Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

matt1906 05.07.2009 11:48

Jak się wyłącza granie na czekanie w erze?

mariano710 05.07.2009 12:28

Czy w niedziele są otwarte kantory w okolicy rynku?

F-A-> 05.07.2009 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matt1906 (Post 756748)
Jak się wyłącza granie na czekanie w erze?

Wg mnie najwygodniej przez iboa na stronie Ery (logowanie w "Dla stałych abonentów" w kolumnie po prawej stronie). Tam dostępnych jest sporo opcji do wyboru i zmian.

Mnie natomiast ciekawi gdzie Word 2007 ma klawisz zastępowania aktualnego tekstu wprowadzanym (we wcześniejszych wersjach był to klawisz "Insert")? Odpowiedź, że na klawiaturze mnie nie satysfakcjonuje :> Precyzując pytanie: pod którym klawiszem ukryta jest ta funkcja??

ZwrABG 05.07.2009 12:59

jakie gg ściągnąć na SE K800i w sieci orange ?? proszę o pomoc :D

zawszewiernyts 05.07.2009 13:50

Gdzie są najtańsze Xboxy w Krakowie? :)

Konrad. 05.07.2009 13:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mariano710 (Post 756785)
Czy w niedziele są otwarte kantory w okolicy rynku?

Tak.

Choć chyba dzisiaj już nie zdążysz.

W Solvay Parku jest otwarty dzisiaj do 20.

WzT 05.07.2009 14:04

A ja mam pytanie jak najprościej z Bronowic dojechać na ul. Zakopiańską pod budynek Instytutu Odlewnictwa ?

maciekwisla 05.07.2009 14:05

8. Wysiadasz dwa przystanki przed Borkiem.

jancio.widok 05.07.2009 14:05

ktoś wie ile statystycznie Polaków mieszka Estonii a szczególnie w Tallinie?

swirson 05.07.2009 15:20

Jest tu ktoś reprezentujący jakiś dobry OFE?? Potrzebuję umowę podpisać do 10 i ewentualnie dać w tej sposób zarobić jakiemuś Wiślakowi. priv

M.C (nowy kleparz) 05.07.2009 16:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mariano710 (Post 756785)
Czy w niedziele są otwarte kantory w okolicy rynku?

Jest kantor otwarty do 23 na ulicy Grodzkiej,w sklepie mononpolowym DIDI ENRIKO ,przed placem dominikańskim po prawej stronie,jak idzie się od rynku

gris 05.07.2009 23:29

Gdzie blisko centrum można kupić menażkę?

AbdulTsw 06.07.2009 01:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WzT (Post 756866)
A ja mam pytanie jak najprościej z Bronowic dojechać na ul. Zakopiańską pod budynek Instytutu Odlewnictwa ?

Tramwaj 8 i wysiadasz na przystanku Sanktuarium Bożego Miłosierdzia i kierujesz się w stronę Borku dalej prosto tak jak tory. Jakieś 300 metrów i jest budynek po prawej stronie jak idziesz w stronę Borku.

Jak coś to priv mieszkam w Borku to Ci to mogę dobrze wytłumaczyć :)

Ala1955 06.07.2009 07:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez F-A-> (Post 756796)
Mnie natomiast ciekawi gdzie Word 2007 ma klawisz zastępowania aktualnego tekstu wprowadzanym (we wcześniejszych wersjach był to klawisz "Insert")? Odpowiedź, że na klawiaturze mnie nie satysfakcjonuje :> Precyzując pytanie: pod którym klawiszem ukryta jest ta funkcja??

U mnie ta funkcja jest dalej pod klawiszem INSERT (mam Worda 2007) - moze sam klawisz się zbuntował i przestał Ci działać?

R33 06.07.2009 08:26

Gdy przy licytacji na allegro ustawie moja maksymalną cenę (np. 100zł), a druga osoba po mnie zaoferuje mniej (np. 80zł). To gdy wygram aukcje to płace wtedy sprzedawcy 100zł czy 81zł?

Dzięki ChomikNH

ChomikNH 06.07.2009 08:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 757203)
Gdy przy licytacji na allegro ustawie moja maksymalną cenę (np. 100zł), a druga osoba po mnie zaoferuje mniej (np. 80zł). To gdy wygram aukcje to płace wtedy sprzedawcy 100zł czy 81zł?

Płacisz sprzedawcy 81zł . Pozdrawiam

unpredictable_wislaczka 06.07.2009 09:22

Cytat:

Czy internet z iPlusa działa poza granicami Polski czy tylko na jej terenach? Bo nie wiem do końca od czego to może zależeć :)
podbijam :)

I jeszcze jedno.Był ktoś w Paryżu w sierpniu? Muzea są wtedy zamknięte czy ta przerwa wakacyjna przpada na inny miesiąc,czy w ogóle czegoś takiego nie ma? :D

Kamil_mchw 06.07.2009 10:10

jest ktoś na forum kto zna się na wzmacniaczach?? jak tak to proszę o szybki kontakt na prv bo musze sobie kupić wzmacniacz i potrzebuje rady:P pozdro

!!IRIVER!! 06.07.2009 11:36

W przypadku otrzymania mandatu od miejskich termin wpłaty mija po 7 dniach, jednak wypisując mi owy mandat powiedziano mi, że tak naprawdę bez konsekwencji można wpłacić do 3 miesięcy. Mam dwa pytania:
1) Czy to prawda?
2) Czy po tygodniu-dwóch tygodniach od nieuiszczenia wpłaty przysyłają jakieś upomnienia? Pytam, bo starzy nie wiedzą o owej sprawie a termin mija za dwa dni, a jakoś szczególnie nie chce mi się jeszcze wpłacać. :D

FredzIo 06.07.2009 11:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 757281)
W przypadku otrzymania mandatu od miejskich termin wpłaty mija po 7 dniach, jednak wypisując mi owy mandat powiedziano mi, że tak naprawdę bez konsekwencji można wpłacić do 3 miesięcy. Mam dwa pytania:
1) Czy to prawda?
2) Czy po tygodniu-dwóch tygodniach od nieuiszczenia wpłaty przysyłają jakieś upomnienia? Pytam, bo starzy nie wiedzą o owej sprawie a termin mija za dwa dni, a jakoś szczególnie nie chce mi się jeszcze wpłacać. :D

Tak jest to prawda. Ale nie koniecznie musi tak być. Za minimum pol roku przyjdzie komornik. Wtedy mozesz np rozlozyc na raty itd, jezeli nie pracujesz i sie uczysz.

jurukuru 06.07.2009 11:52

1.Po ile stoi euro teraz ?

2. Czy w sklepie internetowym sizeer ceny i asortyment odpowiada realiom w normalnym sklepie, np. w Galerii Krakowskiej?

1q2 06.07.2009 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 757288)
Tak jest to prawda. Ale nie koniecznie musi tak być. Za minimum pol roku przyjdzie komornik. Wtedy mozesz np rozlozyc na raty itd, jezeli nie pracujesz i sie uczysz.

Co ciekawsze odsetki są niewielkie.Mi sciągneli ze zwrotu podatku - minął dokładnie rok i ze 100 zł zrobiło się 106;)

w0lno. 06.07.2009 11:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 757293)
Po ile stoi euro teraz ?

~ 4.38 zł
http://waluty.onet.pl/NN,5,wykres.html

troj88 06.07.2009 12:00

wie ktoś może jak zwie się ta nuta?

http://www.youtube.com/watch?v=UjEvG...&feature=email

!!IRIVER!! 06.07.2009 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 757294)
Co ciekawsze odsetki są niewielkie.Mi sciągneli ze zwrotu podatku - minął dokładnie rok i ze 100 zł zrobiło się 106;)

tu nie chodzi o to, bo ja to wpłacę za maks 2-3 tygodnie, nie mam zamiaru czekać tyle czasu... a co z tymi upomnieniami? Po przekroczeniu regulaminowego tygodnia przychodzi jakieś upomnienie?

LuKaS TSW 06.07.2009 12:09

Rzeczy na stronie Sizeera a w sklepie można powiedzieć że niczym się nie różnią(realne zdjęcia oddające produkt,cena ta sama),ja np kupowałem ostatnio na Szewskiej,chyba nawet większy wybór niż w GK i na stronie a i klientów mniej i obsługa milsza:)

jurukuru 06.07.2009 12:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 757305)
Rzeczy na stronie Sizeera a w sklepie można powiedzieć że niczym się nie różnią(realne zdjęcia oddające produkt,cena ta sama),ja np kupowałem ostatnio na Szewskiej,chyba nawet większy wybór niż w GK i na stronie a i klientów mniej i obsługa milsza:)

Czyli polecasz sizeera na Szewskiej :)??

Zieniu17 06.07.2009 13:45

Mam problem... Włączam kompa wszystko ładnie pięknie, po kilku-kilkunastu minutach użytkowania, zaczyna mi piszczeć takimi przerywanymi pisknięciami, czerwona dioda miga, a następnie się zawiesza i pozostaje go tylko zrestartować. Czy ktoś wie w czym problem?

mic 06.07.2009 13:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zieniu17 (Post 757356)
Mam problem... Włączam kompa wszystko ładnie pięknie, po kilku-kilkunastu minutach użytkowania, zaczyna mi piszczeć takimi przerywanymi pisknięciami, czerwona dioda miga, a następnie się zawiesza i pozostaje go tylko zrestartować. Czy ktoś wie w czym problem?

Pewnie dysk padl

Zieniu17 06.07.2009 13:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 757358)
Pewnie dysk padl

To niedobrze;/

oskar TS 06.07.2009 16:00

potrzebuje plinie zdjecia z meczu Wisla - Polonia Bytom (chyba PE) jak odpalilismy strobole na D.

Zola 06.07.2009 18:01

bluza Adidas Oldschool
 
do usunięcia

jurukuru 06.07.2009 18:27

Mam znowu taki mały problem z Mozillą Firefox, że pomimo iż dam "Pamiętaj mnie" to i tak gdy zamknę Mozillę i chce znowu wejść muszę się jeszcze raz logować, zamiast od razu wejść na zalogowaną stronkę. :)

NowaHutaWNH 06.07.2009 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez NowaHutaWNH (Post 756619)
wiadomo od której będą sprzedawane w środę bilety w Wiślackim Świecie ?

10 znaków.

F-A-> 06.07.2009 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ala1955 (Post 757200)
U mnie ta funkcja jest dalej pod klawiszem INSERT (mam Worda 2007) - moze sam klawisz się zbuntował i przestał Ci działać?

Na wszystkich trzech kompach?? :-/ Zaprę się i jutro przelecę wszystkie klawisze po kolei. W ostateczności dosłownie :shock:

19dafi06 06.07.2009 20:50

Witam! Wie ktoś gdzie mogę dostać taką opaske na wlosy??
http://www.corazonblanco.com/media/g...guti-53830.jpg
W decathlonie albo gdzies?

1q2 06.07.2009 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 757302)
tu nie chodzi o to, bo ja to wpłacę za maks 2-3 tygodnie, nie mam zamiaru czekać tyle czasu... a co z tymi upomnieniami? Po przekroczeniu regulaminowego tygodnia przychodzi jakieś upomnienie?

Nic Ci nie przyjdzie, jak masz zamiar zapłacić to spokojnie możesz to zrobić za 2-3 tygodnie

moonga 06.07.2009 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 19dafi06 (Post 757622)
Witam! Wie ktoś gdzie mogę dostać taką opaske na wlosy??
http://www.corazonblanco.com/media/g...guti-53830.jpg
W decathlonie albo gdzies?

Podobne (tzn. troche 'grubsze') można dostać w pumie, chyba 6 za 30 zł, ewentualnie można na allegro poszukać. Ja tam w sumie podobną znalazłam właśnie na allegro.

rafiABG 06.07.2009 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 19dafi06 (Post 757622)
Witam! Wie ktoś gdzie mogę dostać taką opaske na wlosy??
http://www.corazonblanco.com/media/g...guti-53830.jpg
W decathlonie albo gdzies?

wyciągnij sobie jedną sznurówke z buta,siądzie jak złoto

dymek_nhs 06.07.2009 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez NowaHutaWNH (Post 757616)
10 znaków.

Zadając to pytanie właściwie sam sobie na nie odpowiedziałeś.
Zapytaj się od której będzie Wiślacki Świat otwarty to się dowiesz od której bilety będą sprzedawane.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl