![]() |
Jacob Burns kończy karierę piłkarską
http://pilkanozna.pl/index.php/Wydar...zy-karier.html |
Stolarski na razie w Lechii to jeden wielki dramat. Najlepszy przykład jak media potrafią zrobić wiele szumu z byle kopacza. Mało brakowalo a kuriozalnym zagraniem wyrzuciłby Lechię z ósemki!
|
Michał Probierz wrócił na stare śmieci i został trenerem Jagiellonii Białystok.Można powiedzieć,że kolejny zespół będzie pikował w dół....
|
Aż ciężko pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno ten człowiek był naszym trenerem.
|
Cytat:
Ciekawe czy dotrwa tam choć do końca roku... bez Franka i Grosickiego. |
Do wzięcia ;)
Cytat:
|
Dan Petrescu będzie pewnie zawzięcie szukał zatrudnienia.
:> Warunkami kontraktu było osiągnięcie co najmniej 5 miejsca w lidze na koniec sezonu. Na razie Dinamo zajmuje 4 pozycje, więc rozwiązanie kontraktu musi nastąpic za odszkodowaniem dla Petrescu. Za zerwanie kontraktu otrzyma 2 do 3 mln euro odszkodowania. "Sowieckij sport" podsumowuje dokonania Petrescu w Dinamo i okresla go jako trenera, który z Dinamo osiągnął najlepsze wyniki w historii klubu. Na 49 meczów Dinama od 18 sierpnia 2012 wygrał 26. Przyszedł w cięzkim momencie dla klubu i wydźwignął go do czołowki. Na decyzję wywarła ponoć wpływ porazka z Anży 0:4, i seria 4 meczów z 5 tylko punktami (to Smuda już dawno by się pakował!!!) ale prawdziwą przyczyną zwolnienia jest... szatnia. Część piłkarzy udała się do właściciela Borysa Rotenberga ze skargami na Petrescu o to, że Petrescu każe im za ciężko trenować i wymyśla im od leni. |
Oj komuś się marzy :-)
|
Niedzielan odszedł z Ruchu
Cytat:
|
Przydałby się Petrescu :)
|
Nie mam czasu ale muszę to napisać .CZY WY wierzycie w to ze bez tak zwanego materiału ludzkiego w domyśle nowych dobrych zawodników nawet najlepszy trener możne coś osiagnac .Wisła potrzebuje nowego właściciela....................Od tego mieszania ta herbata słodsza nie będzie .
|
Cytat:
Dzisiaj powinniśmy się cieszyć, że mamy Smudę :mysli: Cytat:
Był moment, kiedy mogliśmy stać się silniejszym klubem, uzyskać lepszy wynik sportowy, stać się wizerunkowo tym czym Legia próbuje. Teraźniejszość to równia pochyła. |
Dobry trener ale bazujący na wybieganiu sile, w sam raz na rosyjskie standardy.
|
Ach, szkoda. Teraz jest u nas Smuda i się nigdzie nie rusza, ale gdyby przyszedł Petrescu :)
Niestety ''gdyby'' to tylko gdyby. Wiadomo, że mieliśmy szansę stać sie dużo większym klubem, ale nie było u nas nikogo doświadczonego z zachodu europy, który mógłby nas wyprowadzić mądrą drogą. Chwała Cupiałowi co zrobił, ale widać że więcej klubowi już nie da ( chyba, że się stanie cud i jego majątek nagle się potroi(?) ) niestety ale tu potrzebny jest nowy inwestor, nowy właściciel, ale czy jest osoba która kupi klub i nie pozbędzie się go jak Wojciechowski ? Tego nie wiemy. |
Kuba Błaszczykowski
Cytat:
|
Szacunek za wszystko !!!
|
Pieniądze jednak to nie wszystko widać, że mu się w głowie nie poprzewracało SZACUNEK !!!
|
Bo Kuba miał zawsze poukładane w głowie.
|
Może sprzedał w końcu te bilety na Euro co miał dostać od Laty :D
Żart :) Oczywiście szacunek się należy bezwzględny. Nie ma to jak podarki od innych sportowców lansujących się w mediach na darczyńców - spocone spodenki, krawat, koszulka. Gdzie z tym do Kuby! |
Skołorzyński rozwiazał kontrakt z BrukBet
Znaczy się Oni z Nim |
Rzygać się chce jak się widzi jak niektórzy ludzie potrafią się zeszmacić i jak nisko upaść dla paru srebrników http://ocdn.eu/images/pulscms/ZWQ7MD...a23399e087.jpg
|
nie no, Żuraw dobrze się prezentuje, skoro politycy sa jacy są to chociaż niech jakoś wyglądają, i tak nic nie ma z ich "pracy" to niech lepiej taki Żuraw sie nachapie niż kolejny blady hooy
|
Jak to maciuś mówił "miller to Mourinho polskiej polityki"... wstyd i żenada.
Cytat:
|
ale tak jest :)
nachapanie się z koryta następuje za przyzwoleniem narodu :)) Kariera Nikosia Dyzmy najlepiej obrazuje sytuacje w naszym kraju |
Dwóch Dyzmów w jednym klubie... My to mamy szczęście.
|
Borek wyćwierkał, że Stolarskim jest zainteresowane Juve i w środe mają przedstawić Lechii ofertę.
|
Cytat:
|
Tej kasy będzie napewno niewiele, ale to nie Lechia nas wyjebała a Stolarski któremu odbiło że nie powinien siedzieć w polskim klubie a super europejskim
|
A Wy ciągle myślicie że faktycznie Juve kupi gościa co od sierpnia zagrał może 120 minut ...
Chyba że za paczkę fajek ale to nie mamy co gadać że ktoś nas zrobił w bambuko :) |
Brzmi zaskakująco, ale mimo wszystko Borek to wiarygodny dziennikarz.
|
Ok, może wiarygodny, ale nie rozumiem dlaczego nagle Juve miałoby brać gościa teraz, kiedy ma podpisany kontrakt i trzeba zapłacić za niego. Juventus mógł go wziąć od Wisły za darmo, Stolar wtedy w miarę grał regularnie i można było go zobaczyć, a odkąd poszedł do Lechii to nie za wiele grał, więc na jakiej podstawie Włosi mają się na niego zdecydować akurat teraz. Nie jest tajemnicą że miał propozycję z Niemiec, ale temat upadł, bo chłopak nie chciał iść za granice ale ograć się w Polsce, to niech mi ktoś wytłumaczy jak bardzo się nagrał żeby podnieść swoje skille?
|
Filoo, a Ty gdybyś do wyboru miał siedzenie na ławce w Polsce, a siedzenie na ławce we Włoszech, to co byś wybrał ? :)
|
tyle, że on w we Włoszech siedziałby na ławce, ale w rezerwach. Nawet nie wiadomo czy w rezerwach w meczowej 18 by sie łapał
|
@DeadOrAlive
Nie chodzi o wybór Ławki tu czy tam, ale chodzi o wybór jaki podejmuje Juve. Nie wydaje mi się by Juventus i jego menedżer Antonio Conte chcieli kupić chłopaka z Polski, który niezbyt wiele gra i umieścić go na ławce. Raczej związane jest to z jakimiś układami menedżerów i propozycją współwłasności... jak to we Włoszech. |
|
|
Cytat:
|
Całkiem ciekawy wywiad z Tomaszem Dziubińskim:
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...isly,id,t.html |
Halo!
Tu piszemy o byłych.... Wiecie to taki ktoś, kto kiedyś u nas grał, a teraz już nie gra. Nie jakiś szwajcarski napastnik, ktorego ktoś ponoć chce ściągnąć... |
oj Framat, Framat a Daniela "grałem w Bayernie" Sikorskiego to ty znasz :D ?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl