![]() |
Może zaraz 10 milionów?
|
Czesia chyba ponioslo, przypomne ze jak Micianski przychodszil do Lecha, to byl krolem strzelcow II ligi Bulgarskiej ;) Moze on ma patenty na II ligi :P
|
Wszystko rozumiem ale on ma tylko 22 lata i
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ungsdaten.html 3 asysty oraz 18 goli w 2 lidze a do konca sezonu bardzo daleko, przypomnijcie ile miał Robert Lewandowski gdy został królem strzelców 2 ligi he ? No ba, moze młodszy, ale w 31 meczach strzelił 21 bramek. Ilijan w 18 spotkaniach 17 goli. |
tak w ogóle to w tym Lubinie maja reke do wyciągania zdolnych młodych graczy szkoda że tylko mają tyle kasy i nie da sie z nimi pohandlować, no chyba że miedzia :)
po zbudowaniu stadionu to Lubin będzie bardzo mocny Cytat:
|
Przyjrzę sie temu Micanskiemu, szczerze to ostatnio go nie widzialem, tylko dwano, dawno temu, w Amice chyba to nawet bylo i byl przecietny.
|
Micanskiego trzeba było kupowac z Lecha jak strzelał bramki w Odrze za 300 tyś Euro jak to zrobił w lecie Lubin.Teraz już pewnie cena za niego jest kosmiczna a Bednarz w następnym okienku transferowym załatwi kolejnego stopera i prawego obrońce bo tylko pewnie tacy beda chcieli przyjśc.
Zamiast siedziec za dyrektorskim biurkiem nich sie wybierze w weekend na 2-3 spotkania w 2 i 3 lidze i tam poszuka utalentowanych zawodników bo tacy na pewno tam graja. |
Cytat:
Lemoniadowy, zacznijmy od tego czy oni wogule by chcieli go sprzedac, to jest ich pierwszy shooter, jak nasz Pawel. A my Brozka, jako kibice nie chcemu sprzedac. |
transfery na najbliższe okienko: Micanski, Pawłowski, Bartczak Mila zapłacimy za nich przynajmniej 6 milionów Euro. Ludzie myślmy realnie, Do wydania mamy co najwyżej ze dwa miliony złotych
|
patrząc na ceny obencych kopaczy naszej ligi to wolałbym młodych i perspektywistycznych, a nuż wyjdzie z któregoś taki Błaszczykowski albo przynajmniej Boguski
zresztą Brożkowie byli ściągnięci w wieku nastoletnim ;) ... młodych trzeba szukać co za rok dwa mają szanse być na topie, bo tak to pozostaje nam ściąganie zza granicy jak np. Diaza, Marcelo czy bardziej doświadczonych jak Cleber dlatego o Micanskim itp zapomnijmy Cytat:
2mln zł ? nawet tylu może Wisła nie mieć |
Bartczak ma kontuzje na pare tygodni (miesiecy), a Mila to predzej by szedł ale do Legii a nie do nas
|
Cytat:
|
Baszczyński, Cantoro, Zieńczuk, oni raczej nie odejdą :)
nie w tym sezonie, ale mało to prawdopodobne (nie poamietam zeby im sie chocby po tym seoznie kontrakty konczyły) chyba napjpewniejsza jest wymiana naspastników, i poza Niedzielnaem to jest szansa na zmianę, + odświeżenia bedzię chciaz taki ze zmniejszy to obciazenie budzetu klubu Brożek, Boguski, Błaszczykowski bez jakiegoś specjalenego skuatkinu zostali znalezieni ;-) chocć w przyapdku dwóch ostatnich zadecydował przypadek (znajomości Engela, ... i Brzęczek) módlmy się zeby Wiśle zagraniczne agencje znalazły piłkarzy :0 |
Przegląd \sportowy pisał o tych kontraktach, nie ma co liczyć na kolejny fart. jak się odświeży skład to przyoszczędzimy trochę za pensje Wtorka i Dawida to można by zatrudnić z 5 skautów
|
dla mnie bramkarz Lechii zagrał bardzo dobrze...pomimo tego karnego...do tego ma świetne warunki fizuczne...i co chyba najważnejsze widać że facet ma łeb na karku, mowi jak jest, nie piepr.. za dużo mowi to co myśli.
|
Dzisiejszy mecz utwierdził mnie w przekonaniu że Bąk powinien trafić do nas. Jeżeli już patrzymy na graczy z trensfermarkt to ja bym się zastanowił nad tym:
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ki/profil.html Prawy pomocnik , 11-krotny reprezentant Szwecji więc na pewno nie byle jaki kopacz. Ponadto nie jest tak stary jak by się mogło wydawać , a i cena nie powala na kolana. Z innych zawodników , z kraju bardziej egzotycznego to nie zaszkodziliby zapewne : http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ra/profil.html http://www.transfermarkt.de/de/spiel...do/profil.html http://www.transfermarkt.de/de/spiel...da/profil.html http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ki/profil.html http://www.transfermarkt.de/de/spiel...no/profil.html http://www.transfermarkt.de/de/spiel...mo/profil.html http://www.transfermarkt.de/de/spiel...io/profil.html http://www.transfermarkt.de/de/spiel...hi/profil.html http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ki/profil.html http://www.transfermarkt.de/de/spiel...io/profil.html Nie są oni zbyt drodzy ( poza Kawaguchim ) , ponadto reprezentacja Japonii to nie kelnerzy więc zapewne przynajmniej przyzwoity poziom reprezentują. |
hmmm Ishizaki. To chyba ten od Tsubasy. Brać go !
|
Cytat:
|
No rzeczywiscie nie, bo za grajka ofensywnego trzeba płacic.
gregoriustsw - zartujesz chyba z tymi grajkami, wiekszosc z nich kosztuje po 2 mln euro... Juz ich widze u nas ;] Trochę rozsadku Panowie. Tak samo z Japońcami, watpie zeby cokolwiek by z nich było...Inna mentalnosc, zarowno kulturowa, jak i pilkarska... |
Na poczcie widzialem paczke do Bednarza z gra Football Manager 2009.
|
A skąd wy bierzecie tych grajkow?
tak sobie lazicie po szwabskiej stronce? |
Cytat:
|
http://www.goool.pl/main.php?id=15580
Powinnismy juz teraz prowadzic rozmowy z Gargułą jesli chcemy miec go w Wisle,bo konkurencja nie spi. |
Przed meczem zastanawiałem się nad przejściem Bączka do Wisły podczas meczu się utwierdziłem i myśle że jest to transfer realny
|
Oprócz Bąka z Lechii brałbym pod uwagę Kieszka ze Sportingu Braga i Białkowskiego z Southampton. Każdy z tej trójki byłby wzmocnieniem a nie osłabieniem
|
Tak mówicie o Gargule że kończy mu się kontrakt w czerwcu ale to samo czeka Murawskiego i ich menedżerem jest Radosław Osuch. Więc jakby się toczyły rozmowy na temat Garguły to nie zaszkodziłoby się zapytać o Murawskiego
|
I jeszcze bym pomyślał o Przemku Kaźmierczaku
|
Murawski nie przyjdzie do nas. On będzie chciał iść na zachód
|
Wszystko się może zdarzyć
|
a może Kuba Zabłocki z Polonii Bytom. Chłopak robi dobre wrażenie, strzela bramki w kiepskiej Polonii
|
Cytat:
|
Oto kilka zadań dla Jacka Bednarza:
1. Przedłużyć kontrakty z Brożkami, Marcelo, Boguskim, Diazem, Głowackim, Sobolewski, Głowackim. 2. Zatrudnić zawodników z kontraktami w ręce: w lidze brazylisjkiej jest kilku takich m.in Rpmeu, Gargułę. 3. "Wyczyścić " drużynę ze szrotu. Out: Varga, Niedzielan, Dawidowski i kliku innych. 4. Wygospodarować trochę gotówki na transfery. Można by tak sprzedać Zienia, Baszcza i Cantoro 5. Spełnić przynajmniej jedno życzenie Skorży ( Maciej chciał skrzydłowych, rozgrywającego i napastnika. 6. Stworzyć sieć skautingu w Polsce. 7. Stworzyć profesjonalną szkółkę piłkarską. 8 Nawiązać współpracę z jakąś podkrakowską drużyną i wypożyczać tam zawodników. 9. Zadbać o rozwój obiektów treningowych. 10. Szukać klasowych zawodników za granicą (Bośnia, Słowacja, Słowenia, Czechy, Kostaryka, Brazylia itd Panie Jacku dzięki za transfery Jirsaka, Diaza, Singlara, Marcelo |
Ale zes sie obudzil, my to wszyscy wiemy, a kontrakt z Marcelo i Brozkiem mamy odpowiednio jeszcze na 5 i 4 lata, dwa razy chcesz przedluzac kontrakt z Glowackim, Baszcza chcesz sprzedac, jakos tego nie widze. W wiekszosci sie zgadzam, ale to wszyscy wiemy co napisales, ameryki nie odkryles.
|
z Brożkiem to my powinniśmy podpisać kontrakt do końca kariery najlepiej. O Marcelo trzeba dbać żeby nie poszedł na zachód za grosze. głowa przedłużył kontrakt do 2012 chyba, podpisać nowy do 2014.
|
Cytat:
|
Żurawia bym kupił, wtedy wreszcie Brożek miałby klasowego partnera w ataku.
|
Nie opcji Żurawskiego. A tym bardziej w parze z Brożkiem.
|
Z Greckiej budowy, tego co załadował ostatnio ładną brame głową PAO.
|
Gdybym był Bednarzem, został bym piłkarzem. A tak na poważnie to co drugi w temacie ta sama rozkmina, weźcie się zastanówcie jak by Wisełka bez Sobola wyglądała.
|
Sobol to filar Wisły bez którego, może być źle. Do kiedy obowiązuje Kaźmierczaka kontrakt z FC PORTO??
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl