![]() |
Cytat:
aha, czyli ten jeden błąd Boruca ma zaważyć na jego karierze w reprze? Przypomnij mi podobny jego kiks w kadrze. I wymień mecze, w których ratował dupę Polakom. Nie tacy bramkarze wpuszczali jeszcze większe szmaty co nie zmienia faktu, że można go krytykować za to co zrobił, ale żeby od razu wywalać go z zespołu? To już lekka przesada. To wywalmy też Błaszczykowskiego, który dziś zagrał słabo. gdzie tu logika? |
Cytat:
|
Teraz to nikt nie będzie pamiętał ile meczy nam Boruc wybronił? Każdemu zdarzają się błędy, a dzisiaj niestety przytrafiły się naszym. Ja jestem optymistą, ta grupa jest tak wyrównana, że jeszcze nie tylko my tak stracimy punkty. Czesi dzisiaj ledwo wygrali ze Słowenią...
|
haha, słowa mojego starego w strone Szpakowskiego:
zamknij już ryj ****a! znawco .......ony! ten boruc to ****a w Górniku (Myslowice) moze jedynie grac! .......e wylaczam ten telewizor, .......e! po czym wyłączył TV pierwszy raz widzialem taka reakcje mojego ojca na komentarze Szpaka i gre Polaków :D:D:D ogólnie grali jak cioty tyle ode mnie |
No co za mega frajerstwo. Gra się 90 minut nie 85. Co do zachowania Leo z Brożkiem to szkoda komentować. Żal, żal, żal.
|
Dobra ,nie jedzcie po Borucu zdarza sie najlepszym .W meczach ze Slowenia ,Czechami i Slowacja powinnismy i moglismy miec 9 punktow a mamy 4...
Szpakowski ciebie sie nei da sluchac .Ty nawet nei znasz polskiego jezyka ,nie potrafisz dobrze rzeczownikow przez przypadki odmeiniac i kazde nazwisko przekrecisz 3 razy ( Szestak-Szostak , Hamsik-Hamszik-Hamzik) i najwieksza maizga jak na ekranie jest sklad Polakow to czemu podajesz skald Slowacji ? |
Cytat:
Przypadek i tyle. Pawełkowi tez się czasem zdarza :-P Mówcie, co chcecie, ale gdyby Brożka nie zdjął, tego meczu byśmy nie przegrali. Siwy cap! |
Boruca i Dudkę powinni znowu wypieprzyć z kadry , to co zrobili przy bramkach to totalne frajerstwo . Większego dawno nie widziałem .
|
Boruc od początku meczu wyglądał bardzo słabo i zanosiło się na jakiś farfocel. On tak ma, że 90% meczów broni świetnie, ale te pozostałe 10% to piłkarskie jaja. Obrona również dzisiaj słabiutka. Wojtkowiak tragiczny, Wasyl i Dudka słabi.
Równowaga w przyrodzie musi być. Było anormalne zwycięstwo z Czechami, jest anormalna porażka ze Słowacją. Leeeeoooo przynajmniej nie będzie cwaniakował, a piłkarzyki nie popadną w samouwielbienie i przekonanie, że są dobrą drużyną. A poza tym, co to za strata jak na te MŚ nie pojedziemy? Byłaby kolejna kompromitacja i tyle. |
Ech Borubar... pewnie gdyby nie ten megaKIKS to by były 3 punkty, ale to nie zmienia faktu że mecz był koszmarny, widać że 70% tej kadry grzeje ławe.
No i się okazało że Czesi są jednak bardzo słabi, a wystarczy wyłączyć z gry Błaszczykowskiego i nie istniejemy. Nie moge pojąć dlaczego prawie przez cały mecz grał Smolarek, Roger, wszedł Krzynówek i Garguła a szansy nie dostali Boguski i Lewandowski, którzy mogli by rozruszać nieco gre, no ale Don Leo wie lepiej. Jak nie wyjdziemy z tej żałosnie słabej grupy to będzie kompromitacja stulecia. |
Niestety - błąd Boruca - dramat szkoda pisać. Ale mnie co innego smuci. Tracimy 2 bramkę w przeciągu 1 minuty! Co z koncentracją?
I jeszcze jedną mam taką uwagę, jak się prowadzi 1-0 z takim zespołem jak Słowacja na ich stadionie to bezsensu jest grac na czas. Było kilka wyjść, gdzie można było grac szybki atak i podwyższyć na 2-0, a tak Garguła zatańczył parę kółeczek razem z Rogerem w środku..... i tyle. Porażka 2-1.... Wielka szkoda |
Elendil, głupie gadanie. A jaki wpływ miało to, że Paweł zszedł? To nie ma nic do rzeczy. Nic by to nie zmieniło. Równie dobrze można powiedzieć, że byśmy nie przegrali jakby nie zszedł Roger za Krzynka. Ale jestem niesamowicie wkurrrrwiony!!!!
|
Moze mi ktos powiedziec czemu ten stary pacan nawet nie raczyl piatki przybic Brozkowi, a Rogera to prawie wycalowal?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
mic, wymień mi zawalone mecze w kadrze Boruca. Jakoś w Legii i Celticu Boruc jest uważany za znakomitego bramkarza. Wspomnij też o meczach LM. Pablo84 zrobił, ale nie zmienia to faktu, że zagrał słabo. I nie zaprzeczysz. Niektórzy porównywali go przecież z samym Messim. Tyle tylko, że Lionel jednak daje sobie radę z 3 obrońcami. Więc gdzie Błaszczu do Liverpoolu się nadaje? Jak tam obrona jest twarda i obrońcy się podwajają. Nie zmienia to faktu, że to OBECNIE najlepszy polski piłkarz. Z wielkim wskazaniem na 'obecnie'. Po mieliśmy już kilkunastu piłkarzy w formie, którzy po roku czy 2 tracili blask. Kubie życzę grania na najwyższym poziomie nawet 10 lat, ale to czas pokaże, jak będzie W ogóle ten mecz był zupełnie inny niż ten z Czechami. Tam ciężko było wskazać słabe ogniwo, a tu ciężko wskazać jakieś mocne |
Prawda taka ze kopaliśmy sie po czołach niemiłosiernie, w 2 połowie oprócz jednej akcji po której padła bramka chwilami nie wychodziliśmy z połowy.
Frajerstwo przy bramkach to druga sprawa, Czyli mam swój jeden wielki mecz na 10 tragicznych |
czy mi sie wydawało czy gdyby nie Brożek to nie wymienilibysmy dzis z przodu 2 podań?
wg mnie jak na tą cała miernotę to dobry był:D |
G.wno mnie obchodzi, że porażka jest frajerska. Sprawa jest banalnie prosta. Z 4 prostych meczy(tak, dla mnie Czesi to już nie światowa czołówka, w dodatku ten przeciwnik nam leży) rozegranych na jesieni mamy 7 punktów, a powinno być co najmniej 10. Z 4 rozegranych meczy - 2 kompromitujący styl, 1 przeciętny 1 świetny.
Dla mnie Beenhakker nie daje gwarancji na to, że reprezentacja awansuje na MŚ. I to z najłatwiejszej grupy od kilkunastu lat. Co do meczu. Wina jest tylko i wyłącznie Leo. To Leo ustawił na lewej obronie tragicznie grającego Wojtkowiaka. To Leo trzymał na boisku bezproduktywnego Rogera (a wcześniej zabiegał o jego naturalizację). To Leo ściągnął z boiska Brożka, a postawił na Lewandowskiego który zmarnował setkę w ostatniej minucie. I wreszcie - to Leo przywrócił do kadry Boruca, który przegrał nam mecz. Ja naprawdę mam dosyć tego legijnego pionka. Może i w Lidze Mistrzów ratuje tyłki Szkotom, ale w kadrze nie wybronił nam nigdy meczu o punkty. Wręcz przeciwnie - można mu już zaliczyć na konto drugi mecz przegrany w eliminacjach (pierwszy z Armenią w el. Euro). Boruc w kadrze gra źle, a po skandalu na Ukrainie w ogóle nie powinien grać. Po kadrze wyraźnie widać, że główni zawodnicy powoływani przez Leo nie są w formie. Smolarek słaby mimo gola (99% zasługi Brożka), Roger niewidoczny, Murawski - dwa mecze dobre pod rząd to za wiele, podobnie Lewandowski. Krzynówek wchodzi na końcówkę i wikła się w bezproduktywne kiwki zamiast podawać/strzelać. Przykre. Dawno nie widizałem równie frajersko przegranego meczu. Spotkanie było na dennym poziomie, sprawiedliwym wynikiem było 0-0. Niemniej gdyby nie Boruc ten mecz byśmy wygrali. Cytat:
|
Cytat:
Niektórzy grają chyba matki Pawełka Brożka i muszą dociekać czemu Leo nie podał ręki Brożkowi... dramat |
Leo znów poczuje się jak gówno i winna bedzie wszystkich ani nie jego ani BoruBara
|
Dziwią mnie te skrajności!
Boruc popełnił dzisiaj 1 koszmarny błąd, + kilka drobnych przy wybiciu nogą z pola karnego (jego stała słabość) Zatem zawalił 1 bramkę, a my straciliśmy 2 bramki! Więc trochę umiaru! Owszem trzeba Boruca surowo ocenić ale nie można przesadzać! Gdzie nasi obrońcy przy 2 bramce? A czemu R.Lewandowski nie trafił do bramki Słowacji w końcówce meczu? Nie tylko Boruc zagrał dzisiaj słabo.... w tym problem! |
Gdyby nie brozek to by tej bramki dla polski nie było a te zachowanie leo to poprostu skandal !
|
Problemy, to my mamy w obronie i ofensywie, a nie na bramce i jeden kiks niczego tu nie zmienia.
Nasza siła ofensywna to w 60% Błaszczykowski i Brożek, w 20% błędy przeciwnika i w 20% przypadek. Tyle, że na ostanie dwa nie można stale liczyć... Obrony nie ma w ogóle, bo jak inaczej nazwać sytuację, kiedy na obronie gra Wojtkowiak, a na stoperze - Dudka? Cytat:
I uważaj lepiej z epitetami. |
ale co tu się rozpisywać jak grać potrafią tylko Kuba z Brożkiem a reszta to łamagi wykopywacze piłek lub emeryci którzy po przebiegnięciu od strefy zmian na swoją pozycje nie mają siły już biegać ... a uzupełnia ten cyrk supertrener leło który tych zmian cudownych dokonuje
|
Flamengista. Sorry, ale się z Tobą nie zgodze. Boruc wybronił nam naprawdę masę meczy. Przypomnę Ci choćby ten z Austrią gdzie gdyby nie on byłoby 3-0 po 20 minutach. To, że zdarzył mu się kiks nic nie znaczy. Uważam, że większy błędy popełnił przy bramkach Dariusz "3mln euro" Dudka, który nie wybił piłki, a potem władował sobie samobója.
|
Cytat:
1. Zmiana - chwila przerwy, chwila dekoncentracji, piłkarze widza, że schodzi mimo wszystko największy walczak na boisku 2. Sytuacja Lewandowskiego - a gdyby to był Brożek? |
borubar i tyle w temacie
|
i było wpadać w zbiorowe orgazmy po meczu z Czechami?
deja vu sprzed dwóch lat, btw. można było PZPN roz.......ić i tak pewnie nie awansujemy. gra strasznie mizerna, zero składnej piłki. ja wiem, boisko, ale Słowacy potrafili kilka szybkich podań wymienić, dobrze dośrodkować. zresztą trudno źle dośrodkować, patrząc na to co wyprawiał Wojtkowiak, gdzie chłopcze do kadry? jeszcze na koniec Lewandowski sie kopnął w czoło, mógł wejść Boguski. a i zgadzam się z tym, że gdyby nie zeszedł Brozio, to byśmy wygrali. z Portugalią zeszedł, to też brama wpadła. :) |
Nie rozumiem dlaczego powołuje się piłkarzy, którzy nie grają w podstawowym składzie swoich klubów. To jest warunek konieczny do powołania... 40 milionowy kraj - a w reprezentacji grają rezerwowi...
Błaszczu proszę - zostań w Borussi i nie idź nigdzie, bo zniszczysz se karierę... Leo, why? |
Szlag mnie trafia , jak wszystkich.
Kadrowicze a grają jak na podwórku. Piłkarzyki od siedmiu boleści, jeźcie sobie do swoich luksusowych willi, przecież każdemu może sie przytrafić drobna wpadka! Tak se wytłumaczcie! ...Ale dno! DNO! I jeszcze jedno! Skończ już Szpaku , prosze cię! Skończ komentatorku z zestawem kilku schematycznych powiedzonek, nudziarzu jeden, bo nikt cię już słuchać nie może. Popadłeś w manierę 20 lat temu i tak już zostało, skończ! Już masz na tyle kasy , żeby sobie odpuścić... Nie chce mi się Ciebie słuchać i oglądać tych patałachów. Nawet w piłkę nożną nie potrafimy wygrać ze Słowacją, gdzie my jesteśmy? |
Cytat:
|
Cytat:
Wiec raczej to Ty ochlon, zeby grac w REPREZENTACJI Polski pasuje miec podstawowe zdolnosci jak m.in. zlapanie prawie stojacej pilki. Boruc to wielka dupa i tyle (w przenosni i nie) @Ogryzek: Boruc nie zawinil przy drugiej bramce, ale od jego problemow z lapaniem wszystko sie zaczelo, brak koncentracji, druga bramka |
Cytat:
|
no sorry, ale Lewandowski wchodzi na 3min i ma nam dupę uratować :/ ile razy wcześniej kUba strzelił w trybuny. Trzeba było Rogera zdjąć 20min wcześniej ...
|
Cytat:
mic- ja patrze obiektywnie. Zajrzyj sobie do meczy Polski z ME, z el i poczytaj o Borucu. Na tym forum. Każdy go wychwalał. Jak to się szybko zapomina. Jeden babol i co? Dyskwalifikacja? Co do Celticu, to ogladam ich mecze na Polsacie Sport. Owszem, Boruc popełnia błędy(ale jaki bramkarz tego nie robi?) Tyle, że 9 meczy ma świetnych a 1 słaby. I to zazwyczaj mało ważny, bo w LM czy MŚ gra świetnie |
Cytat:
|
no i wyszło jednak ze pan Haker jest Piece of Shit :D
|
Roz@#$%^&*ić pzpn, wy#$%ać Leeeeeeoooooooo i budować wszystko od nowa. Nie ma sensu taplanie się w tym gównie. Z taką grą i tak nie awansujemy.
|
Niech ten cały cudowny Leo Benhakker spierdala poprostu tam skąd przyszedł, za grosz nie ma szacunku, Brożek, który jako jeden z nielicznych stwarzał zagrożenie, wyłożył piłke na tacy Smolarkowi i zamian za to pare minut później został ściągnięty z boiska, Benhakker odwrócił się do niego plecami...a chwile później tracimy 2 gole. Nie pisze, tego dlatego, że jestem kibicem Wisły, tylko dlatego, że uważam to za skandal. Smolarek, który tylko tracił piłki był bezproduktywny w drugim kolejnym meczu zostaje do 90 minuty. A jego gra w Boltonie świadczy tylko o tym w jak słabej formie jest ten piłkarz...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl