Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

MatMario 04.05.2014 10:41

Na stadionie mnie nie było więc do mnie nic nie pokazał :P

I żadnego kłopot z tym nie mam.

szprotson 04.05.2014 10:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 1359784)
w ktorym momencie Malecki pokazal tego wala i w czyja konkretnie strone oraz czy wylapala to TV?

tez jestem ciekaw
poprosze o zdjęci / filmik.

biorac pod uwage ilosc osob komentujaca to wydarzenie, domniemuje ze kazdy z Nich to widział.

serek.c2 04.05.2014 10:51

Widziałem w tv, Mały schodził i pokazał wała - wyglądało jakby do kogoś na trybunach VIP.

MatMario 04.05.2014 10:52

Jacka pewnie wypatrzył :D

szprotson 04.05.2014 10:56

skoro powiedział w wywiadzie ze "nienawidzi" osób rzadzacych w klubie, to imho ja wiem komu mógł tego wała pokazać :)

IncognitoTSW 04.05.2014 11:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1359790)
Typowy Małecki, jak ja się cieszę, że już nie hańbi koszulki Wisły swoim zachowaniem. Nie dziwię się kibicom, że gwizdali na tego faceta, tak samo nie dziwi mnie jego gest, bo po nim się można tego spodziewać. Co do wypowiedzi o ludziach rządzących klubem... Mógłby zachować trochę pokory i szacunku do tych, co mu chleb dali. Poza tym ciężko mi cokolwiek powiedzieć, bo Mały nie uargumentował, za co tak ich nienawidzi... W każdym razie, mam nadzieję, że więcej go w tym klubie nie zobaczę.

Podpisuję się pod tym postem.

Sevi 04.05.2014 11:14

Ja też się pod tym podpiszę.


Macie:
https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/...76937502_n.jpg

wikink1 04.05.2014 11:20

Ma charakterek i pokazał ,CO OKIENKO NAM POKAZUJĄ WALA ,ja zdążyłem sie do tego gestu przyzwyczajc.Mamy 200.000.000 DŁUGO I TO JEST WŁAŚNIE WAL A WŁAŚCIWIE WALKI.

szprotson 04.05.2014 11:23

w sumie to też bym pokazał wała Bednarzowi jakby patrzył...

JacobCFC 04.05.2014 11:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista69 (Post 1359782)
@jacob

1.
Męskie mówisz ? Alves potrafił wykpić docinki i tego już słynnego banana.. do tego po incydencie z jego 2 podań padły bramki.. czyli de facto zagrał lepiej żeby uciszyć kibiców rywali.. Małecki nie mając argumentów w nogach może jedynie stosować argumenty siłowe.. bo co mu kibice zrobią jak pokaże fucka ? Rzucą nożem ?

2.
Garstką nazywasz 4000 ludzi ? Bo ja garstkę to widzę ale na przystanku autobusowym np ;) Zresztą nie tylko ci na stadionie patrzyli na wyczyny Małego który chyba chciał coś komuś udowodnić a wyszło jak wyszło..

3.
Oceniając jego wszystkie incydenty od 18 roku życia można szczerze powiedzieć że się nic nie zmienił ciągle jest dzieckiem któremu brakowało wychowania.. ot takie przemyślenie patrząc na wczorajszą akcję i te wszystkie incydenty czy to był Smuda czy Probierz czy Moskal czy kogo tam jeszcze z przeszłości znajdziecie...

Tak, 4000 ludzi na stadionie to dla mnie garstka :-) Może nie zmienił się bo nikt z nim pod tym względem nie pracował? Chłopak od zawsze jest najmniej lubianym piłkarzem na prawie wszystkich stadionach ( smutne, że teraz nawet na Wiśle tak jest), więc nie oczekuj, że z jego charakterem on będzie siedział jak mysz pod miotłą.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1359790)
Typowy Małecki, jak ja się cieszę, że już nie hańbi koszulki Wisły swoim zachowaniem. Nie dziwię się kibicom, że gwizdali na tego faceta, tak samo nie dziwi mnie jego gest, bo po nim się można tego spodziewać. Co do wypowiedzi o ludziach rządzących klubem... Mógłby zachować trochę pokory i szacunku do tych, co mu chleb dali. Poza tym ciężko mi cokolwiek powiedzieć, bo Mały nie uargumentował, za co tak ich nienawidzi... W każdym razie, mam nadzieję, że więcej go w tym klubie nie zobaczę.

A do kogo ma mieć ten szacunek? Do ludzi, którzy niszczą klub? Bednarz, Rogala, Kapka plus cała reszta "działaczy". Ty ich szanujesz?

rafkur 04.05.2014 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobCFC (Post 1359780)
Lepiej być ....ą i nic nie robić? Ale przeceiż teraz w modzie postawa Alvesa i zjadanie banana - to takie męskie...

Ano owszem męskie. Pokazał, że ma jaja, dość wysoką samoocenę i inteligencję. Małecki pokazał tylko tyle, że dalej tkwi w swoim świecie.

silver03 04.05.2014 12:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobCFC (Post 1359802)
A do kogo ma mieć ten szacunek? Do ludzi, którzy niszczą klub? Bednarz, Rogala, Kapka...

Cupiała...

gypsy 04.05.2014 14:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobCFC (Post 1359802)
A do kogo ma mieć ten szacunek? Do ludzi, którzy niszczą klub? Bednarz, Rogala, Kapka plus cała reszta "działaczy". Ty ich szanujesz?

Dokładnie tak jak pisze silver03 wyżej, chociażby do Cupiała, który przez lata cierpliwie znosił jego wybryki, niczym ojciec zbuntowanego syna. Naprawdę podziwiam bossa za jego anielską cierpliwość, bo mnie dużo wcześniej Małecki zaczął irytować zachowaniem. Można gadać, że Patryk zarabiał najmniej itd., ale czy zasługiwał na więcej? W ostatecznym rozrachunku Wisła miała z nim więcej problemów niż pożytku... Jedynym jego atutem było rzekome przywiązanie do klubu, manifestowane na każdym kroku do momentu odejścia do Pogoni.

felipe 04.05.2014 14:42

Ależ on jest prostą konstrukcją.

IncognitoTSW 04.05.2014 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 1359835)
Ależ on jest prostą konstrukcją.

Piłkarze zwykle do zbyt inteligentnych nie należą, natomiast Małecki sprawia, że reszta wygląda przy nim na bystrzaków.

Grantar 04.05.2014 15:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wikink1 (Post 1359800)
Ma charakterek i pokazał ...

??
Charakter to piłkarz pokazuje na boisku .....
Wczoraj Patryk nie zagrał wcale źle ... ale .... gra w Pogoni chyba w każdym meczu i 0 bramek 0 asyst ....
z wielkiego asiora to on ma niestety tylko maniery ....

universe 04.05.2014 15:06

A Ty felipe słyszałeś o czyms takim jak impulsywność? :D

Przynajmniej duuużo jest szczerości w takim zachowaniu.

Sevi 04.05.2014 15:14

Szczerości?

Czego jak czego ale szczerości w jego zachowaniu nie było nigdy.
Oczy nam mydlił, Reymana sobie wydziarał, nie jest szczery tylko wyrachowany do bólu i wie jakie zachowanie w obecnej i wcześniejszej sytuacji dawało i daje mu najwięcej sprzymierzeńców.

calieri 04.05.2014 15:28

Nie wiem co musiałoby sie stać, by niektórzy przejrzeli na oczy, chyba muszą dorosnać i poznać, że świat nie jest czarno-biały. A ty serek tylko do poziomu Małego równasz i tyle ode mnie.

serek.c2 04.05.2014 15:35

Koło dupy lata mi opinia kogoś, kto ocenia drugiego człowieka nie mając okazji go poznać albo wymienić z nim choć kilku zdań.

rafkur 04.05.2014 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sevi (Post 1359839)
Szczerości?

Czego jak czego ale szczerości w jego zachowaniu nie było nigdy.
Oczy nam mydlił, Reymana sobie wydziarał, nie jest szczery tylko wyrachowany do bólu i wie jakie zachowanie w obecnej i wcześniejszej sytuacji dawało i daje mu najwięcej sprzymierzeńców.

Tylko że tu się aktualnie pomylił bo jego sprzymierzeńców zapewne prędko na stadionie nie zobaczymy i pozostali neutralni i przeciwnicy.

PS Zastanawia mnie przywoływany wcześniej przez kogoś argument jakoby ktoś po Małeckim "jechał" podczas meczu. Osobiście nie zauważyłem. Były gwizdy jak bił wolne ale to nie było przecież skierowane przeciwko niemu personalnie a zwyczajnie przeciwko Pogoni jako całości - standard w sytuacji kiedy na stadionie przeważa publiczność reagująca na wydarzenia boiskowe a nie skupiająca się tylko i wyłącznie na swoich pokazach. Być może coś tam usłyszał z A jak schodził do szatni ale czego się spodziewał? To w zasadzie też standard - ginie za Pogoń to i jest odbierany jak powiedzmy Ława czy inny przyjezdny. Po swoich wypowiedziach na temat klubu i kibiców chyba nie spodziewał się kwiatów.

palikot 04.05.2014 15:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista69 (Post 1359782)
@jacob

1.
Męskie mówisz ? Alves potrafił wykpić docinki i tego już słynnego banana.. do tego po incydencie z jego 2 podań padły bramki.. czyli de facto zagrał lepiej żeby uciszyć kibiców rywali.. Małecki nie mając argumentów w nogach może jedynie stosować argumenty siłowe.. bo co mu kibice zrobią jak pokaże fucka ? Rzucą nożem ?

2.
Garstką nazywasz 4000 ludzi ? Bo ja garstkę to widzę ale na przystanku autobusowym np ;) Zresztą nie tylko ci na stadionie patrzyli na wyczyny Małego który chyba chciał coś komuś udowodnić a wyszło jak wyszło..

3.
Oceniając jego wszystkie incydenty od 18 roku życia można szczerze powiedzieć że się nic nie zmienił ciągle jest dzieckiem któremu brakowało wychowania.. ot takie przemyślenie patrząc na wczorajszą akcję i te wszystkie incydenty czy to był Smuda czy Probierz czy Moskal czy kogo tam jeszcze z przeszłości znajdziecie...

Weź się nie ośmieszaj... Jakie 4 tys? jak było 2 tys to max z kibicami gości...

FraMat 04.05.2014 15:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 1359844)
Weź się nie ośmieszaj... Jakie 4 tys? jak było 2 tys to max z kibicami gości...

Ustalmy, że liczba 4192 podana przez canal+ jest jednak prawdziwa..
Faktycznie, te 4 tys to ginie na takim stadionie. I szkoda, że było tylko tylu. Niezależnie od powodów.

Lechista69 04.05.2014 16:24

zegar pokazywał coś ponad 4000 czym się kierowałem no ale skoro wiesz że było 2 000 z kibicami gości to radzę szybko poinformować o tym klub że błędnie pokazuje liczbę widzów...

http://img4.demotywatoryfb.pl//uploa...ytmgpx_600.jpg

universe 04.05.2014 16:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sevi (Post 1359839)
Szczerości?

Czego jak czego ale szczerości w jego zachowaniu nie było nigdy.
Oczy nam mydlił, Reymana sobie wydziarał, nie jest szczery tylko wyrachowany do bólu i wie jakie zachowanie w obecnej i wcześniejszej sytuacji dawało i daje mu najwięcej sprzymierzeńców.



Sevi, nie wiem czy to do mojego posta się odnosiło, ale jeśli tak to bądź uprzejmy dowiedziec czym sie charakteryzuje zachowanie impulsywne. Wtedy możemy zacząć dyskutować ;)

silver03 04.05.2014 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1359842)
Koło dupy lata mi opinia kogoś, kto ocenia drugiego człowieka nie mając okazji go poznać albo wymienić z nim choć kilku zdań.

Do oceny postawy człowieka naprawdę wystarczy obserwacja jego czynów, zachowania itp. Z nikim nie trzeba stawać twarzą w twarz, żeby można było go ocenić. Miliony osób na świecie jest ocenianych przez innych bez wymienienia z nimi ani jednego słowa, więc skończcie bajdurzyć tekstem "nie rozmawiałeś z nim to nie wypowiadaj się o nim" bo jest to śmieszne i wygląda komicznie. Dorosłego chłopa traktuje się jak jakieś dziecko z podstawówki z problemami emocjonalnymi.

Janusz 04.05.2014 16:59

"Koło dupy lata mi opinia kogoś, kto ocenia drugiego człowieka nie mając okazji go poznać albo wymienić z nim choć kilku zdań."
To Ty nie masz zdania o żadnej osobie z którą osobiście nie rozmawiałeś??? Współczuje.
A Małecki jak to on, cham i prostak. Przecież ten wieśniak nie zna nawet znaczenia tego gestu. Pokazywanie wała w przegranym meczu jest niezrozumiałe, gdyby wygrali to by znaczyło że na przekór czemuś są lepsi ( jak np. Kozakiewicz), a w takiej sytuacji to ew. mógłby pokazać fucka.
Zresztą jako zawodnik drużyny przeciwnej raczej mógł się spodziewać gwizdów i bluzgów.
A jeżeli tak kocha Wisłę to mógł sobie w kontrakcie zastrzec że nie będzie grał w meczach przeciwko nam. Ale miłość się kończy jak pojawia się kasa...

serek.c2 04.05.2014 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1359851)
Do oceny postawy człowieka naprawdę wystarczy obserwacja jego czynów, zachowania itp. Z nikim nie trzeba stawać twarzą w twarz, żeby można było go ocenić. Miliony osób na świecie jest ocenianych przez innych bez wymienienia z nimi ani jednego słowa, więc skończcie bajdurzyć tekstem "nie rozmawiałeś z nim to nie wypowiadaj się o nim" bo jest to śmieszne i wygląda komicznie. Dorosłego chłopa traktuje się jak jakieś dziecko z podstawówki z problemami emocjonalnymi.

Po pierwsze - nie chodzi tu o ocenę Małeckiego a słowa skierowane konkretnie do mnie. Myślisz, że przeczytane dwa zdania na forum pozwalają trafnie kogoś ocenić? Mniejsza z tym - jak pisałem, jego ocena lata mi koło dupy...

Po drugie - miliony osób na świecie jest ocenianych bez wymieniania z nimi ani jednego słowa. I nie sądzisz, że często takie oceny są po prostu krzywdzące? Pozory mylą...

Wypowiada się potem taki Januszek i w dwóch zdaniach mamy "cham, prostak i wieśniak"... kto tu jest chamem i prostakiem?

huberix 04.05.2014 17:27

Małecki zawsze zachowaywał się jak gówniarz, ale nie mam pojęcia skąd wybuchła taka dyskusja po jego wczorajszym geście(załóżmy nowy dział). Jeśli kiedykolwiek gralibyście w Wiśle, potem np. odwaliliście 1 głupią rzecz (Małecki miał ich kilka...naście) i was sie pozbyli to chyba potem każdy by się w....ił schodząc do szatni i np. słysząc : Ty kur** itd. po ważnych bramkach i najabrdziej ważną z Apoelem, a że to taki typ to nie wytrzymał. Chyba, że był to gest do łysej pały :D . Jedyne co mnie zawsze w....iało to lduzie, którzy gdy np. taki Małecki strzeli gola z Apoelem i każdy się cieszy i go szanuje i w ogóle uważa za super gościa, potem potrafili by tacy osobnicy napluć mu w twarza i zbluzgać całą rodzinę.

Janusz 04.05.2014 17:52

Z Apoelem dostślmy tak że ta bramka nie miała żadnego znaczenia...
A to że ktoś zagrał dawno temu kilka męczy ni czyni z niego świętej krowy
Nie życzę sobie żeby jakiś piłkarzyk Pogoni obrażał kibiców Wisły

PabloTS 04.05.2014 18:21

a dlaczego prawdziwi kibice Wisły bedący na tym meczu obrazali Małeckiego???? tylko dlatego ze gra teraz u paprykarzy???? mnie sie tez to nie podoba że to ten klub....ale z drugiej strony pamietam o strzelonych bramkach dla nas ...nieraz bardzo waznych przez P.M i doceniam to...i bede o tym pamietać..a przypuszczam ze wielu prawdziwych kibiców bedących na tym meczu...pewnie nie pamieta tych czasów sprzed niecałego roku.....Januszu.....

brylant17 04.05.2014 18:28

a tymczasem karierę wznawia....Maciej Żurawski został piłkarzem Porońca Poronin jaja jak berety

fox mulder 04.05.2014 18:51

Maor Melikson właśnie zleciał do drugiej ligi francuskiej ze swoim Valenciennes. Może by tak kolejny powrót? ;)

TymonPRO 04.05.2014 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fox mulder (Post 1359865)
Maor Melikson właśnie zleciał do drugiej ligi francuskiej ze swoim Valenciennes. Może by tak kolejny powrót? ;)

Ma jeszcze roczny kontrakt w tym klubie a nas na niego nie stać.Musieliby go oddać za free a on był i tak jednym z lepszych graczy swojego klubu

Transfer niemożliwy

Lechista69 04.05.2014 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez huberix (Post 1359855)
Jedyne co mnie zawsze w....iało to lduzie, którzy gdy np. taki Małecki strzeli gola z Apoelem i każdy się cieszy i go szanuje i w ogóle uważa za super gościa, potem potrafili by tacy osobnicy napluć mu w twarza i zbluzgać całą rodzinę.

Może to nie ten sam kaliber sprawy.. ale pamiętasz Dolhe ? Noszony niemal na rękach s....ił się na rzecz amici po czym został zmieciony z ziemia w Krakowie :)! Lincz to nie moje klimaty ale jemu się po prostu ta każda ....a czy .... należał..

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...o-bledem/248wx

miód na me serce :))
_______________________

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...traklasy/f1ddl

melikson powraca do ekstraklasy ?

Pero 05.05.2014 10:52

Za to "kocham" kibiców Wisły:
Małecki - obraża: kilku trenerów, piłkarzy z drużyny, działaczy, pokazuje wała, wysyła na 2 strone błoń kibiców, gra cały sezon totalny piach - BOHATER
Frankowski, Żurawski - bramki decydujące o najważniejszych sukcesach Wisły, kapitanowie, mimo gwiazdorstwa większego kalibru raczej bez większych konfliktów w klubie (poza zesłaniem Franka do rezerw) - JUDASZE, ZDRAJCY

No sorry ale chyba trzeba reprezentować poziom umysłowy Małego żeby mieć takie przekonania.

Pablo84 05.05.2014 11:15

Mały po prostu identyfikował się z kibicami oraz wychodził do nich.Ponad to, angażował się bardzo mocno w akcje charytatywne, spotkania z chorymi dzieciakami, mikołajki itp. Dla niektórych Wisła Kraków to nie tylko piłka nożna ale pewien sposób życia. Wiem, że to dla ciebie trudne, ale tak naprawdę u niektórych jest.

A że wysyłał na drugą stronę? To fakt, ma gość trochę gorącą głowę, ale trochę go rozumiem. Również mam coś takiego, że mało co mnie obchodzi zdanie innych/obcych osób- totalnie mi to lata i powiewa, inaczej jest wtedy, kiedy obrażają mnie bardzo bliskie dla mnie osoby - i być może było to w ten sposób:
Małecki gdy "wysyłał" na druga stronę- był obrażany przez konsumentów, do tego dochodziła jego nienajlepsza gra i "zagotował". W ostatnim meczu z Pogonią również był obrażany przez konsumentów, wiec poleciał jakiś tam gest w ich stronę.

SharksiK 05.05.2014 11:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pero (Post 1359903)
Za to "kocham" kibiców Wisły:
Małecki - obraża: kilku trenerów, piłkarzy z drużyny, działaczy, pokazuje wała, wysyła na 2 strone błoń kibiców, gra cały sezon totalny piach - BOHATER
Frankowski, Żurawski - bramki decydujące o najważniejszych sukcesach Wisły, kapitanowie, mimo gwiazdorstwa większego kalibru raczej bez większych konfliktów w klubie (poza zesłaniem Franka do rezerw) - JUDASZE, ZDRAJCY

No sorry ale chyba trzeba reprezentować poziom umysłowy Małego żeby mieć takie przekonania.

Frankowski to zwykla parowa a Zurawski to czerwona menda...

To znalazl pan wzory, jak sam skur...

huberix 05.05.2014 14:14

Meliksona już chce Lechia. Widać, że nasi bracia się zbroją, ale czy coś z tego będzie ?
Zobaczymy
Swoja drogą ciekawe jakby sobie w Polsce Maor poradził jeszcze raz i to w dodatku w Lechii.

emjot 05.05.2014 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SharksiK (Post 1359907)
Frankowski to zwykla parowa a Zurawski to czerwona menda...

To znalazl pan wzory, jak sam skur...

a pan to niby kto
że tak rozdaje razy na prawo i lewo?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl