Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

TSW06 17.06.2010 15:03

ja też chciałbym prosić L-kę jak kolega wyżej

Natalia_TSW 17.06.2010 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW06 (Post 915653)
ja też chciałbym prosić L-kę jak kolega wyżej

jak sie pospieszysz to moze uda Ci sie jeszcze kupic w Umbro w GK :D

Musiek1906 17.06.2010 15:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 915314)
Też taką kupiłam. Za 9.90. Są po 19.90 też inne (z tkf), najdroższe są za 69 koszulki (i będą spadać ceny jeszcze).

Ogólnie dziwne uczucie kupić koszulkę Wisły za 9.90 <co jest>

To są meczówki czy repliki(te za 9,90 i 19.90zl)?

Natalia_TSW 17.06.2010 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Musiek1906 (Post 915659)
To są meczówki czy repliki(te za 9,90 i 19.90zl)?

z tego co wiem, to chyba meczowki z logiem tyskiego i z biala gwiazda na piersi, ale juz ich nie ma sprzedaly sie wszystkie ehh :/

Rafal-SWL 17.06.2010 15:46

mam pytanie, czy w GK w Umbro sa jeszcze koszulki te za 69 zl? najlepiej rozmiar L, orientuje sie ktos?

niestety sam sprawdzic nie moge, bo do krk troche mam, a jesli by byly to wysylam kolezanke na zakupy ;)

wiertar 17.06.2010 15:52

kto odsprzeda S'ke???:) daje 300% tego co w sklepie;)

focusik09 17.06.2010 16:28

W sizeer w krokusie na Bora Komorowskiego są L po 69 zł. bez loga i z tkable . Krótki i długi rękaw

Natalia_TSW 17.06.2010 17:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rafal-SWL (Post 915690)
mam pytanie, czy w GK w Umbro sa jeszcze koszulki te za 69 zl? najlepiej rozmiar L, orientuje sie ktos?

niestety sam sprawdzic nie moge, bo do krk troche mam, a jesli by byly to wysylam kolezanke na zakupy ;)


w umbro w GK, sa jeszcze koszulki bez loga w rozmiarze L, dlugi i krotki rekaw, jesli tam nie znajdziesz pytaj w sizeerze na szewskiej (przecznica rynku), jak ja tam kupowalam to jeszcze były L. w tej cenie czyli 69,90 zł

Natalia_TSW 17.06.2010 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 915694)
kto odsprzeda S'ke???:) daje 300% tego co w sklepie;)

na szewskiej (przecznica) w sizeerze, byly jeszcze S jak ja kupowalam tez...S, wiec wybierz sie tam , a jesli tam nie znajdziesz to moze w galerii kazimierz pytaj, tam maja spory asortyment koszulek :P

wiertar 17.06.2010 17:11

ale ja mówie o tej za 9,90;)

Kamson 17.06.2010 17:13

S nie było. Tylko XL i XXL

Natalia_TSW 17.06.2010 17:15

nie było niestety :/, w ogole dzis juz nie było zadnej koszulki po 9,90 wszystkie sie wyprzedałyb :/, moze jak wisła podpisze kontrakt a zaidasem to te po 69,90 pojda w dól, i beda kosztowac dyche :P (chciało by się by tak było)

Rafal-SWL 17.06.2010 17:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Natalia_TSW (Post 915739)
w umbro w GK, sa jeszcze koszulki bez loga w rozmiarze L, dlugi i krotki rekaw, jesli tam nie znajdziesz pytaj w sizeerze na szewskiej (przecznica rynku), jak ja tam kupowalam to jeszcze były L. w tej cenie czyli 69,90 zł

Natalio a powiedz mi jeszcze jedno, piszac "GK" mialas na mysli Galerie Krakowska, czy Kazimierz? bo ja ciagle myslalem o Krakowskiej ;d... nie znam sie na tych Waszych Centrach Handlowych, a teraz nie wiem gdzie kolezanke wyslac ;) z gory dzieki ;)

Natalia_TSW 17.06.2010 17:21

Rafal-SWL mialam na myśli galerie krk, choc dzis bylam tez na kazimierzu to tam tez były w tym rozmiarze. wiec mozesz kumpele wyslac gdzie ma blizej hehe :D

Rafal-SWL 17.06.2010 17:29

dzieki wielkie ;d masz u mnie piwo ;)

Kameleon 17.06.2010 17:55

Pełna rozmiarówka i różne kolory była w outlecie na Kapelance w Tesco.

Natalia_TSW 17.06.2010 18:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rafal-SWL (Post 915762)
dzieki wielkie ;d masz u mnie piwo ;)

nmzc :-), pospiesz sie moze uda ci sie jeszcze kupic swoj rozmiar, bo poznej zostana same gigantyczne rozmiary hehe :P

PelsonTSW 17.06.2010 19:11

a są jeszcze XL te po 9,90 lub 19,90 w Krakowskiej czy już wszystkie się skończyły?

Natalia_TSW 17.06.2010 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PelsonTSW (Post 915816)
a są jeszcze XL te po 9,90 lub 19,90 w Krakowskiej czy już wszystkie się skończyły?

wszystko sie wyprzedalo :/, bylam dzis i pytalam i nic juz nie ma w tych cenach :/

wonski_eNHa 17.06.2010 19:20

Trzeba było dać babie spod tomexu w łape żeby warowała pod umbro... szkoda że teraz mi to do głowy przyszło.
Tak na poważnie to trzeba łazić i pytać o koszulki w różnych lokalizacjach. Jak będzie Adidas oficjalnie ogłoszony to ceny koszulek po 69 i innych "Wiślackich" powinny spaść na twarz :]

PrzemyślABG 17.06.2010 19:45

kto mi odsprzeda XL (tą za 9.9 zł) ? daje 400% ceny

RuczajIII 17.06.2010 19:55

galeria krakowska godz 17.19 (tak z paragonu wynika heh :D )
koszulka 13,93
koszulka 4,95
koszulka 49,9
wszystko xl
Jak wychodziłem było ich jeszcze sporo na wieszakach

TSW06 17.06.2010 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Natalia_TSW (Post 915655)
jak sie pospieszysz to moze uda Ci sie jeszcze kupic w Umbro w GK :D

jeden problem jest - mieszkam w Częstochowie i jeszcze mam szkołę xD chociaż miałem dziś w planach zerwać się i jechać ale lipton

sory za OT

Natalia_TSW 17.06.2010 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RuczajIII (Post 915829)
galeria krakowska godz 17.19 (tak z paragonu wynika heh :D )
koszulka 13,93
koszulka 4,95
koszulka 49,9
wszystko xl
Jak wychodziłem było ich jeszcze sporo na wieszakach


ja dzis tam byla, co to za ceny powiedz mi?? jak oglodalam to były po 69,90

Natalia_TSW 17.06.2010 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW06 (Post 915851)
jeden problem jest - mieszkam w Częstochowie i jeszcze mam szkołę xD chociaż miałem dziś w planach zerwać się i jechać ale lipton

sory za OT

o ile mi wiadomo na stronie sizeera mozna kupic przez neta, jesli sie myle wybacz/cie. mozesz wejsc i sprobowac, tylko ze przesylka kolo 20 zl kosztuje, i ta koszulka wyniosla by cie okolo 90 zeta, wiec moze lepiej jak zarwiesz szkole hehe, wyjdzie cie taniej

RuczajIII 17.06.2010 21:01

Natalia, mam Ci paragon zeskanować? \były koszulki i po 69,9 i po 49,9, przy zakupie 3 koszulek najtańsza 50% taniej, druga 30% taniej a trzecia po takiej jaka jest

Natalia_TSW 17.06.2010 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RuczajIII (Post 915859)
Natalia, mam Ci paragon zeskanować? \były koszulki i po 69,9 i po 49,9, przy zakupie 3 koszulek najtańsza 50% taniej, druga 30% taniej a trzecia po takiej jaka jest

dzięki, zapomnialam o tej promocji, myslalam ze znow ceny spadły
ps. paragonu nie musisz skanowac :)

matti220 17.06.2010 22:19

jest sens (teraz) kupowac koszulke za 69,9 ?? chyba cena jeszcze spadnie? ! ?

Szali 17.06.2010 22:28

Natalia_TSW - staraj się edytować posty i nie pisać jednego pod drugim, bo razi w oczy ;)

$iWu$ 18.06.2010 10:01

Outlet na Kapelance zostały 3 sztuki (małe) z TYSKIE (na sklepie) dwie po 69zł a jedna 49zł... :|
Z BAH bez zmian i jest ich dużo...

PelsonTSW 18.06.2010 13:20

Dziś udało mi się kupić w GK w UMBRO niebieska meczowkę XL z bah-em za 19,90:D
Jeszcze była jedna XXL za 19,90.

Watts 18.06.2010 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PelsonTSW (Post 916203)
Dziś udało mi się kupić w GK w UMBRO niebieska meczowkę XL z bah-em za 19,90:D
Jeszcze była jedna XXL za 19,90.

Z BAH-em też takie tanie? :O A białe są w tej cenie czy tylko "milicyjne" :D ?

jurukuru 18.06.2010 13:28

Poczekajmy jeszcze z niecałe 2 tygodnie, dowiozą cały nakład i ceny będą lecieć na twarz, myślę też, że rozmiarówka będzie w miarę dostępna a nie same XL XXL :)

Sensej 18.06.2010 16:28

ja dzis koło 14 w outlecie w Tesco. Jedna XXL z Bahem za 69 strasznie wielka. Były też chyba repliki z TF Kable ale naszywki dramat. Z Tyskim za 49 bodaj ale same małe.
Za to w Bonarce Biała z Gwiazda i Herbem bez sponsora za 69 taka kupiłem. Maja chyba pełna rozmiarówkę jeszcze. Niebieskie z BAHem też maja.

Jak bedzie kolejna dostawa do GK to piszcie. Czerwona albo niebiska za grosze bym kupił. Chociaz 70 zł to ja za free, bo w lipcu na adasia ze 200 pojdzie

blanco 18.06.2010 17:22

w lipcu jak będziecie kupować to nie w żadnych bonarkach czy innych galeriach,tylko w sklepie klubowym,żeby Wisła zarobiła ;P

Kryniu 18.06.2010 18:10

Serce mnie boli jak to czytam. Jakiś miesiąc temu kupiłem w GK koszulkę za 100 zł i jak teraz widzę co się dzieje to widzę że ładnie na tym wyszedłem.

saklak1906 21.06.2010 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kryniu (Post 916425)
Serce mnie boli jak to czytam. Jakiś miesiąc temu kupiłem w GK koszulkę za 100 zł i jak teraz widzę co się dzieje to widzę że ładnie na tym wyszedłem.

Transferow do klubu to sie wymaga ale zeby kupic koszulke w Wislackim Swiecie nawet replike to k..a nie laska

MaThEuS 22.06.2010 16:04

Witam, orientuję się moze ktoś czy kupie jeszcze gdzieś w Galeri w Krakowie lub w jakimś innym sklepie tą promocyjna koszulke o rozmiarze "S"..??
Z góry dzięki za odpowiedż..

WiślakMyślenice 22.06.2010 18:30

Hehehe, nie bój się. Ja kupiłem meczówke za 2 stówki w Wiślackim Świecie, a później info że Adidas będzie nowym sponsorem technicznym Wisły. Ceny poleciały właśnie łeb na szyję :) Ale nie żałuję wydanej kasy, zwłaszcza jeśli chodzi o Wisłę :)

Xiński 23.06.2010 17:22

Ciekawe czy Adidas zaopatrzy Wisłę w koszulki z długim rękawem... Często zdarza się, że piłkarzom wystaje podkoszulek z koszulki z krótkim rękawkiem, gdy jest chłodno podczas meczu. Np. Puma chyba nie produkuje w ogóle koszulek z długim, bo jeszcze nie widziałem, aby któryś z piłkarzy Lecha grał w takiej:> Z Adidasem jest chyba inaczej, bo piłkarze z klubów sponsorowanych przez tą firmę grają jak potrzeba z długimi rękawami.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl