![]() |
Bedą karne
|
Barca 0-1 ManU
|
Ależ pewni są ci fani Barcy. Znając życie będą karniaki i Manchester zdobędzie puchar !!
|
Cytat:
A pomyłki z pierwszego meczu nie zadecydowały o awansie? Chyba mi nie powiesz, że wynik 2-0 nie byłby korzystny przed rewanżem (plus brak Ballaca, który powinien wylecieć). Co do ręki Eto-nie takie ręki były nieodgwizdywane. Może i ręka wyciągnięta, ale nie wykonał on ruchu w stronę piłki, a o tym właśnie mówi przepis. Gdy piłka leci to trzeba przesunąć ręke tak, aby została nabita. Piłka leciała szybko, a Eto wyskoczył do góry, nawet sie na nią nie patrząc. To jak miał trzymać rece przy wyskoku? Przy ciele? Nikt tak nie robi. A gdyby sędzia chciał na serio przekręcić Chelsea, to nie wywaliłby Abidala, bo sytuacja nawet na powtórkach jest niejasna. maksinho to samo można powiedziec o kibicach MU. Poczytaj wcześniejsze strony. Po prostu trzeba poczekać do godziny 22.40...lub nawet dłużej, jeśli będzie dogrywka i karne. |
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=4wSKrG-PTYI , skrot pierwszej polowy. Wiec z tego wynika, ze I-sza polowa bez zadnej pomylki. Jeszcze obejrze ten domniemany karny na Henry. A jak nazwiesz podnoszenie reki w celu zwiekszania przestrzeni zablokowania tego strzalu? Podobny karny byl odgwizdany w dwumeczu Man City i HSV. Obejrzyj powtorke, Eto widzi ze Ballack szykuje sie do uderzenia i podnosi reke do gory... Nikt nie trzyma przy wyskoku rak nad glowa... Abidal po meczu przyznal sie, ze faulowal i ze dostal sluszna czerwona kartke. Rozumiem kibicowac Barcelonie, ale bez przesady... P.S - Te 2 karne ewidentne + w zaleznosci od interpretacji faul na Drogbie w Iszej polowie(ciagniety w polu karnym przez Toure) i faul na Maloudzie tez w polu karnym. Ja nie bede rozstrzasal tej dyskusji, bo wklejalem tu wtedy powtorki na ktorych wszystko widac(a niektorzy chca, a zeby cos bylo widac). |
Cytat:
Nikt nie trzyma rąk nad głową? Możliwe, ale trzyma za to w boki. Jak się wyskakuje, to pomagasz sobie w wybiciu rękoma, balansując nimi. Chyba nie zaprzeczysz? Czy Ty wyskakujesz wysoko z rękami przy ciele? Poza tym na stronie Barcy te sytuacje ocieniał piłkarski sędzia-wspominałem już o tym wcześniej. On by tego nie odgwizdał. To samo mogę powiedzieć- rozumiem, nie lubic Barcy, ale bez przesady? I co powiesz o meczu sprzed kilku lat, kiedy to sędzia zaliczył gol dla Chelsea, a VV był faulowany. Dodam, że gol dał awans klubowi z Londynu. I tak nie dojdziemy do konsensusu. Kibice obu klubów przekonują się co do tych spraw już od dnia zakończenia meczu i jak widać bezskutku. Więc chyba pora na zakończenie tej ''syzyfowej'' dyskusji :D pozdro |
Manchester 4-0 barcelona
ManU gra najlepszą piłkę na świecie, futbol z innego świata. Diabły tworzą ponadto kolektyw, a nie są zespołem wyrwanych "z kontekstu" gwiazdek jak BArcelona. Zwycięstwo ManU i to bardzo spore |
Cytat:
EDIT: nie bij tylko :D Nastepnym razem zapytam Ciebie czy bede mogl sie odezwac : ))))))))))) |
Powiem krótko, postawiłem na ManU i oni mją dzisiaj wygrać:P
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie bede calego meczu sciagal. Ogladalem 3 skroty z youtube i na zadnym nie ma tej sytuacji. A ewentualny faul na Henry mocno dyskusyjny, chociaz wobec 2 ewidentnych karnych + kilku innych sytuacji dla Chelsea w drugim meczu...to troche malo. Gdybysmy uwzglednili wszystkie sytuacje, to wyszloby na awans Chelsea. Trzymanie na boki, a trzymanie tak jak robi to Eto, to dwie rozne sprawy(zreszta to wlasnie napisalem wyzej :) ). Ale kto nie lubi Barcy? Chyba nie ja? Jest mi obojetna, jak Chelsea. Wrecz przeciwnie, podziwiam ich za gre w tym sezonie, ale co z tego skoro sedzia okradl z finalu Chelsea? Ja wole zawsze zasiegnac opinii kogos ze srodowiska sedziowskiego. A zreszta, niewazne, bo naprawde ewidentne sytuacje i trzeba udawac, ze sie czegos nie widzi. Milego ogladania finalu :). |
I pierwszy tekst Szpakowskiego: "Ależ niesamowita akcja Ete'go":lol:
|
No i jak narazie Barca prowadzi :)
|
Jedna akcja - jeden gol.
JEszcze ponad 75 min |
no .. wiec dlatego "jak razie prowadzi"
Wynik na pewno się zmieni i to diametralnie. |
Dobra. 3:1 w takim razie dla Manu bedzie :D
|
Szpakowski z tym swoim : Puziol jest przegenialny :D
|
Czy mi sie zdaje czy Szpakowski na Poyola mówi Puziol ?
Edit : Czyli sie nie przesłyszałem ... |
nie oglądam tego meczu, a to właśnie przez szpaka :(
tego człowieka naprawde nie da si sluchac |
U Szpakowskiego był już Szira, Rafał Bogucki, jest Puziol na koniec będzie pewnie Barkelona.
|
dlaczego Keita nie gra ? Kontuzja ? Czy może Sergio B. wygryzł go :P ?
|
Czekam na Teveza. Mecz słaaby.
|
Kto w ManU dobrze strzela z dystansu?
Nie bardzo chcą wyjść z połowy (napinka, wiem że moga zrobić to samo co Bayernowi;d) |
Rooney ma strasznie silny strzał z dystansu i nie raz już taką bramkę strzelił.
|
Cytat:
|
kto to jest Puziol/Puźol?
|
Cytat:
Mecz myślę może się podobać, choć jestem zdziwiona, że Manchester po utracie stał się aż w tak dużym stopniu tłem dla Brcy |
Ach ten Puziol :D Do spółki z Henrym (czytać tak jak sie pisze!) klepią ManU ;)
Usypiałem pod koniec 1. połowy...:( Van der Sar jakiś taki senny przy stracie bramki |
a kto to jest Oszej ?? :D
|
Jest i mój ulubieniec Gmoch w pewnych kręgach znany jako "bródka" - może coś narysuje :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl