![]() |
a to sorry.... ale poszły tez posty o Kluivertach i Tristanach.... a oni to chyba już u nas nie grali?
|
Cytat:
To miał być żart choć z Bednarzem nigdy nic nie wiadomo... |
Andrzej Iwan ma oferte pracy w Lechii jako scout/ szef scoutingu
|
Miałem nadzieję, że jak wywalą łysego to przyjdzie za legioniste do nas Iwan. Facet, Wiślak z krwi i kości który ma jaja. achh.. jebana nadzieja
|
Cytat:
|
No cóż kiedyś Iwan był już w Wiśle zatrudniony nie pamiętasz jak się skończyło. To że ktoś ma Wisłę w sercu nie zawsze znaczy że powinien być zatrudniony w Wiśle. Ty na pewno też jesteś wiślakiem z krwi i kości i nie umniejszając Ci raczej chyba nie starałbyś się o stanowisko trenera czy prezesa
|
Cytat:
Gorszy bym nie był a przynajmniej nie ma we mnie nic z kutasa... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
czemu w tym temacie nie dyskutujemy jeszcze o Bednarzu ?
|
Drago Okuka trenerem chińskiego zespołu Changchun Yatai.
http://www.eurofutbol.pl/news/766659...agomira-Okuki/ |
Radek strzela wlasnie 6 bramke dla Górnika w tym sezonie...
|
podziekujmy po raz kolejny Smudzie i Bednarzowi.
Radek Sobolewski ! bawi cię pisanie nie po polsku? (FraMat) |
Cleber kończy dzisiaj 40 lat.Wszystkiego najlepszego :D
|
Cytat:
Nie wiem jak użytkownika vabanq, ale mnie bawi choroba psychiczna Pana FraMata! O ile się nie mylę to "cię" powinno się pisać z dużej, a więc bawi Cię pisanie nie po polsku ? |
Niestety ale ani bednarz ani smuda sami nie odejdą. bednarz rozgrywa swoją walkę życia, smuda nigdzie indziej zaczepienia już nei znajdzie.
Żeby nie było, że robię off wielki polityk żurawski piastuje jeszcze jakąś funkcje w naszym apolitycznym klubie? |
Tak, maciek żurawski pełni rolę skauta, tak zamo jak zdzisław kapka więc nie można pisać o nim w tym dziale ponieważ jest on poświęcony byłym działaczom, piłkarzom i moderatorom (?). Tak samo nie powinno się tu znajdować jeszcze nazwisko smudy i bednarza.
Nie sądzicie, że pogrubianie błędów ułatwi pracę moderatorowi? |
Mówicie: sprawdzam?
|
Maja racje...
Skoro można pisać na forum cRACOVIA... to czemu nie można pisać nazwisk których się nie szanuje.... |
A to jest forum kibiców Wisły, czy przedszkole?
|
Cytat:
P.S FraMat Ty złośliwy draniu :-)) Gdybym prowadził obóz pracy, z chęcią bym Cię zatrudnił do pilnowania podludzi. Jesteś super, tak trzymaj! I nie ma tu krzty ironii. Podoba mi się ta heroiczna, samotna walka FraMata :D Mimo fatalnej sytuacji w klubie i miernej atmosfery na forum, szanuję tego człowieka! Taki adwokat diabła :-) Jakby wszyscy tu tylko narzekali, żądając głowy Bednarza, to byłoby tu strasznie nudno. |
bednarz bednarz bednarz bednarz smuda smuda smuda smuda framat frajermat framat frajermat
dziekuje dobranoc |
^^ Pierwszy raz w życiu widzę tak doskonale dopasowanego nicka. :)
|
Biorąc pod uwagę twój stosunek do bojkotu i miłość do bednarza twój nick też jest niczego sobie łamistrajku.
|
Cytat:
Chcesz dbać o poziom forum-jak najbardziej, ale nie bądź człowieku śmieszny bo póki co się ośmieszasz szeryfie. Aha jak chcesz to wlepiaj sobie swoje śmieszne bany i przy okazji możesz pozdrowić łysego buca. Sobie w takim razie też dasz bana skoro jesteś taki poprawny ? bez odbioru ED:19sebawro06-dokladnie. ED2: HAha widze ze szeryf wzial sobie do serca Wasze wypowiedzi Panowie. Mi juz pozostalo tylko czekac na bana. Dramat. Do nastepnego w takim razie. |
The Sun pisze że Manchester City ma na oku Romella Quioto :D
|
Bojkot to bojkot. bednarz
|
No cóż... nie bawi mnie banowanie. Skoro jednak niektórzy nie potrafią wydźwignąć się ponad poziom piaskownicy i sami się bana domagają, proszę... I nie chodzi i pisane bądź nie pisanie wielką literą nazwisk, co nalezy do zasad pisowni w języku polskim, do przestrzegania których kazży zobowiązał się klikając swój akces na forum pod Regulamiem.
Chodzi o świadome wyrażanie pogardy wobec innych ludzi. Zauważcie, że nie mieszam się do różnych, nieraz głupawych określeń odnoszacych się do Bednarza czy do Smudy w innych wątkach. Rozumiem, że w emocjach można napisać o "łysym wężu", czy coś w tym stylu. Nie przyjmuję natomaist świadomego i rozmyślnego wyrażania pogardy i nienawiści. Tym bardziej kiedy pojawia się to na zasadzie z piaskownicy: pokażę język moderatorowi i będę bohaterem na podwórku. Co do pisania "cię".... Cytat:
A więc tylko wtedy gdy celowo chcę komuś okazać szacunek ps. Cieszy, że coraz więcej dzieciaków z piaskownicy chce odejść...:> |
to moje staaaare konto. nieuzywane od 5 lat. I napisze tylko tyle( bo tu zapewne dostane tez bana):
framat ty glupi ciulu. Banujesz za chwile 7 czy 8 osobe za male literki w nazwisku na 1 słownie: JEDEN rok? JTo forum pewny poziom utracilo dobrych kilka lat temu i niestety przez nie tylko pokemonow ale i wlasnie takich durni jak ty powstalo nowe na skwk. JEstes czlowieku niepowazny w tym co robisz a co do dzieciakow z piaskownicy to moge napisac jedynie tyle: uciekaja dzieci z piaskownicy przed trynkiewiczem, jakim w roli admina jestes. Ban tym razem na ile? rok ? czy moze 2 ? niepowazne forum niepowazni ludzie. --> skwk.pl , polecam bo tu zostalo tylko gowno wraz z framatem. Widze ze juz nawet usuwasz niewygodnego posta , w ktorym zadalem ci pytanie, DLACZEGO W TAKIM RAZIE BANA DOSTALI UZYTKOWNICY : jaroo1 i JacobCFC ??? Tego posta tez usuniesz bo ci nie pasuje ? jestes jebniety tylko tyle w temacie. i banuj sobie dalej, w koncu jestes gospodarzem tej gownianej piaskownicy. |
Cytat:
A tak swoją drogą, jak wyrażę tę pogardę do jakiegoś piłkarza/prezesa/trenera/chvjwiekogo parchów czy Legii to już jest ok? Ale jak nie podoba mi się krzywa morda prezesa czy trenera Wisły, którzy działają na szkodę klubu to wielki moderator wlepi mi bana? TWSD od lat zaniża poziom coraz bardziej, ale to co dzieje się teraz to już jest poziom kilometra poniżej dna. Czyste kurestwo dawać bany ludziom, za brak szacunku do osób, które na ten szacunek ani trochę nie zasłużyły. A ty wielki moderatorze broń swoich genialnych przekonań, broń bednarza, smudy i kogo tam sobie chcesz. Na szczęście tak ciężkie przypadki jak ty zdarzają się raz na milion. |
za chwile usunie te niewygodne dla niego posty wiec nie ma co nawet sie wiecej w....iac. Kazdy w miare ogarniety wie co tu sie dzieje.
|
Cytat:
Ktoś ci pokazał język to ty jak dzieciak z ADHD, tupiesz nóżką i dostajesz wścieku macicy. Wyrzucasz innych z piaskownicy, bo to twoja piaskownica. tak bo to twoja. A że łysy kondom jest twoim najlepszym przyjacielem, dlatego każdy kto jest niemilusi lub mało cacy dla chłopczyka bez włosów, nie będzie się z wami bawił w waszej piaskownicy. |
Serio znasz tylko dwa stany emocjonalne? albo nienawiść albo wielka miłość? nie widzisz nic po środku?
|
Cytat:
|
Cytat:
I napisałem, banuje nie za małe literki ale za głupi, osli upór i za poziom z piaskownicy. masz szczęście, że Wisłazwe zdecydował się Ci skrócić bana, chociaz za podwójne konto powinieneś dostać bana stałego. Cytat:
|
^^ Widzisz, nic normalnego napisać nie potrafisz. Do spółki z gwiazdowym uprawiacie na tym forum jeden wielki emocjonalny kociokwik. Zadano Ci pytanie a Ty wyjeżdżasz z trzepaniem jackowi. Ciągle tylko eeeee Bednarz... eeee Smuda zadłuża klub... eeee kiełbasiarze... kiełbasiarze som wszeeeełłłłdzzziieeee...
Jak ktoś zasugeruje, że w tym nie ma żadnego odniesnia do faktów a całość opiera się na ślepej nienawiści czy "wydaje mi się". To reakcja jest zawsze taka sama, ktoś nie rzuca bezpodstawnie mięsem na lewo i prawo. To zapewne wypina się frankowi a Jackowi chapie. |
Cytat:
|
Ok, WISŁAZWE...
skoro lubicie capslocki Przepraszam WISŁAZWE jeśli taki sposób napisania jego nicka był dla niego obraźliwy i oznaczał brak szacunku. |
Cytat:
Cytat:
Sorki, ale uwłacza mi rozmowa na taki temat. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl