![]() |
Cytat:
|
Cytat:
to nie ma... |
Wiadomo już, który mecz LM pokaże TVP za tydzień? W Porto czy w Londynie?
|
Był u nas na forum temat o sportach walki, ale nie chodzi mi o temat o boksie?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
a jednak nie, przepraszam ( do kasacji)
|
Mam takie pytanie związane z postami na naszym forum , jak można zacytować 2 lub więcej postów,w swojej odpowiedzi bo nie wiem jak to zrobić :D
edit :West dzięki. |
klitkasz te cudzysłowy między 'szybka odpowiedz' a ' cytat' ponizej kazdej wypowiedzi a nastepnie u dołu w lewym rogu 'ODPOWIEDZ'
|
Zna ktoś jakiś sklep w Krakowie, gdzie można piro kupić?
|
bywa ktos z was na Zakrzówku ? nigdy tam nie bylem da sie tam poplywac? jest jakies fajne zejscie do wody? jest gdzie sie poopalac? jak tam dojechac :)
|
Cytat:
edit: dzięki wielkie pawulon-82 :) mam jeszcze jedno pytanie, troche dziwne:) Mianowicie, ile się teraz daje kasy na chrzciny?? |
W 100% nie jestem przekonany ale ak na 80:) ze uzywane tez tam dostaniesz.ale teraz swieta beda to i tak nic tam nie bedzie.
|
Cytat:
1. czy jesteś chrzestnym, czy tylko zwykłym gościem 2. od Twoich możliwości finansowych W przypadku pierwszym musisz dać więcej, w drugim mniej. Ewentualnie możesz kupić prezent - na ogół wychodzi to taniej. A ile kasy - ciężko odpowiedzieć wprost, bo dodatkowo w różnych rodzinach panuję inne zwyczaje w tym względzie. Myslę, że średnio zwykły gość moze dać jakieś 200 - 300 zł, chrzestnemu wypada tak ze dwa razy więcej ... chyba :P |
dzięki Alu:) jestem chrzestnym, czyli z 600zł musze odpalić w takim razie:)
i kolejne moje pytanie...(ale mam dziś problemów) :D skąd mogę sciągnąć Conter - Strike'a ?? tak żeby tylko zainstalować i żeby śmigało:) z góry thx:) |
Cytat:
|
Cytat:
Dzięki Alu jeszcze raz za pomoc. |
Cytat:
Wpisujesz go w Steamie W zaklace My games,dajesz Counter Strike-> Install Game,sciagasz i gotowe :) Jak sie sciagnie,to mozesz juz grac :) |
Cytat:
|
tania, dobra myjnia samochodowa w Nowej Hucie, najlepiej w okolicach Mistrzejowic, Bieńczyc.
poleci ktoś coś? :) |
Cytat:
Jak masz w miarę dobrego kompa to ja jednak polecam CS Sourca Cytat:
Jadąc od Bora Komorowskiego - skręcasz do góry na Wiślicką i 100, 200 ,może 300 metrów ,bedzie napis myjnia i skręt w prawo. |
Jest spolszczenie do PESa 2009 ?
|
Cytat:
Fajne zejście wygląda w ten sposób że przy samym brzegu masz z 10 metrów :) Można sobie spokojnie poskakać ze skałek na YT wpisz skoki zakrzówek i pooglądaj jak to wygląda. Zależy skąd chcesz dojechać. |
Osoba prywatna, bez zarejestrowanej działaności gosp. może z firmą/instytucją zawrzeć umowę o dzieło? Czy zlecenie? I która lepsza? (chyba o działo, mniejszy podatek ponoć).
Z góry dziękuję za odp. |
Witam są jakieś promocje w NIke w Galerii Kazimierz ? Szybkie Pytanie Szybka odpowiedź :D dzięki :D
|
to samo co zwykle
Cytat:
http://rapidshare.com/files/21263196...48PL.part1.rar http://rapidshare.com/files/21263646...48PL.part2.rar http://rapidshare.com/files/21264077...48PL.part3.rar http://rapidshare.com/files/21264493...48PL.part4.rar http://rapidshare.com/files/21264689...48PL.part5.rar |
Cytat:
na+ dla zlecenia jest tez to, ze to co zrobisz jest blizej niieokreślone. W umowie o dzieło, musi byc jakis efekt, jelsi wiec podpisujesz umowe z kimś,komu do koca nie ufasz, to bezpieczniejsza jest zlecenie. nie znam sie na tym pisze z tego co udało mi się kiedys zaobserwować:) |
Cytat:
|
Cytat:
Dla mnie najlepsza jest w Pietrzejowicach (za Kocmyrzowem w stronę Proszowic). Może troszkę dalej ale się opłaca... |
Mam pytanie do posiadaczy liveboxa TP. To urzadzenie mam podlaczone na dwa kompy, wiadomo,ze jeden komp przez kabel USB, a drugi przez WI-FI Sagema. I teraz mam problem. Dlaczego na kompie co jest polaczony przez USB nie mam netu, a przez WIFI jest. Co moze byc tego przyczyna? Z gory uprzedzam, ze w sprawach "komputerowych" jestem zielony. Z gory dzieki za jakies podpowiedzi co z tym dalej zrobic...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl