![]() |
podajcie link do sopcasta!
|
Ja mam 10mb, a Sopcast chodzi gorzej, niż jak oglądąłem rok temu u kumpla na łączu 1mb. Coś się zupełnie posypało, teraz to juz nawet slajdów nie ma...
|
ooo dali wiadomosc minimalny up 450 ;) moze przynajmniej pare osob wyjdzie :)
|
Może...albo choć na justinie będzie.
|
O dali ładny napis u góry, ale dzieci neo i tak pewnie nie wiedzą co to upload:P
|
Cytat:
|
Wyświetlili info na sopcast w tej relacji że wymagany upload to 450 Kb/s. Ale i tak wątpię żeby choć część "widzów" się po tym rozłączyła.
|
dlaczego taki duzy up dali?
|
mam obraz ale dźwieku nie mam, dźwiek wyłączyli?
dobra mam już głos |
Macie dźwięk?
|
450 kb/s ? Bitow czy bajtow bo jak to drugie to pewnie mało kto ma tyle :P
|
Nareszcie idzie mi bez wiekszych problemow i da sie ogladac:D oby przez caly mecz tak szlo;D
|
Mi zaczęło teraz normalnie chodzić, bez ścinki. :)
|
http://www.justin.tv/djarni
Gość stara się puścić meczyk. Może za chwilę mu wyjdzie, ale jak wchodzicie, to nie pytajcie czy będzie, bo to wnerwia niesamowicie. |
Ooo... coś zaskoczyło
|
rzuci sie ktos linkiem na sopcascie bo nie moge znalezc!
|
sop://SOPCAST.SOCCER-LIVE.COM.PL:3912/56947
|
Na ktorym kanale w sopcascie ogladacie? dajcie link
|
Chanel-56947
|
Dopóki na justinie meczu nikt nie puści dopóty idioci będą na siłe się podłączać....
Ooo, ktoś otworzył kanał i odrazu lepiej... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Chyba nie mam jakiegoś kodeka, bo cały czas 90% i ciemność widzę. Oświeci mnie który i powie co mam zrobić ??
|
kilknij sobie masz z lwej strony PAUSE takie dwa kwadraciki jeden na drugim
|
macie jakiegoś innego linka na justina ?? :/
|
Cytat:
|
Na TV Ants idzie całkiem płynnie.
|
Cytat:
Mam, używam, wszystko jest ok. |
Może ktoś podać link, do sopcasta, gdzie przez niego będę mógł oglądać mecz?
|
|
Czy taki obraz w SopCascie http://i43.tinypic.com/f2rciw.jpg jest spowodowany brakiem jakiegoś kodeka? Jeśli tak to jakiego?
|
Najprawdopodobniej brak kodeków lub brak aktualizacji dla Twojej karty graficznej .
Wejdź na strone Twojej karty graficznej ściągnij aktualizację i najwyżej najnowszy kodek i będziesz miał sprawę wyjaśnioną . |
!!! Mecze Przez Internet !!!
Widze że sporo osób ma problem ze znalezieniem linka do meczów czy innych wydarzeń sportowych, także umieszczam ciąg adresów pod którymi należy je szukać.
Jeżeli ktoś posiada ciekawy adresik który nie umieściłem wie co ma zrobić :P Temat prosze przenieść do Hyde jak tu nie pasuje, jednak prosze przypiąć aby nie zniknął :-) Do odtwarzania niektórych linków potrzebne jest oprogramowanie Sopcast które ściągniecie tutaj: http://www.sopcast.org/download/ ADRESY Z MECZAMI : http://www.rojadirecta.org/ http://www.myp2p.eu/index.php?part=sports http://soccer-live.pl/index.php http://www.sport-typ.info/news.php http://www.atdhe.net/ http://www.getsport.tv/ http://www.livesoccerhere.co.uk/ http://www.kuszotv.pl/ http://www.megawypas.pl/ http://iraqgoals.com/en/ Szukać od góry Pozdrawiam :piwko: |
nie wie ktoś czy dzisiejsze derby będą w tvp ? gdzies na TWSD widziałem info o tym że mecz będzie w publicznej, ale w żadnym programie telewizyjnym nie mogę zlokalizować takiej pozycji :)
|
Cytat:
|
PYTANIE...
Od niedawna mieszkam na woli duchackiej zachód, czy są tu jakieś puby z TV gdzie można oglądać mecze wisełki?( chodzi mi o taki pub gdzie jest w miare bezpiecznie dla wiślaka, od niedawan tu mieszkam nie czaje jeszcze gdzie ten podział tu przebiega, a juz pare razy przez przypadek sprawdzałem umiejętności sprinterskie;)) |
Z przyczyn pienieznych nie moge byc na meczu, dlatego tez mam pytanei gdzie w necie znajde dzisiejszy mecz ?
Dzieki wielkie Genio |
|
czy gdzies jeszcze mozna obejzec derby???
|
http://www.justin.tv/neptyk1988 Będzie tu transmisja?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl