![]() |
KoleŻanki I Koledzy !
WyŁĄcznie MyŚlenie ! MyŚlcie Zgodnie Z Kluczem ;-) |
hehehe :D ja mam motyw, skupic ise bardziej na czytaniu ze zrozumieniem, napisac na jakies 15pkt, a wypracowanie tylko dobrze stylistycznie, zgodnie z zasadami ortografii, zgodnie z forma :D 22 pkt powinny byc :D
|
do usunięcia
|
A JA PISAŁEM Chłopów poszło średnio jestem 2 ja dałem epitet tam ;d;d
|
cóż oni się tak uczepili tych "Chłopów"? chyba co roku są, nie?
|
Kurde tak liczyłem, że akurat może wam nie dadzą Pana Tadka i uchowa się dla nas za rok, bo jak narazie to jedna książka z niewielu które mam w dobrym stopniu opanowane(dobrze że jeszcze rok:D).
Ogólnie jak oceniacie dzisiejszy egzamin?? Trudny?? |
Też sobie tak pomyślałem że warto byłoby zachowac Pana Tadeusza na za rok :P
|
do usunięcia
|
Widze ze fajne tematy Wam sie trafily, w tamtym roku mialem takie poje... z ktorych prawie nic nie wiedzialem a teraz Chlopi i Pan T czyli ksiazki ktore mialem rok temu chyba najlepiej opanowane
|
Phi! Matura to bzdura :-)
Nerwy nie warte, mamę musiałem przeprosić. Teraz no stress! Chłopi oczywiście :-) |
Cóż...
Nie spełniły się żadne przepowiednie dotyczące rocznicy wybuchu wojny, czy roku Słowackiego. Przynajmniej na podstawie. Tematy banalne - można było pisać nawet bez znajomości lektury. A czytanie ze zrozumieniem było najłatwiejsze od czasów egzaminu gimnazjalnego. Jutro angielski... już bez stresu.. :) Dla tych, co pisali o Chłopach. Też pisaliście, jaka dobra była Hanka, a jaką su*ą była Weronika? ;-) |
Tak jest. Weronika była straszną suką. Pojechałem ją trochę w tej pracy :D
|
Cytat:
|
Cytat:
:lol: Idę kopać w tych całych CKE'sowskich papierach czegoś o tym. |
powiem tyle: phi! :)
do maturki podszedlem z kompletnym luzem, oplacilo sie nic nierobienie przez 3 lata :) no i dobrze, ze poezji nie powtarzalem ;p najgorsze dopiero przed nami :) |
Chłopi oczywiście ;)
I pisałam Weronka, a nie Weronika :P Też zwróciliście uwagę na to, że Hanka powiedziała, że Bylica może zamieszkać u niej, ale na wiosnę? A nie od razu (bo przecież I tom to jesień :P) |
oczywiscie Pan Tadeusz
|
Ej, to mnie z tą Weronką zaskoczyliście.
A to nie jest czasami tak jak z Hanką? Hanka = Hanna, Weronka = Weronika? Niektóre źródła mówią, że siostra Hanki miała na imię Weronika, inne, że Weronka. :S Chociaż Weronka to chyba od Wery.... fak. |
Cytat:
Nic nam za to nie zrobią. Musieliby unieważnić pracę już 5 osobom. A przecież nie tylko my zapewne zrobiliśmy ten błąd :-p A poza tym za takie coś unieważnić? Nie, to nie jest możliwe :-) |
Cytat:
|
ja pisałem o Panu Tadeuszu.
Ogólnie oceniam pozytywnie maturę, text o hipnozie nie był trudny ale jedno pytanie... WYMIEŃ 3 RODZAJE HIPNOZY: - lekka ( wymieniam 2 cechy ) - średnia ( wymieniam 2 cechyy ) - największa napisałem że wtedy człowiek WIDZI, CZUJE I SŁYSZY... to są 3 cechy...a miałem wypisać po 2 do każdego i jak uważacie ? Zaliczą to ? |
nie wiem, czy nie jest tak, ze jak masz polecenie, ze wypisz 2, a wypiszesz 3, to jesli masz wszystkie 3 dobrze, to zaliczaja, natomiast jakbysm mial 2 dobrze a jedno zle, to nie. jako, ze masz wszystkie 3 dobrze, powinni zaliczyc, ale moge sie mylic ;]
|
tez nad tym kminilem ale jednak musza byc jakies haczyki wiec pewnie 2 to 2 a nie 3
|
Cytat:
Ja jestem bardzo zadowolony!! Najlepiej powtórzyłem właśnie Pana Tadeusza i Chłopów. A ten tekst o hipnozie czytałem 6 lat temu z "Focusie". |
no też tak myślałem - CHCĄ 2 ? PODAJ 2.
No ale jak jest kuźwa jedno za drugim wymienione: słyszy i czuje i widzi podczas hipnozy... no to dałem w tym te wszystkie 3. A co daliście jeśli chodzi o środki które miały na celu podtrzymanie tezy o hipnozie czy coś takiego.. 2 przykłady,że autor jakby podtrzymuje swoje zdanie - kojarzycie ? Ja dałem, że cytuje jakieś osoby i podbiera się faktami ( np. napad ) |
I co mówiłem, że nie warto tracić czas na lektury itp:P:D Oczywiście Pan Tadeusz, tak w ogóle tam chyba nawet nie było napisane, że należy odwołać się do lektury... Więc ogólnie jest okey, 30 % będzie:D hehe
Ja dałem też cytaty i zdania wykrzyknikowe:), a w 9 z tym środkiem to dałem metaforę:) a w ogóle kiedy będzie jakiś klucz? |
Spoko lajt :D Pisałem Pana Tadeusza, tekst o hipnozie prosty. W środku stylistycznym dałem metaforę. :-) stadia hipnozy - lekki, średni, głęboki ;] generalnie 1:0 dla mnie :D jutro ciężej - angielski rozsz. ;]
|
tematy nawet proste ,ale wole nie zapeszać, zobaczymy :)
teraz już z górki ... |
okiem bukmahera:
Moje typy: Pan Tadeusz - V Dżuma - X :D pozdro oczywiscie pisalem temat 2 |
Cytat:
:lepper: 10 znaków |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl