Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

FraMat 24.04.2014 20:34

a to sorry.... ale poszły tez posty o Kluivertach i Tristanach.... a oni to chyba już u nas nie grali?

arti 25.04.2014 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1358790)
Halo!
Tu piszemy o byłych....
Wiecie to taki ktoś, kto kiedyś u nas grał, a teraz już nie gra.
Nie jakiś szwajcarski napastnik, ktorego ktoś ponoć chce ściągnąć...

Błaszczu Ci wyjaśnił o kim myślałem.
To miał być żart choć z Bednarzem nigdy nic nie wiadomo...

szprotson 27.04.2014 11:17

Andrzej Iwan ma oferte pracy w Lechii jako scout/ szef scoutingu

huberix 27.04.2014 11:36

Miałem nadzieję, że jak wywalą łysego to przyjdzie za legioniste do nas Iwan. Facet, Wiślak z krwi i kości który ma jaja. achh.. jebana nadzieja

szprotson 27.04.2014 11:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez huberix (Post 1359083)
Miałem nadzieję, że jak wywalą łysego to przyjdzie za legioniste do nas Iwan. Facet, Wiślak z krwi i kości który ma jaja. achh.. jebana nadzieja

a czym pan Andrzej rózni się od np. Kapki ?

KOMINEK 27.04.2014 11:41

No cóż kiedyś Iwan był już w Wiśle zatrudniony nie pamiętasz jak się skończyło. To że ktoś ma Wisłę w sercu nie zawsze znaczy że powinien być zatrudniony w Wiśle. Ty na pewno też jesteś wiślakiem z krwi i kości i nie umniejszając Ci raczej chyba nie starałbyś się o stanowisko trenera czy prezesa

63.5 Kg 27.04.2014 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1359087)
No cóż kiedyś Iwan był już w Wiśle zatrudniony nie pamiętasz jak się skończyło. To że ktoś ma Wisłę w sercu nie zawsze znaczy że powinien być zatrudniony w Wiśle. Ty na pewno też jesteś wiślakiem z krwi i kości i nie umniejszając Ci raczej chyba nie starałbyś się o stanowisko trenera czy prezesa

Ja bym się staral o prezezsa....
Gorszy bym nie był a przynajmniej nie ma we mnie nic z kutasa...

wolfy 27.04.2014 14:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1359103)
Ja bym się staral o prezezsa....
Gorszy bym nie był a przynajmniej nie ma we mnie nic z kutasa...

Zasadnicza sprawa - masz grzywkę? Bo do łysych mamy uraz...

63.5 Kg 27.04.2014 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1359107)
Zasadnicza sprawa - masz grzywkę? Bo do łysych mamy uraz...

....Jestem lysy..........:-/

IncognitoTSW 27.04.2014 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez huberix (Post 1359083)
Miałem nadzieję, że jak wywalą łysego to przyjdzie za legioniste do nas Iwan. Facet, Wiślak z krwi i kości który ma jaja. achh.. jebana nadzieja

Iwan na zarządzaniu spółką zna się tyle samo co Smuda na języku polskim.

adam_09 27.04.2014 21:47

czemu w tym temacie nie dyskutujemy jeszcze o Bednarzu ?

panowie 28.04.2014 16:50

Drago Okuka trenerem chińskiego zespołu Changchun Yatai.

http://www.eurofutbol.pl/news/766659...agomira-Okuki/

Glazik 28.04.2014 18:27

Radek strzela wlasnie 6 bramke dla Górnika w tym sezonie...

vabanq 28.04.2014 18:41

podziekujmy po raz kolejny Smudzie i Bednarzowi.
Radek Sobolewski !

bawi cię pisanie nie po polsku? (FraMat)

brylant17 29.04.2014 11:32

Cleber kończy dzisiaj 40 lat.Wszystkiego najlepszego :D

19sebawro06 29.04.2014 13:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vabanq (Post 1359220)
podziekujmy po raz kolejny Smudzie i Bednarzowi.
Radek Sobolewski !

bawi cię pisanie nie po polsku? (FraMat)

Kiedy odejdzie bendarz? Kiedy skończy się panowanie bednarza w naszym klubie? Kiedy razem ze smuda odejdą? Dlaczego nie mogę pisać bednarz z małej? Kto mi zabroni pisać nie po polsku? O ile wiem to duże litery w nazwisku używa się, aby wyrazić szacunek do tych osób. Co jeśli nie mam szacunku ani do bednarza ani do smudy?

Nie wiem jak użytkownika vabanq, ale mnie bawi choroba psychiczna Pana FraMata! O ile się nie mylę to "cię" powinno się pisać z dużej, a więc bawi Cię pisanie nie po polsku ?

JacobCFC 29.04.2014 13:40

Niestety ale ani bednarz ani smuda sami nie odejdą. bednarz rozgrywa swoją walkę życia, smuda nigdzie indziej zaczepienia już nei znajdzie.
Żeby nie było, że robię off wielki polityk żurawski piastuje jeszcze jakąś funkcje w naszym apolitycznym klubie?

Jaroo1 29.04.2014 13:58

Tak, maciek żurawski pełni rolę skauta, tak zamo jak zdzisław kapka więc nie można pisać o nim w tym dziale ponieważ jest on poświęcony byłym działaczom, piłkarzom i moderatorom (?). Tak samo nie powinno się tu znajdować jeszcze nazwisko smudy i bednarza.

Nie sądzicie, że pogrubianie błędów ułatwi pracę moderatorowi?

FraMat 29.04.2014 15:24

Mówicie: sprawdzam?

63.5 Kg 29.04.2014 17:04

Maja racje...
Skoro można pisać na forum cRACOVIA... to czemu nie można pisać nazwisk których się nie szanuje....

wolfy 29.04.2014 17:11

A to jest forum kibiców Wisły, czy przedszkole?

Lysy 29.04.2014 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1359351)
A to jest forum kibiców Wisły, czy przedszkole?

Trudno powiedzieć, aczkolwiek ciekawie się czyta. Swoją drogą skoro tu ostatnio taka poprawność ortograficzna/gramatyczna panuje, to proszę poprawić post użytkownika 63.5 Kg, gdyż to niedopuszczalne by nazwę "Cracovia" pisać z małej litery.


P.S
FraMat Ty złośliwy draniu :-)) Gdybym prowadził obóz pracy, z chęcią bym Cię zatrudnił do pilnowania podludzi. Jesteś super, tak trzymaj! I nie ma tu krzty ironii. Podoba mi się ta heroiczna, samotna walka FraMata :D Mimo fatalnej sytuacji w klubie i miernej atmosfery na forum, szanuję tego człowieka! Taki adwokat diabła :-) Jakby wszyscy tu tylko narzekali, żądając głowy Bednarza, to byłoby tu strasznie nudno.

wiesniak84 29.04.2014 22:48

bednarz bednarz bednarz bednarz smuda smuda smuda smuda framat frajermat framat frajermat
dziekuje dobranoc

Viper 30.04.2014 08:28

^^ Pierwszy raz w życiu widzę tak doskonale dopasowanego nicka. :)

wiesniak84 30.04.2014 09:20

Biorąc pod uwagę twój stosunek do bojkotu i miłość do bednarza twój nick też jest niczego sobie łamistrajku.

vabanq 30.04.2014 11:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vabanq (Post 1359220)
podziekujmy po raz kolejny Smudzie i Bednarzowi.
Radek Sobolewski !

bawi cię pisanie nie po polsku? (FraMat)

taki szeryf z Ciebie a słowo "Cię" piszesz z małej litery, nie szanując mnie, kibica po szalu. Śmieszny jesteś. Panowie powyżej też dostaną ostrzeżenie albo bana? W dupie mam bednarza i jego szopke i nie mam zamiaru szanowac buca, przez którego mnóstwo ludzi i moich znajomych nie może wejść na stadion przez to, że oglądali kulturalnie mecz w restauracji. Reszty wymieniać nie będę bo nie ma sensu.
Chcesz dbać o poziom forum-jak najbardziej, ale nie bądź człowieku śmieszny bo póki co się ośmieszasz szeryfie.
Aha jak chcesz to wlepiaj sobie swoje śmieszne bany i przy okazji możesz pozdrowić łysego buca.
Sobie w takim razie też dasz bana skoro jesteś taki poprawny ?
bez odbioru
ED:19sebawro06-dokladnie.
ED2: HAha widze ze szeryf wzial sobie do serca Wasze wypowiedzi Panowie. Mi juz pozostalo tylko czekac na bana. Dramat. Do nastepnego w takim razie.

duch1989 30.04.2014 11:53

The Sun pisze że Manchester City ma na oku Romella Quioto :D

IncognitoTSW 30.04.2014 11:55

Bojkot to bojkot. bednarz

FraMat 30.04.2014 12:10

No cóż... nie bawi mnie banowanie. Skoro jednak niektórzy nie potrafią wydźwignąć się ponad poziom piaskownicy i sami się bana domagają, proszę... I nie chodzi i pisane bądź nie pisanie wielką literą nazwisk, co nalezy do zasad pisowni w języku polskim, do przestrzegania których kazży zobowiązał się klikając swój akces na forum pod Regulamiem.
Chodzi o świadome wyrażanie pogardy wobec innych ludzi.
Zauważcie, że nie mieszam się do różnych, nieraz głupawych określeń odnoszacych się do Bednarza czy do Smudy w innych wątkach. Rozumiem, że w emocjach można napisać o "łysym wężu", czy coś w tym stylu. Nie przyjmuję natomaist świadomego i rozmyślnego wyrażania pogardy i nienawiści. Tym bardziej kiedy pojawia się to na zasadzie z piaskownicy: pokażę język moderatorowi i będę bohaterem na podwórku.

Co do pisania "cię"....
Cytat:

Użycie wielkiej litery w pisowni zaimków jest podyktowane względami kurtuazyjnymi
http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=1567
A więc tylko wtedy gdy celowo chcę komuś okazać szacunek

ps.
Cieszy, że coraz więcej dzieciaków z piaskownicy chce odejść...:>

Wiślacka Kalwaria 30.04.2014 12:28

to moje staaaare konto. nieuzywane od 5 lat. I napisze tylko tyle( bo tu zapewne dostane tez bana):
framat ty glupi ciulu.
Banujesz za chwile 7 czy 8 osobe za male literki w nazwisku na 1 słownie: JEDEN rok? JTo forum pewny poziom utracilo dobrych kilka lat temu i niestety przez nie tylko pokemonow ale i wlasnie takich durni jak ty powstalo nowe na skwk.
JEstes czlowieku niepowazny w tym co robisz a co do dzieciakow z piaskownicy to moge napisac jedynie tyle: uciekaja dzieci z piaskownicy przed trynkiewiczem, jakim w roli admina jestes.
Ban tym razem na ile? rok ? czy moze 2 ? niepowazne forum niepowazni ludzie. --> skwk.pl , polecam bo tu zostalo tylko gowno wraz z framatem.

Widze ze juz nawet usuwasz niewygodnego posta , w ktorym zadalem ci pytanie, DLACZEGO W TAKIM RAZIE BANA DOSTALI UZYTKOWNICY : jaroo1 i JacobCFC ???

Tego posta tez usuniesz bo ci nie pasuje ? jestes jebniety tylko tyle w temacie.
i banuj sobie dalej, w koncu jestes gospodarzem tej gownianej piaskownicy.

Kamson 30.04.2014 12:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1359458)
Chodzi o świadome wyrażanie pogardy wobec innych ludzi.

Jest w regulaminie taki punkt "zakaz wyrażania pogardy wobec innych ludzi"?

A tak swoją drogą, jak wyrażę tę pogardę do jakiegoś piłkarza/prezesa/trenera/chvjwiekogo parchów czy Legii to już jest ok? Ale jak nie podoba mi się krzywa morda prezesa czy trenera Wisły, którzy działają na szkodę klubu to wielki moderator wlepi mi bana? TWSD od lat zaniża poziom coraz bardziej, ale to co dzieje się teraz to już jest poziom kilometra poniżej dna. Czyste kurestwo dawać bany ludziom, za brak szacunku do osób, które na ten szacunek ani trochę nie zasłużyły.

A ty wielki moderatorze broń swoich genialnych przekonań, broń bednarza, smudy i kogo tam sobie chcesz. Na szczęście tak ciężkie przypadki jak ty zdarzają się raz na milion.

Wiślacka Kalwaria 30.04.2014 12:45

za chwile usunie te niewygodne dla niego posty wiec nie ma co nawet sie wiecej w....iac. Kazdy w miare ogarniety wie co tu sie dzieje.

SharksiK 30.04.2014 12:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1359458)
No cóż... nie bawi mnie banowanie. Skoro jednak niektórzy nie potrafią wydźwignąć się ponad poziom piaskownicy i sami się bana domagają, proszę... I nie chodzi i pisane bądź nie pisanie wielką literą nazwisk, co nalezy do zasad pisowni w języku polskim, do przestrzegania których kazży zobowiązał się klikając swój akces na forum pod Regulamiem.
Chodzi o świadome wyrażanie pogardy wobec innych ludzi.
Zauważcie, że nie mieszam się do różnych, nieraz głupawych określeń odnoszacych się do Bednarza czy do Smudy w innych wątkach. Rozumiem, że w emocjach można napisać o "łysym wężu", czy coś w tym stylu. Nie przyjmuję natomaist świadomego i rozmyślnego wyrażania pogardy i nienawiści. Tym bardziej kiedy pojawia się to na zasadzie z piaskownicy: pokażę język moderatorowi i będę bohaterem na podwórku.

Co do pisania "cię"....

http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=1567
A więc tylko wtedy gdy celowo chcę komuś okazać szacunek

ps.
Cieszy, że coraz więcej dzieciaków z piaskownicy chce odejść...:>

A Ty wiesz, że dajesz się prowokować jak dziecko, właśnie z piaskownicy?

Ktoś ci pokazał język to ty jak dzieciak z ADHD, tupiesz nóżką i dostajesz wścieku macicy.
Wyrzucasz innych z piaskownicy, bo to twoja piaskownica. tak bo to twoja.
A że łysy kondom jest twoim najlepszym przyjacielem, dlatego każdy kto jest niemilusi lub mało cacy dla chłopczyka bez włosów, nie będzie się z wami bawił w waszej piaskownicy.

Viper 30.04.2014 12:58

Serio znasz tylko dwa stany emocjonalne? albo nienawiść albo wielka miłość? nie widzisz nic po środku?

SharksiK 30.04.2014 13:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Viper (Post 1359470)
Serio znasz tylko dwa stany emocjonalne? albo nienawiść albo wielka miłość? nie widzisz nic po środku?

Chyba nie chcesz nam powiedzieć, że trzepanie jackowi to właśnie ten złoty środek?

FraMat 30.04.2014 13:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślacka Kalwaria (Post 1359461)
to moje staaaare konto. nieuzywane od 5 lat. I napisze tylko tyle( bo tu zapewne dostane tez bana):
framat ty glupi ciulu.
Banujesz za chwile 7 czy 8 osobe za male literki w nazwisku na 1 słownie: JEDEN rok? JTo forum pewny poziom utracilo dobrych kilka lat temu i niestety przez nie tylko pokemonow ale i wlasnie takich durni jak ty powstalo nowe na skwk.
JEstes czlowieku niepowazny w tym co robisz a co do dzieciakow z piaskownicy to moge napisac jedynie tyle: uciekaja dzieci z piaskownicy przed trynkiewiczem, jakim w roli admina jestes.
Ban tym razem na ile? rok ? czy moze 2 ? niepowazne forum niepowazni ludzie. --> skwk.pl , polecam bo tu zostalo tylko gowno wraz z framatem.

Widze ze juz nawet usuwasz niewygodnego posta , w ktorym zadalem ci pytanie, DLACZEGO W TAKIM RAZIE BANA DOSTALI UZYTKOWNICY : jaroo1 i JacobCFC ???

Jak byś był inteligentny to zauważyłbyś, że post został przeniesiony do właściwego działu.
I napisałem, banuje nie za małe literki ale za głupi, osli upór i za poziom z piaskownicy.
masz szczęście, że Wisłazwe zdecydował się Ci skrócić bana, chociaz za podwójne konto powinieneś dostać bana stałego.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślacka Kalwaria (Post 1359461)
Tego posta tez usuniesz bo ci nie pasuje ? jestes jebniety tylko tyle w temacie.
i banuj sobie dalej, w koncu jestes gospodarzem tej gownianej piaskownicy.

Po co mam usuwać? Sam o sobie dajesz świadectwo.

Viper 30.04.2014 13:23

^^ Widzisz, nic normalnego napisać nie potrafisz. Do spółki z gwiazdowym uprawiacie na tym forum jeden wielki emocjonalny kociokwik. Zadano Ci pytanie a Ty wyjeżdżasz z trzepaniem jackowi. Ciągle tylko eeeee Bednarz... eeee Smuda zadłuża klub... eeee kiełbasiarze... kiełbasiarze som wszeeeełłłłdzzziieeee...

Jak ktoś zasugeruje, że w tym nie ma żadnego odniesnia do faktów a całość opiera się na ślepej nienawiści czy "wydaje mi się". To reakcja jest zawsze taka sama, ktoś nie rzuca bezpodstawnie mięsem na lewo i prawo. To zapewne wypina się frankowi a Jackowi chapie.

piter116 30.04.2014 13:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1359475)
Jak byś był inteligentny to zauważyłbyś, że post został przeniesiony do właściwego działu.
I napisałem, banuje nie za małe literki ale za głupi, osli upór i za poziom z piaskownicy.
masz szczęście, że Wisłazwe zdecydował się Ci skrócić bana, chociaz za podwójne konto powinieneś dostać bana stałego.

Po co mam usuwać? Sam o sobie dajesz świadectwo.

WISŁAZWE, jakbyś nie wiedział. Trochę szacunku dla jednego z dwóch normalnych modów / adminów tego "forum".

FraMat 30.04.2014 13:37

Ok, WISŁAZWE...
skoro lubicie capslocki
Przepraszam WISŁAZWE jeśli taki sposób napisania jego nicka był dla niego obraźliwy i oznaczał brak szacunku.

SharksiK 30.04.2014 13:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Viper (Post 1359476)
^^ Widzisz, nic normalnego napisać nie potrafisz. Do spółki z gwiazdowym uprawiacie na tym forum jeden wielki emocjonalny kociokwik. Zadano Ci pytanie a Ty wyjeżdżasz z trzepaniem jackowi. Ciągle tylko eeeee Bednarz... eeee Smuda zadłuża klub... eeee kiełbasiarze... kiełbasiarze som wszeeeełłłłdzzziieeee...

Jak ktoś zasugeruje, że w tym nie ma żadnego odniesnia do faktów a całość opiera się na ślepej nienawiści czy "wydaje mi się". To reakcja jest zawsze taka sama, ktoś nie rzuca bezpodstawnie mięsem na lewo i prawo. To zapewne wypina się frankowi a Jackowi chapie.

Ty, nie obchodzi mnie co ty z Frankiem robisz...ale to że trzepiesz jackowi to sam przyznałeś. Ba nawet podkreśliłeś, że wolisz to od racy w dupie...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Viper (Post 1359295)
No cóż lepiej trzepać mu dywan, niż chować koledze racę w d**pie. :)


Sorki, ale uwłacza mi rozmowa na taki temat.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl