Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Praca (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3012)

LanceTS 17.09.2014 16:45

Jak ktoś ma firme albo zna kogoś kto potrzebuje terminala płatniczego w jakiś punkcie (obojetnie czy sklep, jubiler, pizzeria czy nauka jazdy) to też priv.

Kamil_mchw 18.09.2014 10:48

Elektryków z własną działalnością i uprawnieniami zapraszam na prv.

manian 09.10.2014 22:54

Ktoś korzystał z agencji pracy "Work Express"? chodzi mi dokładnie o prace w Polsce.

Kamil_mchw 18.10.2014 21:55

Handlowców z własną działalnością zatrudnię. Branża OZE.
Zapraszam na prv.

rav 28.10.2014 10:48

Zatrudnienie dla: kamerzysty

Wymagania:
- dobre oko, pewna ręka, refleks
- solidność, punktualność

Dodatkowy atut:
- doświadczenie w filmowaniu sportu

Mile widziane (lecz nie wymagane):
- posiadanie własnej kamery, statywu

Forma zatrudnienia: zlecenie (na konkretną imprezę)

Zgłoszenia:
Przyjmowane na adres [email protected] lub do mnie na priv.

Musi zawierać:
- podstawowe dane: imię, nazwisko, data urodzenia,
- dane kontaktowe: email, nr telefonu
- krótki opis dotychczasowych dokonań w zakresie filmowania
- link do maksymalnie 2-3 wykonanych samodzielnie nagrań video, najlepiej przedstawiających zawody sportowe ewentualnie sceny z dużą ilością ruchu

maTyS. 16.12.2014 15:55

witam.W jakiej korporacji taksówkarskiej opłaca się pracować ? o ile w ogóle opłaca się jeszcze pracować jako taksówkarz ? jakie koszty "wkupnego" itd..

panowie 27.01.2015 22:32

Wisła Krakbet Kraków @WislaKrakbet


Czy mamy na pokładzie osoby,które chciałyby spróbować swoich sił na naszej stronie i profilach social media?Piszcie na [email protected].

Lupo 02.02.2015 11:50

Edukacja skończona, więc czas rozejrzeć się za poważniejszą pracą niż obsługa klienta. Śledzę portal pracuj.pl i mam pewien problem z nim, zawsze przychodziły mi na maila "propozycje ofert" z Krakowa, ale od jakiegoś czasu przychodzą z... Warszawy. Wiecie może jak to zmienić??

Griszka30KR 10.02.2015 16:00

Tak chciałem podpytać z ciekawości
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...kolejny_nabor/

Czy to oznacza,ze praca jest "charytatywna"?Bo nigdzie tam nie widze słowa "wynagrodzenie".

ABGwislakABG 10.02.2015 16:06

Cytat:

Szukasz dodatkowego dochodu?
www.czytaniezezrozumieniem.edu.pl

rubens 10.02.2015 16:07

"Chcesz pracować w ciekawym miejscu? Szukasz dodatkowego dochodu?" z tego wnioskuje że coś płacą, tylko ciekawe ile?

wiesniak842 10.02.2015 16:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1389938)

niestety podana przez Ciebie strona nie istnieje albo mam cos z przegladara:(










... :)

Griszka30KR 10.02.2015 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1389938)

Wyobraź sobie,ze w naszym pięknym kraju użytkowanie samochodu słuzbowego po za godzinami pracy od 01.2015 jest tez traktowane jako dodatkowy przychód z tytułu którego odprowadza sie podatek i składke zus...Więc nie wszystko jest takie oczywiste.

19sebawro06 17.02.2015 10:20

mógłby ktoś polecić jakąś firmę lub miejsce w którym pracował za granicą na pracy sezonowej? szukam czegoś na te wakacje w miarę pewnego dla 2 osób. będę wdzięczny za jakiekolwiek info

maTyS. 18.02.2015 13:57

wraz z dziewczyną chcemy wyjechać do pracy za granicę.
Moja prośba o jakieś sprawdzone linki ,agencje pracy w Polsce jak i za granicą gdzie możemy wysyłać Cv oraz kontaktować się. wszelkie informacje dotyczące wyjazdu są jak najbardziej mile widziane.

pozdrawiam i dziękuję z góry.

Garbaż1906 20.03.2015 07:34

Jakby ktoś z Wrocławia szukał dobrej pracy: http://www.max-fliz.com.pl/pl/kariera-ogloszenie/14 Polecam !

MatMario 20.03.2015 09:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Garbaż1906 (Post 1395161)
Jakby ktoś z Wrocławia szukał dobrej pracy: http://www.max-fliz.com.pl/pl/kariera-ogloszenie/14 Polecam !

Pracujesz w Max flizie?

szprotson 20.03.2015 09:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Garbaż1906 (Post 1395161)
Jakby ktoś z Wrocławia szukał dobrej pracy: http://www.max-fliz.com.pl/pl/kariera-ogloszenie/14 Polecam !

a coś wiecej wiesz?
Ile płaca etc ? Nie sadze by ich było na mnie stac bo to pewnie praca w salonie, ale spytac nie zaszkodzi, bo akurat Wrocław zyciowo by mi bardzo pasował :)

Garbaż1906 20.03.2015 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1395173)
Pracujesz w Max flizie?

Tak, pracuję. Jak coś potrzeba to zapraszam na priv

MatMario 20.03.2015 11:39

No pytam bo w najblizszej przyszlosci bede potrzebował :D Odezwe się.

Garbaż1906 20.03.2015 13:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1395218)
No pytam bo w najblizszej przyszlosci bede potrzebował :D Odezwe się.

Jasne, zapraszam ;)

adam_09 20.03.2015 19:19

Szkoda, że nie wiedziałem bo akurat mieszkanie wykańczam a większość rzeczy już kupiona :(

Pawel.Busko 14.06.2015 14:58

Poszukujemy osób na wykonywanie pomiarów hałasu i ruchu drogowego przy drodze wojewódzkiej nr 776 Kocmyrzów - Proszowice w dniach:

1) poniedziałek 15.06.2015 od godz 22.00 do wtorku 16.06.2015 do godz. 22.00 - potrzebna 1 osoba z samochodem na pomiar hałasu (wynagrodzenie 180zł netto + zwrot kosztów dojazdu 0,64zł/km netto).

2) środa 17.06.2015 od godz. 9.00 do czwartku 18.06.2015 do godz. 9.00 - potrzebna 1 osoba z samochodem na pomiar hałasu (wynagrodzenie 180zł netto + zwrot kosztów dojazdu 0,64zł/km netto) oraz 2 osoby z samochodem na pomiar hałasu i ruchu drogowego (wynagrodzenie 210zł/osobę netto + zwrot kosztów dojazdu 0,64zł/km netto).

1-osobowy pomiar hałasu wykonuje się prostym w obsłudze miernikiem, czas pracy 5 minut co pełną godzinę, pozostałe 55 minut dla siebie.
2-osobowy pomiar ruchu drogowego - ręczne liczenie samochodów + obsługa miernika co godzinę.

Praca na umowę o dzieło. Termin wynagrodzenia jesienią 2015. Istnieje możliwość wyjazdów na kolejne pomiary.

Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr tel 698 392 589.

panowie 01.07.2015 15:04

Polski Związek Piłki Nożnej nawiąże współpracę z osobami chętnymi do objęcia stanowiska Kierownika Reprezentacji Polski w piłce nożnej (reprezentacje młodzieżowe).

https://www.pzpn.pl/federacja/aktual...-reprezentacji

panowie 19.07.2015 20:27

Poszukiwani dziennikarze do Eleven Sports Network.

http://www.wirtualnemedia.pl/praca/o...rnalist/134028

gerardinho91 29.07.2015 16:50

Witam.

Gdzie Panowie polecacie w Krakowie robić kurs na wózki widłowe?

Matejas_ 29.07.2015 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gerardinho91 (Post 1409306)
Witam.

Gdzie Panowie polecacie w Krakowie robić kurs na wózki widłowe?

Agrosprzęt, Miodowa 53

panowie 10.09.2015 21:51

PZPN szuka współpracowników w Szkocji

http://www.mojawyspa.co.uk/artykuly/...ikow-w-Szkocji

panowie 30.09.2015 10:48

Chcesz brać czynny udział w realizacji projektu, w którym uczestniczy Wisła Kraków SA? Marzyłeś, żeby pomóc swojemu ukochanemu klubowi? Jeśli tak, to ogłoszenie jest skierowanie właśnie do Ciebie! Nie zwlekaj, spróbuj swojej szansy przy R22!

Szukamy osób:
• gorąco kibicujących klubowi
• komunikatywnych
• energicznych
• mocno zorientowanych na cel

Oferujemy:
• wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
• narzędzia niezbędne do pracy
• szkolenia
• pracę w młodym, dynamicznym zespole
• praca u partnera Wisły Kraków SA na czas określony z możliwością zatrudnienia na stałe

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...era_Wisly/rss/

panowie 23.10.2015 16:52

PRACA: Social media specialist zakochany w futbolu poszukiwany!

Oferujemy:
- możliwość pracy zdalnej - przede wszystkim interesują nas efekty, a nie to czy będziesz siedzieć 10 godzin w redakcji
- stałe wynagrodzenie
- współpracę z profesjonalną redakcją piłkarską
- współpracę z gwiazdami polskiej piłki

http://footbar.org/post/glowne/1618,...hany-w-futbolu


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl