Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

mic 08.04.2009 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 705645)
Dzięki wielki o to chodziło!

a teraz na serio?wie ktoś co można zrobić?

Chyba raczej nic. Na serwerach Kaspersky'ego widza ze jeden klucz jest uzyty w cholere razy, wiec go blokuja. Sproboj poszukac jakiejs wersji KIS ktora jest scracowana i nie korzysta z klucza, lub trial jest zamrozony

banasik 08.04.2009 22:24

Cytat:

dostane w jakimś oficjalnym sklepiku Wisły szalik z którym będzie hasło dla kobiet lub coś takiego
typu: "Załóż stringi na dupę, bo będzie bramek kupę !!" ??

to nie ma...

felipe 08.04.2009 22:27

Wiadomo już, który mecz LM pokaże TVP za tydzień? W Porto czy w Londynie?

Kolumbus 08.04.2009 22:58

Był u nas na forum temat o sportach walki, ale nie chodzi mi o temat o boksie?

pirat.z.karaibow 08.04.2009 23:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kolumbus (Post 705737)
Był u nas na forum temat o sportach walki, ale nie chodzi mi o temat o boksie?

Był taki temat.

wisl@k_TS 08.04.2009 23:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 705722)
Wiadomo już, który mecz LM pokaże TVP za tydzień? W Porto czy w Londynie?

Porto - Manchester, info by Tele Tydzień :)

banasik 08.04.2009 23:51

a jednak nie, przepraszam ( do kasacji)

WISŁAZWE 09.04.2009 08:07

Mam takie pytanie związane z postami na naszym forum , jak można zacytować 2 lub więcej postów,w swojej odpowiedzi bo nie wiem jak to zrobić :D

edit :West dzięki.

West 09.04.2009 08:10

klitkasz te cudzysłowy między 'szybka odpowiedz' a ' cytat' ponizej kazdej wypowiedzi a nastepnie u dołu w lewym rogu 'ODPOWIEDZ'

Zieniu17 09.04.2009 12:48

Zna ktoś jakiś sklep w Krakowie, gdzie można piro kupić?

medyk 09.04.2009 13:26

bywa ktos z was na Zakrzówku ? nigdy tam nie bylem da sie tam poplywac? jest jakies fajne zejscie do wody? jest gdzie sie poopalac? jak tam dojechac :)

Proud 09.04.2009 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawulon-82 (Post 705607)
Duzo rowerów jest w niedziele pod Halą Targowa.

a używane też tam dostanę?? i nie chodzi mi tu o rewery typu górskie...tylko takie zwykłe stare rowery.

edit: dzięki wielkie pawulon-82 :)

mam jeszcze jedno pytanie, troche dziwne:)

Mianowicie, ile się teraz daje kasy na chrzciny??

pawulon-82 09.04.2009 13:46

W 100% nie jestem przekonany ale ak na 80:) ze uzywane tez tam dostaniesz.ale teraz swieta beda to i tak nic tam nie bedzie.

Ala1955 09.04.2009 14:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 705965)
a używane też tam dostanę?? i nie chodzi mi tu o rewery typu górskie...tylko takie zwykłe stare rowery.

edit: dzięki wielkie pawulon-82 :)

mam jeszcze jedno pytanie, troche dziwne:)

Mianowicie, ile się teraz daje kasy na chrzciny??

Głównie zalezy to od dwóch rzeczy:
1. czy jesteś chrzestnym, czy tylko zwykłym gościem
2. od Twoich możliwości finansowych

W przypadku pierwszym musisz dać więcej, w drugim mniej. Ewentualnie możesz kupić prezent - na ogół wychodzi to taniej. A ile kasy - ciężko odpowiedzieć wprost, bo dodatkowo w różnych rodzinach panuję inne zwyczaje w tym względzie. Myslę, że średnio zwykły gość moze dać jakieś 200 - 300 zł, chrzestnemu wypada tak ze dwa razy więcej ... chyba :P

Proud 09.04.2009 14:09

dzięki Alu:) jestem chrzestnym, czyli z 600zł musze odpalić w takim razie:)

i kolejne moje pytanie...(ale mam dziś problemów) :D

skąd mogę sciągnąć Conter - Strike'a ?? tak żeby tylko zainstalować i żeby śmigało:)

z góry thx:)

Ala1955 09.04.2009 14:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 705979)
dzięki Alu:) jestem chrzestnym, czyli z 600zł musze odpalić w takim razie:)

Albo kup złoty łańcuszek z krzyżykiem - nie wiem jak teraz ceny złota i czy w ogóle prezent wchodzi w grę czy tylko kasa, ale łańcuszek z krzyżykiem (nawet taki bardziej okazały, a nie najcieńszy) powinien wyjść taniej jeśli nie stoisz z kasą za dobrze :P

Proud 09.04.2009 14:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ala1955 (Post 705981)
Albo kup złoty łańcuszek z krzyżykiem - nie wiem jak teraz ceny złota i czy w ogóle prezent wchodzi w grę czy tylko kasa, ale łańcuszek z krzyżykiem (nawet taki bardziej okazały, a nie najcieńszy) powinien wyjść taniej jeśli nie stoisz z kasą za dobrze :P

dam 500zł i kupie srebrny łańcuszek, taki skromny, ale żeby zaakcentować że to Chrzest Św.

Dzięki Alu jeszcze raz za pomoc.

maciek777 09.04.2009 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 705979)
skąd mogę sciągnąć Conter - Strike'a ?? tak żeby tylko zainstalować i żeby śmigało:)

z góry thx:)

Na początek musisz miec konto w programie Steam i cd-key,ktory umozliwia Ci gre w Counter-Strike'a. Konto zakladasz w Programie Steam,ktory sciagasz z www.steampowered.com ,cd-key najlepiej kupic na aukcji np ->>http://allegro.pl/item579512806_coun...a_allegro.html
Wpisujesz go w Steamie
W zaklace My games,dajesz Counter Strike-> Install Game,sciagasz i gotowe :) Jak sie sciagnie,to mozesz juz grac :)

Proud 09.04.2009 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciek777 (Post 705989)
Na początek musisz miec konto w programie Steam,ktore umozliwia Ci gre w csa, najlepiej kupic na allegro np.-- >http://allegro.pl/item579512806_coun...a_allegro.html

Pozniej sciagasz program Steam- www.steampowered.com
W zaklace My games,dajesz Counter Strike-> Install Game,sciagasz i gotowe :) Jak sie sciagnie,to mozesz juz grac :)

mam już chyba konto na tym programie bo wgrywałem ten programik jak instalowałem FM09...czyli tam mam szukać??

PrawdziwośćDlaGry 09.04.2009 14:29

tania, dobra myjnia samochodowa w Nowej Hucie, najlepiej w okolicach Mistrzejowic, Bieńczyc.
poleci ktoś coś? :)

1q2 09.04.2009 16:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 705992)
mam już chyba konto na tym programie bo wgrywałem ten programik jak instalowałem FM09...czyli tam mam szukać??

Konto możesz sobie mieć ale musisz mieć tak jakby klucz do danej gry by móc w nią grać i to jest tak jak maciek777 pisał , musisz też się zastanowić czy chcesz grac w Counter Strike 1.6 czy Counter Strike Source - ogólnie toczy się wojna między zwolennikami obu wersji:) - bo choć niby różnią się tylko grafiką(CSS ma o wiele lepszą) - to tak an prawdę róźnic jest o wiele więcej.
Jak masz w miarę dobrego kompa to ja jednak polecam CS Sourca

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 705994)
tania, dobra myjnia samochodowa w Nowej Hucie, najlepiej w okolicach Mistrzejowic, Bieńczyc.
poleci ktoś coś? :)

Jeśli chodzi Ci o ręczną - to mi ostatno myli na Kombatantów.
Jadąc od Bora Komorowskiego - skręcasz do góry na Wiślicką i 100, 200 ,może 300 metrów ,bedzie napis myjnia i skręt w prawo.

TSWalos 09.04.2009 16:27

Jest spolszczenie do PESa 2009 ?

FajQ 09.04.2009 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 705951)
bywa ktos z was na Zakrzówku ? nigdy tam nie bylem da sie tam poplywac? jest jakies fajne zejscie do wody? jest gdzie sie poopalac? jak tam dojechac :)

Całkiem spoko.na Zakrzówku.
Fajne zejście wygląda w ten sposób że przy samym brzegu masz z 10 metrów :)
Można sobie spokojnie poskakać ze skałek na YT wpisz skoki zakrzówek i pooglądaj jak to wygląda.
Zależy skąd chcesz dojechać.

Żmijka 09.04.2009 18:50

Osoba prywatna, bez zarejestrowanej działaności gosp. może z firmą/instytucją zawrzeć umowę o dzieło? Czy zlecenie? I która lepsza? (chyba o działo, mniejszy podatek ponoć).

Z góry dziękuję za odp.

mac251_251 09.04.2009 18:51

Witam są jakieś promocje w NIke w Galerii Kazimierz ? Szybkie Pytanie Szybka odpowiedź :D dzięki :D

DominoForza 09.04.2009 21:24

to samo co zwykle

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWalos (Post 706048)
Jest spolszczenie do PESa 2009 ?

chyba to :)
http://rapidshare.com/files/21263196...48PL.part1.rar
http://rapidshare.com/files/21263646...48PL.part2.rar
http://rapidshare.com/files/21264077...48PL.part3.rar
http://rapidshare.com/files/21264493...48PL.part4.rar
http://rapidshare.com/files/21264689...48PL.part5.rar

pan_premier 09.04.2009 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 706125)
Osoba prywatna, bez zarejestrowanej działaności gosp. może z firmą/instytucją zawrzeć umowę o dzieło? Czy zlecenie? I która lepsza? (chyba o działo, mniejszy podatek ponoć).

Z góry dziękuję za odp.

nie tyle mniejszy podatek co w brak ubezpieczenia, wiec jak niemasz własnej działalności i nikt inny ci ubezpieczenia nie płaci to lepiej zlecenie

na+ dla zlecenia jest tez to, ze to co zrobisz jest blizej niieokreślone. W umowie o dzieło, musi byc jakis efekt, jelsi wiec podpisujesz umowe z kimś,komu do koca nie ufasz, to bezpieczniejsza jest zlecenie.

nie znam sie na tym pisze z tego co udało mi się kiedys zaobserwować:)

Kolumbus 09.04.2009 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 705994)
tania, dobra myjnia samochodowa w Nowej Hucie, najlepiej w okolicach Mistrzejowic, Bieńczyc.
poleci ktoś coś? :)

czy tanio to nie wiem, ale solidnie goscie myli na Bulwarowej kolo zalewu.

TSWalos 09.04.2009 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kolumbus (Post 706276)
czy tanio to nie wiem, ale solidnie goscie myli na Bulwarowej kolo zalewu.

Nie wiem jak Ci goście myli ale bezdotykowa to beznadzieja.
Dla mnie najlepsza jest w Pietrzejowicach (za Kocmyrzowem w stronę Proszowic). Może troszkę dalej ale się opłaca...

żuraw_9 09.04.2009 23:50

Mam pytanie do posiadaczy liveboxa TP. To urzadzenie mam podlaczone na dwa kompy, wiadomo,ze jeden komp przez kabel USB, a drugi przez WI-FI Sagema. I teraz mam problem. Dlaczego na kompie co jest polaczony przez USB nie mam netu, a przez WIFI jest. Co moze byc tego przyczyna? Z gory uprzedzam, ze w sprawach "komputerowych" jestem zielony. Z gory dzieki za jakies podpowiedzi co z tym dalej zrobic...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl