![]() |
To są błędy raczej programowe, zrób w tym laptopie świeży system, jak będzie nadal to samo (w co wątpię) to natychmiast gwarancja.
|
Okej, dzięki za radę. Mam kolejne pytanko. Jak mam przeinstalować system? Nie dostałem płyty z Windowsem, a nie chcę pirata. Chciałbym też żeby ten windows był taki jak jest czyli "asusowy", tzn z wszystkimi dodatkami, jakieś automatyczne aktualizacje itp.
|
Maciek, na asusie 1215n masz ukrytą partycje z której się przywraca się system, podczas uruchamia naciśnij F9 ( jest instrukcja na chomikach ) wybierasz język i postępujesz wg poleceń . pamiętaj żeby komputer w czasie instalacji był podłączony do prądu, no i oczywiście stracisz dane które są na partycji z systemem. Jak masz jakieś ważne fotki, filmy, dane to zgraj sobie na płytki .
Pozdrawiam |
Dziękuję Ci bardzo za pomoc!
Niestety po przeinstalowaniu Windowsa problem z "nierozpoznaniem urządzenia USB" pozostał. Wie ktoś możę gdzie mam tego netbooka zanieść? Sklep w którym go kupiłem już nie istnieje. Czy może mam go wysłać do Warszawy? |
Mam pytanko powoli? planuję zakup kompa, ale to daleka droga na razie.Mam pytanie jak mają się temperatury w stresie procków z serii i3 i i5? Chodzi mi w stresie jak i w spoczynku.Dzięki za odpowiedź
crazykaro Dzięki! raczej ja nie będę składał tylko w sklepie komputerowym i wezmę dobre chłodzenie a nie box thx! |
Cytat:
Rzadko oddaje sie lapki do sklepu. Raczej wysyła sie bezpośrednio do producenta. Tylko dane z dysku sobie zabezpiecz na innym nośniku bo serwisy nie odpowiadają za utratę danych podczas naprawy. Cytat:
|
http://tinypic.pl/tcxn2uv0k9w9
Właśnie zainstalowałem sobie windowsa 7 i przy instalowaniu sterowników takie coś mi się pojawiło co z tym zrobić ? Wyłączyć, odinstalować któryś czy zostawić bo działa poprawnie ? |
Cytat:
|
Panowie są tablety z androidem i windowsem? Jak cenowo?
|
Cytat:
I może być problem z dostępnością w Polsce. Od innych producentów raczej nie ma obecnie. Natomiast jesienią będą tablety z Windowsem 8 i Androidem 5.0, z funkcją przełączania pomiędzy nimi bez konieczności restartu, i będzie ich raczej dużo. |
Może to nie sprzęt komputerowy ale zapytam tutaj.
Potrzebuję kupić aparat cyfrowy ale : -nie duży rozmiar -wodoszczelny, odporny na wstrząsy, upadki -z możliwością wymiany akumulatorka jak by się rozładował na drugi -jakaś dobra matryca -najważniejsze ma być przystosowany idealnie do robienia zdjęć w zupełnie ciemnych nieoświetlonych miejscach no i cena tak do 2500zł Byłem w paru sklepach to mi wciskali same cegły z pół metrowym obiektywem a chodzi też o rozmiar. |
Lustrzanka, czy zwykła cyfrówka?
Jak to drugie, to do 1200-1500 powinien być niedługo dostępny Canon PowerShot D20 |
Strona którą lubię zorganizowała konkurs - do wygrania wysokiej klasy zestawy mysz+klawiatura oraz myszy i klawiatury bezprzewodowe.
Link do konkursu: http://twojepc.pl/konkurs.php?id=27 Problem z pytaniami? PW |
Mam pytanie mam w tym momencie internet po kablu od Multimedia.I teraz tak internet w tym momencie jest na lapku a chce też mieć na stacojnarce.Co mam kupić i co zrobić by był tu i tu.Tak by wyszło nie drogo
|
Cytat:
|
Ale jak rozgałęzić by było na lapku i na Pc..
|
Walnąłem XP na kompa kolegi na ktorym od zawsze mial Viste i teraz gdy przesuwam strone to nie przechodzi płynnie tylko skacze...
service pack pomoze czy co ? |
Cytat:
|
Cytat:
|
jova Dzięki trochę tam czaje a powiedz mi będzie działać na drugim kompie jak mam automatycznie nadawane IP?
jova jeszcze raz dzięki! |
Cytat:
|
Jak coś to pisz PW - mogę pomóc w wybraniu, a pozniej podłączeniu i konfiguracji routera :)
|
Cytat:
|
Kiedyś pytałem ale nikt nie odpowiedział...
Czy w komputerze typu all-in-one da zmienić się napęd ? Np mamy nagrywarkę DVD, a chciałbym zmienić na odtwarzacz bluy-ray? Jest technicznie taka możliwość? |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Mam jedno i jedno USB także odpada trudno kupię router.
|
Mam na komputerze zdjęcia o łącznej wadze 3,6GB w formacie HDR. Chciałbym je przesłać przez internet koledze do innego państwa tak aby na sobotę je miał u siebie na komputerze. Ale moja prędkość na wrzucanie plików do sieci to 16KB/s więc to trwało by kilka dni. Czy da się tak zrobić abym utworzył na swoim komputerze XP taki zdalny folder z tymi plikami a ktoś by je sobie poprost pobrał ze swoją prędkością łącza 100mb a ja nie musiałbym wrzucać tego do internetu ?
|
da się. mozesz utworzyc u siebie serwer FTP. ale to nic nie da skoro Twoja prędkośc uploadu(wrzucania do sieci) to tylko 16kb/s i z taką prędkością on może pobierać od Ciebie. on będzie pobierał z taką prędkością z jaką Ty wysyłasz plik do niego, i tu predkosc jego łącza nie ma znaczenia tylko twojego. lepiej spakować plik WinRar'em, podzielić na party np. po 200Mb. i wrzucić na jakiś darmowy serwer i przesłać mu linki. to bedzie najlepsze wyjście. pzdr :)
|
Dzięki. Ale jeszcze miałem najprostsze wyście czyli pójść do kafejki z szybkim łączem i wrzuciłem tam na serwer w ciągu 65 minut .
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl