Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

Bik 08.08.2013 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ciastek1 (Post 1326853)
Super wynik w Poznaniu, brawa dla Żmudzinów . Jeszcze tylko awans WKSu i dzień można uznać za udany .Szkoda , że wczoraj Norwegowie zagrali zbyt bojaźliwie ale i tak w IV rundzie Legiunie czeka solidny wpie....

To nie Norwegowie grali bojaźliwie tylko w pierwszym meczu sędziowie ich załatwili. Gol ze spalonego, czerwień

dynek.pl 08.08.2013 19:44

Dno, dno kolejorz !!! najwyższy ranking, najłatwiejszy rywal ... Masakra. Awans Żalgirisu jak najbardziej zasłużony ale najlepsze jest to, że oni nie zagrali nic wielkiego (dla mnie to poziom I ligi), po prostu Lech zaprezentował taką chujnię, że nie ma co komentować.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rw88 (Post 1326843)
Nie jestem zwolennikiem zwalniania trenera, ale już przed meczem miałem pisać, że Rumak nadaje się do zwolnienia. Za BEZNADZIEJNE zestawienie składu, wystawienie Arboledy, Drewniaka, Kotorowskiego, Ubiparipa w ataku, Możdżenia...Już poprzednie mecze pokazały, że są totalnie bez formy, Rumak uparty jak osioł i za to powinien zapłacić. Ale to ich problem.

Nie wiem na co liczył Rumak grając Drewniakiem i Trałką w środku. Byłoby głupotą ze strony działaczy Lecha mieć Skorżę dostępnego na rynku, a dalej jechać na Rumaku.

Maciuś 08.08.2013 19:48

Zobaczycie że Rumak zostanie bo ziemniakowe skąpiradła nie mają kasy na nowego trenera.

Bik 08.08.2013 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1326852)
A gdzie się podziali na forum ci amikorze co ustawiali nas w walce o utrzymanie a siebie widzieli w LE :) jakoś tak zaginęli :). Ktokolwiek widział ktokolwiek wie

Za 2 tygodnie mamy kolejarza wygrać trzeba i niech to oni sie martwią o wejscie do 8 a nie my

mroozan 08.08.2013 19:52

uda im się jak zwykle?

gigant 08.08.2013 19:57

Jak to było niegdyś ziemniaki? Liga Europejska - nie dla idiotów. Hahahahahahaaha. Życie jest piękne.

Mario Nh 08.08.2013 19:58

Żal żal Żalgiris!

Żuczek 08.08.2013 19:58

Śląsk za to już prowadzi ;) Byle to dociągneli do końca

Eustachy 08.08.2013 20:01

Pyry kiedy mialy indywidualnosci w zespole, to i wyniki w Europie byly. Peszko, Rudniev, Murawski, Lewandowski, Stilic czy nawet Injac oraz Maniek Arboleda w formie, to wszystko pilkarze, ktorzy potrafili zrobic roznice. A kogo obecnie na tym poziomie maja w druzynie ? Moze Henriqez to najlepszy obronca w lidze, tyle ze jest swiezo po kontuzji. Reszta ? W polowie to jest poziom Podbeskidzia. To jest zespol, ktory w poprzednim sezonie przerabal na wlasnym stadionie wiecej niz ustawa przewiduje i kim zostal wzmocniony ? Pawlowskim ? Ile razy Pawlowski dostal szanse w reprezentacji, tyle razy udawadnial, ze ekstraklasowego poziomu nie przeskoczy. Wegier gra jeden dobry mecz na 10. Slusarski cala kariere kopal sie po czole i jeden sezon konia tego nie zmieni. Teodorczyk to z kolei pilkarz niesamowicie przereklamowany na podstawie kilku (5, 6 ?) goli w Polonii. Jak w ogole z Tralka czy Drewniakiem mozna myslec o pucharach to jest dla mnie zagadka.
Rumak Rumakiem, ale przede wszystkim trzeba miec pilkarzy jesli sie o czyms marzy.

irman 08.08.2013 20:04

Poznański chamie klęknij przed litewskim panem.

Hahahahaha.

To jest poziom naszego Karabachu albo Levadii.

iiYama 08.08.2013 20:10

Dla mnie ten transparent to maksymalna wiocha.

Nie mam pojęcia jak to ma pomóc naszym rodakom mieszkającym na terenie Litwy.

Bóg Trybun (objawion) 08.08.2013 20:11

http://znebi.eu/shoper5/userdata/gfx...725095ac9b.jpg

hiszpan00 08.08.2013 20:12

Nie ma się z czego cieszyć sukcesy w europie = silna liga a to z kolei ściąga sponsorów czy tez zagraniczne telewizje do transmisji spotkań ligowych. Niestety takiej "kopaniny" nie da się oglądać bo aż zęby bolą. Śląsk w opałach lepszy wynik niż gra.

gigant 08.08.2013 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez irman (Post 1326875)
Poznański chamie klęknij przed litewskim panem.

Hahahahaha.

To jest poziom naszego Karabachu albo Levadii.

Lubią się buraki pokazać i akurat dostają w pi.zdę. Tirówka "ona tu jest i tańczy dla mnie" tez ich zbłaźniła.

Jak ja to lubię.

Alex_Morgan 08.08.2013 20:18

Ale się popisał Lech, znowu tragiczny mecz, wogóle nie wyciągają żadnych wniosków. Żalgiris naprawdę był słaby, gdyby wcześniej padły bramki to może ze słabą grą udało by się im awansować. A tak kolejna kompromitacja polskiego klubu w Europie. Co do Śląska to się nie wypowiadam jeszcze, żeby nie zapeszyć :)

Ciastek1 08.08.2013 20:42

Teraz popatrzcie na pompowanie balonika i cmokanie dziennikarzy z Warszawy. Dream team Urbana , najlepszy polski klub XXI wieku i najwspanialszy "prezes z innej planety" brzydal Leśnodorski itp. Tymczasem ? To WKS który najmniej interesował media zrobił świetne transfery , Levy kapitalnie przygotował zespół i przez póki co 135 minut dwumeczu z Brugią dominuje bezapelacyjnie . Nawet przez sekundę ma się wątpliwości kto w tym meczu jest zespołem lepszym , nieważne czy to mecz u siebie czy wyjazd.

Legiunia i Amica w cieniu Sląska.

emj10 08.08.2013 20:57

W końcu Żalgiris to Grunwald, więc doszło znowu do wielkiej bitwy, w której tym razem rycerze z grodu kartofla polegli bezwzględnie.

rafalek 08.08.2013 21:23

Co Śląsk wyprawia to jest nieprawdopodobne! 3:1

wolfy 08.08.2013 21:45

Brawo Śląsk!

dynek.pl 08.08.2013 21:45

W przyrodzie nic nie ginie - brawo Śląsk !!!

Mam nadzieję, że tą świetną grą zasłużyli na trochę szczęscia w losowaniu i nie trafią na Tottenham, Seville czy Udinese ale kogoś może nawet teoretycznie lżejszego niż Brugge - może Rapid Wiedeń ?

La Furia Dell' Est 08.08.2013 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bik (Post 1326866)
Za 2 tygodnie mamy kolejarza wygrać trzeba i niech to oni sie martwią o wejscie do 8 a nie my

za dwa tygodnie mamy Amicę...., co nie zmienia fucktu, że to idealny czas by im dojebać;)

Alex_Morgan 08.08.2013 21:53

Wielkie brawa dla Śląska, dla piłkarzy, dla Stacha, zagrali najlepszy dwumecz w europejskich pucharach odkąd pamiętam. Wreszcie jesteśmy lepsi od Belgów. Jutro losowanie, oby było łaskawe dla wrocławian, z taką grą jak dziś to aż żal, żeby ich zabrakło w grupie.

Jaroo1 08.08.2013 21:55

Rozum mi podpowiadał, że Śląsk nie da rady dziś a tu proszę. W sumie Belgów było stać na strzelenie 3 bramek ale znowu zaskoczył Śląsk w ofensywie. Oby tak dalej i przy takiej grze mogą awansować do grupy LE losując nawet dobrego rywala (oczywiście pokroju Brugge a nie jakiegoś Tottenhamu czy Sevilli.

A Amica, no cóż. Trochę mi jebańce stracha na pędzili hehe. Ale tak to bywa w życiu, że każdy musi mieć swoją Levadię :D Śmiały się śmiały to teraz mają grę w Europie profesjonaliści w każdym calu. Sprzedali się za lodówkę i za karę dostają w makówkę hehe.

PS Nie chcę tutaj rozpętywać kolejnych gadek o współczynnikach i mitycznych punktach dla polski w rankingach ale sami widzieliście na przykładzie. Rozstawiona Amica daje ciała (punkty nie pomogły), Nierozstawiony Sląsk w formie rozwala Bruggie (punkty nie były potrzebne. Także ani wczoraj, ani dziś ani jutro punkty nic nie dadzą jeśli drużyna nie będzie prowadzona dobrze i nie będzie w formie. Te punkty to tylko wypadkowa wyników i nie ma co za nie trzymać kciuków bo zebranie ich ponad miarę nic nie da (będzie wypaczało poziom polskiej piłki), potrzebna jest kasa, profesjonalizm i forma a punkty same się będą zbierały.

mitmichael 08.08.2013 21:59

Pokazał Slask Lechowi jak sie gra i awansujemy do 4 rundy i to jeszcze na dodatek z mocniejszym przeciwnikiem. Piekny dwumecz gdyby tak Slask gral cały czas a nie spinal sie na lepszych przeciwnikow tylko - ale z tego slynie akurat kazdy polski zespoł. Jutro tylko liczyc na szczesliwe losowanie i jazda

piter116 08.08.2013 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bóg Trybun (objawion) (Post 1326879)

Mistrz :D

Piękny dzień. Najpierw .......nięcie balonu we Wronkach, który pompowany był od lat. Mają ....y swoją Levadię. No i na deser Śląsk. Świetny dwumecz. Obawiałem się, że rewanż może wyglądać podobnie jak nasz w Nikozji, a tu proszę- miła niespodzianka. Brawo, brawo, brawo ! Oby teraz poszczęściło się w losowaniu. Do kompletu zabrakło tylko odpadnięcia Legii. Z taką grą nie mają szans z żadnym z potencjalnych rywali, ale nie jest przecież powiedziane, że za 2 i 3 tygodnie nie zagrają dwumeczu życia. Jeżeli trafią na Celtic lub Dinamo z rewanżem u siebie, myślę, że są w stanie powalczyć. Dlatego życzę im kogoś z trójki Basel, Pilzno, Steaua i koniecznie pierwszy mecz u siebie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1326882)
Lubią się buraki pokazać i akurat dostają w pi.zdę. Tirówka "ona tu jest i tańczy dla mnie" tez ich zbłaźniła.

Jak ja to lubię.

+ andrzejkowy w....... od Śląska 0-3

Dariook 08.08.2013 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1326914)
Rozum mi podpowiadał, że Śląsk nie da rady dziś a tu proszę. W sumie Belgów było stać na strzelenie 3 bramek ale znowu zaskoczył Śląsk w ofensywie. Oby tak dalej i przy takiej grze mogą awansować do grupy LE losując nawet dobrego rywala (oczywiście pokroju Brugge a nie jakiegoś Tottenhamu czy Sevilli.

A Amica, no cóż. Trochę mi jebańce stracha na pędzili hehe. Ale tak to bywa w życiu, że każdy musi mieć swoją Levadię :D Śmiały się śmiały to teraz mają grę w Europie profesjonaliści w każdym calu. Sprzedali się za lodówkę i za karę dostają w makówkę hehe.

PS Nie chcę tutaj rozpętywać kolejnych gadek o współczynnikach i mitycznych punktach dla polski w rankingach ale sami widzieliście na przykładzie. Rozstawiona Amica daje ciała (punkty nie pomogły), Nierozstawiony Sląsk w formie rozwala Bruggie (punkty nie były potrzebne. Także ani wczoraj, ani dziś ani jutro punkty nic nie dadzą jeśli drużyna nie będzie prowadzona dobrze i nie będzie w formie. Te punkty to tylko wypadkowa wyników i nie ma co za nie trzymać kciuków bo zebranie ich ponad miarę nic nie da (będzie wypaczało poziom polskiej piłki), potrzebna jest kasa, profesjonalizm i forma a punkty same się będą zbierały.

Te punkty to trzeba sobie samemu zbierać a nie liczyć na punktowanie innych Polskich klubów. I tak jest to malutki ułamek tego co kazda druzyna zbiera dlatego nie lamentował bym nad tymi rankingami.
Amica ma taki wysoki współczynnik tylko dzieki sobie i dobrych 2 sezonach. My tez uzbieraliśmy swoje dzięki wyjsciu z grupy.
Co rok odpada ostatni 5 sezon więc jak dalej bediemy poza burtą to za 3 lata będziemy mieć współczynnik takii jak korona czy Zawisza .
Trzeba punktować dla siebie a nie cieszyc się ochłapami, króre dziedziczymy po innym polskim klubie.

buczo1985 08.08.2013 23:16

Śląsk Śląsk WKS. Brawo. Żałuję, że nie mogłem obejrzeć meczu. Oby im się poszczęściło i awansowali do grupy. Zasługują na to!

-ja123- 08.08.2013 23:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jose (Post 1326886)
Ciekawe co na to odpadniecie Kołtoń ,który ciągle mówi, że Piotr Rutkowski to profesjonalista w zarządzaniu klubem jedyny, który ma mądrą wizję, politykę i strategię.
Szkoda, że Kołtoń nie chce odpowiedzieć dlaczego Lech nie zdobywa MP i nie gra w LM skoro wszystko takie profesjonalne i profesjonaliści w zarządzie.

Kołtoń z Borkiem (a za nimi często reszta "dziennikarzy") od dawna są śmieszni w soich opiniach, tylko nie wiem dlaczego nikt tego nie zauważa. 3 lata temu wychwalali polityke transferowa Lecha (słynny komitet transf. itd), gdy zakończyli słabo sezon, zaczęli 2 lata temu wychwalać Wisłę. To, że tylko z taką polityką Valckxa, kupujacego doświadczonych zawodników z dużymi kontraktami można coś osiągnąć. Po klesce w lidze - nagle najlepszą politykę prowadzi Legia, z akademią itp. Po kiepskiej końcówce sezonu Legii do łask wrócił komitet transferowy Lecha, znów najlepszy. Teraz zaczną się zachwycać i stawiać za wzór Śląsk. LOL.
Takie wychwalanie na bieżąco i nie pamietanie tego, co się mówiło kilka miesięcy temu w tym zawodzie powszechne. Ciekaw byłbym Borka lub Kołtonia jako dyr. sportowych w jakims klubie...

-Goral- 09.08.2013 06:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1326914)
Rozum mi podpowiadał, że Śląsk nie da rady dziś a tu proszę. W sumie Belgów było stać na strzelenie 3 bramek ale znowu zaskoczył Śląsk w ofensywie. Oby tak dalej i przy takiej grze mogą awansować do grupy LE losując nawet dobrego rywala (oczywiście pokroju Brugge a nie jakiegoś Tottenhamu czy Sevilli.

1) Śląsk może powalczyć nawet z Sevillą czy Tottenhamem o awans. Zresztą wśród rozstawionych zespołów na które może trafić Śląsk są dużo słabsze zespoły niż Brugge.

2) Śląsk dobrze zagrał i w ofensywie i defensywie i Belgów było stać na strzelenie 3 goli tylko dla tego, że Śląsk miał słabego bramkarza. Owszem czasem Gikiewicz gdzieś wystawi rękę i ktoś w nią trafi ale umiejętności bramkarskie ma mizerne. Już w pierwszym meczy miał dużo szczęścia, że babol nie wpadł. Nie zdziwię się jak w następnej rundzie znowu puści parę baboli i tym razem Śląskowi trochę zabraknie.

_ukoL 09.08.2013 06:43

Gratulacje dla Śląska, byłem kompletnie zaskoczony oglądając tak ofensywnie grającą drużynę Stanisława Lewego. Utwierdziłem się jednak, że zespół z Wrocławia nie posiada jakiejkolwiek obrony i to może być kluczowe w przypadku starcia z kimś mocniejszym niż Belgowie.

Potencjalni rywale Śląska Wrocław:

Cytat:

Tottenham Hotspur, Dynamo Kijów, Braga, Vfb Stuttgart, Rubin Kazań, Sevilla FC, Standard Liege, Fiorentina, Udinese Calcio, Spartak Moskwa, AZ Alkmar, APOEL, Beskiktas, PAOK, Salzburg, Genk, AS Saint - Etienne, Dnipro Dnipropietrowsk, Trabzonspor, Real Betis, Partizan Belgrad, Swansea, Eintracht Frankfurt, Feyenoord, Maccabi Hajfa, Rapid Wiedeń, Nordsjeland, Estorill, Nice, Szerif Teraspol, Czarnomorec Odessa.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl