Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4404)

4fan_player 14.11.2008 22:46

Może zaraz 10 milionów?

zloto 15.11.2008 00:43

Czesia chyba ponioslo, przypomne ze jak Micianski przychodszil do Lecha, to byl krolem strzelcow II ligi Bulgarskiej ;) Moze on ma patenty na II ligi :P

HEDu 15.11.2008 09:47

Wszystko rozumiem ale on ma tylko 22 lata i
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ungsdaten.html

3 asysty oraz 18 goli w 2 lidze a do konca sezonu bardzo daleko, przypomnijcie ile miał Robert Lewandowski gdy został królem strzelców 2 ligi he ? No ba, moze młodszy, ale w 31 meczach strzelił 21 bramek. Ilijan w 18 spotkaniach 17 goli.

Lemoniadowy Joe 15.11.2008 11:04

tak w ogóle to w tym Lubinie maja reke do wyciągania zdolnych młodych graczy szkoda że tylko mają tyle kasy i nie da sie z nimi pohandlować, no chyba że miedzia :)

po zbudowaniu stadionu to Lubin będzie bardzo mocny

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zloto (Post 629260)
Czesia chyba ponioslo, przypomne ze jak Micianski przychodszil do Lecha, to byl krolem strzelcow II ligi Bulgarskiej ;) Moze on ma patenty na II ligi :P

a Ty myślisz że jaką sume chcial by Lubin za Micanskiego 0,5 mln euro oni nic nie muszą stać, ich i pewnie zażyczyli by sobie 2 mln euro

JrQ- 15.11.2008 11:16

Przyjrzę sie temu Micanskiemu, szczerze to ostatnio go nie widzialem, tylko dwano, dawno temu, w Amice chyba to nawet bylo i byl przecietny.

AYALA 15.11.2008 12:52

Micanskiego trzeba było kupowac z Lecha jak strzelał bramki w Odrze za 300 tyś Euro jak to zrobił w lecie Lubin.Teraz już pewnie cena za niego jest kosmiczna a Bednarz w następnym okienku transferowym załatwi kolejnego stopera i prawego obrońce bo tylko pewnie tacy beda chcieli przyjśc.
Zamiast siedziec za dyrektorskim biurkiem nich sie wybierze w weekend na 2-3 spotkania w 2 i 3 lidze i tam poszuka utalentowanych zawodników bo tacy na pewno tam graja.

zloto 15.11.2008 13:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 629315)

a Ty myślisz że jaką sume chcial by Lubin za Micanskiego 0,5 mln euro oni nic nie muszą stać, ich i pewnie zażyczyli by sobie 2 mln euro


Lemoniadowy, zacznijmy od tego czy oni wogule by chcieli go sprzedac, to jest ich pierwszy shooter, jak nasz Pawel. A my Brozka, jako kibice nie chcemu sprzedac.

Trener2008 15.11.2008 14:10

transfery na najbliższe okienko: Micanski, Pawłowski, Bartczak Mila zapłacimy za nich przynajmniej 6 milionów Euro. Ludzie myślmy realnie, Do wydania mamy co najwyżej ze dwa miliony złotych

szczebrzeszcz 15.11.2008 16:36

patrząc na ceny obencych kopaczy naszej ligi to wolałbym młodych i perspektywistycznych, a nuż wyjdzie z któregoś taki Błaszczykowski albo przynajmniej Boguski
zresztą Brożkowie byli ściągnięci w wieku nastoletnim ;) ...
młodych trzeba szukać co za rok dwa mają szanse być na topie, bo tak to pozostaje nam ściąganie zza granicy jak np. Diaza, Marcelo czy bardziej doświadczonych jak Cleber

dlatego o Micanskim itp zapomnijmy

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Trener2008 (Post 629426)
Do wydania mamy co najwyżej ze dwa miliony złotych

na transfery czy na pensje dla nowych darmowych zawodników? :-)

2mln zł ? nawet tylu może Wisła nie mieć

bearex 15.11.2008 16:39

Bartczak ma kontuzje na pare tygodni (miesiecy), a Mila to predzej by szedł ale do Legii a nie do nas

Trener2008 15.11.2008 17:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 629492)
patrząc na ceny obencych kopaczy naszej ligi to wolałbym młodych i perspektywistycznych, a nuż wyjdzie z któregoś taki Błaszczykowski albo przynajmniej Boguski
zresztą Brożkowie byli ściągnięci w wieku nastoletnim ;) ...
młodych trzeba szukać co za rok dwa mają szanse być na topie, bo tak to pozostaje nam ściąganie zza granicy jak np. Diaza, Marcelo czy bardziej doświadczonych jak Cleber

żeby wyłowić tych młodych perspektywicznych zawodników to trzeba by mieć profesjonalną siatke skautingu przynajmniej w Polsce, a stworzenie takiej trochę kosztuje. co myslisz o mojej wizji kadry wisły?

szczebrzeszcz 15.11.2008 17:57

Baszczyński, Cantoro, Zieńczuk, oni raczej nie odejdą :)
nie w tym sezonie, ale mało to prawdopodobne (nie poamietam zeby im sie chocby po tym seoznie kontrakty konczyły)
chyba napjpewniejsza jest wymiana naspastników, i poza Niedzielnaem to jest szansa na zmianę,
+ odświeżenia bedzię chciaz taki ze zmniejszy to obciazenie budzetu klubu

Brożek, Boguski, Błaszczykowski bez jakiegoś specjalenego skuatkinu zostali znalezieni ;-) chocć w przyapdku dwóch ostatnich zadecydował przypadek (znajomości Engela, ... i Brzęczek)

módlmy się zeby Wiśle zagraniczne agencje znalazły piłkarzy :0

Trener2008 15.11.2008 18:47

Przegląd \sportowy pisał o tych kontraktach, nie ma co liczyć na kolejny fart. jak się odświeży skład to przyoszczędzimy trochę za pensje Wtorka i Dawida to można by zatrudnić z 5 skautów

Proud 15.11.2008 21:32

dla mnie bramkarz Lechii zagrał bardzo dobrze...pomimo tego karnego...do tego ma świetne warunki fizuczne...i co chyba najważnejsze widać że facet ma łeb na karku, mowi jak jest, nie piepr.. za dużo mowi to co myśli.

gregoriustsw 15.11.2008 22:57

Dzisiejszy mecz utwierdził mnie w przekonaniu że Bąk powinien trafić do nas. Jeżeli już patrzymy na graczy z trensfermarkt to ja bym się zastanowił nad tym:
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ki/profil.html
Prawy pomocnik , 11-krotny reprezentant Szwecji więc na pewno nie byle jaki kopacz. Ponadto nie jest tak stary jak by się mogło wydawać , a i cena nie powala na kolana.
Z innych zawodników , z kraju bardziej egzotycznego to nie zaszkodziliby zapewne :
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ra/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...do/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...da/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ki/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...no/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...mo/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...io/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...hi/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ki/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...io/profil.html

Nie są oni zbyt drodzy ( poza Kawaguchim ) , ponadto reprezentacja Japonii to nie kelnerzy więc zapewne przynajmniej przyzwoity poziom reprezentują.

Mrsnh 15.11.2008 23:01

hmmm Ishizaki. To chyba ten od Tsubasy. Brać go !

IncognitoTSW 15.11.2008 23:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JarTSW (Post 629169)
Co Wy z tym Micanskim, oszaleliscie?
Czemu tak nagle go chcecie sciagnac...
Moze jeszcze Ivanovskiego sciagnac?...

Garguła, Nowak, Pawłowski, Tyrała...
Plus jakiegos brasiliano jak Marcelo byle do ofensywy xD Wiem ze nie mozliwe ale... ;x
Mamy mistrza i graczy na przyszłość.

Doświadczenia ostatnich lat pokazują, że w rodzimej lidze nie sprawdzają sie ofensywni brazyliczyjcy. (albo jak mówi Gmoch "ofenzywni" ). Chodzi tu m.in. o Brasilie, Giuliano, czy tez Rogera (czy jak to mowi glowa panstwa Rokera Perejro), którego polska myśl trenerska nauczyla, że nie gra się indywidualnie.

JrQ- 16.11.2008 09:00

No rzeczywiscie nie, bo za grajka ofensywnego trzeba płacic.

gregoriustsw - zartujesz chyba z tymi grajkami, wiekszosc z nich kosztuje po 2 mln euro...
Juz ich widze u nas ;]

Trochę rozsadku Panowie. Tak samo z Japońcami, watpie zeby cokolwiek by z nich było...Inna mentalnosc, zarowno kulturowa, jak i pilkarska...

gregoriustsw 16.11.2008 10:28

A co powiedzielibyście na tych piłkarzy :
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...un/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...an/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...bo/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...bi/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ei/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...an/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...an/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...an/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...is/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...us/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...as/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...lo/profil.html - co do tego to chyba raczej wypożyczenie niż zakup definitywny
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ko/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ov/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ki/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...on/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...on/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...on/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ns/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...nd/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...vi/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...en/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ki/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ov/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ki/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...th/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...or/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...cz/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ep/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...eb/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...zl/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ie/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...st/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ic/profil.html - wysoki , młody , perspektywiczny i nie aż tak bardzo drogi napastnik
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ic/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ac/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ic/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ev/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...am/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...er/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...je/profil.html

To byłoby na razie na tyle. Kurczę , jak na to patrzę to mam wrażenie że w ciągu 30 minut znalazłem więcej piłkarzy mogących nas wzmocnić niż wszyscy nasi skauci razem wzięci przez rok.

Maciuś 16.11.2008 10:33

Na poczcie widzialem paczke do Bednarza z gra Football Manager 2009.

JrQ- 16.11.2008 11:31

A skąd wy bierzecie tych grajkow?
tak sobie lazicie po szwabskiej stronce?

michu-k 16.11.2008 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gregoriustsw (Post 629787)

To byłoby na razie na tyle. Kurczę , jak na to patrzę to mam wrażenie że w ciągu 30 minut znalazłem więcej piłkarzy mogących nas wzmocnić niż wszyscy nasi skauci razem wzięci przez rok.

Jesteś kotem. A teraz wyłącz FMa, zapomnij nazwiska i odejdź od komputera na godzinkę.

Styk83 16.11.2008 13:21

http://www.goool.pl/main.php?id=15580

Powinnismy juz teraz prowadzic rozmowy z Gargułą jesli chcemy miec go w Wisle,bo konkurencja nie spi.

matti123 16.11.2008 15:28

Przed meczem zastanawiałem się nad przejściem Bączka do Wisły podczas meczu się utwierdziłem i myśle że jest to transfer realny

brasilia79 16.11.2008 15:38

Oprócz Bąka z Lechii brałbym pod uwagę Kieszka ze Sportingu Braga i Białkowskiego z Southampton. Każdy z tej trójki byłby wzmocnieniem a nie osłabieniem

brasilia79 16.11.2008 15:41

Tak mówicie o Gargule że kończy mu się kontrakt w czerwcu ale to samo czeka Murawskiego i ich menedżerem jest Radosław Osuch. Więc jakby się toczyły rozmowy na temat Garguły to nie zaszkodziłoby się zapytać o Murawskiego

brasilia79 16.11.2008 15:42

I jeszcze bym pomyślał o Przemku Kaźmierczaku

bearex 16.11.2008 15:46

Murawski nie przyjdzie do nas. On będzie chciał iść na zachód

brasilia79 16.11.2008 15:48

Wszystko się może zdarzyć

lord damien 16.11.2008 15:53

a może Kuba Zabłocki z Polonii Bytom. Chłopak robi dobre wrażenie, strzela bramki w kiepskiej Polonii

Styk83 16.11.2008 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brasilia79 (Post 629953)
Tak mówicie o Gargule że kończy mu się kontrakt w czerwcu ale to samo czeka Murawskiego i ich menedżerem jest Radosław Osuch. Więc jakby się toczyły rozmowy na temat Garguły to nie zaszkodziłoby się zapytać o Murawskiego

Tylko ze Lech oferuje mu 400tys E ,wiec musieli bysmy go sporo przebic,a po za tym jakos nie widze jego w koszulce Wisly

Trener2008 16.11.2008 17:53

Oto kilka zadań dla Jacka Bednarza:
1. Przedłużyć kontrakty z Brożkami, Marcelo, Boguskim, Diazem, Głowackim, Sobolewski, Głowackim.
2. Zatrudnić zawodników z kontraktami w ręce: w lidze brazylisjkiej jest kilku takich m.in Rpmeu, Gargułę.
3. "Wyczyścić " drużynę ze szrotu. Out: Varga, Niedzielan, Dawidowski i kliku innych.
4. Wygospodarować trochę gotówki na transfery. Można by tak sprzedać Zienia, Baszcza i Cantoro
5. Spełnić przynajmniej jedno życzenie Skorży ( Maciej chciał skrzydłowych, rozgrywającego i napastnika.
6. Stworzyć sieć skautingu w Polsce.
7. Stworzyć profesjonalną szkółkę piłkarską.
8 Nawiązać współpracę z jakąś podkrakowską drużyną i wypożyczać tam zawodników.
9. Zadbać o rozwój obiektów treningowych.
10. Szukać klasowych zawodników za granicą (Bośnia, Słowacja, Słowenia, Czechy, Kostaryka, Brazylia itd
Panie Jacku dzięki za transfery Jirsaka, Diaza, Singlara, Marcelo

zloto 16.11.2008 18:12

Ale zes sie obudzil, my to wszyscy wiemy, a kontrakt z Marcelo i Brozkiem mamy odpowiednio jeszcze na 5 i 4 lata, dwa razy chcesz przedluzac kontrakt z Glowackim, Baszcza chcesz sprzedac, jakos tego nie widze. W wiekszosci sie zgadzam, ale to wszyscy wiemy co napisales, ameryki nie odkryles.

Trener2008 16.11.2008 18:16

z Brożkiem to my powinniśmy podpisać kontrakt do końca kariery najlepiej. O Marcelo trzeba dbać żeby nie poszedł na zachód za grosze. głowa przedłużył kontrakt do 2012 chyba, podpisać nowy do 2014.

South 16.11.2008 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Trener2008 (Post 630013)
Oto kilka zadań dla Jacka Bednarza:
1. Przedłużyć kontrakty z Brożkami, Marcelo, Boguskim, Diazem, Głowackim, Sobolewski, Głowackim.
2. Zatrudnić zawodników z kontraktami w ręce: w lidze brazylisjkiej jest kilku takich m.in Rpmeu, Gargułę.
3. "Wyczyścić " drużynę ze szrotu. Out: Varga, Niedzielan, Dawidowski i kliku innych.
4. Wygospodarować trochę gotówki na transfery. Można by tak sprzedać Zienia, Baszcza i Cantoro
5. Spełnić przynajmniej jedno życzenie Skorży ( Maciej chciał skrzydłowych, rozgrywającego i napastnika.
6. Stworzyć sieć skautingu w Polsce.
7. Stworzyć profesjonalną szkółkę piłkarską.
8 Nawiązać współpracę z jakąś podkrakowską drużyną i wypożyczać tam zawodników.
9. Zadbać o rozwój obiektów treningowych.
10. Szukać klasowych zawodników za granicą (Bośnia, Słowacja, Słowenia, Czechy, Kostaryka, Brazylia itd
Panie Jacku dzięki za transfery Jirsaka, Diaza, Singlara, Marcelo

wyłącz managera wróć do życia !

pawelos84 16.11.2008 18:40

Żurawia bym kupił, wtedy wreszcie Brożek miałby klasowego partnera w ataku.

matti123 16.11.2008 18:49

Nie opcji Żurawskiego. A tym bardziej w parze z Brożkiem.

pawelos84 16.11.2008 18:50

Z Greckiej budowy, tego co załadował ostatnio ładną brame głową PAO.

Barthez 16.11.2008 19:09

Gdybym był Bednarzem, został bym piłkarzem. A tak na poważnie to co drugi w temacie ta sama rozkmina, weźcie się zastanówcie jak by Wisełka bez Sobola wyglądała.

Trener2008 16.11.2008 19:48

Sobol to filar Wisły bez którego, może być źle. Do kiedy obowiązuje Kaźmierczaka kontrakt z FC PORTO??


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl