Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

PrawdziwośćDlaGry 16.02.2009 14:17

wałku?
To było prawie pewne że Aga przegra bowiem skarżyła się na problemy zdrowotne.
Ja sam przyłożyłem dyche na Ulke i nie żałuje. pozdro

Bobic 16.02.2009 14:23

Clermont Foot - RC Lens (Typ) 2
Hansa Rostock - SC Freiburg (Typ) 2
Kurs:5.85



Troszke to Lens nie pewne ale raz sie żyje

miki2006 16.02.2009 15:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 675263)
wałku?
To było prawie pewne że Aga przegra bowiem skarżyła się na problemy zdrowotne.
Ja sam przyłożyłem dyche na Ulke i nie żałuje. pozdro

no proste że wałek, zarobiły kasiore na bukach, i ula zapewne skoczy w rankingu ... czysty przypadek nie ?

PrawdziwośćDlaGry 16.02.2009 15:38

http://www.radwanska.org/news_Mecz+R...BFe%27%21.html

Cytat:

Agnieszka ma anginę. Lekarz we Francji przepisał jej antybiotyki jeszcze przed ćwierćfinałową porażką w piątek z Mauresmo.
Angina, ale też kontuzja uda mogą osłabić Agnieszkę, która w normalnych warunkach byłaby murowaną faworytką. Ula tym razem może być bardzo groźna - uważa Archutowski.
http://www.sport.pl/celebrities/1,83..._z_angina.html

Cytat:

Okazuje się, że Radwańska od przylotu do Paryża nie czuje się najlepiej. - Bolało mnie gardło, a po środowym meczu z Alisą Kejbanową rozłożyłam się na dobre - tłumaczy Radwańska. - W nocy z czwartku na piątek prawie nie spałam. Rano pojechałam do lekarza i okazało się, że mam anginę - dodała najlepsza polska tenisistka. Przez najbliższe pięć dni będzie musiała brać antybiotyk.
http://www.radwanska.org/news_%27Agn...ytk%B1%27.html

Cytat:

Agnieszka nie mogła być faworytką siostrzanego meczu, bo organizatorzy wsadzili ją na kort niemal prosto z samolotu - mówi Wictor Archutowski, menedżer sióstr Radwańskich.

Wszystko dlatego, że dopiero w nocy przyleciała z Paryża do Dubaju. Z niewiadomych dla nas przyczyn Zjednoczone Emiraty Arabskie nie przyznały wizy Robertowi Radwańskiemu. Ojciec i trener sióstr całą niedzielę walczył o wizę, ale w końcu do samolotu wsiadła tylko Agnieszka. Wcześniej konsulat był zamknięty - ciągnie menadżer.

Agnieszka od kilku dni jest przeziębiona. Nocny lot i mecz właściwie bez przygotowania, zrobił pewnie swoje, choć oczywiście bardzo cieszymy się z sukcesu Urszuli, która pewnie niedługo zdoła awansować do pierwszej setki rankingu - kończy Archutowski.
na przyszłość zanim powie się, że coś jest wałkiem to polecam poszukać informacji o danym meczu/zawodniku/ turnieju/ drużynie. Bo na tym polega ten sport jakim jest bukmacherka.

WiselkaMLP 16.02.2009 15:47

Atlant - CSKA Moskwa 1 1.90
Novogorod - D.Riga 1x 1.35
AIK IF - Sodertalje 1 1.52
Lulea - Rogle 1 1.57


kurs: 6.12

kameleon2323 16.02.2009 16:27

Olympiakos-St.Etienne 1
Gent-Anderlecht 2
Nancy-Nice 1
Bordeaux-Galatasaray 1
Kurs 16.75
Wkład: 10zl
Do Wygrania:
150.74 zł

Żuczek 16.02.2009 19:23

A co sądzilibyście o takim kuponie?

Lech - Udinese [2] 2.30
Szachtar - Tottenham [1] 2.25
Marsylia - Twente [1] 1.65
Kurs: 8.54

kameleon2323 16.02.2009 20:19

a co stawiacie na worek??? jakiejs propozycje ;d

WiselkaMLP 16.02.2009 20:47

juz postawilem

WTOREK :

Sheffield W. Barnsley 1.85 1
Southend - Crewe 1.75 1
Shrewsbury - Chester 1.50 1
Grosseto - Avellino 1.65 1

kurs: 8.01

pan Dudi 16.02.2009 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żuczek (Post 675427)
A co sądzilibyście o takim kuponie?

Lech - Udinese [2] 2.30
Szachtar - Tottenham [1] 2.25
Marsylia - Twente [1] 1.65
Kurs: 8.54


Ciężkie mecze jak cholera wybrałeś. Ja bym raczej poszedł w kierunku Bordo- Galata 1, Fiora- Ajax 1 i może np. Dynamo Kijów- Valencia 1.

Bobic 16.02.2009 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żuczek (Post 675427)
A co sądzilibyście o takim kuponie?

Lech - Udinese [2] 2.30
Szachtar - Tottenham [1] 2.25
Marsylia - Twente [1] 1.65
Kurs: 8.54

Jak dla mnie OK tylko z Totenhamem może być różnie

Rafał_TS 16.02.2009 21:04

No nie wiem, moim zdaniem Lech zremisuje albo minimalnie wygra.Z tym Szachtarem też może być różnie.Ja natomiast gram coś takiego:

Bordeaux - Galatasaray 1
Sampdoria - Metalist Ch. 1
Fiorentina - Ajax 1
Man UTD - Fulham 1

Stawka: 50 zł Ew. wygrana: 307 zł

Bobic 16.02.2009 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 675267)
Clermont Foot - RC Lens (Typ) 2
Hansa Rostock - SC Freiburg (Typ) 2
Kurs:5.85



Troszke to Lens nie pewne ale raz sie żyje

No i pieknie Lens strzeliło w 93 minucie gola i siadło wszystko ladnie:D:-p

PS: Na srode podam jutro jakies typy :-)
ps: Kameleon2323 nie pisz post po postem tylko edytuj

kameleon2323 16.02.2009 22:33

a na srode? :)

kameleon2323 16.02.2009 22:36

Rostock-Freiburg
Clermont-Lens
Arsenal-Cardiff

wygrana:73.89
inni tez poakzuja wyniki wiec nie wiem czemu tylko mnie sie czepiasz ;pp
Dobra Dobra :D

kameleon2323 16.02.2009 22:44

warto postawic na
Nancy-Nice 1
Le Mans-Lille 2
Albinoleffe-Sassuolo 2
Kurs ogólny: 16.33
Wkład: 10.00 zł
Przeidywana Wygrana: 146.96??

MISTA92 16.02.2009 22:57

Jaki wynik sNooKera Williams-Gilbert ? z góry thx

WISŁAZWE 17.02.2009 09:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MISTA92 (Post 675559)
Jaki wynik sNooKera Williams-Gilbert ? z góry thx



Williams -Gilbert 1-5.... :)

kameleon2323 17.02.2009 11:07

a ja dzisjiaj cos takeigo stawiam
Vicenza-Piza 1 1.90
Le Mans-Lille 2 2.45
Watford-Swansea 2 2.40
Kurs ogólny: 11.17
Wkład: 10.00 zł
Do wygrania: 100.55 zl

PrawdziwośćDlaGry 17.02.2009 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 675546)
Rostock-Freiburg
Clermont-Lens
Arsenal-Cardiff

wygrana:73.89

fajnie że wygrałeś, gratuluję. ale temat nie nazywa się POCHWAL SIĘ CZY WYGRAŁEŚ O ILE WYGRAŁEŚ tylko temat służy do podawania typów przed spotkanie. Ja też moge się pochwalić kuponami wygranymi a jest ich naprawdę dużo więc nie rozumiem po co takie posty... bez napinki.
żeby nie było offa:

Żalgiris (-13.5) - Valmiera @2.03 -> stake 150zł
dlaczego? bo mi wiszą już tę wygraną od dawna.btw. handi leci na łeb na szyję, ale biorę. rano było 14.5, potem 14 a teraz juz 13.5.

edit: @kameleon. to jest do wszystkich was grających, a że się nawinąłeś mi w oko przez te taśmy stronę wcześniej to... no wiesz.. mamy buka ograć a nie pochwalić się na forum tylko. może tak gdyby te typy pokazywać wcześniej ktoś by np skorzystał. nie prawda?

ARO_SKW 17.02.2009 12:58

Bordeaux-Galatasaray
typ: 1
kurs: 1.90

Sampdoria-Met.Charkov
typ: 1
kurs: 1.75

Olympiakos-St.Etienne
typ: 1
kurs: 1.65

Kurs ogólny: 5,5
Stawka: 100zł


Ryzykowny kupon na P.UEFA

Bobic 17.02.2009 13:29

Ja na dzis zagrałem coś takiego:

AS Livorno - AS Bari (1.Połowa) X
Brescia Calcio - AC Ancona (Typ) 1
Modena FC - Empoli FC (Typ) 2

Kurs:6.45

WiselkaMLP 17.02.2009 14:46

Hartlepool - Leicester 1.90 2
Burton - Wrexham 1.22 1x
Stockport - Cheltenham 1.65 1
Ilves - SaiPa 1.55 1

kurs : 5.93

SRODA :

Olympiakos - St.Etienne 1.62 1
Fiorntina - Ajax 1.62 1
Sampdoria - Metalist Charkov 1.75 1
Bordeaux - Galatasaray 1.20 1x

kurs: 5.51

rocco_1906 17.02.2009 16:23

Man Utd - Fulham -1
Man Utd - Blackburn -1
Barca - Espanyol -1
Real - Betis -1
Bayern - FC Koeln -1

kurs 3,46
stawka 30
ew. wygrana 93,42

_bzyku_ 17.02.2009 16:37

Burnley-Coventry-1
Brescia-Ancona-1
Milwal-Swindon-1
Bristol-Yeovill-1
Hareford-Leeds-2
Ako 18.40
Stawka 4zł
Ew.Wygr. 66.25

PrawdziwośćDlaGry 17.02.2009 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 675862)
Man Utd - Fulham -1
Man Utd - Blackburn -1
Barca - Espanyol -1
Real - Betis -1
Bayern - FC Koeln -1

kurs 3,46
stawka 30
ew. wygrana 93,42

Dwa pierwsze zdarzenia się 'wykluczają'. od kiedy można grać dwa razy taką samą drużynę na jednym kuponie? :)

Gilles Simon(tenis) + Tommy Robredo(tenis) + SonderyjskE(hokej) @1.93 za gruboooooo.

edit: masz rację rocco. sry, mój błąd. powodzenia bo kupon fajny ale jakby nie było to ryzykowny.. ;) pozdrawiam ;)

rocco_1906 17.02.2009 18:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 675960)
Dwa pierwsze zdarzenia się 'wykluczają'. od kiedy można grać dwa razy taką samą drużynę na jednym kuponie? :)

.

nie wykluczają sie:) to sa dwa rozne mecze-jesli bym chcial postawic zwyciestwo ManU z Fulham plus do tego na kuponie np ze Fulham nie strzeli to wtedy by sie wykluczało ale to sa dwie rozne kolejki:)

jak chcesz to zrobie pozniej foto kuponu i tu wkleje(bo juz nadany w stsie)

pan Dudi 17.02.2009 19:10

Poza tym, któryś z buków (na 99% expekt) ostatnio organizował akcję, w ramach której można grać to samo zdarzenie więcej niż 1raz (oczywiście w różnych opcjach, a nie 5 razy mnożenie kursu z powiedzmy zwycięstwa gospodarzy ;) ) na kuponie. Nie wiem, czy to był tylko jednorazowy wyskok, ale na 100% coś takiego było.


Ja na dziś trochę ryzykownie- Sheffield W. i Swensea.

WISŁAZWE 17.02.2009 20:33

Co myślicie o takim kuponie na jutro
Dynamo Kijów- Valencia 1 2,5
Olympiakos - St.Etienne 1 1,75
Aalborg- La Coruna 2 2,25
Petersburg- VFB 1X 1,2
Aston Villa (strz) 1 1,15
Werder (strz) 1 1,25
Man Utd- Fulham 1 1,3

kurs 22,1
stawka: 5
wygrana : 99,45

Jakieś sugestie ??

Bobic 17.02.2009 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISLAZWE (Post 676075)
Co myślicie o takim kuponie na jutro
Dynamo Kijów- Valencia 1 2,5
Olympiakos - St.Etienne 1 1,75
Aalborg- La Coruna 2 2,25
Petersburg- VFB 1X 1,2
Aston Villa (strz) 1 1,15
Werder (strz) 1 1,25
Man Utd- Fulham 1 1,3

kurs 22,1
stawka: 5
wygrana : 99,45

Jakieś sugestie ??

Ja bym to podzielił na dwa kupony :-p Wystarczy że jedno nie siądzie i wszystko sie zesra:P

Cetnik 17.02.2009 21:12

PSG-Wolfsburg 1 2,10
Lech-Udine 2x 1,36
Fiorentina-Ajax 1 1,62
Schalke-Dortmund 1 1,95

kurs: 9,02
stawka: 20
do wyjęcia: 162 zł.

opłaca się zaryzykować takimi typkami?;>

kameleon2323 17.02.2009 22:20

1056 Bordeaux-Galatasaray
Pilka Nozna - UEFA Cup 1 1.90 -
1059 Sampdoria-Met.Charkov
Pilka Nozna - UEFA Cup 1 1.75 -
1051 Zenit P.-Stuttgart
Pilka Nozna - UEFA Cup 1 1.95 -
1052 Olympiakos-St.Etienne
Pilka Nozna - UEFA Cup 1 1.65 -
1058 PSG-Wolfsburg
Pilka Nozna - UEFA Cup 1 2.15
Kurs ogólny: 23.00
Wkład: 5.00 zł
Przewidywana wygrana 103.50
co o tym mysliscie??????????????

rocco_1906 17.02.2009 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cetnik (Post 676120)


Schalke-Dortmund 1 1,95

opłaca się zaryzykować takimi typkami?;>

Derby Zagłębia Ruhry - wszystko sie moze zdarzyc

Schalke w tym sezonie ponizej oczekiwan,Borussia chyba na miare mozliwosci,punkt różnicy w tabeli...
granie czystej 1 w takim meczu to spore ryzyko wg mnie ale zycze szczescia:)

Cetnik 17.02.2009 22:47

W sumie w Derbach często remisy padają..i też kusi mnie troche by tak zagrać na x-szczególnie że właśnie obie ekipy ostatnio nie błyszczą i mogą troche się ,,czarować" . Ale chyba zostawie 1...może Schalke w końcu się przebudzi.;]

luki 18.02.2009 01:05

Co sądzicie o tych meczach?

TuTo - HeKi
KooKoo - K Vantaa
Bo ja sie za bardzo na hokeju nie znam

A jeś li miałbym stawiać na UEFA to najlepiej chyba wygląda mecz Dynamo K. - Valencia na 1. Kurs wysoki, Hiszpanie w kryzysie (sportowym jak i finansowym), ponoć za kartki ma pauzować David Villa, no i temperatura sprzyja gospodarzom. Ponadto moze jeszcze Bordeaux.

rocco_1906 18.02.2009 09:43

TuTo-HeKi powinna byc bez problemu 1

KooKoo - K Vantaa wszystko sie moze zdarzyc mimo iz KooKoo faworytem- w zeszlym sezonie KoKo 1-4 Vantaa i KooKoo 3-2 Vantaa

WiślakNH 18.02.2009 11:05

Orientuje sie ktoś jaki buk ma w ofercie boks?Bo coś nie widzę.

Bobic 18.02.2009 11:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 676353)
Orientuje sie ktoś jaki buk ma w ofercie boks?Bo coś nie widzę.

bet-at-home.com

WiselkaMLP 18.02.2009 13:39

Dynamo Kijow - Valencia 2.40 1
Brema - Milan 1.40 x2
Aston Villa (strz./nie strz.) 1.15 1
Aalborg - La Coruna 1.42 1x
Olympiakos - St. Etienne 1.62 1
Marsylia (strz./nie strz.) 1.12 1

kurs: 9.96

czarooh 18.02.2009 15:03

mój już na weekend:

Wolsburg - Herta 2 3.20
Le Havre - Auxerre 2 2.70
Aberdeen - Dundee Utd 1 2.20
Aston Villa - Chelsea 2 2.20
Bologna - Inter M. 2 1.65

kurs: 69.00


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl