![]() |
Proszę nie rozmywać tematu.
|
cyrk po meczu (albo w trakcie) PlusLiga w siatkówce
http://www.youtube.com/watch?v=AQZ4M...07FOAAAAAAADAA kabaret Hlynur (nowy ale całkiem całkiem) teleturniej matoły |
|
|
|
Koszmarna wpadka Minister Sportu
Minister Sportu, pani Joanna Mucha, ma spore braki w wiedzy merytorycznej. Anegdotę o pani minister przytacza na Twitterze Roman Kołtoń. Kołotoń wspomina, jak na naradzie w sprawie meczu o Superpuchar Polski pomiędzy Wisłą Kraków i Legią Warszawa Joanna Mucha zadała kluczowe w tej kwestii pytanie: "Kto wybrał drużyny do tego meczu?". http://ofsajd.onet.pl/newsy/koszmarn...2,artykul.html |
http://www.youtube.com/watch?v=7XwdC0Pk-mc Tak w ramach odświeżenia w związku z odwołaniem SP.
|
|
|
http://img.wiocha.pl/images/c/6/c608...3ff5fdcd90.jpg
Dodano: 2012-02-05, 17:06:12 przez: marusia1111 http://img.wiocha.pl/img/pix.jpg Oceń: http://img.wiocha.pl/img/ok1.gif http://img.wiocha.pl/img/pix.jpg http://img.wiocha.pl/img/no_ok1.gif http://img.wiocha.pl/img/pix.jpg | Ocena: 532 | Skomentuj (82) | Zgłoś nadużycie |
|
|
|
|
Będzie to bezczelna autoreklama, ale pewien staż na forum mam i może moderatorzy przymkną tutaj oko.
Dzisiaj rozpoczęła działanie strona stanowiąca kompilację memów, śmiesznych obrazków, cytatów, dowcipów, itd. Zapraszam do pośmiania się. www.memeagregator.pl Trochę pracy w to włożono, może się przyjmie. Jeżeli moderatorzy usuną post, nie będę miał za złe. |
Rozmawiają dwie koleżanki i jedna mówi do drugiej: -wczoraj wchodzę do domu patrzę a tam mój mąż wali konia w kuchni... - i co zrobiłaś? -podeszłam i zrobiłam mu loda z połykiem. -dlaczego??? -bo zawsze jest łatwiej umyć zęby niż podłogę
|
|
http://www.sadistic.pl/wlochata-mama-magdy-vt104679.htm
szok !!!!:shock: |
|
Cytat:
|
|
Na Cracovii miał się odbyć " MARSZ CHARAKTERNYCH " ale się nie odbył...
Jednego zawinęli a drugi powiedział że sam nie pójdzie. |
To sie nazywa CHRZEST Stadionu !!! .... :-) :-) :-)
http://www.youtube.com/watch?v=r81UA...layer_embedded |
Nie całkiem śmieszne, ale bardzo pouczające, jakby ktoś miał wątpliwości czy dawać pieniądze żebrającym cyganom:
http://www.youtube.com/watch?v=IptMnA0FHtk |
http://sport.onet.pl/wiadomosci/sawk...rtaz-maly.html
Jakoś mało mnie śmieszy, ale pewnie pasowała rysownikowi nazwa miasta. Za to inne rysunki w galerii nawet fajne:) |
|
http://img834.imageshack.us/img834/6...1885300910.jpg
A myślałem, że w tamtych czasach turystyczna była jedynie konserwa:lol: |
|
|
czytalem kiedys ze widzial cien tej pileczki w odbiciu kamery czy cos takiego:D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl