Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

Marszałek 18.03.2011 18:29

Daleki jestem od tego aby kibicować Arce,ale jakby wygrali to byłoby miło. Dół musi punktować aby Parchy nie zbliżyły się punktowo.

W Gdynii kurnik sobie wybudowali i zamiast siedzieć to stoją. śmiesznie to wygląda.

Edit: ale się chłopcy z OS ucieszyli,że nie ma światła. Jakby odkryli,że siusiaki mają.

Blaszczu16 18.03.2011 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1066799)
Edit: ale się chłopcy z OS ucieszyli,że nie ma światła. Jakby odkryli,że siusiaki mają.

Hehe :D, no trochę się podniecili, ale nie ma się czemu dziwić, zgaśniecie oświetlenia było ciekawszym wydarzeniem niż to co się na boisku dzieje. Wieje nudą straszną.

Oba zespoły rozpoczęły spokojnie spotkanie. Dopiero w 21. minucie trybuny ożywiły się po dośrodkowaniu Pawła Zawistowskiego z lewej strony boiska, piłkę głową do bramki Isailovicia skierował Glavina. W 35. minucie również po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Dawida Plizgi do Mamadu Traore, ten ostatni zupełnie niepilnowany strzelił głową wyrównującą bramkę dla przyjezdnych. W 43. Minucie doszło do niespotykanego wydarzenia. Gdy zawodnicy Zagłębia przygotowywali się do wykonania rzutu wolnego, na stadionie Miejskim w Gdyni zgasło światło. Po 5. minutach przerwy wszystko wróciło do normy i zdołano odpalić oświetlenie.

Gordian 18.03.2011 18:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio (Post 1066787)
(..) :)

Podobnie u nas z hymnem bylo, oryginalu nie mozna bylo puszczac, poszlo o pieniadze, potem byly puszczane smutasy az obecnie bez podkladu spiewamy.

Wybacz, ale głupoty piepszysz straszne...

dynek.pl 18.03.2011 19:22

o qrwa, ale sypie w Chorzowie
dobrze, ze my na Slasku dopiero w niedziele

Titto 18.03.2011 19:24

Widzieliście jakim sprzętem dysponują Śledzie?
http://www.arka.gdynia.pl/news,7024-...szczescie.html

aNouc 18.03.2011 19:29

W środku dosyć ładnie się prezentuje ale z zewnątrz jakiś taki nijaki
http://g2.arkowcy.pl/gal_00659/0x600/dsc_7224_kopia.jpg

przynajmniej w porównaniu z
http://gfx.dlastudenta.pl/photos/spo...aw/autokar.jpg
czy http://i.wp.pl/a/f/jpeg/25047/lechia_autobus_470.jpeg


Kiedyś poruszał temat Zbymak Wiślackiego autokaru, ciekawe czy temat aktualny.

bridgeburner 18.03.2011 19:34

Tak sobie spoglądam jednym okiem na mecz Arka-Zagłebie
Arka to ma ofensywe na poziomie środka tabeli. Z tym, że pierwszej ligi
Dla mnie to jest główny kandydat do spadku.
Nawet przed pewna druzyna której nazwy nie mam ochoty wymieniać

A i osobna kwestia to jest Pawłowski, powołany do kadry.
W obecnej formie to on może sie łapać co najwyżej do reprezentacji górników z KGHM
I to na ławke rezerwowych

Uran235 18.03.2011 19:36

Ciekawe ploty dzisiaj usłyszałem. Jeśli Bartoszek przegra z Legią, jego miejsce ma zająć... Stefan Majewski. Natomiast posady w Kielcach bliski jest ponoć Ulatowski.

Blaszczu16 18.03.2011 19:40

Może i Heniu Kasperczak się załapie na jakąś posadkę po wyrzuceniu go z Kavali?

szprotson 18.03.2011 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 1066818)
Widzieliście jakim sprzętem dysponują Śledzie?
http://www.arka.gdynia.pl/news,7024-...szczescie.html

i super.
proponuje kazdemu z piłkarzy dać jakies 30.000 euro miesiecznie,i zbudowac jeszcze 2 kryte boiska i spa.
Wtedy szczytem marzeń polskiego piłkarza będzie siedzenie w autobusie w Gdyni.

Za takie glupie pieniadze na taki super hiper autokar, jakby te pieniadze przekazać na trenerów najmlodszych grup wiekowych. Nawet na szkolenie an takich trenerow, nie lepiej?
Ale po co ,skoro na efekt było by trzeba czekać conajmniej kilka lat, lepiej isc ku normalności inną metodą.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 1066824)
Ciekawe ploty dzisiaj usłyszałem. Jeśli Bartoszek przegra z Legią, jego miejsce ma zająć... Stefan Majewski. Natomiast posady w Kielcach bliski jest ponoć Ulatowski.

Wczoraj w Kielcach do południa taka opcja byla możliwa, potem prezes zwolnił dyr.sportowego który ponoć dogadywał sie z "trenerem z pasją"

bridgeburner 18.03.2011 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1066825)
Może i Heniu Kasperczak się załapie na jakąś posadkę po wyrzuceniu go z Kavali?

W Arce zastapi Pasieke :-P

aredo 18.03.2011 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 1066818)
Widzieliście jakim sprzętem dysponują Śledzie?
http://www.arka.gdynia.pl/news,7024-...szczescie.html

Gorzej u nich z prądem, oświetlenie zgasło w tuż przed końcem I połowy meczu z Zagłębiem. W sumie przerwa ok. 10 minut.

wanciak86 18.03.2011 20:06

Lechia i tak ma lepszy :P napewno ładniejszy z zewnatrz:)

AS82 18.03.2011 20:15

A mecz Ruch-Górnik w zimowej scenerii, oby pogoda sie poprawila do niedziele, bo czeka nas mecz na lodowisku w Bytomiu..

Blaszczu16 18.03.2011 20:18

Normalnie "Gwiazdy tańczą na lodzie" :D

Edy: Ale Ruch cisnie, nawet gra im się klei mimo fatalnych warunków.

Teqcontroller 18.03.2011 20:48

Ale zapierdziela śniegiem w meczu Ruch - Górnik , ciężko się to ogląda , Lepiej słychać kibiców Górnika :D

Ribas 18.03.2011 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 1066818)
Widzieliście jakim sprzętem dysponują Śledzie?
http://www.arka.gdynia.pl/news,7024-...szczescie.html

Taki akurat na 2 ligę :D

rafil 18.03.2011 21:29

Ruch pokazuje oprawę i w momencie kiedy odpalili race na stadionie zgasło światło :D ale jaja

bakiagh 18.03.2011 21:30

Niesamowity "zbieg okoliczności" :D
W meczu Arki z Zagłębiem też światło wysiadło. Ale jajca :)

neq. 18.03.2011 21:32

hahahaha derby rządzą się swoimi prawami ;)))

bridgeburner 18.03.2011 21:33

Ciemna Ekstraklasa:rotfl:
XXI wiek i takie k... jaja

Telus 18.03.2011 21:33

Nie nazwałbym tego przypadkową awarią. Nie wierzę w przypadki, więc oprawa Ruchu na wielki plus; d

Titto 18.03.2011 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1066860)
Ale jaja, jak berety :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ribas (Post 1066861)
Jaja jak berety :D

:-D
Jak tak dalej pójdzie to mecz skończy się po północy...

Kandzior 18.03.2011 21:35

Jak w niedzielę w Bytomiu zgaśnie światło to się zdenerwuję :)

Jaroo1 18.03.2011 21:36

17/18 kolejki pieknych bramek, 19- kolejka ciemnosci

wanciak86 18.03.2011 21:36

oprawa z komórek nawet fajnie wyglada w tv:)

blanco 18.03.2011 21:37

Siedzę na livesports, patrzę " Przerwany " Myślę sobie : " O ....a, napierdalają się ! "
i lece przed tv na zabijake a tu taka lipa ;/

wanciak86 18.03.2011 21:42

Lechijny Wiślak wyprowadza Ruch na korzystne dla Nas wyniki:)

Schabek 18.03.2011 21:43

Stachowiak miszcz :D Oby do niedzieli sie uspokoiło z tym śniegiem bo inaczej będzie trudno w Bytomiu

wanciak86 18.03.2011 21:45

we wrocławiu tez;)

AmaDeo_Krk_ 18.03.2011 21:46

ja nie wiem czemu nie przełozyli meczu w Chorzowie , w takich warunkach nie ma sensu grac, ten mecz to w koncu klasyk ligowy a nie jakis 2ligowy pojedynek zespołow srodka tabeli ;/

wanciak86 18.03.2011 21:50

hmm gra 6 druzyna z 13, wiec nie rozumiem mowienia o "nie graniu sredniakow"?

Górnik marsz w dół:)

Kandzior 18.03.2011 21:53

Nie spodziewałem się takiego wyniku, myślałem, że Górnik będzie grał lepiej już mamy 3:0 dla Ruchu...

Acima 18.03.2011 21:54

3:0 dla Ruchu.
2 szmaty Stachowiaka i piękny strzał Malinowskiego.

Blaszczu16 18.03.2011 21:56

Gdyby Ruch wykorzystał okazje z pierwszej połowy, to wynik mógłby być teraz taki jak swego czasu Polski z Azerbejdżanem za Janasa.

kreseq 18.03.2011 22:04

Ruch sie oslabil i mial wachac dol tabeli. Owszem, moze ale na derby sie spieli. To co zrobil Malinowski to po prostu mistrzostwo. Chlopak zaliczyl cudowny moim zdaniem strzal.
Brawo Ruch. Oslabiony, a jednak silny :) Olali PP i slusznie bo liga dla nich wazniejsza.

bridgeburner 18.03.2011 22:05

Dobry mecz Ruchu, jak na te warunki to nawet bardzo dobry
Ale oni zawsze u siebie sa grozni, a na wyjeździe to jakby inna druzyna
zreszta Gornik podobnie

Blaszczu16 18.03.2011 22:08

Ruch na swoim obiekcie jest niezwykle mocny, że przypomnę tylko porażki przy Cichej Wisły, Legii i Lecha.

Kandzior 18.03.2011 22:11

Szkoda tylko, że nasi nie zagrali tak w Bielsku jak dzisiaj Ruch. Za to Podbeskidzie podeszło do tego spotkania jak Ruch do derbów bo mieli świadomość, że to coś więcej niż tylko zwykłe spotkanie.

DeadOrAlive 18.03.2011 22:17

Ileż ten sędzia doliczył minut !?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl