Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski i Pucharze Ekstraklasy 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4744)

Bobic 18.11.2008 17:12

No podobno ma gra jakiś nowy napastnik który jeszcze w napadzie nie grał. Moze Marcelo??:>

kubanczyk 18.11.2008 17:36

mozna na necie gdzies emcz ogladnac?

kuba181819 18.11.2008 17:42

Marcelo juz gral w ataku... w meczu z Totenhamem:D.

Nie ma transmisji meczu.

arth_ur 18.11.2008 18:05

http://www.wisla.krakow.pl/stream_radio - Jazda Jazda Jazda - słuchasz radia Biała Gwiazda :), kurde pierwszy mecz od Barcelony nie na R22 :/

1q2 18.11.2008 18:24

A Niedzielan ma jakas kontuzje ze go nawet na lawie nie ma?.

ps. smieszny ten komentarz w radiu:)

P@vel K@sprzyk 18.11.2008 18:52

Niewiecie czemu mi nie odbiera to radio Wisełki? Wogóle sie ten streem nie otwiera :(

WILU TS 18.11.2008 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 630867)
A Niedzielan ma jakas kontuzje ze go nawet na lawie nie ma?.

ps. smieszny ten komentarz w radiu:)

Zapalenie ścięgna bodajże

Illargui 18.11.2008 19:17

Dziwna jest ta transmisja w naszym radio - Panowie rozmawiają sobie na róźne tematy, szerokim łukiem omijając komentwanie aktualnej sytuacji na boisku.:-/ Muszę przyznać, że to najbardzie oryginalny sposób transmisji meczu z jakim miałam do czynienia :lol:

KOMINEK 18.11.2008 19:20

Jak weszliście na RBG bo z oficjalnej strony nie mogę wejść ??

Mrsnh 18.11.2008 19:28

KOMINEK - sciagnij streama i uruchom w winampie (u mnie po ok. minucie wlacza sie relacja)

DOWNLOAD

Illargui 18.11.2008 19:28

Ja weszłam normalnie poprzez ten link: http://www.wisla.krakow.pl/stream_radio - i uruchamiam winampem

KOMINEK 18.11.2008 19:35

Jak nie spróbuję Program Internet Explorer nie może wyświetlić witryny sieci Web e do d.py

HEDu 18.11.2008 19:35

to zmien ten shit explorer :D

dj_ibutti 18.11.2008 19:37

Ten Komenatur mówi częściej eeeeeyyyyyyyy niż Kołtoń.... myślałem, że to niemożliwe :rotfl:

KOMINEK 18.11.2008 19:39

a możeci mi podać adres streama

dj_ibutti 18.11.2008 19:40

http://poznan5-3.radio.pionier.net.p...-stream8-1.ogg


Aaaale żal, słuchać się tego nie da x.X

unpredictable_wislaczka 18.11.2008 19:48

Noo to chyba będzie przełomowy mecz dla Zieńczuka. Mam taką nadzieję ;)

Żuczek 18.11.2008 19:53

Koniec meczu i ładne zwycięstwo 4:1. Zieniu i Łobo ładnie się prezentowali i mam nadzieje, że przełamią się także w lidze. I przy okazji pograło sobie trochę naszych "młodzików".

dynek.pl 18.11.2008 20:09

Fajny meczyk byl. Szkoda, ze Polsat sie nie zdecydowal na transmisje 2 dzisiaj.
Jutro jak sa mecze miedzynarodowe to robia 2 relacje m.in. Polonia-Jaga o 16:30 - dla kogo ?

PhantomRanger 18.11.2008 20:19

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Niech lepiej Polsat żałuje. Zaskoczył mnie Zieniu w pozytywnym tego słowa znaczeniu:) 2 bramki mam nadzieje, ze to nie był wypadek przy pracy, a jego tendencja wzrostowa i na runde wiosenną powróci Zieńczuk z poprzedniego sezonu:)

amauri1990 18.11.2008 20:25

kto okazał się tajemniczym napastnikiem?

4fan_player 18.11.2008 20:27

Rysiek z Klanu?:) przeczytaj relacje z meczu :)

amauri1990 18.11.2008 20:39

kurna, myślałem, że Bożenka... :/

kubad99 18.11.2008 20:40

JAk zagral Leszczak ?

tommiyacht 18.11.2008 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żuczek (Post 630912)
Koniec meczu i ładne zwycięstwo 4:1. Zieniu i Łobo ładnie się prezentowali i mam nadzieje, że przełamią się także w lidze. I przy okazji pograło sobie trochę naszych "młodzików".

z tym Łobo to sobie chyba zazartowales, grał beznadziejnie slabo, straty, niecelne podania, balony za bramke. jedna asysta, ale kto by zle podał w takiej sytacji. Łobo i Jirsak, dla mnei najwieksze rozczarowania tego meczu. Z Wojtka juz chyba nic nie bedzie, poziomem w tym momencie nie powinien sie łapac do ME. Jirsak.. ehhh... Mączynski wiecej szumu zrobił z ławy, to wszystko mówi. Jirsak tylko podaje do najblizszego zawodnika na jedno skrzydło bądź drugie. zero niekonwencjonalnych podań. To nie jest materiał na rozgrywającego.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez amauri1990 (Post 630928)
kto okazał się tajemniczym napastnikiem?

Na szpicy wyszedł Pietia, potem grał Leszczak, o ktorym wspomnialo TWSD.



Co znaczy jak na trybunie (E) naglosniej slychac " Wisla! (klask klask klask) Kraków!" "Jeszcze jeden" albo "Mało!" ?? ... to znaczy ze Wisla rozprowadzila 4500 biletów po szkołach :)) ja popieram takie akcje ale po co takie typy przychodzą ktorym tylko lans w glowie, ktory jest bardziej rozebrany w ten ziąb ten jest ktoś. Małych brzdąców koło podstawówki tez od cholery, bo jak sie wychodziło z meczu to tylko wszedzie sluchac bylo "zbóóóóóóóóóóóóóórka !!!!... " :)

mms w konkursie - 2 pln
szalik Lechia-Wisła do kupienia podczas meczu na trybunie - 30 PLN
widok pierwszoklasistów na tle antyterrorystów - bezcenne :)

aha, ja wiem ze tu Kraków ale niech ktos zwróci uwage speakerowi zeby mowił to TRZ a nie SZCZ bo wstyd jak jasna cholera

mic 18.11.2008 20:42

Co tak duzo tych zmian ? Az 6 ?

-=
dzieki Luu... nie wiedzialem o tej zmianie,

Luu... 18.11.2008 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 630943)
Co tak duzo tych zmian ? Az 6 ?

według nowych przepisów możesz zrobić 3 zmiany normalnie kiedy chcesz + dodatkowe 3 w przerwie

oczywiście dotyczy to tylko PE

3rider 18.11.2008 21:39

Zaskakujaco mocny sklad wybiegl z Piastem co mogloby sugerowac, ze Skorza jest pod presja "gory" i musi grac w kazdym meczu o pelna stawke...

No i niespodziewanie 178. DERBY otrzymaja dodatkowa otoczke, mecz prawdopodobnie o awans!

gdsmk 18.11.2008 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3rider (Post 630991)
Zaskakujaco mocny sklad wybiegl z Piastem co mogloby sugerowac, ze Skorza jest pod presja "gory" i musi grac w kazdym meczu o pelna stawke...

No i niespodziewanie 178. DERBY otrzymaja dodatkowa otoczke, mecz prawdopodobnie o awans!

dla mnie oznacza to tyle, że musieliśmy ten mecz wygrać by mieć szanse na awans.

Dean 18.11.2008 21:50

można prosić o link brameczek z meczu? :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl