Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

Bronex 15.12.2011 00:21

Trawestując klasyka " Sprawa dojrzała do tego ,że jestem na etapie kupna Fall'owi mieszkania"

La Furia Dell' Est 15.12.2011 00:22

Suma szczęścia zawsze równa się zero!Wielka Wisła!......i jak tylko sobie pomyślę,że jakiś Qtas puscił "bąka" na 8 minut przed,ze jest 2-2......Qurwa...zabiłbym tego szmaciarza..gdyby nie cud z 93 min..........Nie zdaje sobie taki palant sprawy, jaką bekę mieli by z nas inni, gdyby nie ta CUDOWNA 93 min w Londynie...
Panie Kazimierzu-własnie tak wyglądać ma gra krakowskiej Wisły-DZIĘKUJĘ!!!!!!!!

RYBA 15.12.2011 00:25

I tak jak w naszej przyśpiewce - "...NIECH PATRZY CAŁY ŚWIAT JAK NASZA WISŁA GRA..." aż serce puchnie z dumy gdy ogląda się tak grającą Wisełke, najlepszy mecz rundy już pomijając awans:)

Krav 15.12.2011 00:28

dla takich po prostu warto żyć, dla takich chwil warto być z TYM klubem na dobre i na złe - pięknie, czuje się pięknie...aż słów brak.

loory 15.12.2011 00:31

prosze panstwa :D rozkmincie kogo widac w tle :D moze na marketing lub jakas pomoc Realu by nam zalatwil ^^?

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...9050662881.jpg

River 15.12.2011 00:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1201706)
Dlaczego teraz tak cicho siedza wszysctkie cwaniazki ktorzy tak smiali sie z wiary innych w awans ???? gdie jestescie teraz asiory ???? ......hmmm specjalnie tak zaczalem zeby usczypnac wszystkich wielkich znawcow pilki noznej .... ja osobisscie tez nie postawilbym zlotowki na remis Odense w Fulham ....ale napisalem to specjalnie do wszystkich niedowiarkow ze w sporcie czasem zdarzaja sie cuda ...i pisze to pod katem wiosny w naszej smiesznej lidze ....zawsze trzeba grac do konca ...dzis sie to potwierdzilo ... a 10 pkt na wiosne moze sie zmniejszyc ... 2 lata temu tez Wisla pod wodza WIELKIEGO MACIUSIA w pierwszych trzech-czterech roztrwonila przewage z jesieni .....wiec WIARA czyni CUDA !!!!!!!! opamietajcie o tym

Wiesz, patrzac na to jakie Wisla ma "szczescie" w pucharach to remis w Londynie to prawdziwy cud. Pamietajmy, ze my po dwoch kolejkach mielismy zero punktow. W 4 kolejce do Londynu jechalismy przynajmniej nie przegrac a dostalismy 1-4.
Dzis tez wszystko nie od nas zalezalo ale jednak usmiechnelo sie do nas szczescie. Pozostaje sie cieszyc bo takie chwile pamieta sie bardzo dlugo.
Pamietam jak po wygranej z Odense pisalem czy nam w obecnej sytuacji jest potrzebna LE na wiosne. Wiadomo mamy trudna sytuacje w lidze, widmo braku pucharow w kolejnym sezonie jest calkiem realne. Ten dzisiejszy awans mimo, ze w pewnym stopniu moze nam utrudniac gre w lidze wiosna jest jednak potrzebny by ta druzyna uwierzyla w siebie po odpadnieciu z el.LM. Poza tym w ostatnich latach malo mamy radosci z gry Wisly w pucharach.


Mysle, ze dzis najwiekszym zwyciezca jest Moskal. Wystawil sklad, ktory wygladal na, powiedzmy, "kontrowersyjny", bez Bitona (najlepszego strzelca), bez Ilieva i Maleckiego (dwoch podstawowych skrzydlowych). Jednak to ci na ktorych dzis postawil wygrali mecz, to Genkow i Gargula strzelili bramki. Wielki slowa uznania dla Moskala!


PS. pomyslcie co by bylo gdyby dzis Wisla nie wygrala....
PS2: ale Kowalczyk byl smutny w studiu...:D

marthens 15.12.2011 00:32

Wisła Żyje !!!!!!!!!!!! Pan Bóg jest dobry, Pan Bóg jest bardzo dobry!!
Panowie, trzeba pić!

lizzy 15.12.2011 00:34

Gigantyczny szacun dla Kazka za ten skład i to ustawienie. Trzeba mieć jaja!

benek 15.12.2011 00:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez La Furia Dell' Est (Post 1201715)
Suma szczęścia zawsze równa się zero!Wielka Wisła!......i jak tylko sobie pomyślę,że jakiś Qtas puscił "bąka" na 8 minut przed,ze jest 2-2......Qurwa...zabiłbym tego szmaciarza..gdyby nie cud z 93 min..........Nie zdaje sobie taki palant sprawy, jaką bekę mieli by z nas inni, gdyby nie ta CUDOWNA 93 min w Londynie...
Panie Kazimierzu-własnie tak wyglądać ma gra krakowskiej Wisły-DZIĘKUJĘ!!!!!!!!

Tam podobno padła bramka na 2-2, ale sędzia jej nie uznał, w każdym razie kolega miał na komórce livescore i tam się na chwilę ten wynik pokazał. Co do bramek z Londynu, to na razie znalazłem je tutaj: http://www.sport.pl/pilka/56,118633,...___Odense.html

Grisza1 15.12.2011 00:38

http://vivagoals.com/fulham-2-2-oden...80%93-14122011

Bramki z Fulham Odense

mistico 15.12.2011 00:38

looory skąd masz to zdjęcie ?

River 15.12.2011 00:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 1201714)
wg mnie o 16:00 jest losowanie w piątek

Losowanie jest o 13:00. Info z oficjalnej strony UEFA. Na grafice na Polsacie zle podali, Feddek zreszta poprawil.

rozarian 15.12.2011 00:39

Nie mogłem być na meczu w Krakowie,a więc śledziłem w oba spotkania w tv.Ostatnie dziesięć minut oglądałem już tylko mecz w Londynie i się mocno wk...łem pasywną grą Odense.Wielokrotnie mieli piłkę na bokach pola karnego Fulham,ale nie mogli jakoś rzucić tej piłki w samo pole karne.Albo wikłali się w jakieś głupie kiwki,albo wycofywali piłkę,tracąc ją prawie zawsze.Aż nagle,ni stąd ni zowąd,poszła centra na parę metrów od bramkarza.Zamurowało mnie totalnie,ale zdążyłem przełączyć na TV4,a tam Pareiko...

Tomek_06 15.12.2011 00:40

11 lat temu oglądając mecz z Saragossą w telewizji obiecywałem sobie "kiedyś zobacze coś takiego na żywo"... niesamowite że doczekałem takiej chwili... DZIĘKUJĘ!!!

kacpaw91 15.12.2011 00:42

Czy był pan Cupiał na meczu?

Lord W. 15.12.2011 00:42

Dziękuję Ci Mikołaju za tak zajebisty prezent !!!!!! jaaaaaazzzzzzdaaaaa ... a jutro niech się dzieje co chce

Kryniu 15.12.2011 00:43

ma ktoś link do filmiku ze studia po meczu? Niestety nie widziałem a chciałbym te mordy zobaczyć

loory 15.12.2011 00:44

no oficialnej stronie foto z meczu :D tam sa foteczki i patrze a tu Jerzy Dudek :D :O

marek2a 15.12.2011 00:44

To trudno ogarnąc , co teraz MU, MC, Ajax,Valencja,Porto? może Victoria Plizno? Stoke City? nie no DAN P jesteś tam? RUBIN KazaŃ !!!!

thechris 15.12.2011 00:45

Fuks nieprawdopodobny. Twente sobie pykało na 40% możliwości, w Londynie cud... Jedna, najważniejsza konkluzja z meczu:

Iliev - bez tego przereklamowanego kopacza, który kompletnie nic nie wnosi, Wisła gra znacznie efektywniej.

grzesiek9000 15.12.2011 00:45

Gdy słuchałem Borka przekazującego wynik z Londynu, to naprawdę ciary mi przeszły po plecach.
Niesamowite jaką atmosferę potrafi wytworzyć nawet 2-3 słowami.
Najlepszy komentator bez dwóch zdań.
Po takim meczu zwolnienie Moskala będzie zbrodnią

HatefulRespect 15.12.2011 00:46

Niebywale. Kto nie byl, niech zaluje. Takie chwile cementuja nasza rozsamosc.
....a,ten awans nie smakowal by tak samo gdyby nie upokorzenia w lidze, przegrane z Bielskiem etc., frekwencyjna lipa i rownia pochyła jaka nam zafundowano.
Jestem autentycznie wzruszony, dziekuje.

Odrodzimy sie i wrocimy zabrac co nasze wiosną.

gizmowisla 15.12.2011 00:46

Nic nie stoi na przeszkodzie, byś wpadł do Stolicy i to zrobił.


Zal dupe scisnal frajerze zeby kolejny zarcik napisac ?? osobiscie cie koles nietrawie jak psa ale kiedys napisalem co o tobie mysle i niestety nmoderatorzy to zablokowali wiec po raz kolejny ci napisze : prosze Cie - stul pysk i zajmij sie postami na wlasnej stronie spod znaku Nauki Jazdy ....a apropo BimberKowala - gwiazdy (wtedy jeszcze) amatorskiej ligi cypryjskiej ....... niestety nuie mialem okazji posluchac komenatarza tego pijaka ( ot sorki - polsatowskiego experta - gwiazdy ligi hiszpanskiej ( buahahahah) )

marek2a 15.12.2011 00:49

A tak nie wiem czy ktoś to zauważył ,ale ja myślę ,że mamy obrone naprawde solidną???? czy mi sie wypiło za dużo?

piotrek06 15.12.2011 00:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marek2a (Post 1201742)
To trudno ogarnąc , co teraz MU, MC, Ajax,Valencja,Porto?!

Może Schalke :>

Dasqez 15.12.2011 00:50

Zrobiliśmy swoje, szczęście dopisało - gramy dalej. Mądrze byłoby teraz wykorzystać szansę daną nam od losu.

mistico 15.12.2011 00:51

ja chce LAZIO !

milosz 15.12.2011 00:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1201743)
Fuks nieprawdopodobny. Twente sobie pykało na 40% możliwości, w Londynie cud... Jedna, najważniejsza konkluzja z meczu:

Iliev - bez tego przereklamowanego kopacza, który kompletnie nic nie wnosi, Wisła gra znacznie efektywniej.

Nie fuks tylko ... taki jest sport !

O Gargule śmieszny pseudo facho(f)cu też pisałeś to samo co teraz o Iliewie.

Wniosek nasi netowi malkontenci mają mało rozumku, a Ja czekam aż Wisła zagra pełnym potencjałem, z Gargułą, Meliksonem i Iliewem (dziś mógł grać zamiast Boguskiego), obok siebie.

xpl 15.12.2011 00:53

Najbardziej po zakończeniu podobała mi się fala dźwiękowa od H przez C do G niosąca orgazm :D
Coś mi pachnie którymś z Manchesterów

HatefulRespect 15.12.2011 00:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1201746)
Nic nie stoi na przeszkodzie, byś wpadł do Stolicy i to zrobił.


Zal dupe scisnal frajerze zeby kolejny zarcik napisac ?? osobiscie cie koles nietrawie jak psa ale kiedys napisalem co o tobie mysle i niestety nmoderatorzy to zablokowali wiec po raz kolejny ci napisze : prosze Cie - stul pysk i zajmij sie postami na wlasnej stronie spod znaku Nauki Jazdy ....a apropo BimberKowala - gwiazdy (wtedy jeszcze) amatorskiej ligi cypryjskiej ....... niestety nuie mialem okazji posluchac komenatarza tego pijaka ( ot sorki - polsatowskiego experta - gwiazdy ligi hiszpanskiej ( buahahahah) )

Zbastuj Kolego. Facet nie napisal nic obrazliwego. Ciesz sie z awansu, ktory sie zdarza raz na...hm, bardzo dlugo.

mr_kwolf 15.12.2011 00:53

Po tym meczu powiem jedno. Jirsak i Garguła muszą grać razem w pierwszym składzie. Swoim graniem z pierwszej piłki są w stanie rozklepać prawie każdą obronę. Z nimi jesteśmy równiez w stanie bardzo długo utrzymywać się przy piłce.

Myśle, że niektórym powinno dać do myślenia, że od wejścia Małeckiego gra kompletnie siadła.

PS. Moskal po raz kolejny pokazał, że ma jaja wystawiając taki skład. W przypadku porażki wszyscy wypomnieliby mu brak Bitona w składzie. On zagrał drugi raz vabank i się nie pomylił. Musi zostać na wiosnę. Nie widze innej opcji.

La Furia Dell' Est 15.12.2011 00:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez benek (Post 1201728)
Tam podobno padła bramka na 2-2, ale sędzia jej nie uznał, w każdym razie kolega miał na komórce livescore i tam się na chwilę ten wynik pokazał. Co do bramek z Londynu, to na razie znalazłem je tutaj: http://www.sport.pl/pilka/56,118633,...___Odense.html

No ok ok ok.....już doszedłem do siebie;)......TAK SIĘ BAWIĄ LUDZIE...LALLLALLALLLALLLA...DO SAMEGO RANA......urlop na żądanie fajna rzecz;)

CH. 15.12.2011 00:55

Pisałem żeby zapełnić stadion bo powtórzy się Real Saragossa czy odebranie Mistrzostwa Legii przez Widzew w minutę.


:-)

wujekWojtek 15.12.2011 00:56

Unfuckinbelieveble. Ciekawie to wygląda na zimię. Jakiś kreatywny pomocnik/napastnik w zimie. Lewy i środkowy obrońca. Na większą liczbę transferów nie ma co się nakręcać bo mamy wyśrubowaną kadrę i zimą nikogo sie raczej nie pozbędziemy. Trzeba wzmocnić obronę, popracować nad taktyką i ofensywą i jazda.

Widzieliście ten majstersztyk w wykonaniu Guły i Meliksona przy rzucie rożnym? U Maaskanta byłoby to niedopomyślenia. Coraz lepsze rzuty rożne itd.

Przy okazji, ma ktoś filmik z ostatnich minut? Ostatniego gwizdka i wyczekiwania kibiców i piłkarzy na wieści z Londynu?? :))

piter116 15.12.2011 00:57

Coś niesamowitego, sam Hitchcock by tego nie wymyślił. Kto nie był niech żałuje. Bóg był dzisiaj wiślakiem :)

gizmowisla 15.12.2011 00:58

Zbastuj Kolego. Facet nie napisal nic obrazliwego. Ciesz sie z awansu, ktory sie zdarza raz na...hm, bardzo dlugo.

Sorki kolego - ale tego po prostu drazni mnie jak w chwili naszego malego triumfu - niewiadomo dlaczego - wpada koles z wa-wki i sie wymadrza i poucza Nas na Naszym forum - od dawna mi sie to nie podoba alewidocznie MODERATOROM to jest na reke - nic nie poradze ze wqrwiaja mnie warszawskie osiołki

Mixu 15.12.2011 00:59

Spokojnie. Przecież pogratulował nam awansu. A że broni Kowala. No cóż, jego prawo. Pozdro

CH. 15.12.2011 01:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wujekWojtek (Post 1201760)

Przy okazji, ma ktoś filmik z ostatnich minut? Ostatniego gwizdka i wyczekiwania kibiców i piłkarzy na wieści z Londynu?? :))


http://www.youtube.com/watch?v=4Kb_NK6Onoo

Dla osób o mocnych nerwach. ;)


Cała europa nam gratuluje.
filmik na youtube od godzinki i już 500 plusów. Byle Polsat / UEFA nie wykasowało tego. Zajebiste wideo. Oglądam po raz 10.

gizmowisla 15.12.2011 01:01

wujekWojtek

jako Twoj imiennik napisze tak : potrzebujemy tylko 2 naprawde dobrych srodkowych obroncow ( porownam to stoperow typu Glowa-Marcelo) ... wsrod bocznych jest rotacja- 2 linia tez niczego sobie - bolaczka Wisly to wlasnie gra stoperow - ( i tylko wg mnie brak gry dwoma napastnikami ) ....

falas2005 15.12.2011 01:01

Mina spuchniętego Kowalczyka bezcenna. Nigdy nie myślałem, że jego przepity pysk może zrobić się jeszcze większy:) Wszyscy w studio chwalili Wisełkę, a ten teksty typu "nie zapominajmy, że Legia awansowała po 4 meczach" albo "Wisła ostatnio dostała lanie z Górnikiem".

Najpiękniejsze jest to, że tym awansem przyćmiliśmy Ległą. No, bo któż się spodziewał, że Duńczycy wyciągnął z 2:0 w Londynie?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl