![]() |
Tym bardziej szkoda, że Piast tego nie wygrał na boisku...
|
Boniek już przesadzil że ESA 37 sie konczy i będziemy miec 18 zespołów w lidze natomiast spolka Ekstraklasy sie na to wypiela... Wiec pożyjemy zobaczymy. Boniek nie ma takich wplywow w spolce jak w pzpnie.
Sportowo powinni dograc te 10 min bez udzialu publiczności, tym bardziej że mówimy o klubach ktore maja do siebie 20 min. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
W przypadku Górnika jest to chyba pierwszy przypadek w Europie. Nie wiem czy leśne dziadki będą ryzykować. |
Decyzja o zabraniu 3 pkt górnikowi nie jest dobra. Ale dlaczego górnik ma dostać 3 pkt, skoro w 80minucie przegrywał - to też jest niesprawiedliwe.
|
Bo teoretycznie wynik 1-0 można odrobić w niecałe dwie minuty? Patrz Jagiellonia.
|
Cytat:
|
Cytat:
- Tato jak to jest w teorii i w praktyce? - Idź zapytaj mamy czy dałaby murzynowi za 2 mln dolarów. Jasiu poszedł i zapytał: - Mamo dałabyś murzynowi za 2 mln dolarów? - No dałabym bo można by zrobić mały remont i nowe meble kupić. Jasiu wraca do taty i mówi że mama by dała. - To idź do siostry i zapytaj o to samo. Jasiu idzie do siostry i pyta: - Siostra dałabyś murzynowi za 2 mln dolarów? - Pewnie, że bym dała, mogłabym na imprezy chodzić, kupić sobie nowe ciuchy i kosmetyki. Jasiu wraca do taty i mówi, że siostra też by dała. - No to idź do dziadka i zapytaj o to samo. Jasiu idzie do dziadka i pyta: - Dziadku dałbyś murzynowi za 2 mln dolarów? - A dałbym, bo wiesz renta nie za duża a na starość chciałbym sobie jeszcze coś kupić. Jasiu wraca do taty i mówi że dziadek też by dał. - No to widzisz synku w teorii to my mamy 6 mln dolarów, a w praktyce to 2 ....y i pedała w rodzinie. |
Cytat:
|
1. Jaga
2. Legia 3. Lech 4. Górnik 5.6.7. ??? 8. Craxa 5: Legia(w), Górnik(d), Jaga(w), Craxa(w), ???(d), Amica(w), ???(d) 6: Jaga(w), Legia(d), Amica(w), ???(d), ???(d), Górnik(w), Craxa(d) 7: Górnik(w), Amica(d), Legia(w), ???(w), Craxa(d), Jaga(d), ???(w) Kolejka 31: 1-6; 2-5; 4-7 Kolejka 32: 5-4; 6-2; 7-3 Kolejka 33: 1-5; 2-7; 3-6 Kolejka 34: 6-7; 8-5 Kolejka 35: 5-6; 7-8 Kolejka 36: 7-1; 3-5; 4-6 Kolejka 37: 5-7; 6-8 Trochę łatwiej ma 7 ale mamy szansę na 5 to trzeba wykorzystać. |
Cytat:
Beznadziejny układ ma to 5 miejsce, a my zawsze na nim lądujemy... optymalnie by było jakbyśmy My i Płock zdobyli komplet pkt, wtedy zostajemy na 6, nie powiększamy straty do czołówki, a wręcz przeciwnie, a do tego fajne mecze u siebie. No ale to raczej mało realny scenariusz. |
Lech wyprzedzi Legie i Wasze obliczenia uj strzeli :)
|
Cytat:
Pytanie racze brzmi, czy chcemy derby na Reymonta. 6 miejsce daje również: Płock zdobędzie 3 punkty (lub mniej), my 4 (lub 1 więcej niż Płock), Korona 6 (dwa więcej niż my) https://wislakrakow.com/forum/showpo...&postcount=687 6 punktów Płocka oznacza ogranie Jagi co nie wydaje się prawdopodobne. |
Co wy tak z tymi derbami, naprawdę wierzycie, że Cracovia jest w stanie wygrać sześć meczów z rzędu? ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Niby wszsytko się może zdarzyć ...
Craxa: Termalica(w), Zagłębie(d) ... ale potrzebują: 1. wygrać z Termalicą i nie przegrać z Zagłębiem albo 2. wygrać z Zagłębiem 1 i 2 przy założeniu, że Zagłębie przegra lub zremisuje z Jagą, a Arka przegra (2) lub zremisuje (1) z Legią. Przy wygranej Arki z Legią (1) również zachodzi przy porażce w następnym meczu z Lechią. albo 3. wygrać z Termalicą i wygrać z Zagłębiem Craxa jest w gazie, a gra z dołującą Termalicą. |
Generalnie w każdym przypadku awans Cracovii jest niemożliwy w przypadku przegranej z Zagłębiem.
Ani ono takie słabe, ani Cracovia taka mocna, żeby z urzędu zakładać, że jest to niemożliwe czy nieprawdopodobne. To będzie mecz "o wszystko" dla obu klubów. |
Cytat:
28 Piast-Zagłębie 0:0 27 Górnik-Zagłębie 2:2 26 Zagłębie-Lechia 0:0 25 Sandecja-Zagłębie 0:1 24 Zagłębie-Arka 0:0 23 WPock-Zagłębie 2:0 22 Zagłębie-Legia 2:3 W tym roku zwycięstwo z Sandecją i po dwa gole strzelone Górnikowi oraz Legii. Owszem, będą grać "o życie" ale strzelby im się pozacinały. I co więcej obie drużyny będą grać o życie. Prof już raz dał się nabrać na wysokie wypłaty za utrzymanie i teraz raczej jest kij, a nie marchewka. Najprawdopodobniej przed meczem CRAZAG Craxa będzie na 8 miejscu z dwoma punktami przewagi nad Zagłębiem. |
No, ja wiem, że grają w Krakowie, Cracovia jest w lepszej formie, a Zagłębie w słabszej. Ale to ciągle Zagłębie ma silniejszą kadrę, w polskiej lidze serie wielu wygranych z rzędu rzadko kiedy trwają bez końca nawet w przypadku topowych drużyn, przed nami przerwa na kadrę, w trakcie której wiele może się zmienić, a wcale niewykluczone jest, że Zagłębie w następnej kolejce urwie punkty u siebie Jagiellonii, która ostatnio na wyjeździe została rozsmarowana przez Lecha, a u siebie cudem uratowała się przed przegraną z inną drużyną walczącą o życie. Albo że Cracovia straci punkty w polu kukurydzy, bo BBT, też walczące o życie, zamuruje bramkę w starym stylu i strzeli jakaś przypadkową bramkę z kontry.
Spokojnie, oczywiście Cracovia ma niemałe szanse na awans do ósemki, ale nie jest ani tak silna, ani nie ma tak łatwych meczów, jak wielu uważa. Jest tyle niewiadomych, że daleki jestem od oceniania przez "najprawdopodobniej"... |
Ale żydy wczesniej grają z Termalica i uważam ze to bedzie dla nich cięższy mecz niż z Zagłębiem .Raz ze Termalica walczy o utrzymanie a dwa Zydy jeszcze tam nie wygrali z nimi , wiec moze oni im wybiją 8 z glowy
|
Nie ma takiej drużyny, która będzie w stanie utrzymać równy, wysoki poziom przez dłuższy czas. Kryzys musi dopaść każdego a cała sztuka to umieć z niego wyjść. Cracovia gra na dość.wysokim poziomie od początku rundy więc ten kryzys przyjdzie, tylko pytanie kiedy.
Z drugiej strony Termalica i Zagłębie cieniują od początku rundy i pytanie czy się.pozbierają? Przerwa na kadrę daje takie szanse ale to niewiadoma. Podobnie z Sandecją - także w Niecieczy może nas czekać ciężki mecz, bo zobaczymy jak będziemy wyglądać po przerwie. Jeżeli nasz progres ma charakter trwały to nawet grając 70 % tego co w Warszawie powinniśmy sobie poradzić. Ale to wcale nie jest oczywiste |
Co Wy się dziwicie, że Zagłębie dołuje, jak sprzedali Świerczoka i Jacha. Tam zwolnienie Stokowca to też był błąd, no ale za publiczne pieniążki można się bawić.
W każdym razie ja też jestem zdania, że żydy wygryzą Lubin i to już w najbliższej kolejce. Lubin nie ugra nic z Białym. |
A dlaczego nie ma rozważań dla zajęcia przez nas miejsca nr 4? Przecież nie jest to nierealne.
|
bo do zajęcia 4 miejsca jest jeszcze co najmniej 9 meczów? Jeszcze za daleko by gadać o naszych możliwościach na koniec sezonu. O tym porozmawiamy po 33 kolejce.
Obecnie temat dotyczy dostania się do górnej ósemki. |
Mamy mecz u siebie z prami i wyjazdowy z najsłabszym zespołem w lidze. Będzie ciężko, ale 6pkt jest realne.
Górnikowi nawet jak oddadzą te 3pkt to patrząc na ich wyniki na wiosnę wierzę, że sandecja jest w stanie nie przegrać, a na koniec jadą do Poznania. Płocki grają u siebie z Piastem, który gra ostatnio co najmniej solidnie, a potem jadą do Białegostoku. |
dlaczego Lubin ma nic nie ugrać u siebie z Jagiellonią ??? ugra punkt i już nie będzie problemu...
dlaczego starozakonni mają wygrać w Niecieczy ? Zieliński poprzestawia klocki w 2 tygodnie pogoni ich do roboty i Spiączka się obudzi plus obrona Częstochowy do końca meczu i po marzeniach o awansie............. Nic nie jest przesądzone odkąd zobaczyłem końcówkę meczu jaga - Arka, kiedy to bałem się o awans do 8 Wisły przed meczem z Legią..... Arka wbrew pozorom wcale nie musi przegrać u siebie z Legią, a w derbach mam wrażenie, że Lechia dzisiaj przegrałaby nawet z Kaszubią Kościerzyna czy Jaguarem Kokoszki..... |
Cytat:
|
Cytat:
Szanse, że straci u siebie punkty z Sandecja sa tez dość małe. Nie liczylbym na to. Przy równej liczbie punktów liczą się bezpośrednie starcia. Skończymy rundę na 5 miejscu (najgorszym z punktu widzenia terminarza), ale w finale powalczymy moze nawet o 3 miejsce. O ile wygramy z Lechem. Jak wtopimy to strata do nich 9 punktow będzie nie do odrobienia. |
a do mistrza ? :)
|
3 pkt więcej, które straciliśmy w Białymstoku :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl