![]() |
Cleber skaut - po co nam proponowanie młodych Brazylijczyków dostępnych na kilogramy? Już coś takiego nam chciał kiedyś upchnąć. Dajcie spokój.
|
Cytat:
|
Kalu Uche zdobył dziś bramkę w meczu Espanyolu Barcelona z Valencią 4-0
PS: Paweł Brożek nie jest nawet na ławce rezerwowych w meczu z Hearts mimo że jego Celtic ma już pewny tytuł mistrzowski |
Cytat:
Celtic gra dzis puchar,nie lige. Nordin Boukhari zdobyl wczoraj bramke dla swojego klubu. |
Janusz Basałaj: Czytałem niedawno wywiad z panem Czerwińskim i dziwi mnie tylko jedna rzecz - mianowicie: jak to możliwe, że kibice, którzy mienią się patriotami walczącymi z komuną – nie wiedzą, co w latach osiemdziesiątych robił ich kochany prezes Czerwiński. Wie pan co robił? Był PRL-owskim dyplomatą w Moskwie i Chicago. Musiał być zasłużonym towarzyszem, by pracować na takich placówkach. Tyle w tej kwestii.
Więcej tutaj http://wislalive.pl/polecamy/j__basa...zyszem___-599/ |
Ale ten Basałaj jest zawistny i pamiętliwy. Jak nie lubił Maaskanta to mógł mu to w oczy powiedzieć, a nie dupe mu lizał przy każdym wywiadzie.
Jezu tylko nie Smuda. Co za pajac z niego. Mówi, że za pół ceny zrobi (domyślam się że chodzi o wyniki). Już to widzę jak go Małecki będzie szanował i słuchał. Wydaje się, że tylko cud może nas uratować od Dyzmy - 4. miejsce w lidze. |
Mylisz Basalajow:)
|
Nie mylę...
|
Dlaczego myli? Przecież Janusz w każdym wywiadzie był dla niego taki grzeczniutki, ugładzony, a teraz mowi, ze mu nigdy nie pasowal.
|
Nie czytalem innych. Ciezko mi wogole przypomniec poprzedni wywiad z J. Basalajem o Wisle za kadencji jego brata. B. Basalaj popieral Maskaanta stad moj wniosek. Jak widac bledny.
|
Cytat:
|
|
Cytat:
Niech kazdy sam decyduje kogo ma lub nie ma szanowac. To prywatna sprawa kazdego z nas. Z tego co mi wiadomo Mały i Smuda wzajemnie sie toleruja i daleko by mowić o braku szacunku miedzy nimi. A zona Smudy wrecz uwielbia Małeckiego, taki przyszywany wnuczuś :) |
Cytat:
Od Małeckiego wymagam szacunku do trenera Wisły - niezależnie kto to będzie. Jeśli nie będzie respektu do trenera to będzie ze szkodą dla tego klubu. Nie wiem czy Mały i Smuda się wzajemnie tolerują. Może oficjalnie w mediach się tolerują - choć i tu Smuda wygaduje brednie na temat Małego - a w życiu prywatnym? Jak Dyzma wierzy ludziom z krakowskich kawiarenek co wygadują brednie o tym, że Mały się źle prowadzi, a nie zapyta o to samego zainteresowanego to w takiej sytuacji na miejscu Patryka nie pałałby sympatią do takiego gościa. |
A ja ci powiem że trener który nie budzi respektu u piłkarzy jest jeszcze większym baranem niż piłkarze którzy z urzędu powinni go okazać.
Jeśli ty wiesz że Franciszek plecie co mu ślina na jezyk przyniesie to tym bardziej wie to sam MAłecki. Podobno poza kamerą Smudy się nie da nie lubieć a do tego bardzo smaczne obiadki przyrządza jego małżonka . Mały czasami też musi zjeść jak człowiek... |
Coś Ty się tak jego małżonki uczepił? Według Ciebie Smudę piłkarze szanują jako trenera? Boruc pokazał jak go szanują.
|
Andrzej Iwan: "Alkoholikiem jest się do końca życia..."
Więcej tutaj http://wislalive.pl/news/andrzej_iwa...amym_soba-602/ |
Cytat:
Ja się nie czepiam małżonki, chcę tylko byś zrozumiał coś między wierszami. |
Dan Petrescu został nominowany do jedenastki dwudziestolecia Premier League.
http://www.premierleague.com/en-gb/20-seasons.html Można głosować :) |
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/inn...wiadomosc.html
Robert "Chce przejąć topowy klub" Maskaant wreszcie do takowego trafił :D |
buahahhaahhahahahahaha
|
No i gdzie są teraz ci piewcy talentu złotoustego Roberta? Niestety to przeciętny trener ale, że trafi na takie zadupie to się sam nie spodziewałem.
|
Kasa misiu kasa.
|
Ten przeciętny trener zdobył z naszym klubem 13. tytuł mistrza Polski.
|
I po cholere rżycie?
Nie było ofert to pojechał sobie do stanów , popracować z młodzieżą, szczególnie że zaproponował mu to ziom;) |
Szkoda że nie zrobił tego pare miesięcy temu... nachapał się kasy od Wisły...
|
Przypominam , że ten sam złotousty Holender przeszło rok temu zdobył z naszym szrotem MP . Troszkę szacunku dla byłego trenera .
|
Cytat:
|
Cytat:
|
jakbym był taki zajebisty jak niektórzy mówili to mogąc przebierać w ofertach nie musiałbym ciągnąć kasy od swojego byłego ( obecnego ) pracodawcy bo gdzie indziej daliby mi więcej lub przynajmniej nie mniej.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl