352 / XviD / AVI / Canal + Sport Kompilacja pomeczowa Kod:
http://hotfile.com/dl/73094370/9825e56/Wisla-Slask_kompilacja.avi.htmlKod:
http://www.fileserve.com/file/8qqedT2 |
|
http://wislakrakow.pl.pl/live/images/logo/wisla2.gif 0 - 0 http://www.90minut.pl/logo/dobazy/slask.gif Skrót + wywiady pomeczowe http://www.fileserve.com/file/uWUVuhN Jak ściągnąć bramki: Zjeżdżamy na dół strony. Po prawej klikamy "Pobieranie plików" następnie przepisujemy kod. Czekamy parę sekund, i klikamy na Wolne pobieranie. Które nie jest takie wolne :-) Nagranie reew. |
|
|
|
|
|
|
Cytat:
U mnie podobnie. Coś jest nie tak z tym archiwum. |
http://wislakrakow.pl.pl/live/images/logo/wisla2.gif 0 - 0 http://www.90minut.pl/logo/dobazy/slask.gif 1 Połowa part 1 - http://www.fileserve.com/file/TqHUZXy part 2 - http://www.fileserve.com/file/7errd7H Jak ściągnąć bramki: Zjeżdżamy na dół strony. Po prawej klikamy "Pobieranie plików" następnie przepisujemy kod. Czekamy parę sekund, i klikamy na Wolne pobieranie. Które nie jest takie wolne :-) Skrót z meczu do ściągnięcia TUTAJ |
http://wislakrakow.pl.pl/live/images/logo/wisla2.gif 0 - 0 http://www.90minut.pl/logo/dobazy/slask.gif 2 Połowa part 1 - http://www.fileserve.com/file/Z2EPeAX part 2 - http://www.fileserve.com/file/P7kK3Bx Jak ściągnąć bramki: Zjeżdżamy na dół strony. Po prawej klikamy "Pobieranie plików" następnie przepisujemy kod. Czekamy parę sekund, i klikamy na Wolne pobieranie. Które nie jest takie wolne :-) Skrót z meczu do ściągnięcia TUTAJ 1 Połowa TUTAJ |
Cytat:
|
http://www.malopolskatv.pl/wisla-trenuje-w-zakopanem/ wisła trenuje w zakopanem
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl