![]() |
|
Niedzielan strzelił dwie bramki Ruchowi Zdzieszowice i zagrał pełne 90 minut.Łukasz Burliga(tak wiem ,że nasz piłkarz, ale nie chce śmiecić) także 90 minut
|
Cytat:
..................... |
Łobodziński...
|
Cytat:
|
Media tureckie podały, ze Celtic nie wykupi Brozia a dzisiaj pojawila sie informacja, ze jeszcze nic nie wiadomo Paweł strzelił gola w rezerwach i byc moze dostanie szanse w meczu z Rangersami
|
Co ten człowiek tam robi w ogóle..oczom nie wierzę.
PS.Popatrzcie na ściany.. |
Cytat:
|
Wrócił Jacek Bednarz, wróci też nadzieja na dynamiczne prawe skrzydło, Wojciech "Łobo" Łobodzińsky.
|
Cytat:
|
Zatem jaka będzie książka o Andrzeju Iwanie? Formą różni się od tej o Wojciechu Kowalczyku?
KS: Myślę, że tak. W wielu fragmentach jest o wiele ostrzejsza. Jest to książka o dużych problemach z jakimi spotykają się ludzie, którzy spadają z samego szczytu. Jest to historia m.in. o alkoholizmie, uzależnieniu od hazardu i o bardzo wielu przykrych rzeczach, o których niekoniecznie chcę teraz mówić. Myślę, że wiele faktów będzie wstrząsających dla ludzi, którzy dobrze znają Andrzeja, bo są w tej książce rzeczy, o których nie wiedziała nawet jego najbliższa rodzina. Andrzej na początku chciał napisać książkę żartobliwą. Kiedy zaczęliśmy nad nią pracować szybko okazało się, że Andrzej się bardzo odkrył i zaczął być tak brutalnie szczery, że nawet ja byłem zszokowany treścią. Myślę, że to będzie bardzo ciekawa lektura zwłaszcza dla kibiców Wisły, którzy będą mogli się dowiedzieć mnóstwa fajnych ale i smutnych historii o swoim klubie z lat 70 i 80. Momentami ta książka dla fanów „Białej Gwiazdy” może być dosyć trudna. To będzie dla nich pewnego rodzaju test, czy potrafią pogodzić się z historią swojego klubu. Więcej tutaj http://wislalive.pl/polecamy/tylko_u...eszlo_com-498/ |
Fajny na prawde fajny wywiad z Markiem Zieńczukiem w Przeglądzie sportowym oto fragment :)
Co takiego jest w Wiśle, że tak wielu z was się do niej przywiązuje? Pan, Jakub Błaszczykowski czy Kamil Kosowski nazywacie siebie wiślakami. Powiedziałbym, że tam jest wszystko. Tradycja, sukcesy, wspaniali kibice. Wychowałem się w Gdańsku, gdzie Wisła z racji przyjaźni z kibicami Lechii zawsze była obecna. To dwa wyjątkowe dla mnie kluby. Na Wiśle zawsze czułem się jak w domu, pewnie nie wszyscy obecni piłkarze tak mają, trudno. Gdyby ktoś zaproponował mi powrót do tego klubu, nie zastanawiałbym się ani jednej chwili. Po tych słowach miło mogą się poczuć kibice Ruchu. Nie jestem żadnym lizusem, kibice w Chorzowie wiedzą, komu kibicuję. Nigdy ich nie oszukiwałem, nie całowałem herbu Ruchu. Szybko wyczuliby fałsz. |
Marek Źieńczuk:
"Wisła? To klub, który uwielbiam. Tam jest wszystko. Tradycja, sukcesy, wspaniali kibice. Fani w Chorzowie wiedzą komu kibicuję, a ja nigdy nie byłem lizusem" |
Tutaj całość:
http://ruch.przegladsportowy.pl/Pilk...172,1,725.html |
To co grał w sezonie 2007/2008 kiedy to praktycznie w pojedynkę odrodził Wisłę zasługuje na ogromny szacunek. Zieniu zawsze będzie mile widziany na Wiśle.
Coś niesamowitego http://www.youtube.com/watch?v=_WY_EkaeoFw |
|
Marek Zieńczuk: Gdybym dostał propozycję, nie wahałbym się wrócić do Wisły Kraków
Wielka szkoda, ze nikt z zarzadu nie chcial ponownie zatrudnic Marka - kazdy widzi jak sie Zieniu prezentuje, czemu nie mogł tak grac w Wisle - znowu. Marcin Baszczynski to samo, Kamil Kosowski tez - fajnie by bylo miec znowu stara gwardie w kadrze. Tym bardziej szkoda, ze tak sie nie stalo - przynajmniej ja tak mysle |
Cytat:
|
Obawy obawami ale Zieniu i Kosa prezentują się w lidze o niebo lepiej niż Żuraw - o tyle mniejsze ryzyko.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Kilka lat temu większość psy na Zieńczuku wieszała, że w grupie pucharu UEFA mieliśmy skrzydłowego, który nie zrobił ani jednej porządnej akcji, a teraz wielce by go ściągali na Reymonta. To co było nie wróci i trzeba szukać świeżej krwi, a nie zlot emerytów i rencistów robić na stadionie. Z takim podejściem to powinniście podjąć pracę w ZUS-ie. Kosę, Zieńczuka, jeszcze Pawełka na bramkę i Kukiełkę do drugiej linii.
|
Cytat:
Najlepiej byłoby odmłodzić zespół, ale mieć w nim także kilku piłkarzy doświadczonych. Tutaj Zieńczuk byłby dość dobrym wyborem. |
Cytat:
Plus Skorża, plus Paweł się wziął w garść, plus Zieniu plus Rafał Boguski po powrocie z Bełchatowa - to były najważniejsze elementy progresu w porównaniu z 2006/2007. |
Ładnie byli Wiślacy się rozprawiają z pasiastymi.
Kwiek bramka, Magiera asysta. |
Cytat:
Nie wiem jak ty ale ja jakbym mial wybierac pary Zieniu-Kosa vs Kirm-Pajlic to wybieram tą pierwszą ,o dziwo. |
wszyscy tęsknimy za tamtymi piłkarzami sprzed lat (mimo, że często na nich narzekaliśmy) dlatego że mamy coraz gorszych piłkarzy z każdym rokiem ...
|
Cytat:
|
...a Zieńczukowi wielki murzyński h.uj w dupę za rażenie powietrzem
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl