![]() |
Majcher zasuwaj do swoich pasiasta rozkapryszona damo...
|
Cytat:
Jeszcze co do wczorajszego dnia rozwalił mnie gość z Polimexu twierdząc że Obtułowicz jeszcze projektuje kilka rzeczy w tym przeszkleniana ostatniej kondygnacji wschodniej i jakieś zabezpieczenia narożników (cokolwiek to znaczy).4 miesiące po umownym terminie oddania wschodniej i na 2,5 przed umownym oddaniem zachodniej (chyba jeszcze aneksu nie ma). |
Cytat:
pasiasci to mistrzowie swiata w manipulowaniu swoimi statystykami ,ktore sa tak marne ze poprostu muszą je zawyzac zeby siary nie bylo. Oni są jak wino i chleb ,czyli cudownie rozmnozeni.:lol: sory za ot |
Cytat:
|
Ciekawe, jakim sposobem będzie wyjmowany z tego włazu sprzęt do obsługi murawy ?
http://w.fotka.pl/4b44c81813.jpg http://w.fotka.pl/404f6ae5b4.jpg |
Murawa ma być niżej o 90cm, a z tego co widzę, to pasuje idealnie... :p
Tematu nie śledzę(czas zacząć ^^), mogę się mylić. :P |
Z tego co ja widzę, to murawa już jest 80 cm niżej i w tym sęk ?
|
Podejrzewam, że zostanie wykonany stalowy podjazd...
|
moe tez byc podnosnik hudrauliczny
|
i winda
a tak poważnie, nie bójcie się, wyciąganie sprzętu na murawę było już obmyślone 2 lata temu i cobyście nie zauważyli, jest zaprojektowane tak jak należny, po prostu czekajcie na efekt końcowy :) |
Było już, będzie tam podnośnik nożycowy
|
Cytat:
Jeszcze raz zapytam .... A z tego co wiem miał się już nigdy nie pojawić na Wiśle. Tylko jak zwykle za gadaniu sie skończyło ? |
POdziękowania będą na otwarciu i przy wyborach.
W tej wnęce na wschodniej będzie podnośnik hydrauliczny dla sprzętu do murawy.Po co tam- kosztem miejsc na trybunie- to wie tylko mistrz O. |
dla osob o mocnych nerwach : D
Cytat:
najciekawsze.. czyli ile metrow bedzie od trybuny do linii boiska, jaka dlugosc ma dach i ile bedzie toalet |
Mam nadzieję, że znakomita frekwencja i zainteresowanie, jakie wzbudził stadion podczas dnia otwartego zostanie teraz szeroko podkreślone w całej krakowskiej "po weekendowej" prasie i innych mediach. Byłoby niezrozumiałym skandalem, gdyby tego zabrakło, albo klub zaniedbały okazji do podpromowania tej sprawy. To daje nam istotny efekt propagandowy i pokazuje osobom typu radnej Jantos, że los budowy stadionu nie jest ważny tylko dla jakiejś marginalnej grupki kibiców, lecz tysięcy Krakowian.
Tłumy, które pojawiły się na Reymonta sa najlepszym świadectwem faktu, jak bardzo stadion jest potrzebny i wyczekiwany. Jak wielu ludzi interesuje, jakie ma znaczenie, jaką kompromitacją byłyby dalsze błędy, opóźnienia, traktowanie budowy po macoszemu, robienie kogokolwiek "w konia". To szalenie istotny argument także w okresie przedwyborczym. Grzechem byłoby go teraz nie wykorzystywać. Mam nadzieję, że do paru ludzi, przeciwników budowy, coś teraz dotrze i zobaczą, że nie opłaca im się robienie kapitału na negowaniu zasadności i nieustannej krytyce tej inwestycji. |
Co prawda miało być jedno pytanie, ale wysłałem 10, może któreś się przedrą. Są to pytania typowe dla wykonawcy:
Cytat:
|
Pytanie 2,4 pewnie napiszą ze te sprawy nalezą do operatora stadionu.
|
Uprzedziłeś mnie ;p miałem to samo dodać ;) Wszystko zależy od operatora
|
Cytat:
Jeśli szatnie będą w kwestii operatora, to będzie też reszta wyposażenia trybuny zachodniej, a wtedy wolę nie krakać, kiedy Wisła wróci na stadion. Trzeba pytać gdzie się da, interpelacje + wykonawca jeśli jest możliwość. Jeśli dostaniemy odpowiedź od wykonawcy, że szatnie nie leżą w ich zakresie, to będzie istny cyrk, ale też pewność. Jutro odpowiedź na interpelację, później być może na te pytania. Takie męczenie inwestora daje wyniki, koszta IT wziął na siebie, teraz zlecił jego montaż na trybunie zachodniej, dowiadujemy się dzięki temu coraz to nowszych faktów na temat tej budowy. Beton to niestety tylko wnętrze północnej, którego chyba nie zamierzają budować. |
Cytat:
Co do telebimów pytałem w sobotę oprowadzającego jaki będzie duży względem przygotowanej konstrukcji , odpowiedział że nie wie bo Polimex nie ma w kosztorysie telebimów i nie oni je będą montować. Przypomniałem sobie co do fos ścianki będą jeszcze wykańczać tak że będą trochę lepiej wyglądać , a spadki poziomu po obniżeniu boiska będą schowane w wjazdach pod trybunami. No i ten obniżony teren przy fosie wschodniej gdzie stoi to białe urządzanie do zagęszczania gruntu to mniej więcej poziom przyszłej płyty boiska. |
PiotrG:
"4. Jak wyglądać będzie obsługa cateringowa kibiców na trybunach wschodniej oraz zachodniej?" To pytanie jest w moim odczuciu nietrafione albo zbyt ogólnikowe. Gdzieś w relacji z dnia otwartego, było napisane, że punkty gastronomiczne będą wyposażone w takim stopniu, że firma wprowadzi jedynie swój sprzęt. A więc obsługa cateringowa będzie zgodna z zasadami owej firmy. Myślę, że warto zapytać o otocznie stadionu. Co stanie się z zardzewiałymi zasiekami oraz starymi budkami biletowymi, placem manewrowym oraz basenem. |
Cytat:
|
Z tych 2 tys. większość pewnie ciekawych Wiślaków którzy mieli po drodze .
|
Cytat:
|
Cytat:
Wykończenia północnej nie ma - i jak stwierdził gośc z Polimexu - nawet jak im to teraz zlecą to nie zdażą więc czekaja nas jeszcze trudne chwile.NA telebim prawdopodobnie czeka sie min. kilka miesięcy więc na 100% też nie będzie go na wschodniej w lipcu br. Kilka pytan skreslilem do Wykonawcy na gg ale chetnie bym sie spytal SSA o co oni pytaja i co robią w kwestii stadionu bo wyglada na to żę przez brak prezesa od listopada więc niestety bezpośrednio przez B.C. o którym nigdy złego slowa nie powiedziałem - SSA zachowuje się jakby zarzadzała klubem z okręgówki |
majówka na stadionie
http://krak.tv/kategoria-9,film-1275.html dorwali Majchrowskiego i znowu zapewniał, że w lipcu będzie meczyk :)
|
ciekawostka z dnia otwartego jest ze konstrucja pod nebieskie kwadratowe czesci dachu na trybunie zachodniej nie beda z betonu wylewane tylko montowane stalowe czesci
widać juz po slupach mowil tak pracownik Polimexu |
Cytat:
Tak jak Majchrowski nie wierzy w słowa i zapewnienia UEFA tak i ja nie wierze w jego obietnice. :-) |
A co niby Majcher ma mówić.. teraz musi trzymać się wersji lipcowej. Osobiście bardziej naciskałbym i wypytywał prezydenta o termin oddania WSZYSTKICH TRYBUN DLA KIBICÓW oraz termin oddania ich zaplecza. Żeby nie skończyło się tak, że w lipcu zagramy mecz bez jupiterów przy trzech trybunach i tak nam zostanie na przez kolejny rok...
|
Cytat:
|
ITI widzi że ciężko będzie zapełnić nowy stadion piknikami i zaczyna odpuszczać , ponoć z nowym sezonem rezygnują z herbu trumiennego wracając do starego .
|
i gdzie ta odpowiedz na interpelacje?czyzby znow zwlekali z jej przesłaniem
|
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/b...ualny_1024.jpg
byly glosy ze od prawej strony juz zrobili dach... jak widac jeszcze nie :) ale bedzie ****zialo w tych naroznikach, chyba ze czyms te otwory zaslonia |
Czyli jezeli prezydent podpisze dzis interpelacje to jutro powinno byc wszystko jasne??
|
Cytat:
|
|
Zobaczcie co robi dzieciak w 25 sekundzie filmiku za Majchrowskim
|
Na krak.tv jest tez filmik z majówki w Kałuży,no i ten ich architekt mówi ze do 12 odwiedziło stadion około 1000 osob(co i tak pewnie juz wtedy zawyrzyl:) ) Biorąc pod uwage że zazwyczaj wszyscy przychodzą na początek,to jakim cudem pózniej w 3-4 godziny przyszlo ponad 4000 tysiace osob? Oj parchate kłamczuchy...
W wywiadzie Majchrowski, mówi ze miasto zalega Wiśle 5 mln zl,i ze to styknie na 2-3 lata czynszu za stadion? Za co konkretnie miasto ma oddac Wisle pieniadze?i czy oznacza to ze czynsz bedzie wynosił + - 2 mln zl? Fajnie by było,bo zawsze to mniej niż 5 mln(1% z 500 mln). Jaka była szacowana wartość działki, którą Wisła przekazała miastu pod budowe stadionu? |
witam :) wiadomo coś z kim będzie mecz na rozpoczęcie na R22 ??
|
Najpierw musimy poznać datę oddania obiektu, później martwić się z kim zagramy na otwarcie.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl