![]() |
A jaki był wynik meczu? Ile było bramek z tego jego wkręcania?
|
Jakbyś grał z samymi nieudacznikami to co wynik byłby dobry?
Wg. mnie to gracz dobry , przebojowy , dobry technicznie. Taki gracz ktory wchodzi w 60 minucie na podmeczonego rywala. Choć Pejsy pewnie żądali by za niego sporej kwoty :) |
Cytat:
Ogolnie z polskiej ligi widzialbym definitywnie Dudu z Widzewa, bardzo dobry lewy obronca, skuteczny z tylu jak i rowniez z przodu, mimo ze Palijc jest skrzydlowym to ile mial goli/asyst? chyba 1 gol z Widzewem grajac na lewej pomocy... i moze 1-2 asysty... Do tego mozna Traore na skrzydlo wziasc. Uwazam ze Boguski z Meliksonem w srodku z Meliksonem moglby grac, ale takiego lacznika pomiedzy pomoca i atakiem, dobrze gra kombinacyjnie, wiec mysle ze mogloby to wypalic, zwlaszcza w meczach u siebie jak mamy grac ofensywnie, a na wyjezdzie grac z Wilkiem i Sobolem.. |
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=lDHrdIwokcA Oraz dla przypomnienia kilka brameczek Rafała: http://www.youtube.com/watch?v=EYwcF...eature=related Przegląd pola i boiskowa inteligencja, tego z pewnością Rafałowi nie można odmówić. Gdyby tylko odzyskał formę jaką imponował 2 sezony temu to mielibyśmy kolejnego zawodnika obok Meliksona i Małeckiego który robi różnice w ataku. |
Oczywiście, że gdyby Boguski wrócił na swój poziom, który prezentował w pierwszym sezonie Skorży byłoby świetnie, tyle, że minęło już trochę czasu i wątpię, czy to jest możliwe...
Raczej trzeba się przyzwyczajać do takich zagrań: http://www.youtube.com/watch?v=ZjVfP...eature=related |
Cytat:
Co do tematu, Boguski na pewni z okresu przed brutalnym faulem pewnego Pana z klubu z Warszawy był wyróżniającym się zawodnikiem całej E-klasy i w kilku meczach ciągnął zespół. Na dzisiaj jednak jest bardzo daleki od tej formy i sam raczej średnio wierze, że uda mu się do niej zbliżyć, chociaż kibicuje mu i chciałbym abym się mylił w swojej ocenie. |
fajnie jakby Ntibazonkiza mial jakas klauzule odejscia w kontrakcie na wypadek spadku Craxy :)
mam nadzeieje, ze sie zabezpieczyl w koncu szedl do druzyny notorycznie broniacej sie przed spakiem |
Cytat:
|
Cytat:
|
Essomba z Jagi też kręcił rywalami jak chciał i g.. z tego było.
|
|
Mnie zastanawia jedno...czy jak ktoś porponuje tu jakiegoś grajka, to czy widział go chociaż raz w transmisji TV? Czy po prostu wchodzi sobie na transfermarkt i jedzie po pozycjach i cenach? Bo mi właśnie tą drugą opcją zalatuje 80% propozycji.
|
Cytat:
|
Jak zawodnik ofensywny to można go jeszcze youtubem przebadać, jak robią to niektórzy profesjonaliści :)
|
|
GaoFeng a czy doczytałeś za co zostali zwolnieni? My też mamy takiego grajka z którym kontrakt rozwiązać trzeba nazywa się Łobodziński.
|
Boguś chyba jasno daje do zrozumienia swoimi posunięciami w ostatnich latach że korupcji w Wiśle nie było i nigdy nie będzie
|
Dwa słowa: Andre Alves!
Piłkarz węgierskiego Videotonu... byłby super wzmocnieniem... |
@Kluvi: tak, z powodu zarzut korupcyjnych!
Nie wiem jaki mial udzial w tym calym, ale Bartczak to calkiem solidny prawy obronca, ktory niestety mial ostatnio pecha z kontuzjami. |
Trochę sci-fi, ale ze Stanem wszystko jest możliwe :P
http://www.transfermarkt.co.uk/en/kr...ler_48262.html Krisztián Németh - Raczej wypożyczenie. W Pireusie na razie nie ma co liczyć na grę, ale za małą kasę go pewnie nie puszczą. http://www.transfermarkt.co.uk/en/ji...ler_57415.html Jiří Kladrubský - kontrakt chyba się kończy 20.06.2011. Może dałby się skusić. Za Sivakova w sam raz. http://www.transfermarkt.co.uk/en/em...ler_77707.html Emre Colak - W Galatasaray szykuje się rewolucja, więc nie wiem, czy by go nie upchnęli za jakieś 600 tys. euro. Ciekawa alternatywa dla Kirma, czy Meliksona. http://www.transfermarkt.co.uk/en/ce...ler_81532.html Celso Borges - kapitan Kostaryki. Kwota nie wygórowana, a całkiem solidny gracz. |
GaoFeng ale skoro Boss odsuwa od drużyny Łobo to myślisz że zatrudni Bartczaka, którego jakby nie było zwalniają spowodu zamieszania w korupcję? Z resztą podpowiem Ci PESKOVIC i tyle w temacie
|
Cytat:
I co z tego? my szukamy wzmocnień na lige mistrzów czy na 2 lige polska? bo jesli na to drugie to Bartczak si nadaje... Szanujmy sie , tak? |
^^ Chyba to samo powiedziales jak Blaszczykowski do Wisly przyszedl...
Grzegorz Bartczak byl przed serii kontuzji jednym z najlepszych prawych obroncow w Polsce, ale moze bylo to jeszcze przed czasem kiedy zaczales interesowac sie pilka nozna... :-p |
A na Reymonta 22 jest szpital czy klub?
|
Cytat:
Żurawski przed wyjazdem do Glasgow był kotem Niedzielan przed kontuzją był bardzo szybki Matusiak przed Herenvenn był bardzo przebojowym napastnikiem wskaż cechy wspólne : BYŁ A My potrzebujemy ludzi o ktorych mozna powiedziec : On JEST |
http://www.transfermarkt.de/de/rodri...ler_53027.html
Rok temu się nim interesowaliśmy |
|
|
Co do Bartczaka to chyba jest umoczony w afere a dla takich według pana Cupiała na Reymonta nie ma miejsca chociaż Cracovia i Arka były nim zainteresowane więc może tam zawita na walkę o mistrza 1ligi w następnym sezonie transfer może udany ale nie na walkę o europejskie puchary w jego miejsce lepiej wykupić Białorusina bo może być kluczem w pomocy i defensywie do zwycięstwa w bitwie o europejskie puchary a przy okazji może ktoś przy Reymonta zainteresuje się tym zawodnikiem http://ekstraklasa.wp.pl/kat,37358,t...wiadomosc.html najskuteczniejszym obcokrajowcem w ekstraklasie zwłaszcza że jego kontrakt sie kończy
|
Edi ma 37 lat...
@maxipiter na graczy z Meksyku nie ma szans. Kluby z ligue 1 nie zawsze płacą tak dobrze jak tam. |
Chavez to w defensywie świetny zawodnik. Na pewno najlepszy stoper w ekstraklasie.
Zastanawiam się tylko czy jest wart tych 600 tyś. euro. Jakiś czas temu pojawiło się info, że Wisłę może wzmocnić Macedończyk Boban Grncarov. Całkiem ciekawy zawodnik i w przeciwieństwie do Chaveza, Jaliensa, Bunozy robi zagrożenie pod bramką przeciwnika (6 goli w tym sezonie) Kończy mu się kontrakt... dobra okazja! |
W porowaniu do 700 tys Euro za Jirsaka to smiem stwierdzic ze jest wart...
|
skoro w rezerwach Bayernu grają tacy ciekawi zawodnicy jak Sikorski to moze warto tam poszukac ? Milionów za swoich zawodników w porównaniu z Ruchem Chorzów nie żadają
|
http://www.transfermarkt.de/de/mu-ka...ler_86172.html coś może z Japonii jakiś napadzior młody i mógłby się sprawdzić
http://www.transfermarkt.de/de/daigo...ler_79923.html i być może lekarstwo na prawą obronę http://www.transfermarkt.de/de/dong-...ler_79645.html oraz napastnik z Korei |
Czy Chavez jest wart 600 tys.? Nie jest. Można znaleźć zawodnika z podobnymi umiejętnościami za połowę tej kwoty. Albo za free, ale ponad 30 letnich. Ale tacy na pewno nie zaaklimatyzują się w nowej drużynie w tydzień, więc Chaveza koniecznie trzeba wykupić i dołożyć jeszcze trochę grosza na drugiego stopera.
Chavez, Cikos za kasę z budżetu na 2010/2011. Do tego stoper, boczny obrońca, pomocnik, napastnik = max. 1,5 mln euro. Grncarov, Dudu, Traore, Sikorski - dobry wariant, ale sądzę, że Stana stać na znalezienie lepszych zawodników. No i jeszcze jak odejdą Sivakov, Garguła/Jirsak, to + 1 pomocnik. I prawy obrońca. Kurde miało nie być kolejnej rewolucji kadrowej, ale innego wyjścia chyba nie ma. Praktycznie na każdą pozycję potrzeba gracza. Bo jeszcze należy wziąć pod uwagę koniec kontraktu Żurawskiego, Branco, Boukhariego, Riosa, Łobo. Na ławce Bunoza, Jirsak, Garguła, Boguski. Słabo. |
Moim zdaniem to jakbyśmy mieli za Chaveza dać 1 mln euro to i tak nie zrobilibyśmy najgorszego interesu, bo on jeśli dalej będzie się tak rozwijał i grał tak solidnie to będzie wart przynajmniej 2,5 mln euro niedługo.
|
Cytat:
takich kolesi trzeba brać póki Bułgarzy nie krzyczą za nich wielkiej kasy jak nasze klubiki http://www.transfermarkt.de/en/%C3%8...er_103533.html http://www.transfermarkt.de/en/patri...er_110504.html http://www.transfermarkt.de/en/bence...er_119768.html http://www.transfermarkt.de/en/andra...er_100673.html |
Moze mi ktos przypomniec kiedy ostatnio sprowadzilismy 19-sto- czy 20-stoletniego gracza, ktory zrobil roznice w naszej druzynie?
Ja sobie przypomne Blaszcza i Uche czyli bardzo znikomy procent. Sciagani takich typow jak propunjesz Tomek 11 nie ma najmniejszego sensu, nic nam nie dadza. Niech bedzie 1 na przyszlosc, ale to max. Mamy tak ogromne braki, ze potrzebujemy zawodnikow na tu i teraz. |
Cytat:
|
gdybym był bogaty, a raczej gdybym był prezesem, bo aż taki drogi nie jest!!----> http://pl.wikipedia.org/wiki/Siphiwe_Tshabalala
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl