Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Maxior 04.05.2010 16:07

Troche przerwy było, na dzisiaj

Debrecen VSC - Vasas 1
MKS Pogon Szczecin - Ruch Chorzow x2
Getafe - Sporting Gijón 1x
Almeria - Villarreal x2

12zł e.w 25

Uche mnie załatwił:P

piter116 04.05.2010 17:14

Pogoń-Ruch X2
Stawka 100 zł, ew. wygrana 120 zł

maro olTSkul 04.05.2010 19:47

na Rangers w derbach Glasgow i jutro na Olympique Marsylia

pan Dudi 04.05.2010 21:40

Panie Zembrzycki, nie wiem, jak to robisz, ale chylę czoła.


Który buk ma w ofercie zakład na strzelca bramki w ligue 2?

Szarny 04.05.2010 21:55

Bez jaj.

To co wyprawia to coś niesamowitego.
Dziś miałem zagrać to co Pan Zembrzycki, nawet nie zastanawiając się, ale czas naglił i posłałem swoje i pare innych rzeczy z różnych for.

Teraz patrze, że mineliśmy się o niecałe pół godziny :lol:, Jan Zembrzycki coraz bogatszy, a ja bez grosza.. :lol:

lukas(z)1906 05.05.2010 09:17

Wczoraj po miesiecznej przerwie dalem na:
Radwanska-Vinci 1
Wickmayer-Rezai 1
Orlando-Atlanta 1
za 100 wygralem 215

Jachcik 05.05.2010 09:18

****a.. no bez jaj, dowaliłem do swoich 2 pewnych meczy, trzeci pewny zaciągnięty z forum(nie tego), no i co ? Salzburg przegrał 0-2 z Kapfenberg,;/



Panie Janie, a może dziś na ManC dajesz;P?

Maxior 05.05.2010 16:03

Lyon - Auxerre 1x
Nice - Bordeaux x2
Toulouse - Lille x2
Manchester City - Tottenham 1x

10 e.w 22

LuKaS TSW 05.05.2010 16:14

Lyon-Auxerre 1
Santander-Sevilla X2
Valerenga-Honefoss 1
Fulham-Stoke 1

kurs 5.70

ramon01 05.05.2010 16:19

Tottenham strzeli 1,38
Club brugge 1 1,38
FC Kopenhaga handi -1 1 1,44
Marsylia 1,35

Inter 1 2,45
Fulham over 2,5 2,07
PSG 1 1,75 93 min :/

wislak.kw 05.05.2010 16:20

Na dzis:
Young Boys- St.Gallen handi 1
Kladno- Ostrava 2
Valerenga - Honefoss 1
Ath.Bilbao - Malaga obie druzyny strzela 1

soadhead 05.05.2010 16:32

Na dziś
Randers dnb
PAOK dnb
Roma dnb
kurs 6,46

Banik
Stromsgodset
City
kurs 6,27

soadhead 05.05.2010 16:44

Wierzę też dziś w Auxerre. W tym sezonie na wyjeździe wygrali z Bordeaux , Lille i OM czemu nie z Lyonem? Asekuracyjnie Auxerre 2 dnb kurs 4,4 za 50zl.

JAN ZEMBRZYCKI 05.05.2010 16:50

Cytat:

Getafe - Gijon,X2,handi+1dla Gijon .

Valencia - Xerez:
1połowa:X2
połowa/koniec:
X/Valencia ,4.50zl
Xerez/Valencia
,26zl...zabrakło 30sek:-/ ale gol z wolnego ładny:)
1 gol:Xerez

Bastia - Vannes
1gol:Bastia
strzelec pierwszego gola:Xavier Pentecote.
zdobędzie gola w meczu:Pentecote
Na 11zagranych, 8 siadło:-)
Cytat:

Który buk ma w ofercie zakład na strzelca bramki w ligue 2?
bet365
Cytat:

****a.. no bez jaj, dowaliłem do swoich 2 pewnych meczy, trzeci pewny zaciągnięty z forum(nie tego), no i co ? Salzburg przegrał 0-2 z Kapfenberg,;/
Cytat:

Dziś miałem zagrać to co Pan Zembrzycki, nawet nie zastanawiając się, ale czas naglił i posłałem swoje i pare innych rzeczy z różnych for.
Na forach jest dużo ludzi którzy specjalnie wprowadzają w błąd

Dziś ciężko,jest dużo meczy,ale wybrałem te 4:

Atletico - Valladolid,2,X2,handi+1gol dla Valladolid
Sturm - Wiener,2,X2,handi+1gol dla Wiener
Lens - Grenoble,2,X2,handi+1gol dla Grenoble,1gol:Grenoble.
Atletic - Malaga 1,1gol:Bilbao.

Zagram jeszcze strzelców goli, ale jak zobaczę składy:-D

lukas(z)1906 05.05.2010 17:12

Na dzis:
Man City-Tottenham 1
Osasuna-Deportivo 1
Atletico Madryt-Valladolid x2
Randers-Aalborg 1
za 100 do wygrania 1127

Arkas 05.05.2010 18:55

Athletic Bilbao - Málaga 1x
Racing Santander - Sevilla 2x
Zaragoza - Espanyol 1x

Fulham - Stoke 1x

Ako: 2,37

I znów jeden mecz...

arrosmay 05.05.2010 20:47

Panowie co na weekend doradzacie?

BRTS39 05.05.2010 22:33

Dlaczego jutro taki niski kurs na Pireus?

ramon01 05.05.2010 22:34

na noc znalazlem

Phoenix Suns - San Antonio Spurs - Steve Nash (Phoenix Suns) Points Twój typ: Over 16.5 points
kurs 1.85


Argentyna - Haiti H(0.0 - 1.0) Twój typ: 1
kurs 1.35


Los Angeles Dodgers (C. Billingsley) - Milwaukee Brewers (D. Davis) Twój typ: 1
kurs 1.57


Seattle Mariners (C. Lee) - Tampa Bay Rays ( M. Garza) Twój typ: 2
kurs 1.96


Phoenix Suns - San Antonio Spurs Twój typ: 1
kurs 1.66


Schwaiger - Schwaiger (AUT) - Forrer - Schmocker (SUI) Twój typ: 1
kurs 1.3

Musiek1906 05.05.2010 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 893588)
Dlaczego jutro taki niski kurs na Pireus?

Niski kurs na Olympiakos ?
W Toto-mix masz 2,80 w razie wygranej Olympiakosu

Daja`n 06.05.2010 05:17

Na weekend Inter,Real,Chelsea,MU,Lech niskie kursy ale w miarę pewny zysk.

BRTS39 06.05.2010 09:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Musiek1906 (Post 893593)
Niski kurs na Olympiakos ?
W Toto-mix masz 2,80 w razie wygranej Olympiakosu

Oczywiscie choziło mi dlaczego taki wysoki. W BAH jest 3,1.

Jachcik 06.05.2010 10:34

Ten miesiąc jakoś czarno dla mnie wygląda;/
Wczoraj zagrałem
Mallorca - Real M typ: over 2,5 wynik 1:4
Ossasuna - Deportivo typ: over 1,5 wynik 3:1

ManC - Tottenham typ 1X wynik 0-1 bramka stracona w 82 minucie;/



Na dzisiaj narazie typ z siatkówki:


Kladno- Liberec 1,50

JAN ZEMBRZYCKI 06.05.2010 12:20

Cytat:

Atletico - Valladolid,2,X2,handi+1gol dla Valladolid
Sturm - Wiener,2,X2,handi+1gol dla Wiener
Lens - Grenoble,2,X2,handi+1gol dla Grenoble,1gol:Grenoble.
Atletic - Malaga 1,1gol:Bilbao
Aj Aj Aj:-/

Na dziś mam coś takiego,ciężki mecz ale można zaryzykować.

Odense - Nordsjelland
2,
X2,
handi+1gol dla Nordsjelland.

pan Dudi 06.05.2010 12:27

Ja na razie zagrałem CSKA Moskwa.

R33 06.05.2010 12:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JAN ZEMBRZYCKI (Post 893714)
Aj Aj Aj:-/

Na dziś mam coś takiego,ciężki mecz ale można zaryzykować.

Odense - Nordsjelland
2,
X2,
handi+1gol dla Nordsjelland.

Dlaczego zawsze podajesz praktycznie po kilka typów w sensie, że 2, x2 i handicap? To oznacza, że co najlepiej zagrać?

Fuks 06.05.2010 12:49

to oznacza ze on gra wszystko.

pan Dudi 06.05.2010 12:55

Na singlach oczywiście.

Pytanie powinno brzmieć raczej- dlaczego grasz i X2 i +1 gol. Przecież to jest to samo...

mileniumm 06.05.2010 13:20

Esbjerg - Silkeborg 1
Roda - Heracles 1
Montesch - Scavolini 2
Kurs ogólny: 5.85

Odenese - Nordsjalland X2
Rostov - CSKA 2
Xamax - Sion 2
Kurs ogólny: 7.40

i zupełnie dla zabawy:
Helsingborg - Orebro 1
Jankovic - Williams 1
Utrecht - Groningen 1
Feyenoord - Ajax 1X (kusiło mnie zagrac sam remis)
Zenit - Spartak 1
Kurs ogólny: 16.68

arrosmay 06.05.2010 13:28

Xamax - Sion 2
Mainz - Schalke 2
Molde - Aaselund (Norwegia) 2
Rostov - CSKA Moskwa 2
Freiburg - Dortmund 2
Kurs ogólny: ok.60


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl