![]() |
Z awizami jest tak.
Pierwsze awizo 7dni na poczcie drugie awizo 7 dni na poczcie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Podziękował :) |
Mam taki problem.
Wgrałem do swojego SE k510i jakąś gre i jedną aplikację. Po wyciągnięciu kabla z komputera wszystko było ok, tak jak zwykle z tym, że na początku telefon lekko się zacinał. Chcąc uruchomić grę lub aplikację telefon chciał łączyć się z internetem, odmówiłem. Przypadkiem wyłączyłem telefon i gdy chciałem go ponownie włączyć ekran zatrzymał się na wyświetlaniu loga SE. Nie chciał ruszyć dalej. W takim razie wyciągnałem baterię i chciałem uruchomić o ponownie, niestety teraz zupełnie nie chce się włączyć. Wiecie może co jest nie tak? Chciałem usunąć te dwie aplikacje z telefonu ale gdy jest on wyłączony to komputer go nie widzi (normalne). Czytałem na necie, że niektórzy mieli taki problem po zabawie z Setool2lite, ale ja z czegoś takiego w ogóle nie korzystałem. |
Nie działa mi dzwięk w lapie. Wyglada jakby nie "widział" głośników w ogolę ... samo się stało. Help, co zrobić ?
|
Mam pytanie skąd pewność,że dziś będzie prezentacja Kirma i Garguły? bo w niektórych tematach dużo osób pisze,że prezentacja będzie dziś o 17 a ja jakoś nigdzie nie widze komunikatu w tej sprawie :)??!
|
Gdzie kupię najtanie w KRK spraye montany black? Kolor czarny?
|
Może ktoś ogarnięty wyjaśnić o co chodzi w tym podziale Ruczaju na te strony? Między jakimi ulicami i w ogóle czemu tak :D
|
Polecacie laptopa Lenovo Y550 z procesorem T6400? Lub cos innego w tej kwocie (do 3400zl) Koniecznie 15'
|
Tak. Sam mam tego lapka w wersji białej (czyt. klawiatura) z prockiem p7350 czy jakoś tak :) Laptop ciągnie każdą gierę + do tego ma jeden z lepszych wyświetlaczy :D
|
gregoriustsw:
polecam civilization 3 (w 4 część nie dane było mi zagrać) ja mam pytanie: czy ktoś z forumowiczów ma może konto na polishtracker.org ? bardzo chętnie skorzystałbym z zaproszenia, postarałbym się jakoś odwdzięczać |
Cytat:
jesli nie przeszkadzaja Ci starocie, to Wages of War, Fallen Haven, Colonization (kolejnosc nie przypadkowa). Cytat:
|
mam pytanko. czym wypelnic worek bokserski?? trociny odpadaja teraz tak mam i jest za lekki i za malo twardy.. co poradzicie??
|
Cytat:
zajebsity odtwarzacz swoja droga ,duzo lepsza jakosc dźwięku niz przez winamp. chodzilo wszystko ok az do teraz. dalej ****a buczy/skrzeczy zwal jak chcial... poj ebany komputer:-/ |
West moglbys podrzucic linka skad sciagnac tego foobara??
podziekowal:) ale chodzilo mi odrazu o linka np do rapida ale cuz pomecze sie troche i poszukam:) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Czy jeśli zgłoszono na policję kradzież dokumentów (chodzi mi głównie o dowód osobisty) to ten dowód jest automatycznie odznaczony w UMK jako nieważny?
|
Cytat:
|
West no to może masz jakieś przebicia ? bądź wyjście audio zakurzone ?
|
Cytat:
pozdr |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
denerwuje mnie to , drugi dzien siedze nad tym czytam fora googla itp i ni ****. jeszcze mam jedno pytanie bo jest opcja taka ze wlaczyla sie przypadkowo karta dzwiekowa zintegrowana, tylko jak mozna wejsc do BIOSa inaczej niz przy starcie systemu DEL ? bo moj monitor podczas wlaczenia do wyswietlenia ekranu powitalnego WINDOWS nie wyswietla nic :P pisze <poza zakr.> da sie wogole wejsc do BIOSa inaczej niz przy starcie kompa ? |
Jakim autobusem MPK dojadę do Głogoczowa ? szukałem na ich stronie ale nie znalazłem,a byłem tam 2 lata temu MPK tylko nie pamietam linii i nazwy przystanku...
|
Potrzebuje do pobrania dużej i szczegółowej mapy Krakowa z podziałem na dzielnice i osiedla :)
|
Cytat:
ale golenie mozna dobrze na takim zbijac |
Cytat:
odnośnie piszczeli :D mozesz przeciez wypełnić styropianem... |
Cytat:
|
Mam nowy Internet Multimo i próbuje włączyć program hamachi ale serwer nie może nawiązać połączenia? Czy może to być problem z portami? i jak taki problem rozwiązać?
|
http://www.tswisla.eu/k64/Jestesmy-D...owa,p906.html#
Posiada ktos tą koszulke?Jak materiał po praniu?Mam nadzieje ze nie jest to 'chinskie badziewie'. Godna polecenia?? |
bardzo pilnie poszukuję sklepu / hurtowni ze sprzętem na siłownie, ławeczki gryfy obciązenia
super by bylo gdyby ceny byly w miare dobre pozdrawiam z góry dziękuję |
mam pytanie.......................jak wygląda sprawa z biletami na pociag ,na wyjazd na mecz w sosnowcu ,czy do biletu wstepnego na mecz dostajesz jakies pokwitowanie na przejazd??pytam sie bo sam nie stety nie nabywałem biletu i zdaje mi sie że osoba nabywajaca bilety mnie lekko mówiac wyhu....ła.Czy na bilecie na mecz powinny byc od razu wpisane dane,czy sam mam uzupełnic?prosze o w miare jak naj szybszą odpowiedz bo aż sie we mnie gotuje..............z góry dzieki za pomoc
|
do biletu dostajesz pokwitowniae za przejazd. ja dostalem bilet bez danych. wiec moze nie trzeba ich uzupelniac. sam nie wiem..
|
Mateuusz dzieki za zajebiscie szybką odpowiedz :) a jeżeli nie mam pokwitowania,co wtedy ....................
|
Czy zamontowanie Turbo Sprężarki zwieksza oprócz mocy spalanie? i o ile gdzies? silnik 1,4 75 KM 7L/100km
|
marcinm tego niewiem.moze napisz jutro na gadu ktore jest podane na glownej? bo ja innego pomyslu niemam. albo zapytaj kogos z SKWK to sie orientuje w tych sprawach:)
|
Kamil jestes pewien?.................dzieki za pomoc ,ale w sprawach wyjazdu jestem jak narazie jeszcze zielony:)ale to sie zmieni.........pzdr.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl