Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

1q2 24.02.2011 23:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiktorpiekarski (Post 1055380)
Sędzia ewidentnie przekręcił Lecha!!! bramka dla Bragi ze spalonego ślepy by widział że spalony jak się ma wygrywać skoro sędziowie są kupienie Braga zapłaciła niech ktoś powie że nie było spalonego przy golu na 2-0!!!

Dziecko, nie zaśmiecaj tematu..weź se ułóż zamek z klocków lego bądź sprawdź czy wszystkie pokemony są w talii a przestań w końcu trolować.Wiem że każdy kiedyś miał tyle lat ale jesteś tak irytujący że zęby bolą

fialo 24.02.2011 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiktorpiekarski (Post 1053865)
Donki ja już o tym pisałem ale napisze jeszcze raz i już nic nie piszę bo nie chce zaśmiecać tematu Braga-Arsenal to była inna Braga wtedy oni po odpadnięciu z ligi mistrzów sprzedali swoje gwiazdy w tym okienku do tego nie są wszyscy zdrowi i grają jak grają to nie jest poziom gwarantujący awans do 1/8 LE.
Sorki za zwrot --zapomniałaś/zapomniałeś ale z pospiechu miałem napisac zapomniałeś:)

Tak więc już nic nie pisze o tym meczu kto mnie zna wie,że pierwszy mecz dobrze wytypowałem do rewanżu też już podałem argumenty czemu warto grac.Za czwartkowy mecz kupiłem sobie xbox360 a za najbliższą wygraną zabiorę dziewczyne na weekend do Paryża z okazji dnia kobiet. Trzeba doić bukacherów z kasiory :D

No to teraz zabierzesz dziewczynke do Limanowej.

seta 24.02.2011 23:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1055395)
No to teraz zabierzesz dziewczynke do Limanowej.

Zwłaszcza że za lalkę Barbie nie musi płacić za bilet.

wiktorpiekarski 25.02.2011 06:58

I co się cieszycie ,że brat stracił kase? mogliście mnie cytować jak tydzień temu postawiłem na zwycistwo Lecha i wygrałem gdzie wtedy byliście? pochowaliście sie bo wam głupio było!Dziewczyne i tak zabiore do Paryża stać mnie bo gdyby tak nie było to nie grałbym za 2 tysiące .spalony był widziałem i komentatorzy nawet dzisiaj mówią w tv więc nie mówcie,że R Kołtoń się nie zna bo dzisiaj od 6 w każdej tv mówią o bramce ze spalonego.Lech w doliczonym czasie powinien zdobyć gola na wage awansu zabrakł oszczęścia poprzeczka była Rudnews miał setke Kikut też mógł strzelić trudno nie udało się to za rok będzie szansa i tak zaszli daleko wyciągneli Polske na 22 miejsce w rankingu uefa .

zidanemarcin 25.02.2011 10:36

Prosze, zakonczcie juz ten OT.
Nie udalo sie, trudno. Następnym razem moze poprostu wpisywac same typy + ew. analiza badz statystyki, a nie chwalenie sie co za wygrana sie kupilo lub gdzie wezmie sie dziewczyny nie majac jeszcze wygranych pieniazkow w rece ?

rocco_1906 25.02.2011 10:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiktorpiekarski (Post 1055482)
I co się cieszycie ,że brat stracił kase? mogliście mnie cytować jak tydzień temu postawiłem na zwycistwo Lecha i wygrałem gdzie wtedy byliście? pochowaliście sie bo wam głupio było!Dziewczyne i tak zabiore do Paryża stać mnie bo gdyby tak nie było to nie grałbym za 2 tysiące .spalony był widziałem i komentatorzy nawet dzisiaj mówią w tv więc nie mówcie,że R Kołtoń się nie zna bo dzisiaj od 6 w każdej tv mówią o bramce ze spalonego.Lech w doliczonym czasie powinien zdobyć gola na wage awansu zabrakł oszczęścia poprzeczka była Rudnews miał setke Kikut też mógł strzelić trudno nie udało się to za rok będzie szansa i tak zaszli daleko wyciągneli Polske na 22 miejsce w rankingu uefa .

kogo to ....a obchodzi człowieku!!?? to jest temat bukmacherski a nie "URZEKŁA MNIE TWOJA HISTORIA"
btw co z tego ze wszedzie mówią ze był spalony jak sie w naszej tv prawie nikt nie zna na rzeczy.. dali ci koledzy wczoraj replay z gola? dali.był spalony? nie było. koniec tematu!

gramy panowie

mecz: Cracovia - Jastrzębie
typ: 1
kurs : 1,40

mecz: Tychy - Unia
typ: Tychy (końcowe zwycięstwo)
kurs: 1,40

łaczny kurs: 1,96

jaro1985r 25.02.2011 14:16

Na dzisiaj jeszcze Wisełka w kosza za 150zl po kursie 2,03 oraz to co Rocco bo wiem ,że specjalistą jest niezłym jeśli chodzi o hokej, też za 150 zł :)

zidanemarcin 25.02.2011 14:40

Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzebie : 1 1.40

Arka Gdynia - Wisla Kraków Podwójna szansa: X2 1.27

Bucaspor - Bursaspor Podwójna szansa: X2 1.25

AKO: 2,22

Maxior 25.02.2011 16:20

Arka Gdynia - Wisla Krakow x2 (W Trudnych warunkach spotkanie, myślałem bez podpórki dac, ale lepiej spokojnie oglądać)

MKS Cracovia Krakow - JKH GKS Jastrzębie 1
Cracovia Krakow - Legia Warszawa x2


ako 1.75

MKS Cracovia Krakow - JKH GKS Jastrzębie 1
Wisla Can-Pack - Halcon Avenida 1
Arka Gdynia - Wisla Krakow 2
Cracovia Krakow - Legia Warszawa x2
VfL Wolfsburg - Borussia Mönchengladbach 1x

Tenerife - Xerez 1x

ako 10.58

Powod: Zielono:) Brawo dla Malego uratowane 3pkt:D:D. Szkoda siatkarek dziś(Prezydencie chcemy hali!!!!!!) Teraz się skupią na Mistrzostwie Polski

xdarek 25.02.2011 16:31

dziś jeden pewniaczek
Arka : Wisła 2
ako 2,2

slaskWKSslask 25.02.2011 19:04

Bucaspor- Bursaspor 2
Ferencvarosi Torna Club - Kecskemet 1
Arka Gdynia - Wisła Kraków 2
Slavia Praga - FC Zbrojovka Brno 1

AYALA 26.02.2011 10:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1054301)
Braga-Lech (do przerwy) 1 (2,10 zł)
Arka-Wisła 2 (2,15 zł)
Liverpool-Sparta 1 (1,35 zł)

udało sie,na Wisełke można liczyc :-D

jaro1985r 26.02.2011 10:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 1055374)
na plus 1zł i 3 grosze hahaha
piatek

Wolfsburg-Borussia m-bach over 1,5 1,17
Arka-Wisełka 2 (remis zwrot) 1,65
za 201,03zł do wygrania 391,41zł

szkoda koszykarek i że Tychy dały dupy w hokeja bo jestem w plecy ale dzisiaj będzie dobrze bo :

pierwszy kupon
Wigan-Manchester UNT over 1,5 1,26
St.Pauli-Hannover under 3,5 1,30
Bytom-Bełchatów under 3,5 1,17
za191,41zł do wygrania 366,83zł


drugi kupon
Mallorca-Barcelona over 1,5 1,17
Bayern-Borussia over 1,5 1,18
Atletico-Sevilla over 1,5 1,22
za 200,00zł do wygrania 336,87zł

zidanemarcin 26.02.2011 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zidanemarcin (Post 1055628)
Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzebie : 1 1.40

Arka Gdynia - Wisla Kraków Podwójna szansa: X2 1.27

Bucaspor - Bursaspor Podwójna szansa: X2 1.25

AKO: 2,22

Na dziś:

MS Ashdod - Hapoel Bnei Sakhnin Podwójna szansa: 1X 1.21

Deportivo La Coruña - Real Madrid : 2 1.40


Bayern München - Borussia Dortmund Podwójna szansa: X2 1.97

15 km Pursuit - Women Zwycięzca: Marit Bjørgen 1.25


AKO: 4.17

R33 26.02.2011 10:40

Ma ktoś może zrzut zakładu (albo link do posta z tego forum) który był jakieś chyba 2 lata temu odnośnie derbów Rzeszowa. ,,Czy kibice Resovi wbiegną na murawę?"

Maxior 26.02.2011 12:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 1056316)
szkoda koszykarek i że Tychy dały dupy w hokeja bo jestem w plecy ale dzisiaj będzie dobrze bo :

pierwszy kupon
Wigan-Manchester UNT over 1,5 1,26
St.Pauli-Hannover under 3,5 1,30
Bytom-Bełchatów under 3,5 1,17
za191,41zł do wygrania 366,83zł

drugi kupon
Mallorca-Barcelona over 1,5 1,17
Bayern-Borussia over 1,5 1,18
Atletico-Sevilla over 1,5 1,22
za 200,00zł do wygrania 336,87zł

Jaro, życzę ci jak najlepiej, ale nie radze ci takimi stawkami tyle meczy grac, zbyt duże prawdopodobieństwo ze coś nie wejdzie. Choć każdy każdy gra jak uważa, oby ci weszło.Good Luck:)

Wczoraj niezłe, zobaczymy jak dzisiaj:)Jedziemy:-D

Wigan - Manchester Utd goście strzelą bramkę TAK
Bayern München - Borussia Dortmund gospodarze strzelą bramkę TAK (Bayern jeśli marzy o mistrzostwie musi coś szczelić:P)


ako 1.18

Aston Villa - Blackburn 1x
Mallorca - Barcelona 2


ako 1.58

Fenerbahce - Kasimpasa 1
Rennes - Lens 1x


ako 1.39

FC Köln - SC Freiburg 1x
Schalke 04 - FC Nürnberg 1x
Wigan - Manchester Utd x2
Espanyol - Real Sociedad 1x

Deportivo La Coruña - Real Madrid x2

ako 2.07

Schalke 04 - FC Nürnberg 1x
Aston Villa - Blackburn 1x

Bayern München - Borussia Dortmund 1x
Arles - Brest x2
Rennes - Lens 1x
Mallorca - Barcelona x2

Juventus - Bologna 1
Deportivo La Coruña - Real Madrid 2

ako 6,40

Powód: Zielono:) Jaro gratuluje wygranej:D

JAN ZEMBRZYCKI 26.02.2011 13:53

acco:
Southampton 1
Falkirk 1
M.U 2...2,5

solo:
16:Everton - Sunderland 1(1,75)
18:30:Bayern - BVB 1(1,75)
19:Rennes - Lens X2(2,4)
01:15:1p:Boca -All Boys 2(5,6)...kusi mnie 2/1

DNB:
Kaiserslautern - HSV 2
Zagłębie - Korona 2...3,18 zwrot.

acco:
Hr.Kralove gol
Gijon - Saragossa over2,5
Juve 1
Zurich 1...8

Myślę jeszcze nad Washington i Pittsburgh.

nbp 26.02.2011 14:19

Polonia Bytom - GKS Bełchatów
Czy drużyna 2 strzeli bramkę?


Typ: Tak

1.45



Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk
Czy drużyna 2 strzeli bramkę?


Typ: Tak

1.45



Wigan Athletic - Manchester United
Czy drużyna 2 strzeli bramkę?


Typ: Tak

1.12



Aston Villa - Blackburn Rovers
Czy drużyna 2 strzeli bramkę?


Typ: Tak

1.48



Wolverhampton Wanderers - Blackpool
Ile padnie goli?


Typ: Więcej niż 2,5



kurs 5.75

kuczmen 26.02.2011 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiktorpiekarski (Post 1055482)
I co się cieszycie ,że brat stracił kase? mogliście mnie cytować jak tydzień temu postawiłem na zwycistwo Lecha i wygrałem gdzie wtedy byliście? pochowaliście sie bo wam głupio było!Dziewczyne i tak zabiore do Paryża stać mnie bo gdyby tak nie było to nie grałbym za 2 tysiące .spalony był widziałem i komentatorzy nawet dzisiaj mówią w tv więc nie mówcie,że R Kołtoń się nie zna bo dzisiaj od 6 w każdej tv mówią o bramce ze spalonego.Lech w doliczonym czasie powinien zdobyć gola na wage awansu zabrakł oszczęścia poprzeczka była Rudnews miał setke Kikut też mógł strzelić trudno nie udało się to za rok będzie szansa i tak zaszli daleko wyciągneli Polske na 22 miejsce w rankingu uefa .

kibice Amiki nigdy nie bedą naszymi bracmi.zmien forum i wypierdalaj

Niekonik 26.02.2011 21:38

2079515 Cracovia Krakow - Legia Warszawa (Typ) X3,10http://www.bet-at-home.com/pic/accou...erstatus_2.gif25-02-11 20:00(1:1) 3:3
2079524 Jagiellonia Bialystok - Slask Wroclaw (Typ) 11,85http://www.bet-at-home.com/pic/accou...erstatus_1.gif26-02-11 18:15
2079533 Polonia Bytom - GKS Belchatow (Typ) X3,10http://www.bet-at-home.com/pic/accou...erstatus_2.gif26-02-11 14:45(0:0) 1:1
2079542 Polonia Warszaw - Gornik Zabrze (Typ) 11,50http://www.bet-at-home.com/pic/accou...erstatus_1.gif27-02-11 15:00
2079551 Ruch Chorzow - Lechia Gdansk (Typ) X3,05http://www.bet-at-home.com/pic/accou...erstatus_2.gif26-02-11 17:00(0:0) 0:0
2079560 Zaglebie Lubin - Korona Kielce (Typ) X3,10http://www.bet-at-home.com/pic/accou...erstatus_2.gif26-02-11 19:15(1:1) 1:1
2079569 Arka Gdynia - Wisla Krakow (Typ) 22,30http://www.bet-at-home.com/pic/accou...erstatus_2.gif25-02-11 20:00(0:0) 0:1
2079578 Lech Poznan - Widzew Lodz (Typ) X3,60http://www.bet-at-home.com/pic/accou...erstatus_1.gif27-02-11 17:00 http://www.bet-at-home.com/pic/dot.gif

PS Nie wiecie co jak sie zachowaja buki wzgledem meczu braci z Wroclawia i Jagi?

wisl@k_TS 26.02.2011 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Niekonik (Post 1056673)
PS Nie wiecie co jak sie zachowaja buki wzgledem meczu braci z Wroclawia i Jagi?

Pewnie policzą po kursie 1.0

Arkas 27.02.2011 00:12

Kristina Kucova vs Jasmina Tinjic 1 - odwołane
Shengnan Sun vs Lavinia Tananta 1

Ako 1,62

Lepszy rydz niż nic:P

kamylsky 27.02.2011 11:30

Jest w ofercie STS polska liga? bo szukam na stronie i nie moge nigdzie znaleść.

Arkas 27.02.2011 11:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamylsky (Post 1056844)
Jest w ofercie STS polska liga? bo szukam na stronie i nie moge nigdzie znaleść.

Długo byś poszukał, bo nie ma.

Na dziś:
Manchester City - Fulham 1
Lech - Widzew 1
Polonia Warszawa - Górnik 1

AKO: 3,71

slaskWKSslask 27.02.2011 12:36

Polonia Warszawa - Górnik Zabrze 1
Manchester City - Fulham FC 1
AS Roma - Parma 1

3.44

Lech Poznań - Widzew Łódź 1
West Ham United - Liverpool FC 2
Trabzonspor - Kayserispor 1
Paris Saint-Germain - Toulouse FC 1

8.75

Racing Santander - Villarreal FC 2
Levante - Osasuna Pampeluna 1
Athletic Bilbao - Valencia CF 2
Hercules - Getafe 1X

23.37

MakuTS 27.02.2011 12:40

kupon z serii na aferę
Usti nad Labem - Sigma Olomouc 2 1.65
PAOK Salonika - Kavala1 1.75
Manchester City - Fulham1 1.55
Panionios - Olympiakos 2 1.8
Roma - Parma1 1.57
FK Jablonec 97 - Slovan Liberec1 2.0

Kombinacje 20
Stawka 200,00

Możliwa wygrana 1012,85


jaro1985r 27.02.2011 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 1056316)
szkoda koszykarek i że Tychy dały dupy w hokeja bo jestem w plecy ale dzisiaj będzie dobrze bo :

pierwszy kupon
Wigan-Manchester UNT over 1,5 1,26
St.Pauli-Hannover under 3,5 1,30
Bytom-Bełchatów under 3,5 1,17
za191,41zł do wygrania 366,83zł


drugi kupon
Mallorca-Barcelona over 1,5 1,17
Bayern-Borussia over 1,5 1,18
Atletico-Sevilla over 1,5 1,22
za 200,00zł do wygrania 336,87zł

Dobra sobota więc niedziela będzie jeszcze lepsza bo :

Palermo-Udinese over1,5 1,17
West Ham-Liverpool over 1,5 1,39
za203,70zł do wygrania 331,28zł
pięknie wszedł - w Londynie do przerwy było po "ptokach" a w Palermo już po 19 minutach

drugi kupon
Eintracht-Stuttgart over 1,5 1,25
Dąbrowa Górnicza-Muszynianka 2 1,42 HORROR
za250zł do wygrania 443,75zł

JAN ZEMBRZYCKI 27.02.2011 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamylsky (Post 1056844)
Jest w ofercie STS polska liga? bo szukam na stronie i nie moge nigdzie znaleść.

Pisza na swoich stronach że nie mogą się dogadać,a jak zaczęto drążyć korupcje tak nagle pousuwali z ofert...dziwne.

solo:
17:Nancy - O.M 2(2,1)
19:Benfica - Maritimo gol(2)
03:Florida - N.J.Devils 2(2,3)

2z4
PSV - Ajax over(1,8)
Racing - Villareal over(2,2)
Palermo - Udinese over(1,72)
Malaga - Almeria over(1,9)

solo:
1p:City - Fulham 2(5,5)
1p:Roma - Parma 2(5,5)

acco:
Polonia 1
Y.B.Berno 1
PAOK 1...3,2

Speedy 27.02.2011 13:18

Co tak wszyscy rzuciliście się na tego Lecha?
Chciałbym zauważyć taką prawidłowość, że po meczu LE, Lech dostawał w lidze baty, kolejno od 1-2Legia, 0-1Bełchatów, 0-2Górnik, 0-1Ruch. Teraz są po dalekiej wyprawie do Portugalii, gdzie było 20 st, wracają do Polski jest -10st. A jakby tego było mało, prezentują się przeciętnie..
Nie wróżę im dziś sukcesu(oczywiście mogę sie przejechać, bo to tylko gra) i gram delikatnie x oraz x2. Kursy kolejno 3,75 i 2,37 bet365.

Zapomniałem jeszcze 0-1PoloniaW w PP.

BieżanówStary 27.02.2011 13:57

Na poważnie:
Man . City - Fulham 1
Hercules - Getafe 1x
Benfica(-1) - Maritimo 1
Rangers(-1) - St. Johnstone 1
Ako: 6,01

Dla zabawy:
Levante - Osasuna 1x
Betis - Albacete 1
Motherwell - Celtic 2
Young Bays - Xamax 1
Trabzonspor - Kayserispor 1
Ako: 6,01

Sturm - Ried 1
Panionios - Olympiakos 2
Beira Mar - Portimonense 1
Karademir Karabuk - Konyaspor 1
Ako: 10,58

Maxior 27.02.2011 14:00

AS Roma - Parma gospodarze strzelą bramkę TAK
Manchester City - Fulham gospodarze strzelą bramkę TAK


ako 1.12

West Ham - Liverpool x2
AS Roma - Parma 1x
Trabzonspor - Kayserispor 1x

ako 1.52

Glasgow Rangers - St. Johnstone 1
Sampdoria - Inter x2

ako 1.56

Lech Poznan - Widzew Lodz x2 (Bede oryginalny i zagram przeciwko Amice:))

ako 2.15

West Ham - Liverpool x2
AS Roma - Parma 1x
Bari - Fiorentina x2

Manchester City - Fulham 1x
Glasgow Rangers - St. Johnstone 1
Trabzonspor - Kayserispor 1x

Sampdoria - Inter x2
Athletic Bilbao - Valencia x2

ako 5.20

Powód: Liverpool dał w d..e:P

jaro1985r 27.02.2011 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 1056904)
Dobra sobota więc niedziela będzie jeszcze lepsza bo :

Palermo-Udinese over1,5 1,17
West Ham-Liverpool over 1,5 1,39
za203,70zł do wygrania 331,28zł
pięknie wszedł - w Londynie do przerwy było po "ptokach" a w Palermo już po 19 minutach

drugi kupon
Eintracht-Stuttgart over 1,5 1,25
Dąbrowa Górnicza-Muszynianka 2 1,42 HORROR
za250zł do wygrania 443,75zł

Na wieczór jeszcze takie dwie propozycje :

Oklahoma-Lakers 2 1,91
za106,61zł do wygrania 203,63zł


drugi kupon
Werder-Leverkusen over 1,5 1,18
Lille-Lyon over 1,5 1,30
za 250zł do wygrania 383,50zł łatwo i przyjemnie

Maxior 27.02.2011 21:55

jaro1985r tak dalej, a buki biedne beda:D

Pozwolę sobie na trochę szaleństwa:P

Best Actress in a Supporting Role zwycięzca Helena Bonham Carter


ako 7.50

Best Actor in a Leading Role zwycięzca James Franco

ako 20

jaro1985r 27.02.2011 23:08

Maxior nie chwal tak bo się zaraz zesra hehe. W 4 dni 837,13zł do przodu i oby tak dalej.
jutro mały wybór :
Stoke-West Bromwich over 1,5 1,31
Milan-Napoli over 1,5 1,27 (tego się trochę obawiam ale obie drużyny mają w ataku zajebistych zawodników i mam nadzieję, że to jutro udowodnią)
za237,13zł do wygrania 394,51zł

Hudy 28.02.2011 16:04

www.betsafe.com ta stronka już nie działa??czy to tylko chwilowe problemy??

Donki 28.02.2011 16:07

Chwilowe problemy.

Hudy 28.02.2011 16:21

Już działa.
Dzięki za info.

JAN ZEMBRZYCKI 28.02.2011 19:49

solo:
Malaga - Almeria 1(1,9)
1p:Milan - Napoli X(2,1)
Utah - Boston X(13)

jaro1985r 28.02.2011 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 1057289)
Maxior nie chwal tak bo się zaraz zesra hehe. W 4 dni 837,13zł do przodu i oby tak dalej.
jutro mały wybór :
Stoke-West Bromwich over 1,5 1,31
Milan-Napoli over 1,5 1,27 (tego się trochę obawiam ale obie drużyny mają w ataku zajebistych zawodników i mam nadzieję, że to jutro udowodnią)
za237,13zł do wygrania 394,51zł

Łatwo nie było ale boczny sędzia w Anglii pomógł nie widząc spalonego w 87 minucie :) ale kopanina była straszna

wtorek
Wisełka-Podbeskidzie 2 lub więcej bramek dla Wisły 1,70
za200,00zł do wygrania 340,00zł


wtorek i środa
Wisełka-Podbeskidzie 1 1,42
Lechia -Jaga under 3,5 1,18
za180,00zł do wygrania 301,61zł

na środę jeszcze jeden kupon na pewno rozkminię a jutro na stadionie będą podwójne emocje HEJ WISŁA GOOOL!

A'Tuin 28.02.2011 23:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 1057799)
Wisełka-Podbeskidzie 2 lub więcej bramek dla Wisły 1,70
za200,00zł do wygrania 340,00zł

Postawilem to samo, z tym ze placa 2,10 na bwin.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl