![]() |
Na pewno ten filmik skasują ;)
Co do Legii to oni mieli znacznie łatwiejszą grupę: Twente jest ciut lepsze od PSV. Fulham jest jest lepsze od Rapidu i Hapoleu razem wziętych. Odense jest na poziomie Rapidu i Hapoelu. Nie wyjść z grupy Legii to wstyd a nie sukces. Wyjść z grupy z Twente i Fulham to już coś... |
Swoją drogą jest to dzień historyczny dla polskiej piłki . Dwie drużyny na wiosnę w Lidze Europy ...
|
Cytat:
Cytat:
|
Dziekujemy Maaskantowi za taktyke, widac było ze to taktyka Maskanta, ale zmiana trenera wyszła Wisle na dobre, gdyz Moskal taktyki moze nie zmienił (nadal gramy z jednym napastnikiem), ale zwiekszyl rotację skladu i nastawił zespół bardziej ofensywnie. Efektem jest poprawa obrony i zwiekszenie presingu na połowie rywala. Minusem Maskanta było to ze troche za duzo kalkulował, ale nie mozna mu odebrac ze swietnie nauczył Wisle podań i odpowiedniego ustawiania piłkarzy, w tym meczu było widac juz coraz wieksze zgranie...
ach jak sie ciesze ze byłem na tym meczu, na bank nastepny mecz w LE bedzie w komplecie... |
Cytat:
Fakt za Moskala więcej jest ofensywnej gry, więcej kombinacji i gry z pierwszej piłki... Tak własnie powinna grać Wisła! |
Cytat:
|
GizmoWisla, no ja bym powiedział że z Czekaja, Chaveza, Bunozy (ew. Jovanovicia) jeden stoper będzie. ;)) Jeszcze drugu i lewy obrońca, bo ani Nunez, ani Paljić. I cementować resztę... ;D
Samsung. Nie znam się na bukach, ale czy 02, przy Fulham-Odense nie oznacza zwycięstwa Odense?? Ponoć kurs na wyjście z grupy Wisły przed meczem wynosił 1:100 a w trakcie meczu zmalał do 1:45 ;)) Dzięki za filmik CH. :) A dysponujesz jeszcze filmikiem ze studia z minami panów redaktorów? :D |
Cytat:
Są nawet efekty: Cytat:
Gramy odważnie w Europie i to wreszcie cieszy. Okazuje sie, że niekoniecznie musi nas prowadzić za rączkę człowiek z zachodu, żeby wyjść na boisko w pucharach jak po swoje. |
02 to zwycięstwo lub remis gości.
|
Cytat:
|
|
Hah...w ramach euforii...proponuję kawałek na melodie z załącznika...z tekstem ktoregoś kolegi z zakaznego forum......
http://www.youtube.com/watch?v=WBTPx...e_gdata_player Puście sobie ten podkład i zacznijcie spiewać.... Armia Bialej Gwiazdy......z...NIĄ!!!...się...liczy każdy....walczyć.....zapier.dalać...ma być gol...gol gol gol....hahhahhhha |
Na pewno ten filmik skasują ;)
Co do Legii to oni mieli znacznie łatwiejszą grupę: Twente jest ciut lepsze od PSV. Fulham jest jest lepsze od Rapidu i Hapoleu razem wziętych. Odense jest na poziomie Rapidu i Hapoelu. Nie wyjść z grupy Legii to wstyd a nie sukces. Wyjść z grupy z Twente i Fulham to już coś... taaakkk napisz cos zlego na legie to od razu Cie zbanuja - ja kiedys tez napisalem ze niepodoba mi sie fakt iz Mistrz Posli ma trudniejsza grupe niz legia to od razu mnie zrugano i wypomniano ze to sa goscie forum i trzea delikatnie i tp ......choc sami nam wbijaja szpile przy kazdej okazji - pewnie Twoja i moja wypowiedz tez zostanie usunieta to mysle ze masz racje ....nasz MEGAFUKS nie moze preslaniac wyjscia legii z GRUPY SMIERCI ..... nie spodziewam sie niczego po wiosnie ( zwlasza znajac nasz pech w losowaniach ) ale mozna chociaz utrzec nosa warszawskim frajerom ze druzyna oslabiona i przezywajaca mega kryzys jest 9na razie0 w Europie na tym samym poziomie co druzyna nad ktora pieja i zachwycaja sie pseudo fachowcy - zwlaszcza dziennikarzyny z polsatu |
Co za mecz! Co za noc! A tak w ogóle w akademiku to teraz pijemy "AWANSÓWKE - 1906%" UEK zawsze z Wisłą!!!
http://tinypic.pl/i/00142/yp4qkssw3fr4_t.jpg |
Oddajmy Legii co jej. Pokonali Spartak po fenomenalnym meczu w Moskwie. Jakoś przeczołgali się z tymi turasami i wygrali oba mecze z Rapidem, z którym nie poradził sobie Śląsk.
Ale to i tak nasz wieczór i nasz jest rok 2011 i tyle :)) |
Wisła Kraków wygrywa z Schalke Gelsenkirschen jeden do czterech . To prawda , to prawda. Dziękujemy ci Victorze Agali...Pamiętacie Basałaja z Nawałką w grudniu 9 lat temu.... Identyczne emocje..
PS. Nie ma sensu licytować się z Legią ... Efekt osiągnęliśmy w LE póki co taki sam. Awans raz , awans dwa.... Legia spisała się w tym roku w pucharze bardzo dobrze... Gezientepspor, Spartak , Rapid 2x... Nasz bilans 8 zwycięstw 4 porażki też chyba taki słaby nie jest... |
Cytat:
Jest ważniejsze pytanie, tak patrząc w przyszłość - czy dalsza współpraca będzie uzależniona od zdobycia mistrzostwa - co powiedzmy sobie szczerze, jest tak prawdopodobne jak kilka godzin temu, nasz awans:) Trza wziąć jednak pod uwagę że cuda się rzadko zdarzają Jak dla mnie, Moskal powinien prowadzić zespół w następnym sezonie jeśli awansujemy do pucharów a i gra będzie zadowalająca.Trza pamiętać też że cały czas nad stadionem unosi się duch Dyzmy |
Cytat:
|
Haha, mina trenera Jolla po meczu z Odense bezcenna:D:D:D
|
Coś niesamowitego :) Ciężko będzie zasnąć, a rano do roboty :P
Cytat:
Kto kocha, ten wierzy(ł) |
Ciekawostka z dzisiejszego meczu. Loża chyba gości klubu - to Jerzy Dudek obok Basałaja? (Basałąj plecami do kadru).
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...9050666187.jpg (kliknij foto aby powiększyć) |
Brak słów,14 Grudnia 2011 przechodzi do historii tego klubu,coś niesamowitego
Genialnie grała Wisła a tu jeszcze ten cud w Londynie aż ciężko uwierzyć Ps:Oby nam ktoś Meliksona nie podkupił bo on gra piłke na innym poziomie Wykopaliśmy Fulham z pucharów to jest wielki sukces,i Europa się o tym dowie Na Uefa.com Wiśle nie szczędzą pochwał,to miłe |
CUD!!!!!!!
|
JA bym na to patrzył jednak trochę inaczej. Obyśmy zaszli jak najdalej w LE tak samo jak i Legia. To są punkty dla naszej biednej piłki... Rumunia tak samo dobijała się do LM i teraz mistrz Rumunii wchodzi bezpośrednio do fazy grupowej. Może i w Polsce czegoś takiego kiedyś doświadczymy?
|
Trzeba się cieszyć. Szczęście, ustawienie, fart, umiejętności - wszystko jedno. Awansowaliśmy w niezwykłych okolicznościach i to się liczy.
Najpiękniejszy był ten moment, chwila po meczu gdy wszyscy bija brawo... I nagle radość jednej grupki ludzi, potem drugiej , trzeciej... Sektor wygladał jakby nagle wypływały po kolei bąbelki szampana na powierzchnię i pękały...:) Bąbelkowa radość. |
Cytat:
|
Ja bym chciał zobaczyć w Polsce dwa Manchestery :D
Bo boję się że po losowaniu niemarkowego z nazwy rywala typu Apoel znów będzie pompowany balonik. A po pęknięciu obleje nas gówniany deszcz (tak jak po Apoelu...). A z kolei w miarę markowy ale dobry rywal z którym mamy małe szanse typu Roma nie wzbudzą aż takiego zainteresowania jak ci absolutni giganci. Jak więc spadać to z wysokiego konia! |
Cytat:
|
YEAHHHHHHHHHHHHHHH
MOMENT Z ŻYCIA, o którym się wnukom opowiada |
Coś niesamowitego ten wieczór! Dziękuje Wisełko dla takich chwil warto żyć!
|
Jak zobaczyłem skład Wisły, byłem załamany. Gdzie Iliev, Mały, Biton? Okazało się to receptą na sukces, pierwszą bramkę od lat strzelił Garguła, potem Gienek. Przypomina mi to "kretyńskie" wpuszczenie Icheanacho w Krakowie z Saragossą. Nie wiem jak Moskal to robi, ale robi - nilkt się nie spodziewa czegoś dobrego z tego składu, a jednak jest... Wisła Kraków - Manchester United 2:0; 1:3, szczęśliwa bramka Wilka. Tak będzie :). Bo jak trafimy na cweli z Luiku, to piłkarze ich oleją...
|
Dzisiaj stała się ważna rzecz.Eliminując Fulham,Wisła jako jedyna w historii polskiej piłki klubowej ma na rozkładzie zespoły z czterech najlepszych lig europejskich-Anglii,Hiszpanii,Wloch i Niemiec.Dokonała tego w ciągu 11 lat.
|
Moje zyczenie na losowanie ----> Trabzonspor
|
Cytat:
|
Moje życzenie Anderlecht - rywal w zasięgu ręki, a i rewanż za poprzednie kwalifikacje CL by był ;)) Tylko nie wiem czy Anderlecht jest możliwy ?
|
Metalist Charków ; ) mysle ze jedyna druzyna do rywalizacji z ktora przystepowalibysmy w roli faworytow ;)
|
Hehe Kaziu miał spory udział w obydwóch cudach przy Reymonta :) Wtedy nie poszedłem, dzisiaj na szczęście tak :)
Najbliżej na Schalke... |
Cytat:
|
Cytat:
Trenerowi Moskalowi - podczas wywiadu, jakiego udzielał Polsatowi Futbol - pogratulował awansu były szkoleniowiec Wisły, Robert Maaskant, który - mimo zwolnienia z klubu - ciągle mieszka w Krakowie. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl