![]() |
Pewnie Dudka by dal, ale ma kontuzje;/
|
Dudek nie ma już kontuzji, wrócił już dawno, ale po prostu siedział na trybunach. Był w kadrze, lecz Mourinho postawił na Adana.
|
Witam Typerów !
Dzis gram na Milan + Valencia spokojnie powinno wejsc:) |
obyś się na tej Valencii nie przejechał...
|
no, Milan powinien wejść ,oczywista 1
w przypadku Valencia -Schalke pokusiłem się o under 2,5 |
Cytat:
Ja puściłem 3 kupony: AC Milan - Totenham - obydwie strzelą gole Valencia - Schalke 1 - ( 1:1 ) == Valencia - Schalke 1X ( 1:1 ) Arsenal - Barcia - 4 gole i więcej Roma - Shachtar - 1x == kupn 2/3 AC Milan - Totenham - x2 ( 0:1 ) Arsenal - Barca - 2 Kopenhaga - Chelsea 1x |
Mam pytanko... Czy jeśli gram systemem np 3 z 4 to znaczy że wygram jeśli prawidłowo wytypuję 3 z 4 ale również w sytuacji jeśli dobrze wskażę wszystkie 4 zakłady??
|
Cytat:
ALE PAMIĘTAJ ! System 2/3 czy 3/4 itd opłaca się tylko przy kursach powyżej 2.0 ! Jak obstawisz system załóżmy 2/3 na mecze po kursach założmy 1,50 , 1,90 i 1, 40 to jak wejdą Ci 2 mecze to wygrywasz - ale zdecydowanie mniej niż postawiłeś kasy ! |
Cytat:
Dzisiaj na ryzyko:-) Może w końcu Arsenal pokaże na co ich stać, w koncu graja podobnym stylem co Barca, oby na luzie podeszli do spotkania, bo bedzie lanie jak zawsze:-D Arsenal - FC Barcelona 1x ako 1.80 AS Roma - FC Shakhtar Donetsk gospodarze strzelą bramkę TAK Scunthorpe - Nottingham Forest goście strzelą bramkę TAK ako 1.32 Powód: Nie spodziewałem się po 1polowie, ze Arsenal coś moze jeszcze zdziałać. Dawno tak dobrego meczu nie oglądałem:) Dziwie się czemu Gurdiola przy 1:0 zmienił Ville na Keite:P |
Uwaga jezeli chcecie duzo zarobic grajcie Lecha na jutro ja juz zagralem i przymierzam sie jeszcze kupon obstawic kurs dzisiaj 2,30!!! jutro bedzie pewnie mniejszy.Braga po sprzedazach do tego kontuzje slaba forma mec wyjazdowy nie widze innej mozliwosci jak zwyciestwo Poznanskiego Lecha.Mozna Lecha nie lubic ale jak jest mozliwosc pewnego zarobku to trzeba korzystac proponuje grac grubo bo i tak wygraja wiec kasiora wpadnie nam do kieszeni
|
Według mnie mylisz się i to bardzo .Braga jest jedna z najlepszych drużyn potugalskich,to z Lecha odchodza piłkarze to Lech ma jeszcze przerwe a Braga jest rozkrecona.Według mnie dosłownie rozniosą jutro Lecha .Ja stawiam na Brage i to grubo.
|
kolega chyba jeszcze zyje liga mistrzow i pamieta Brage z tamtego czasu ale duzo sie zmienilo odeszli czolowi zawodnicy Braga gra slabo w lidze ogladam ich mecze na orangesport i wiem jakie katusze przechodzili w ostanich spotkaniach to ,ze sa w grze nie znaczy ,ze zajada Lecha bo moze Lech miec lepiej nie zmeczony a z Bakero pewnie sa dobrze przygotowani .Zobacz Brage na ktorym sa miejscu kto ich wyprzedza ile straty maja do 2 miejsca...wicemistrzowie kraju .To jest moja wizja i na 99.9999% Lech to wygra ja zagralem grubo gram tylko mecze gdzie jestem przekonany o wyniku i gdzie kurs jest odpowiedni dlatego gram tylko czasami
|
Cytat:
|
To moj ostatni post zeby nie zasmiecac tematu ,kazdy gra jak chce ja skoro zagralem grubo to chyba musze miec przekonanie o wygranej? przyjdzcie jutro po meczu to sie wymienimy pogladami czy warto bylo grac na Lecha ja tego meczu jestem pewien jak zadnego innego z takim kursem.Szkoda ,ze nie mam skanera to bym wam pokazal za ile zagralem ale zrobie ksero i przed meczem z Ruchem pokaze jak ktos chce bo bede na tym meczu:)
|
Cytat:
Osobiście nie postawiłbym i nie postawię żadnej kasy na Lecha czy Bragę. Dla mnie w tym meczu może zdarzyć się wszystko. Jakbym miał coś grać to myślałbym nad btsem, ale jak mówiłem ten mecz odpuszczam. |
Tak jak Speedy mówi, lepiej odstawić ten mecz na bok. Jakbym stawiał to X2 po dobrym kursie 1.60. Lech mocno się osłabił Lewandowski, Peszko. Portugalskiej ligi do naszej nie ma co porównywać:D Lech u siebie może powalczyć o remis, ale tam dostanie baty tak myślę:)
|
Cytat:
przyjde i sie wymienimi poglądami .Mam nadzieje że bedziesz rozczarowany i Lech Cie zawiedzie.Zrób zdjecie telefonem |
Cytat:
A wracając do meczu to taki z gatunku "no bet". Wszystko jest tu możliwe. Wg. mnie najlepsza opcja to under 2.25, którą i tak zagrałbym tylko za małą stawke, jeśli wogóle. Nieciekawy mecz do obstawiania. Cytat:
|
po dzisiejszym wieczorze w Rzymie i Londynie ryzyk fizyk trza się odbić...
system 2/3 lech - 1 napoli - 1 paok - 2 |
Cytat:
|
Rangers - Sporting CP gospodarze strzelą bramkę TAK
ako 1.29 Metalist - Bayer 04 Leverkusen x2 AC Sparta Praha - Liverpool FC x2 ako 1.50 Rubin - FC Twente 1x RSC Anderlecht - AFC Ajax 1x Benfica - VfB Stuttgart 1x ako 2.02 Lech Poznan - Sporting Braga 2 Metalist - Bayer 04 Leverkusen 2 ako 6.93 Rubin - FC Twente 1x Metalist - Bayer 04 Leverkusen x2 Benfica - VfB Stuttgart 1x Lech Poznan - Sporting Braga x2 RSC Anderlecht - AFC Ajax 1x SSC Napoli - Villareal 1x AC Sparta Praha - Liverpool FC x2 Rangers - Sporting CP 1x ako 8.48 Metalist - Bayer 04 Leverkusen x2 Benfica - VfB Stuttgart 1x Lech Poznan - Sporting Braga x2 RSC Anderlecht - AFC Ajax 1x SSC Napoli - Villareal 1x AC Sparta Praha - Liverpool FC x2 Rangers - Sporting CP 1x PAOK - PFC CSKA Moskva x2 ako 7,83 Powod: Ale jaja, Rubin już zawalłl:D:D Trzeba od nowa taśmę ukladac:) Co miało to weszło:) |
Cytat:
|
na dzisiaj na odkucie po lm:)
FC Sevilla - FC Porto 1X kurs 1,33 OSC Lille - PSV Eindhoven 1X kurs 1,28 Rubin Kazan - FC Twente Enschede 1X kurs 1,22:shock: SSC Napoli - CF Villarreal 1X kurs 1,28 No i lipa Rubin przegrał,więcej pucharów nie gram |
PSG
Napol Glasgowi Lech -X za pięć ciaków 140zł |
Besiktas - Dynamo Kijów 1(2,6)
1p:Benfica - Stuttgart 2(6) :) NHL: Phoenix - Atlanta 1(1,9) 2z3 Lille - PSV over2,5(2,05) Napoli - Villarreal over2,5(2,07) Sevilla - Porto over2,5(2,05) |
Śląsk Wrocław v Viktoria Plzen
POWYZEJ 9,5 RZUTÓW ROŻNYCH W MECZU STAWKA 70 PLN KURS 1.80 BET365 |
Utrecht - Heracles 1
Fortuna Sittard - Helmond Sport 2 Lyon - Nancy 1 Sparta Rotterdam - Telsar 1 Po 10 minutach jeden wniosek...Wiecej nie gram gownianych 2 lig na sile... |
Grenoble - Istres gospodarze strzelą bramkę TAK
FC Eindhoven - MVV gospodarze strzelą bramkę TAK ako 1.54 Powód: Red |
1 Lyon @ 1.50
2 Lazio @ 1.40 3 Inter Milan @ 1.40 4 Borussia Dortmund @ 1.28 5 West Ham lub remis @ 1.66 6 Remis @ 3.40 7 FC Utrecht @ 1.22 nr .6 to jest mecz Norymberga - Eintracht Bardziej zabawowo , a nuż wejdzie ... o co cho ? utrecht miał kurs 1.22 przy prowadz. 1-0 , minuty lecą a przed chwilą było 1.25 |
Za takie cos powinienes bana dostac panie maro olTSkul:evil:
Czujesz sie lepiej jak podasz typy znając wynik meczu ?Nie robi się tak, nie ładnie:evil: Moje typy na dzisiaj Marseille-St.Etienne 1 kurs 1.53:-) Valencia-Gijon 1 kurs 1.48:evil: Inter M.-Cagliari 1 kurs 1.40:-) ako 3.16 niestety kolejna wtopa |
Auxerre - Arles gospodarze strzelą bramkę TAK
Inter - Cagliari gospodarze strzelą bramkę TAK Portsmouth - Barnsley Cagliari gospodarze strzelą bramkę TAK ako 1.30 Borussia Dortmund - FC St. Pauli 1 Real Madrid - Levante 1 ako 1.49 FSV Mainz - Bayern München 2 Valencia - Sporting Gijón 1 ako 2.40 Zaragoza - Atlético Madrid x2 Inter - Cagliari 1 ako 2.03 Auxerre - Arles 1 FSV Mainz - Bayern München 2 Real Madrid - Levante 1 Borussia Dortmund - FC St. Pauli 1 Valencia - Sporting Gijón 1 Zaragoza - Atlético Madrid x2 Inter - Cagliari 1 ako 10,20 Powód: wyniki |
Hannover - Kaiserslautern 1
Charlton -Exeter 1 Kavala - Panserraikos 1...3,91 Zurich -St.Gallen 1 Borussia - St.Pauli 1 Livingston - Stenhousemuir 1...2,3 Auxerre - Arles 1 Galatasaray - Bucaspor 1...1,93 solo: 1p:Swansea - Doncaster 2(6) 1p:Velez - All Boys 2(6) :) |
Borussia Dortmund - FC St. Pauli 1
Real Madrid - Levante 1 Stawka : 200.00 PLN Możliwa Wygrana: 300.00 PLN |
[QUOTE=kuczmen;1052994]Za takie cos powinienes bana dostac panie maro olTSkul:evil:
Czujesz sie lepiej jak podasz typy znając wynik meczu ?Nie robi się tak, nie ładnie:evil: W zyciu - mecz Utrechtu trwał , podobnie Norymbergi i Lyonu . Zagrałem live i wrzuciłem tu swoj kuponik . Na dziś Barca z H -1. |
Moje typy na dzisiaj ,wysyłam dwa kupony
kupon nr.1 Getafe-Santander 1 kurs 1.82:evil: Chievo-AC Milan 2 kurs 1.83:-) Fiorentina-Sampdoria 1 kurs 1.72:evil: kupon nr.2 Lazio-Bari 1 kurs1.4:-) Napoli-Catania 1 kurs 1.4 FC Sevilla-Hercules 1 kurs 1.57 Villarreal-Malaga 1 kurs 1.48:shock: masakra .więcej małych kursów nie gram.teraz bedzie ponad 2 i system inaczej juz nie bede gral niz systemem |
Ajax - VVV Venlo 1
Barcelona - Athletic Bilbao 1 ako 1.28 Celtic - Glasgow Rangers goście strzelą bramkę TAK Chievo - AC Milan goście strzelą bramkę TAK ako 1.65 Villarreal - Málaga 1 Napoli - Catania 1x ako 1.60 PSV Eindhoven - NAC Breda 1 FC Twente - NEC 1 Chievo - AC Milan x2 ako 1.76 Barcelona - Athletic Bilbao 1 Napoli - Catania 1 FC Twente - NEC 1 Ajax - VVV Venlo 1 PSV Eindhoven - NAC Breda 1 Villarreal - Málaga 1 Chievo - AC Milan x2 Udinese - Brescia1x ako 5.29 Powód: Słabiutki weekend:) |
Dawno nie wchodziłem na stronę STS i dziś gdy odwiedziłem tą stronę w wiadomych celach, ku mojemu zdziwieniu zmieniona została całkowicie szata graficzna.
Czy wie ktoś może gdzie teraz szukać oferty na spotkania ligi europejskiej? Bo za cholerę nie mogę tego znaleźć. |
Na wstępie dwa sukcesy z wczoraj ;) :
http://img827.imageshack.us/img827/3155/gamb1.png Uploaded with ImageShack.us I moje propozycje na dziś : http://img705.imageshack.us/img705/3928/gamb2.png Uploaded with ImageShack.us |
solo:
Lazio - Bari Bari gol (1,95) Bayer - Stuttgart X2(2,45) Villareal - Malaga X2(2,4) 1p:AEK - Panionos 2(6) |
Cytat:
Argumenty: pierwszy mecz pokazał ,że nie myliłem się z poziomem Bragi drużyna słaba jak na kraj który reprezentuje w europie.Zwycięstwo bez straty gola sprawia ,że w rewanżu Braga musi wygrać by awansować dwiema bramkami co jest mało mozliwe w sytuacji gdy Lech mobilizuje się na 100%. To,że mecz jest w Bradze dużego znaczenia nie ma bo Lechowi starcza remis więc nie potrzebują wsparcia trybun by wygrać,pozatym na meczu będzie góra 9 tysięcy kibiców co sprawi,ze nie będą 12zawodnikiem Bragi. Podsumowanie w tym meczu grajcie awans ale nie grajcie konkretnej drużyny ktora wygra ja osobiście uważam,ze będzie wymiana ciosów i moze być tak,że Braga wygra 3-2 ale też Lech może wygrać 3-2 . |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl