Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Maxior 13.02.2011 21:17

Pewnie Dudka by dal, ale ma kontuzje;/

zidanemarcin 13.02.2011 22:56

Dudek nie ma już kontuzji, wrócił już dawno, ale po prostu siedział na trybunach. Był w kadrze, lecz Mourinho postawił na Adana.

kuczmen 15.02.2011 14:29

Witam Typerów !
Dzis gram na Milan + Valencia spokojnie powinno wejsc:)

Junior_Battle 15.02.2011 16:21

obyś się na tej Valencii nie przejechał...

maro olTSkul 15.02.2011 20:14

no, Milan powinien wejść ,oczywista 1
w przypadku Valencia -Schalke pokusiłem się o under 2,5

nbp 15.02.2011 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maro olTSkul (Post 1051312)
no, Milan powinien wejść ,oczywista 1
w przypadku Valencia -Schalke pokusiłem się o under 2,5

to chyba nie widziałeś listy kontuzjowanych w Milanie.

Ja puściłem 3 kupony:

AC Milan - Totenham - obydwie strzelą gole
Valencia - Schalke 1
- ( 1:1 )

==

Valencia - Schalke 1X ( 1:1 )
Arsenal - Barcia - 4 gole i więcej
Roma - Shachtar - 1x

==
kupn 2/3

AC Milan - Totenham - x2 ( 0:1 )
Arsenal - Barca - 2
Kopenhaga - Chelsea 1x

Łukasz1987 16.02.2011 09:41

Mam pytanko... Czy jeśli gram systemem np 3 z 4 to znaczy że wygram jeśli prawidłowo wytypuję 3 z 4 ale również w sytuacji jeśli dobrze wskażę wszystkie 4 zakłady??

nbp 16.02.2011 10:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Łukasz1987 (Post 1051494)
Mam pytanko... Czy jeśli gram systemem np 3 z 4 to znaczy że wygram jeśli prawidłowo wytypuję 3 z 4 ale również w sytuacji jeśli dobrze wskażę wszystkie 4 zakłady??

Tak. Jak trafisz wszystkie - wygrywasz oczywiście więcej, niżeli gdy wejdą Ci tylko 3 mecze.

ALE PAMIĘTAJ ! System 2/3 czy 3/4 itd opłaca się tylko przy kursach powyżej 2.0 !

Jak obstawisz system załóżmy 2/3 na mecze po kursach założmy 1,50 , 1,90 i 1, 40 to jak wejdą Ci 2 mecze to wygrywasz - ale zdecydowanie mniej niż postawiłeś kasy !

Maxior 16.02.2011 10:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zidanemarcin (Post 1050654)
Dudek nie ma już kontuzji, wrócił już dawno, ale po prostu siedział na trybunach. Był w kadrze, lecz Mourinho postawił na Adana.

Ja na onecie czytałem, że ma kontuzje szczeki i nie może jeszcze grac:)


Dzisiaj na ryzyko:-) Może w końcu Arsenal pokaże na co ich stać, w koncu graja podobnym stylem co Barca, oby na luzie podeszli do spotkania, bo bedzie lanie jak zawsze:-D

Arsenal - FC Barcelona 1x

ako 1.80

AS Roma - FC Shakhtar Donetsk gospodarze strzelą bramkę TAK
Scunthorpe - Nottingham Forest goście strzelą bramkę TAK

ako 1.32

Powód: Nie spodziewałem się po 1polowie, ze Arsenal coś moze jeszcze zdziałać. Dawno tak dobrego meczu nie oglądałem:) Dziwie się czemu Gurdiola przy 1:0 zmienił Ville na Keite:P

wiktorpiekarski 16.02.2011 10:39

Uwaga jezeli chcecie duzo zarobic grajcie Lecha na jutro ja juz zagralem i przymierzam sie jeszcze kupon obstawic kurs dzisiaj 2,30!!! jutro bedzie pewnie mniejszy.Braga po sprzedazach do tego kontuzje slaba forma mec wyjazdowy nie widze innej mozliwosci jak zwyciestwo Poznanskiego Lecha.Mozna Lecha nie lubic ale jak jest mozliwosc pewnego zarobku to trzeba korzystac proponuje grac grubo bo i tak wygraja wiec kasiora wpadnie nam do kieszeni

kuczmen 16.02.2011 12:54

Według mnie mylisz się i to bardzo .Braga jest jedna z najlepszych drużyn potugalskich,to z Lecha odchodza piłkarze to Lech ma jeszcze przerwe a Braga jest rozkrecona.Według mnie dosłownie rozniosą jutro Lecha .Ja stawiam na Brage i to grubo.

wiktorpiekarski 16.02.2011 14:00

kolega chyba jeszcze zyje liga mistrzow i pamieta Brage z tamtego czasu ale duzo sie zmienilo odeszli czolowi zawodnicy Braga gra slabo w lidze ogladam ich mecze na orangesport i wiem jakie katusze przechodzili w ostanich spotkaniach to ,ze sa w grze nie znaczy ,ze zajada Lecha bo moze Lech miec lepiej nie zmeczony a z Bakero pewnie sa dobrze przygotowani .Zobacz Brage na ktorym sa miejscu kto ich wyprzedza ile straty maja do 2 miejsca...wicemistrzowie kraju .To jest moja wizja i na 99.9999% Lech to wygra ja zagralem grubo gram tylko mecze gdzie jestem przekonany o wyniku i gdzie kurs jest odpowiedni dlatego gram tylko czasami

Kibic_1906 16.02.2011 14:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiktorpiekarski (Post 1051581)
kolega chyba jeszcze zyje liga mistrzow i pamieta Brage z tamtego czasu ale duzo sie zmienilo odeszli czolowi zawodnicy Braga gra slabo w lidze ogladam ich mecze na orangesport i wiem jakie katusze przechodzili w ostanich spotkaniach to ,ze sa w grze nie znaczy ,ze zajada Lecha bo moze Lech miec lepiej nie zmeczony a z Bakero pewnie sa dobrze przygotowani .Zobacz Brage na ktorym sa miejscu kto ich wyprzedza ile straty maja do 2 miejsca...wicemistrzowie kraju .To jest moja wizja i na 99.9999% Lech to wygra ja zagralem grubo gram tylko mecze gdzie jestem przekonany o wyniku i gdzie kurs jest odpowiedni dlatego gram tylko czasami

Za to Lechowi w lidze szło rewelacyjnie i są na zaje**stym miesjcu.. MISTRZOWIE kraju ;) W Lechu nie ma przede wszystkim Peszki który tam praktycznie całą grę ofensywną robił.. Remis będzie sukcesem ale czuję że Portugalczycy im dokopią..

wiktorpiekarski 16.02.2011 14:30

To moj ostatni post zeby nie zasmiecac tematu ,kazdy gra jak chce ja skoro zagralem grubo to chyba musze miec przekonanie o wygranej? przyjdzcie jutro po meczu to sie wymienimy pogladami czy warto bylo grac na Lecha ja tego meczu jestem pewien jak zadnego innego z takim kursem.Szkoda ,ze nie mam skanera to bym wam pokazal za ile zagralem ale zrobie ksero i przed meczem z Ruchem pokaze jak ktos chce bo bede na tym meczu:)

Speedy 16.02.2011 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiktorpiekarski (Post 1051591)
Szkoda ,ze nie mam skanera to bym wam pokazal za ile zagralem

Możesz zrobić zdjęcie.

Osobiście nie postawiłbym i nie postawię żadnej kasy na Lecha czy Bragę. Dla mnie w tym meczu może zdarzyć się wszystko. Jakbym miał coś grać to myślałbym nad btsem, ale jak mówiłem ten mecz odpuszczam.

Maxior 16.02.2011 16:22

Tak jak Speedy mówi, lepiej odstawić ten mecz na bok. Jakbym stawiał to X2 po dobrym kursie 1.60. Lech mocno się osłabił Lewandowski, Peszko. Portugalskiej ligi do naszej nie ma co porównywać:D Lech u siebie może powalczyć o remis, ale tam dostanie baty tak myślę:)

kuczmen 16.02.2011 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiktorpiekarski (Post 1051591)
To moj ostatni post zeby nie zasmiecac tematu ,kazdy gra jak chce ja skoro zagralem grubo to chyba musze miec przekonanie o wygranej? przyjdzcie jutro po meczu to sie wymienimy pogladami czy warto bylo grac na Lecha ja tego meczu jestem pewien jak zadnego innego z takim kursem.Szkoda ,ze nie mam skanera to bym wam pokazal za ile zagralem ale zrobie ksero i przed meczem z Ruchem pokaze jak ktos chce bo bede na tym meczu:)



przyjde i sie wymienimi poglądami .Mam nadzieje że bedziesz rozczarowany i Lech Cie zawiedzie.Zrób zdjecie telefonem

Szarny 16.02.2011 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiktorpiekarski (Post 1051591)
Szkoda ,ze nie mam skanera to bym wam pokazal za ile zagralem ale zrobie ksero i przed meczem z Ruchem pokaze jak ktos chce bo bede na tym meczu:)

Widze ze jestes powaznym graczem skoro grasz u naziemnych po gorszych kursach i płacisz jeszcze ten 12% haracz za to że wogóle tam grasz... :>

A wracając do meczu to taki z gatunku "no bet". Wszystko jest tu możliwe. Wg. mnie najlepsza opcja to under 2.25, którą i tak zagrałbym tylko za małą stawke, jeśli wogóle. Nieciekawy mecz do obstawiania.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiktorpiekarski (Post 1051591)
To moj ostatni post zeby nie zasmiecac tematu ,kazdy gra jak chce ja skoro zagralem grubo to chyba musze miec przekonanie o wygranej?.

Całkowite przekonanie miał też pewien mieszkaniec Szczecina (chyba Szczecina?), który po półfinale MŚ Hiszpania-Niemcy rzucił się z mostu (przeżył). Ale powodzenia życzę. :-)

nbp 16.02.2011 23:17

po dzisiejszym wieczorze w Rzymie i Londynie ryzyk fizyk trza się odbić...

system 2/3

lech - 1
napoli - 1
paok - 2

Łukasz1987 17.02.2011 09:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nbp (Post 1051506)
Tak. Jak trafisz wszystkie - wygrywasz oczywiście więcej, niżeli gdy wejdą Ci tylko 3 mecze.

ALE PAMIĘTAJ ! System 2/3 czy 3/4 itd opłaca się tylko przy kursach powyżej 2.0 !

Jak obstawisz system załóżmy 2/3 na mecze po kursach założmy 1,50 , 1,90 i 1, 40 to jak wejdą Ci 2 mecze to wygrywasz - ale zdecydowanie mniej niż postawiłeś kasy !

Dzięki wielkie za wytłumaczenie :) Nic innego nie pozostaje jak zacząć tylko grać :)

Maxior 17.02.2011 09:35

Rangers - Sporting CP gospodarze strzelą bramkę TAK

ako 1.29

Metalist - Bayer 04 Leverkusen x2
AC Sparta Praha - Liverpool FC x2

ako 1.50

Rubin - FC Twente 1x
RSC Anderlecht - AFC Ajax 1x
Benfica - VfB Stuttgart 1x

ako 2.02

Lech Poznan - Sporting Braga 2
Metalist - Bayer 04 Leverkusen 2

ako 6.93

Rubin - FC Twente 1x
Metalist - Bayer 04 Leverkusen x2
Benfica - VfB Stuttgart 1x
Lech Poznan - Sporting Braga x2
RSC Anderlecht - AFC Ajax 1x

SSC Napoli - Villareal 1x
AC Sparta Praha - Liverpool FC x2
Rangers - Sporting CP 1x


ako 8.48

Metalist - Bayer 04 Leverkusen x2
Benfica - VfB Stuttgart 1x

Lech Poznan - Sporting Braga x2
RSC Anderlecht - AFC Ajax 1x

SSC Napoli - Villareal 1x
AC Sparta Praha - Liverpool FC x2
Rangers - Sporting CP 1x

PAOK - PFC CSKA Moskva x2

ako 7,83

Powod: Ale jaja, Rubin już zawalłl:D:D Trzeba od nowa taśmę ukladac:) Co miało to weszło:)

wiktorpiekarski 17.02.2011 10:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szarny (Post 1051721)
Widze ze jestes powaznym graczem skoro grasz u naziemnych po gorszych kursach i płacisz jeszcze ten 12% haracz za to że wogóle tam grasz... :>

A wracając do meczu to taki z gatunku "no bet". Wszystko jest tu możliwe. Wg. mnie najlepsza opcja to under 2.25, którą i tak zagrałbym tylko za małą stawke, jeśli wogóle. Nieciekawy mecz do obstawiania.


Całkowite przekonanie miał też pewien mieszkaniec Szczecina (chyba Szczecina?), który po półfinale MŚ Hiszpania-Niemcy rzucił się z mostu (przeżył). Ale powodzenia życzę. :-)

Ale straszysz:) w nocy sobie uswiadomilem,ze chyba zbyt duzo zaryzykowalem ale widzialem jak ktos stawia wiecej ode mnie wiec zaryzykowalem taka kwote.Ja gram u naziemnego bo gram okazyjnie jak jest cos bardzo pewnego z dobrym kursem to ide stawaim pieniadze a do internetowego nie mam zaufania przelac duze srodki bo jak wygral moj kolega to mu nie uznali

kuczmen 17.02.2011 11:03

na dzisiaj na odkucie po lm:)
FC Sevilla - FC Porto 1X kurs 1,33
OSC Lille - PSV Eindhoven 1X kurs 1,28
Rubin Kazan - FC Twente Enschede 1X kurs 1,22:shock:
SSC Napoli - CF Villarreal 1X kurs 1,28

No i lipa Rubin przegrał,więcej pucharów nie gram

_bzyku_ 17.02.2011 18:24

PSG
Napol
Glasgowi
Lech -X

za pięć ciaków 140zł

JAN ZEMBRZYCKI 17.02.2011 18:33

Besiktas - Dynamo Kijów 1(2,6)
1p:Benfica - Stuttgart 2(6) :)
NHL: Phoenix - Atlanta 1(1,9)

2z3
Lille - PSV over2,5(2,05)
Napoli - Villarreal over2,5(2,07)
Sevilla - Porto over2,5(2,05)

Niepolomice 18.02.2011 13:46

Śląsk Wrocław v Viktoria Plzen

POWYZEJ 9,5 RZUTÓW ROŻNYCH W MECZU

STAWKA 70 PLN
KURS 1.80

BET365

BieżanówStary 18.02.2011 17:32

Utrecht - Heracles 1
Fortuna Sittard - Helmond Sport 2
Lyon - Nancy 1
Sparta Rotterdam - Telsar 1

Po 10 minutach jeden wniosek...Wiecej nie gram gownianych 2 lig na sile...

Maxior 18.02.2011 19:29

Grenoble - Istres gospodarze strzelą bramkę TAK
FC Eindhoven - MVV gospodarze strzelą bramkę TAK

ako 1.54

Powód: Red

maro olTSkul 18.02.2011 21:01

1 Lyon @ 1.50
2 Lazio @ 1.40
3 Inter Milan @ 1.40
4 Borussia Dortmund @ 1.28
5 West Ham lub remis @ 1.66
6 Remis @ 3.40
7 FC Utrecht @ 1.22

nr .6 to jest mecz Norymberga - Eintracht
Bardziej zabawowo , a nuż wejdzie ...

o co cho ? utrecht miał kurs 1.22 przy prowadz. 1-0 , minuty lecą a przed chwilą było 1.25

kuczmen 19.02.2011 13:46

Za takie cos powinienes bana dostac panie maro olTSkul:evil:
Czujesz sie lepiej jak podasz typy znając wynik meczu ?Nie robi się tak, nie ładnie:evil:

Moje typy na dzisiaj

Marseille-St.Etienne 1 kurs 1.53:-)

Valencia-Gijon 1 kurs 1.48:evil:

Inter M.-Cagliari 1 kurs 1.40:-)

ako 3.16

niestety kolejna wtopa

Maxior 19.02.2011 14:45

Auxerre - Arles gospodarze strzelą bramkę TAK
Inter - Cagliari gospodarze strzelą bramkę TAK
Portsmouth - Barnsley Cagliari gospodarze strzelą bramkę TAK

ako 1.30

Borussia Dortmund - FC St. Pauli 1
Real Madrid - Levante 1

ako 1.49

FSV Mainz - Bayern München 2

Valencia - Sporting Gijón 1

ako 2.40

Zaragoza - Atlético Madrid x2
Inter - Cagliari 1

ako 2.03

Auxerre - Arles 1

FSV Mainz - Bayern München 2
Real Madrid - Levante 1
Borussia Dortmund - FC St. Pauli 1
Valencia - Sporting Gijón 1
Zaragoza - Atlético Madrid x2
Inter - Cagliari 1


ako 10,20

Powód: wyniki

JAN ZEMBRZYCKI 19.02.2011 15:10

Hannover - Kaiserslautern 1
Charlton -Exeter 1
Kavala - Panserraikos 1...3,91

Zurich -St.Gallen 1
Borussia - St.Pauli 1
Livingston - Stenhousemuir 1...2,3

Auxerre - Arles 1
Galatasaray - Bucaspor 1...1,93

solo:
1p:Swansea - Doncaster 2(6)
1p:Velez - All Boys 2(6) :)

L U Z N Y 19.02.2011 15:23

Borussia Dortmund - FC St. Pauli 1
Real Madrid - Levante 1
Stawka : 200.00 PLN Możliwa Wygrana: 300.00 PLN

maro olTSkul 20.02.2011 10:36

[QUOTE=kuczmen;1052994]Za takie cos powinienes bana dostac panie maro olTSkul:evil:
Czujesz sie lepiej jak podasz typy znając wynik meczu ?Nie robi się tak, nie ładnie:evil:

W zyciu - mecz Utrechtu trwał , podobnie Norymbergi i Lyonu . Zagrałem live i wrzuciłem tu swoj kuponik .

Na dziś Barca z H -1.

kuczmen 20.02.2011 11:19

Moje typy na dzisiaj ,wysyłam dwa kupony

kupon nr.1

Getafe-Santander 1 kurs 1.82:evil:
Chievo-AC Milan 2 kurs 1.83:-)
Fiorentina-Sampdoria 1 kurs 1.72:evil:


kupon nr.2

Lazio-Bari 1 kurs1.4:-)
Napoli-Catania 1 kurs 1.4
FC Sevilla-Hercules 1 kurs 1.57
Villarreal-Malaga 1 kurs 1.48:shock:

masakra .więcej małych kursów nie gram.teraz bedzie ponad 2 i system inaczej juz nie bede gral niz systemem

Maxior 20.02.2011 11:24

Ajax - VVV Venlo 1
Barcelona - Athletic Bilbao 1

ako 1.28

Celtic - Glasgow Rangers goście strzelą bramkę TAK
Chievo - AC Milan goście strzelą bramkę TAK

ako 1.65

Villarreal - Málaga 1
Napoli - Catania 1x

ako 1.60

PSV Eindhoven - NAC Breda 1
FC Twente - NEC 1
Chievo - AC Milan x2

ako 1.76

Barcelona - Athletic Bilbao 1
Napoli - Catania 1

FC Twente - NEC 1
Ajax - VVV Venlo 1
PSV Eindhoven - NAC Breda 1

Villarreal - Málaga 1
Chievo - AC Milan x2
Udinese - Brescia1x


ako 5.29

Powód: Słabiutki weekend:)

grzesiek632 20.02.2011 11:27

Dawno nie wchodziłem na stronę STS i dziś gdy odwiedziłem tą stronę w wiadomych celach, ku mojemu zdziwieniu zmieniona została całkowicie szata graficzna.
Czy wie ktoś może gdzie teraz szukać oferty na spotkania ligi europejskiej? Bo za cholerę nie mogę tego znaleźć.

fialo 20.02.2011 11:36

Na wstępie dwa sukcesy z wczoraj ;) :

http://img827.imageshack.us/img827/3155/gamb1.png

Uploaded with ImageShack.us

I moje propozycje na dziś :

http://img705.imageshack.us/img705/3928/gamb2.png

Uploaded with ImageShack.us

JAN ZEMBRZYCKI 20.02.2011 14:45

solo:
Lazio - Bari
Bari gol (1,95)

Bayer - Stuttgart X2(2,45)

Villareal - Malaga X2(2,4)

1p:AEK - Panionos 2(6)

wiktorpiekarski 20.02.2011 15:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiktorpiekarski (Post 1051510)
Uwaga jezeli chcecie duzo zarobic grajcie Lecha na jutro ja juz zagralem i przymierzam sie jeszcze kupon obstawic kurs dzisiaj 2,30!!! jutro bedzie pewnie mniejszy.Braga po sprzedazach do tego kontuzje slaba forma mec wyjazdowy nie widze innej mozliwosci jak zwyciestwo Poznanskiego Lecha.Mozna Lecha nie lubic ale jak jest mozliwosc pewnego zarobku to trzeba korzystac proponuje grac grubo bo i tak wygraja wiec kasiora wpadnie nam do kieszeni

Jak widzicie możecie mi już zaufać proponuje grać w czwartek awans Lecha w chwili obecnej kurs 1.72 w betclic, ja gram u stacjonarnego więc jutro będą dopiero kursy ale znając życie z każdym dniem będzie mniejszy więc radzę szybko obstawiać.

Argumenty: pierwszy mecz pokazał ,że nie myliłem się z poziomem Bragi drużyna słaba jak na kraj który reprezentuje w europie.Zwycięstwo bez straty gola sprawia ,że w rewanżu Braga musi wygrać by awansować dwiema bramkami co jest mało mozliwe w sytuacji gdy Lech mobilizuje się na 100%.
To,że mecz jest w Bradze dużego znaczenia nie ma bo Lechowi starcza remis więc nie potrzebują wsparcia trybun by wygrać,pozatym na meczu będzie góra 9 tysięcy kibiców co sprawi,ze nie będą 12zawodnikiem Bragi.
Podsumowanie w tym meczu grajcie awans ale nie grajcie konkretnej drużyny ktora wygra ja osobiście uważam,ze będzie wymiana ciosów i moze być tak,że Braga wygra 3-2 ale też Lech może wygrać 3-2 .


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl