![]() |
Szymek mówił o Leviadzie :D
Ja osobiście jakoś nie dostrzegałem krytyki ze strony Węgrzyna w przypadku meczu z Ruchem. Owszem, w****ia mnie jego .......enie, ale ogólnie ostatnio nie jeździł po Wiśle. Dowalił z kolei ten dziennikarz co gadał bodaj z Niedzielanem o tym "pokazaniu klasy z Levadią"... ;] |
A mnie się wydaje, Że Kazek i Szymek chcą być po prostu mega obiektywni i stąd ich przesadna krytyka Wisły. A co powiedzieć o Starowiczu, którego relacji np z kosza ja znieść po prostu nie mogę.....
|
Cracovia w Sosnowcu bez kibiców
Na początku sezonu Cracovia zagra na stadionie w Sosnowcu bez publiczności. Zgody na organizację imprez masowych nie wydała miejscowa policja - informuje "Gazeta Wyborcza". - Wniosek, który wpłynął do nas był niezgodny z wymogami nowej ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Z tych względów formalnych odesłaliśmy dokumenty do Krakowa - informuje aspirant Hanna Michta, oficer prasowy komendy w Sosnowcu. http://www.90minut.pl/news/99/news99...z-kibicow.html |
Cytat:
Np ostatnio uparł się, że Kirm jest najgorszy na boisku i ciągle to powtarzał. Czego on wymaga ? Jak reszta człapie i nie pokazuje się do podań, to chyba by musiał być Messim, żeby błyszczec. |
Cytat:
Cytat:
|
|
Cytat:
Taaa ich wywody są porażające ,jeden z drugim to urodzeni myśliciele. Nie chodzi o to ze maja mowic ze Wisla jest super,ale niech nie przyp***** lają sie do kazdego szeczgółu ,zwlaszcza Wegrzyn,bo Szymkowiakowi to wiecznie cos w tej Wisle nie pasuje. |
Smuda w Polonii Warszawa ?
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,t...wiadomosc.html |
http://www.sport.pl/pilka/1,70993,68...i_miliony.html - czyżby większość sezou we Wronkach :) ?
|
Cytat:
|
Szymkowiak jest ciekawy:D "Leviada" hahahaha
|
Marszałku wlasnie ku temu zmierzam.
Ci panowie w zadnym razie nie nadaja sie na stanowiska ktore w C+ piastują,co troche burzy moja dobrą opinie w kontescie tego ze C+ ma dobrych fachowcow. I dziwi mnie ze niektorzy uwazaja ze ze ci panowie sa OBIEKTYWNI ,co jak co ale posluchajcie nastepnym razem jak wyrazaja sie o przeciwniku Wisly a jak o Wisle.Zapewniam ze ogladajac gdzies tam powtorke a nie na zywo ,kiedy czlowiek sie wsłucha ,widac to a raczej slychac.Niedowiarkom polecam tą metode. |
Posłuchaj wywiadów pomeczowych i wskaż 3 piłkarzy, którzy mogliby ich zastąpić. Może na siłę dałoby się jakiegoś trenera wcisnąć (jest Białas tak na marginesie), ale piłkarze są ciekawsi i naprawdę wybrali nielicznych takich, którzy potrafią się wysłowić. Szymkowiak zaczął rok czy dwa lata temu i się w miarę wyrobił, na początku naprawdę słownictwo i składania to była porażka, a teraz ... ujdzie :P
Aha i osobiście mam wrażenie, że Węgrzyn i Szymek ponad miarę chwalą Wisłę, widać kwestia gustu :D |
Ilje Cebanu:)
|
Cytat:
|
Dokładnie, według mnie Węgrzyn i Szymek zawsze są za Wisłą. Nie są jednak nieobiektywni i dlatego czasem nas krytykują, ale zawsze jest to konstruktywna krytyka. Być może Szymek nie jest zbytnio wygadany, jednak zna naszą ligę jak mało kto. Jemu nikt nie odmówi wywiadu, nikt go nie wy.......i z szatni jak wejdzie, bo wszyscy go dobrze znają i są jego kumplami. Często opowiada jak to było za jego czasów w Wiśle, albo rozmowy z Cupiałem, ma do zaoferowania coś czego żaden dziennikarz nigdy nie będzie miał. Wole kogoś takiego niż zwykłego dziennikarza.
Odnośnie Węgrzyna, to jest to mój ulubiony "współkomentator", zawsze przeżywa to co się dzieje na boisku i reaguje pod wpływem emocji, a ja to lubie. A jeśli już krytykujemy, to ja bym skierował tą krytyke w strone Terleckiego. Denerwuje mnie to jak wychwala Legie, albo Lecha opowiada jacy to wspaniali piłkarze, jak jednym zagraniem mogą odmienić losy meczu... dramat. |
Cytat:
|
Hm..
Smuda powtarza, że chce być selekcjonerem. Czyżby dochodziły do niego głosy, że w PZPNie mają innego kandydata? |
Cytat:
|
no tak, Majewski dostanie kadrę, a co wtedy stanie sie z nowo utworzoną U-23?
Pewno futbol na Tak, i Jerzy W. Engel U Stefka, to Cabaj, Polczak, Wasiluk i Dudzic, będa mieli pierwszy plac. Może w rankingu w końcu minie nas Malta |
Cytat:
Do Szymkowiaka nic nie mam - owszem jest Widzewiakiem - ale nie anty wiślakiem. |
Obaj mają nieskrywany uraz do Wisły, za to że im w pewnych momentach słusznie podziękowała za grę. Teraz ich to boli i odgrywają się na swój sposób. Ja osobiście Węgrzyna nie mogę słuchać w meczach Wisły, a przy derbach to trzeba ściszać głos, aby nie słyszeć jego koszernych wywodów.
|
Cytat:
Otoz to tez mi sie wydaje ze ich glownym powodem wylewania flustracjii jest to ze musieli odejsc. Widac to (i slychac) czarno na bialym--złosć ,gniew ,chcec "odwdzięczenia " sie poprzez dogryzanie EWIDENTNIE złosliwym komentarzem. I tez jak Wegrzyn komentuje(A dlaczego komentuje Wisle tak czesto??) to sciszam,albo wyłaczam głos. |
Charlie napisał:
Cytat:
Cytat:
Ciekawe jakby Wisła analizowała sobie kiedy dla niej wygodnie byłoby grać z Legią i Amiką i zgłosiłaby przy ustalaniu terminarza. Już widzę co by się działo. A w mediach....koniec świata :) Wątek korupcyjny ! |
Nie wiedziałem, gdzie to napisać, więc piszę tu.
Czy w barze "U Wiślaków" mają C+? i w których godzinach, bar jest otwarty? z góry dzięki. |
Ja tam do Wegrzynow i innych Szymkowiakow zalu nie mam ale ten dziennikarzyna ktory podczas meczu Wisły z Ruchem przeprowadzał wywiad z Niedzielanem, ktory powiedział ze Wisła jest klasowym zespolem, szczegolnie pokazała to w Estonii to jakis frajer je...y. Co to za profesjonalizm ma byc!! Taki nedzny "dzniennikarz" sie napina przed kamerami a sie dziwia pozniej ze na necie sie napinaja na forach itp jakies dzieciaki czy cos. Pies tracał teo frajerskiego dziennikarza bo od razu widac ze Wisły to on nie lubi - ale nie powinien tego okazywac...
|
Według mnie Węgrzyn i Szymkowiak nie są najgorsi. Fakt, zwłaszcza Węgrzyn opowiada nieraz jakieś historie typu, że Wisła gra zbyt wolno, ale czasem ma racje. Poza tym według mnie z tych wszystkich "ekspertów" on i Szymkowiak są najbardziej za Wisłą mimo, że starają się być obiektywni. Oglądając mecz na żywo w tv bardziej koncentruje się na samej grze niż na ich komentarzu. Dużo bardziej stronniczy jest Mielcarski, który według mnie ma żal do Wisły. W zeszłym sezonie mówił, że Wiśle nie należał się tytuł tylko Lechowi. Terleckiego pominę zasłoną milczenia bo to najgorszy, najbardziej stronniczy "ekspert" C+ w historii. A Wieszczycki jest wyraźnie za Legią bo w niej grał.
|
Kazimierz Węgrzyn to już chyba zapomniał, że grał w Wiśle. Komentowanie meczu w jego wykonaniu wychodzi mizernie. To że Węgrzyn nieprzychylnie na Wisłę spogląda dałoby się jeszcze przełknąć. Każdy ma jakieś tak sympatie, może akurat jemu jest bliżej do Cracovii. Natomiast nie do przyjęcia jest styl tego komentowania. Ogólnie C+ stacza się po równi pochyłej jeśli o dziennikarstwo sportowe chodzi.Jeden przykład z ostatniego meczu Wisła - Ruch. Wywiad po, lub w trakcie spotkania (nie pamiętam) z Andrzejem Niedzielanem. Pytania, odpowiedzi standard. Aż tu nagle ni z gruchy, ni z pietruchy dziennikarzyna przypier**** pociskiem, że Wisła z Levadią lipnie zagrała. Uwaga ta nie na miejscu, nie pasowała do kontekstu żadnego pytania oraz żadnej odpowiedzi. Tak po prostu sobie wcisnął zdanie. Uj mnie obchodzi czy ten pan jest zawistny, czy jest kibicem Cracovii, czy też może chciał być dowcipny (?) albo jest po prostu głupcem, ale takimi wyskokami nie tylko swoją reputacje targa ale też stacji C+.
Co do Szymkowiaka to on akurat jakiś tam sentyment musi mieć do Wisły. Tak jak Konrad89 napisał usiłuje być obiektywny, ale ten sentyment się wyczuwa do Wisły. Nie chodzi tutaj tylko o hasanie z mikrofonem przy linii bocznej, ale także o np różne wywiady z nim. |
Typy Interii na 2 kolejkę:
http://sport.interia.pl/wiadomosci-d...y,1349546,6357 Wśród typerów m.in przyszły? prezes Wisły ;) |
Tak to On, przyjaciele mówią do niego po prostu Janusz,ale my znamy go pod innym pseudonimem "Profesor".
To On na tyłach PZPN-u zmieniał losy ekstraklasy nie bacząc na straszliwe niebezpieczeństwa czekające go na każdym kroku. To o nim będzie ta ballada. Generał Profesor, Wszystkich profesjonalistów to idol, W serca wroga straszny cios, Marny wszystkich wrogów los. Generał Profesor, Wodzi wszystkich za nos, Choć od śmierci o włos, Zawsze śmieje się w głos! Niczego się nie boi, Z niebezpieczeństwa drwi, Bez trudu przejdzie nawet Przez zamknięte drzwi. Jest silny i odważny, Tylko złych ludzi bije, Nie pali papierosów I wódy nie pije! cracovia.krakow.pl Dziękuje panie profesorze jest pan Wielki. :| |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl