Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

ooona 11.04.2012 10:51

Cleber skaut - po co nam proponowanie młodych Brazylijczyków dostępnych na kilogramy? Już coś takiego nam chciał kiedyś upchnąć. Dajcie spokój.

grzesiek632 11.04.2012 11:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ooona (Post 1239682)
Cleber skaut - po co nam proponowanie młodych Brazylijczyków dostępnych na kilogramy? Już coś takiego nam chciał kiedyś upchnąć. Dajcie spokój.

Z tego co kiedyś czytałem to Cleber zajmuję się szukaniem młodych piłkarzy głównie w Polsce w niższych ligach. Mieszka przecież ciągle w Polsce.

TymonPRO 15.04.2012 12:59

Kalu Uche zdobył dziś bramkę w meczu Espanyolu Barcelona z Valencią 4-0

PS: Paweł Brożek nie jest nawet na ławce rezerwowych w meczu z Hearts mimo że jego Celtic ma już pewny tytuł mistrzowski

archi33 15.04.2012 13:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TymonPRO (Post 1240904)
Kalu Uche zdobył dziś bramkę w meczu Espanyolu Barcelona z Valencią 4-0

PS: Paweł Brożek nie jest nawet na ławce rezerwowych w meczu z Hearts mimo że jego Celtic ma już pewny tytuł mistrzowski


Celtic gra dzis puchar,nie lige.

Nordin Boukhari zdobyl wczoraj bramke dla swojego klubu.

qbbba 16.04.2012 13:36

Janusz Basałaj: Czytałem niedawno wywiad z panem Czerwińskim i dziwi mnie tylko jedna rzecz - mianowicie: jak to możliwe, że kibice, którzy mienią się patriotami walczącymi z komuną – nie wiedzą, co w latach osiemdziesiątych robił ich kochany prezes Czerwiński. Wie pan co robił? Był PRL-owskim dyplomatą w Moskwie i Chicago. Musiał być zasłużonym towarzyszem, by pracować na takich placówkach. Tyle w tej kwestii.

Więcej tutaj http://wislalive.pl/polecamy/j__basa...zyszem___-599/

Blaszczu16 16.04.2012 15:13

Ale ten Basałaj jest zawistny i pamiętliwy. Jak nie lubił Maaskanta to mógł mu to w oczy powiedzieć, a nie dupe mu lizał przy każdym wywiadzie.

Jezu tylko nie Smuda. Co za pajac z niego. Mówi, że za pół ceny zrobi (domyślam się że chodzi o wyniki). Już to widzę jak go Małecki będzie szanował i słuchał.

Wydaje się, że tylko cud może nas uratować od Dyzmy - 4. miejsce w lidze.

borys 16.04.2012 15:17

Mylisz Basalajow:)

Blaszczu16 16.04.2012 15:23

Nie mylę...

rafalek 16.04.2012 15:24

Dlaczego myli? Przecież Janusz w każdym wywiadzie był dla niego taki grzeczniutki, ugładzony, a teraz mowi, ze mu nigdy nie pasowal.

borys 16.04.2012 15:34

Nie czytalem innych. Ciezko mi wogole przypomniec poprzedni wywiad z J. Basalajem o Wisle za kadencji jego brata. B. Basalaj popieral Maskaanta stad moj wniosek. Jak widac bledny.

JrQ- 16.04.2012 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1241210)

Jezu tylko nie Smuda. Co za pajac z niego. Mówi, że za pół ceny zrobi (domyślam się że chodzi o wyniki). Już to widzę jak go Małecki będzie szanował i słuchał.

Ciekawe, czy będzie zarabiał też połowę... :neutral:

nh79 17.04.2012 12:06

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/inn...wiadomosc.html

Dariook 17.04.2012 12:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1241210)
Ale ten Basałaj jest zawistny i pamiętliwy. Jak nie lubił Maaskanta to mógł mu to w oczy powiedzieć, a nie dupe mu lizał przy każdym wywiadzie.

Jezu tylko nie Smuda. Co za pajac z niego. Mówi, że za pół ceny zrobi (domyślam się że chodzi o wyniki). Już to widzę jak go Małecki będzie szanował i słuchał.

Wydaje się, że tylko cud może nas uratować od Dyzmy - 4. miejsce w lidze.

Sam Smudy nie szanujesz a wymagasz tego o Małego? Dobrze rozumiem?

Niech kazdy sam decyduje kogo ma lub nie ma szanowac. To prywatna sprawa kazdego z nas.
Z tego co mi wiadomo Mały i Smuda wzajemnie sie toleruja i daleko by mowić o braku szacunku miedzy nimi. A zona Smudy wrecz uwielbia Małeckiego, taki przyszywany wnuczuś :)

Blaszczu16 17.04.2012 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1241454)
Sam Smudy nie szanujesz a wymagasz tego o Małego? Dobrze rozumiem?

Niech kazdy sam decyduje kogo ma lub nie ma szanowac. To prywatna sprawa kazdego z nas.
Z tego co mi wiadomo Mały i Smuda wzajemnie sie toleruja i daleko by mowić o braku szacunku miedzy nimi. A zona Smudy wrecz uwielbia Małeckiego, taki przyszywany wnuczuś :)

Znaczy się, czy nie szanuję Smudy? Tu nie chodzi o szacunek, bardziej o lubienie i nie lubienie z mojej strony. Smudy nie lubię bo to kłamca, hipokryta, działający impulsywnie, kiepsko myślący, tchórz i coś by się jeszcze znalazło, że nie wspomnę o prezentowaniu się w telewizji.

Od Małeckiego wymagam szacunku do trenera Wisły - niezależnie kto to będzie. Jeśli nie będzie respektu do trenera to będzie ze szkodą dla tego klubu.

Nie wiem czy Mały i Smuda się wzajemnie tolerują. Może oficjalnie w mediach się tolerują - choć i tu Smuda wygaduje brednie na temat Małego - a w życiu prywatnym? Jak Dyzma wierzy ludziom z krakowskich kawiarenek co wygadują brednie o tym, że Mały się źle prowadzi, a nie zapyta o to samego zainteresowanego to w takiej sytuacji na miejscu Patryka nie pałałby sympatią do takiego gościa.

Dariook 17.04.2012 15:06

A ja ci powiem że trener który nie budzi respektu u piłkarzy jest jeszcze większym baranem niż piłkarze którzy z urzędu powinni go okazać.

Jeśli ty wiesz że Franciszek plecie co mu ślina na jezyk przyniesie to tym bardziej wie to sam MAłecki.
Podobno poza kamerą Smudy się nie da nie lubieć a do tego bardzo smaczne obiadki przyrządza jego małżonka . Mały czasami też musi zjeść jak człowiek...

Blaszczu16 17.04.2012 15:13

Coś Ty się tak jego małżonki uczepił? Według Ciebie Smudę piłkarze szanują jako trenera? Boruc pokazał jak go szanują.

qbbba 17.04.2012 15:43

Andrzej Iwan: "Alkoholikiem jest się do końca życia..."

Więcej tutaj http://wislalive.pl/news/andrzej_iwa...amym_soba-602/

Dariook 17.04.2012 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1241500)
Coś Ty się tak jego małżonki uczepił? Według Ciebie Smudę piłkarze szanują jako trenera? Boruc pokazał jak go szanują.

No i dlatego Boruc oglądnie sobie Euro w telewizji zamiast być numerem 1 . Kto jest górą?

Ja się nie czepiam małżonki, chcę tylko byś zrozumiał coś między wierszami.

vaazon 17.04.2012 17:43

Dan Petrescu został nominowany do jedenastki dwudziestolecia Premier League.

http://www.premierleague.com/en-gb/20-seasons.html

Można głosować :)

Nehiar 24.04.2012 17:06

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/inn...wiadomosc.html
Robert "Chce przejąć topowy klub" Maskaant wreszcie do takowego trafił :D

adam_09 24.04.2012 17:37

buahahhaahhahahahahaha

lorddavy 24.04.2012 17:45

No i gdzie są teraz ci piewcy talentu złotoustego Roberta? Niestety to przeciętny trener ale, że trafi na takie zadupie to się sam nie spodziewałem.

Ma_niek 24.04.2012 17:48

Kasa misiu kasa.

Blaszczu16 24.04.2012 17:53

Ten przeciętny trener zdobył z naszym klubem 13. tytuł mistrza Polski.

1q2 24.04.2012 17:58

I po cholere rżycie?
Nie było ofert to pojechał sobie do stanów , popracować z młodzieżą, szczególnie że zaproponował mu to ziom;)

StelmiOriginal 24.04.2012 18:00

Szkoda że nie zrobił tego pare miesięcy temu... nachapał się kasy od Wisły...

Ciastek1 24.04.2012 18:02

Przypominam , że ten sam złotousty Holender przeszło rok temu zdobył z naszym szrotem MP . Troszkę szacunku dla byłego trenera .

jova 24.04.2012 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1243220)
I po cholere rżycie?
Nie było ofert to pojechał sobie do stanów , popracować z młodzieżą, szczególnie że zaproponował mu to ziom;)

albo oferty były, ale nie są na tyle dobre by opłacało się zrywać obowiązujący, wysoki kontrakt z Wisłą... Umowa z nami może mu umożliwiać pracę na amatorskim poziomie.

_ukoL 24.04.2012 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 1243221)
Szkoda że nie zrobił tego pare miesięcy temu... nachapał się kasy od Wisły...

Ty byś zrezygnował z kapuchy jakbyś trafił na jeleni, którzy Ci płacą za nic nierobienie.

adam_09 24.04.2012 18:10

jakbym był taki zajebisty jak niektórzy mówili to mogąc przebierać w ofertach nie musiałbym ciągnąć kasy od swojego byłego ( obecnego ) pracodawcy bo gdzie indziej daliby mi więcej lub przynajmniej nie mniej.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl